Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

Krystek

nie szukajo kogo na tokarza? w mojej robocie do bani, a fpm znajomy polecał, to może bym się zatrudnił.

@Krystek

ja chopie

Takt
@Krystek

Wiesz co, wisi ogłoszenie na stronie, możesz spróbować.

Pewniejszy

najlepsze jest to, że jest umowa o pracę, a nie jakieś śmieciówki. bo gdzie nie pójdę to (usunięte przez administratora) straszny, a jednak przy takiej robocie pewniej jest mieć porządną umowę.

@Pewniejszy

Gościu, przecież ty na hali nie pracujesz. Kolejny klakier?

Halgg
@Edek z fabryki kredek

Edek odpuść. Ciągle tylko twoje komentarze widać. Zajmij się swoim życiem poza fpmem.

@Halgg

ja chopie

Marko
@Halgg

Co się go czepiasz? W końcu jest to forum na temat pracodawcy.

Halgg
@Marko

No to niech on się przestanie czepiać innych i oskarżać o klakierstwo, bo ledwo ktoś ma opinię inną niż on.

może jakieś szczegóły

cenzura wróciła

abel

wszyscy ci co hejtują to pewnie innej pracy nie widzieli. zapierdziel jest wszędzie taki sam. a ja w poprzedniej robocie to ani pensji nie widziałem na oczy, bhp każdy miał w d&%## i ogólnie atmosfera była nie do zniesienia. tu jest normalnie jak powinno być. pójdźcie sobie gdzie indziej zobaczyć to pogadamy.

@abel

Wzruszyła mnie twoja historia. A ile jako nowy pracownik masz więcej od tych co tu latami pracują?

to yo
@abel

w ZK pracowałeś?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
berni

Ile monter zarobi w FPM?

@berni

zależy od stażu uprawnień na wózek suwnica spawanie. robota ciężka

Niki

Jak jest z socjalem? Czy jest opieka zdrowotna, multispor i wczasy pod gruszą? Jak z nadgodzinami?

@Niki

kobieto pracujesz w Paleniskach i nie wiesz?

Arletta

Dzisiaj na warsztacie był cyrk na sto fajerek. Firma nie potrafi wyrobić na zakrętach a całe kierownictwo maluje i ustawia pokazowe stanowiska pracy. Beznadzieja. Chyba jesteśmy jednak bogatą firmą. Takie marnotrawstwo czasu.

Marko
@Arletta

Piotr Lean musi się wykazać. Może wreszcie się dowiemy ile z tego oszczędności jest. Bicie piany to nasz sport zakładowy.

AJL

Ludzie nie piszcie takich głupot. Tego się czytać nie da.

Tadeusz

Ktoś z doświadcleniem lakiernika samochodowego ma szanse na pracę ?

malarz
@Tadeusz

Pewnie że ma. Na malarni pracy dużo

Tadeusz
@malarz

Na 5000 można liczyć?

Darek
@Tadeusz

Tyle chyba tam nie płacą. Zresztą kto to wie

fizol

Jest dużo lepiej niż było. Organizacja też się poprawia nie tylko płace. Pracuję od wielu lat to mam porównanie jak było wcześniej. Niech nikt nie myśli że wszędzie jest lepiej niż w Paleniskach. Wielu z firmy odeszło i fatalnie na tym wyszli. Kilku co odeszło z podkulonym ogonem wróciło na stare śmieci. Byle tak dalej. Widzimy się na pikniku :)

Obiektywny
@fizol

Że niby kto wrócił z podkulonym ogonem ? „ organizacja” słowo klucz. Jedna osoba tak mówi o FPM :-)

@Obiektywny

Brygadzista od zadań specjalnych , handlowiec od rusztów i paru jeszcze innych. Widać że leszcz jesteś i nie w temacie....

@fizol

Dalej twierdzisz że organizacja na hali się poprawiła? Tych dwóch nieudacznikow co roboty na oczy nie widzieli zaraz bym zwolini

fizol

Ważne że są nadgodziny bez nich słabo z kasą

@fizol

Chyba klasa robotnicza ma. Płatne nadgodziny to marnotrawstwo pieniędzy w końcu można produkować w kooperacji lub urochomić pracę na zmianę. Drugi aspekt nadgodzin inżynier pracuje za wolne klasa robotnicza za pieniądze....

Gal Anonim
@Inżynier Mamoń

To po co robicie za wybranie ? Będą pilne tematy to odmawiajcie i kasa szybko się znajdzie.

technolog
@fizol

dla mnie to jest żenada, nie ważne czy w terminie ważne ile można nadgodzin zrobić

andi

Pracuje na hali, dziwne to wszystko mialo byc niby lepiej a je (usunięte przez administratora) Kierowników, majstrów pełno. co jeden godo inaczej. Miało być jakoś lepiej organizacyjnie a to jest gorzej niż było. a prezes kłamol z bonami

@andi

ważne że setki za sobotę masz :)

no ba

I zezowate szczęście poległo na ruszcie

czy ważne kto
@no ba

to dopiero był pomysł by dać mu ten temat i te stanowisko

czy ważne kto

Po tylu latach pracy odradzam

Katarzyna

Czy w exporcie u was dają samochód służbowy? Jaka marka ? Czy dyrektor pozwala używać do celów prywatnych?

boss
@Katarzyna

Jak dla ciebie to syrena bosto z silnikiem 1.9 TDI. Klima, gps w standardzie. Śmigaj nim prywatnie ile chcesz.

@boss

Dobre :)

Olaf

Czy są u was przyjęcia na spawaczy?

Gal Anonim
@Olaf

Odradzam. Kończy się robota. Atmosfera fatalna.

vinsanity
@Gal Anonim

Jest praca i jest jej dużo. Nie wiem skąd informacja wyżej.

Mati
@Gal Anonim

To prawda atmosfera jest tragiczna. Te zmiany i te dysproporcje płacowe popsuły wszystko. Polityka płacowa to całkowita pomyłka. Jedni podwyżki w tysiącach dostali drudzy po 50 złotych. Komuś zależy na takim (usunięte przez administratora)

Św. Antoni
@Mati

A mnie się kończyła umowa i nie dostałem ani grosza :).... No nic, pozostaje dalej szukać pracy. Pozdrawiam

@Św. Antoni

Na kasie w markecie już płacą więcej niż inżynierowi z 5 letnim stażem. Dziwne że nikt nie widzi włoskiego strajku na hali

bla bla bla

Niestety ale coś zaczyna się dziać niedobrego. 1. Niezły wał z premią świąteczną. Słowa prezesika na spotkaniu w październiku "na święta będzie co najmniej tyle co w tamtym roku".... chyba coś poszło nie tak, prawda? 2. Premia 10% zawsze co miesiąc dla wszystkich tylko nie fizycznych. Dlaczego ludzie, którzy są siłą napędową tej firmy wiecznie są "w plecy" z premią. 3. Za kilka lat doświadczeni starzy pracownicy poodchodzą na emerytury. Ciekawe w jaki sposób zachęcają nowych młodych do pracy w firmie za takie śmieszne stawki. Nabiorą doświadczenia i poodchodzą. 4. Związki, które nie robią kompletnie NIC. Zero działań w interesie pracowników. Na pytania -dlaczego tak mało bonów odpowiedzi typu "no nic sie nie da zrobić". No to skoro się nie da, to trzeba dać kogoś na stanowiska kto będzie umiał i jednak się da. A my jeszcze związkowców sponsorujemy.

@bla bla bla

To po co sponsorujesz pajaców związkowych?

@bla bla bla

To startuj na przewodniczącego związku zawodowego i pokaż co potrafisz. Co do bonów masz rację było obiecane więcej. Ogólnie atmosfera jest gorsza niż kiedyś

@bla bla bla

Sponsorować przestałem. Chętnie bym spróbował jako przewodniczący, ale raczej nie liczę na wybór, a druga sprawa aby cokolwiek zwojować to trzeba mieć za sobą potężny mur w postaci pracowników, a u nas co.... brak zjednoczenia i chęci działania. Niech związki pokażą, że działają dla nas, a na pewno my okażemy wsparcie, bo inaczej wszyscy jesteśmy na straconej pozycji.

@bla bla bla

To po co kłamiesz że sponsorujesz związki zawodowe? Prezesowi zarzucasz że kłamał a robisz dokładnie to samo.....

@Mario

Atmosfera na hali posypała się jak zatrudniono tych dwóch nowych. Na tego Piotrusia to patrzeć nie mogę. Czyim on jest pociotkiem ?

@Edek z fabryki kredek

A na jakiej podstawie twierdzisz, że kłamię? Napisałem wyraźnie, że przestałem sponsorować z powodu braku z ich strony działań. Po co mam dawać komuś pieniądze za nic. Czytaj człowieku ze zrozumieniem.

@bla bla bla

"A my jeszcze związkowców sponsorujemy" czytaj ze zrozumieniem własne słowa...

Inżynier
@bla bla bla

Cierpisz na rozkojarzenie jaźni?

Związkowiec
@bla bla bla

Jak taki mądry jesteś to idź do prezesa załatw więcej. Jak na nas nie płacisz to do kogo te pretensje? Jak ci źle w zakładzie to wypad rynek pracownika podobno jest.

troche pokory
@bla bla bla

fizyczni silą napedowa firmy? i moze handlowcow i inzynierow wogole nie potrzeba bo sami sobie z klientaami poradzicie? puknij sie w czolo czlowieku

44oho
@bla bla bla

nie wiem jak ty ale ja mam w bonach 100zł wiecej niz w tamtym roku, wiec nie wiem co według ciebie poszlo nie tak. moze za duza podwyzke dostales i dlatego masz teraz nizsze bony?? ogloszenie widziałes?

@44oho

Dwa lata temu było 700 w grudniu i 200 w styczniu więc się podniecaj tymi bonami.

Mario

Piotrek Lean i brygadzista zezowate szczęście - mega duet :)

@Mario

Kierownik przynajmniej konkretny facet.

@To yo

Nie podszywj się pode mnie

żart jakiś

Spawacz

Witam Jakie mają zarobki spawacze?

@Spawacz

Za duże, jak na te buble co robią.

@To yo

Trudno to towarzystwo spawaczami nazwać. Mniemanie o sobie maja że hey. Prawdziwi spawacze to byli u nos dwa lata temu.

Spawacz
@Spawacz

Czyli jaka płaca taka praca?

@Spawacz

Wręcz przeciwnie, przepłaceni do granic absurdu 4700 bez nadgodzin a ta jakość ich pracy. Uuuu .... wiecznie poprawiają

@fizol

Spawacze i zapomniałeś dodać mistrzowie. Po Parczyku same miernoty były.

@Wojt

Jeszcze Hanus miał jaja. Po nim to już równia pochyła

Wybór mieliście: piknik rodzinny czy porządne święta. Teraz pretensje miejcie do siebie.

@Anonim

W końcu piwo, kiełbaskę czy szaszłyka każdy za "darmo" na pikniku dostał. A teraz żal że mało na Święta. Durny naród wszystko kupi jak z 500 +

@Edek z fabryki kredek

I kto za to płaci? Pani płaci, Pan płaci.. Społeczeństwo :)

Czy wiadomo ile na święta będzie?

Wojt

No właśnie ile wie ktoś?

Chyba tyle co rok temu

@Badyl

Czyli bony. Kasa lepsza

@fizol

Słabo z tymi bonami. A tyle roboty na hali

zegarmistrz
@Mario

a to od bonów roboty ubywa czy jak? dobrze ze sa, auchan wszystko przyjmie

@zegarmistrz

sam na to wpadłeś?

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.