Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

grzegorz

Miałem przyjemność pracować z p. Markiem fachowiec najwyższa półka, z zasadami co najważniejsze dobry uczciwy człowiek. Pozdrawiam

To yo
@grzegorz

Miałem okazję pracować z Zofią Kasią Adamem Tomaszem Helmutem Genowefą Markiem Bin Ladenem i z Kennedy m. Wszyscy dobrzy i uczciwi ludzie. Następny klakier. Żenada.

Cyc barowy
@grzegorz

Buahaha, na prawdę? A co u tego giganta intelektualnego słychać i jego kadrowej? Na prawdę wzruszyła mnie twoja historia

Tymon

Rzadko ostatnio korzystacie z forum, czy jest powód takiej sytuacji?

Ktoś tam
@Tymon

Ponieważ od roku nie ma już u nas "wybitnego" architekta "dobrych" zmian. Wreszcie jest normalnie.

MRÓWKA

Witam jakie sa stanowiska dla kobiet w tej firmie??

Alex

Witam, poszukuje informacji na temat pracy w biurze, ponieważ widziałem ogłoszenie na Kierownika ds. Finansów i Księgowości i jestem ciekaw na jakie zarobki można liczyć, jak atmosfera?

JackJack
@Alex

Ani na zarobki ani na atmosferę nie można narzekać, bardzo przyzwoity poziom.

Ciekaw świata
@JackJack

Podaj dokładnie w którym biurze pracujesz

@Ciekaw świata

Najlepszym

Ciekawy świata
@1445

No pochwal się gwiazdo które to biuro

W temacie
@1445

Najlepsza jest księgowość. To wszyscy wiedzą

@W temacie

tak a najlepsza to jest tam atmosfera :)

nie polecam

nie polecam

Alex
@Alex

praca w tym dziale dla ludzi o stalowych nerwach niemiła atmosfera

@Alex

Wszyscy wiedzą Kto tą niemiła atmosferę wprowadził

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
pozazdroscic

"Płace przyzwoite, premie, bony na święta, dodatkowa opieka zdrowotna, karta multisport. Czasem można dorobić w nadgodzinach" brzmi dobrze

@pozazdroscic

jakoś nudno bez dymu tutaj

Pako
@pozazdroscic

Ktoś korzysta z multisporta? jak to dziala? i gdzie?

jabuszko
@Pako

Odbierasz kartę od pracodawcy, chyba trzeba ją jakoś zarejestrować, wybierasz na co chcesz chodzic i gdzie, wszystkie te miejsca masz wypisane na stronie multisporta

ocb

Luxmed czy cos innego?

Ligol

Panowie progres jest oby tak dalej. Nowy rok nowe zmiany oby na lepsze i na stałe

@Ligol

O czym Ty właściwie mówisz kolego?

rambo
@Tomek

a o czym chcesz usłyszeć?

No mów
@rambo

Czy nadgodziny będą?

Edek
@No mów

Druga zmiana będzie

KEj

Czy dysponuje ktoś świeższymi informacjami o zatrudnieniach?

Abrtolo

wpisz w google

nick
@KEj

https://fpmsa.com/#kariera chyba że na księgowego to jeszcze widziałem na pracuj.pl:D

KEj
@nick

Właśnie chciałem na ślusarza to dajcie znać jak coś będziecie wiedzieć...

Tomasz
@KEj

Zapraszamy na rozmowę, Proszę zgłosić się do sekretariatu lub Kadr. Pozdrawiam Tomasz

Koneser

Kreple lacze.

BM

Juz poltora miesiaca nowego rok, tu cisza spokoj w zakladzie tez w koncu stabilniej oby tak dalej...

Wesoły Dyzio
@BM

Pewnie obcasy u szewca robiłeś

BM
@Wesoły Dyzio

ja nie potrzebuje obcasów ale tobie to chyba by sie platformy pod butami przydaly co bys sie wazszy poczul. dalej podtrzymuje ze jest lepiej, przynajmniej w moim odczuciu i z tego co gadam z chlopakami to tez wiec tytam sobie mysl co chcesz i tak sie widzimy w pracy normalnie

Kamil

Czy orientujecie się może czy nie szukają kogoś do pracy u was?

@Kamil

i jeszcze jakbyście powiedzieli jak wygląda sytuacja z benefitami byłbym wdzięczny

DJ
@Kamil

Firma szuka tokarzy, frezerów, ślusarzy, inżynierów do serwisu i technologii. Płace przyzwoite, premie, bony na święta, dodatkowa opieka zdrowotna, karta multisport. Czasem można dorobić w nadgodzinach. Warunki na wydziale bardzo dobre.

@DJ

Chyba jeszcze do konstrukcyjnego i do kontroli jakości.

Franko

Podepne sie do pytania, a dla mlodych bez doswiadczenia ?

@DJ

dzięki za odpowiedź, powiem szczerze brzmi dobrze. Na dniach wyśle CV, czy lepiej podejść osobiście? W każdym razie mam nadzieję, że do zobaczenia w pracy ;)

Qwe
@Kamil

Idź osobiście. Masz pewność, że od ręki ci odpowiedzą.

@Qwe

tak zrobię, jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki za informacje

Grzegorz
@Kamil

Kiedy zamierasz iść do siedziby firmy FPM, aby zanieść swoje CV? Mógłbyś napisać, które z wymienionych stanowisk najbardziej by Ci odpowiadało? Odpowiedz proszę, jakie masz preferencje pod względem stanowiska w tej firmie.

Filip

a powiedzcie coś więcej o wakacie w kontroli jakości

at

wspólna Wigilia na hali - fajny pomysł chyba pierwszy raz w historii

Okitsu
@at

No tak. Nie pamiętam kiedy tak było. Oby tak dalej !!! Brawo

Wigilia
@at

Ino kaj?

@Wigilia

Przecież to nie będzie klasyczna Wigilia przy stole dla 200 osób, życzenia i opłatek :)

Fajnie było
@Anonim

I co można ? Można :)

Grzegorz
@Fajnie było

Jak wrażenia po wigilii pracowniczej w firmie FPM S.A.? Chciałbym dowiedzieć się, jak ona przebiegała i czy chcielibyście, aby w kolejnych latach również tego typu spotkanie było organizowane? Proszę o bliższe szczegóły tego wydarzenia.

Thank God it's christmas

Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia, To tradycyjne, najszczersze życzenia. Wesołych Świąt i Roku Szczęśliwego. Niech obficie da, co ma najlepszego!

Spotkanie wigilijne BT + BJ

Wczoraj odbyły się spotkania wigilijne działów BT oraz BJ. Spotkanie na jednej sali przedzielonej parawanem w hotelu PIK. Po 5 godzinach grupy połączyły się i nastąpiła pelna integracja przez kolejne 3 godziny. Może za rok dołączą kolejne działy. Po 8 godzinach grzecznie rozeszlismy się do domów. Jedyny smutny obrazek to 4 kolegów których nie bedzie z nami za rok ; (. A może wrócicie jak FPM znów stanie na silne nogi ??? Jest nowy prezes, jest nowy rok, jest nowa nadzieja. Zróbmy to razem.

kirk
@Spotkanie wigilijne BT + BJ

chyba magia świąt się udzieliła, zresztą nie ważne co, grunt, że działa. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich

XXX

I widzę, że choinka się pojawiła w biurowcu. Niby nic takiego ale przez 2 lata jej nie było i trochę żeśmy się jej stęsknili :-) Pierwsze symptomy, że wraża normalność...

And justice for all...

Święta idą, śnieg spadł a wraz z im zaczęła się świąteczna atmosfera, w związku z tym aby wykazać że potrafimy tez być dobrzy i wybaczający proponuje aby każdy w swoim obszarze pomógł especialistas internacionales w do uzupełnieniu kompetencji. Na początek proponuje rysunek techniczny maszynowy, autor Tadeusz Dobrzański (nie ten Dobrzan od biblii ;) rozdziały od 4 do 8 na start powinno wystarczyć. Wpisujcie w komentarzach swoje propozycje.

True Santa
@And justice for all...

Pomaga ten kto robi coś by faktycznie pomóc, a nie po to by się popisywać na forum i prześcigać w oryginalności wpisów.

Lollypop
@True Santa

Myślisz, że tylko Ty studiowałeś i znasz mądry tytuł książki który i tak zna każdy kto miał z mechanika styczność? Chcesz zaimponować nam czymś? Szukasz poklasku czy po prostu ilość lików pod postem sprawiają że czujesz się lepiej? Tak jak przedmówca napisał - pomóż komuś a nie dowalaj

XXX

Chciałbym podziękować za trafna decyzję nowemu Zarzadowi dotyczącą rezygnacji ze szkolenia dla kierownictwa i przekazanie po 200 zł każdemu pracownikowi na święta. Dziękujemy i oby tak dalej !!!

@XXX

Bardzo dobra decyzja. Mam nadzieję że to dopiero początek

BJ

O co chodzi z tym 65 godzin ?

Bakteria z BT
@BJ

O to ze poszedł mail z WM3 do BT aby poprawili rysunki bo brakuje wymiarów. I ani brygadzista ani kierownik ani specjaliści inni przeczytać nic nie umieli. Rysunki dostarczono nowe

Nowy z hali
@Bakteria z BT

Nie rozumiem - czyli błąd z strony BT którego nie widza a obsmarowujĄ innych. Jakie to normalne dla naszej firmy

anonimus
@Bakteria z BT

I tym z WM zajęło to 65 godzin ? Nieźle. Na WM zdolność czytania rysunku jest nikła.

@anonimus

Proponuję młodej sile kolorowanki posyłać zamiast dokumentacji technicznej. Jest szansa, że se poradzą.

Czyste zło

Ty sie BP tak nie rozpędzaj. A co jak A1 dostanie i to że niby też mu ze 100 h wyda ?

Czyste zło

(usunięte przez administratora) słuchy chodzą ze nie tylko młoda siła ma problem z czytaniem waszych bazgrołów. No ale wiadomo wy macie czysto bo dokumentacja wypłynęła na wydział a jaka to już nie istotne. (usunięte przez administratora) wam puchną od siedzenia na tych stołkach.

@Czyste zło

Ale to ja jestem czyste zło, (usunięte przez administratora) takie życie a dla Ciebie będzie tylko gorzej w FPM. Już Twój były Pan Cię nie obroni

XXX

Idźcie sobie w (usunięte przez administratora) Gdzie indziej potrzebuja młodych, zdolnych, wyuczonych, znających języki obce i z kolorowankami :-) będzie fajnie. Podpowiedź, idzcie tropem swego (usunięte przez administratora) Bedzie Dobrze bez was. Zresztą i tak was baranki prezes (usunięte przez administratora)

Czyste zło orginalne

To ja jestem oryginalny a nie Ty !!!! (usunięte przez administratora)

To yo

Jestem za

Jeszcze jeden jeszcze jeden

Kierownik 65 h. Are You ready? Mam pytanie, jak się czułeś jak zwalniałeś człowieka 5 lat przed emeryturą ?

BICYCLE RACE
@Jeszcze jeden jeszcze jeden

To pytanie jest ponad Twój intelekt. Mam nadzieję że, praca w FPM czegoś Cię nauczyła. Szacunek dla drugiej osoby, o tym zawsze pamietaj w nowym miejscu pracy. Mam nadzieję, że kolegów z hali i nie tylko z hali na koniec przeprosisz za raportowanie.

XXX

A miała być cisza wyborcza przed wtorkiem .... Nowi nawet nie kojarzą co tu się dzieje....baranki na rzeź. Do zobaczenia.

No co jest ?
@XXX

A co jest we wtorek ?

Tajemniczy Don Pedro
@No co jest ?

Wtorek zgodnie ze sztuką to jest dzień po poniedziałku lub dzień przed środą. Wybór należy do Ciebie

Pozdrowienia z BT

Kierowniku 65 h to żaden wstyd przyznać się że ma się braki w elementarnym technicznym wykształceniu. W ramach współpracy proponujemy ci kilkugodzinny wykład w temacie czytania rysunku technicznego. Na naukę nigdy nie jest za późno.

@Pozdrowienia z BT

No co Ty. Nie warto

Bohemian Raphsody
@Pozdrowienia z BT

Inne działy się dołączają, przeszkólmy specjalistów level international zatrudnianych na stanowiskach kierowniczych i specjalistycznych żeby mogli wykonywać swoją robotę. Proponuje aby Ci którzy zostali przyjęci na stanowiska kierownicze zaczęli w firmie od dołu dla poznania produktu, procesu, ludzi, żeby poznali rysunek techniczny i poczuli ciężar pracy zwykłej mrówki (konstruktora, handlowca, technologa, ślusarza itp.) A tak mamy to co mamy lotnisko z którego wszyscy pieją zaprojektowane i zlecone przez ludzi którzy A1 kojarzą tylko z autostradą i program ERP wdrażany przez ludzi którzy nigdy nie pracowali w sysklass, nie założyli ani jednej zmiany, nie wpisali technologii czy założyli KOO. FPM życzliwie przyjmuje specjalistów pracujących dla dobra FPM, szanujących ludzi i ich pracę, reszta prędzej czy później wyląduje na śmietniku historii.

W punkt

@Bohemian Raphsody

Tylko że przedstawienie musi dalej trwać... Nie cofniesz historii i tego co się stało....

@Bohemian Raphsody

(usunięte przez administratora) Należy pamiętać o kilku zasadach określonych przez życie a dzisiaj wziasc 0,7 dobrego whisky i zapomnieć. W poniedziałek do pracy ...z durna nadzieja że coś się zmieni, coś powróci... Nic z tego. Dobranoc.

Bohemian Raphsody
@Czyste zło

Dobranoc,

Killer Queen

Wpis roku. Brawo!!!

Hold the line
@Bohemian Raphsody

Problem w tym że na dole zaczynasz od 3000 zł. A gwiazdy international level znając życie mają x3 a w głowie (usunięte przez administratora)

A co
@Hold the line

Nie przesadzaj. Dają 3200 :)))

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.