Opinie o Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny) w Strzelno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny) w Strzelno

Strzelno @wp.pl . Nowy wpis

Witam chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia do waszej siedziby w Strzelnie i jakie są zarobki proszę o kontakt.

Jakie są warunki zatrudnienia w Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny)?

Były pracownik Nowy wpis

Zazwyczaj tylko czytam opinie ale tym razem dodam żeby przestrzec wszystkich przed ta firma. Swoją przygodę z firma Aston zacząłem jakieś 8 lat temu i widzę ze nic się nie zmieniło. Sam szef na Polskę Pan M w ogóle nie nadaje się do kierowania ludźmi i firma. Jest (usunięte przez administratora)jego główna rola jest śledzenie PH i inwigilacja. Auta służbowe to jakiś żart był (I30) ale w ogóle paranoja było to ze nie mogło jechać się na serwis bo to jest strata dla firmy wiec wszystkie drobne naprawy musiałeś robić sam. Podstawa w tamtym czasie 2 k netto + premie nie do zrobienia bo nie masz wglądu w obroty i polegasz na danych z biura. Jakoś produktów bardzo słaba szczególnie orto, łazienkowe w miarę. Ogromne tereny (3 woj) co sprawiało wieczne delegacje (oczywiście spanie po melinach bo dobry hotel = strata dla firmy). O ile dziewczyny w biurze były okej to szef tak jak mówiłem to dramat. Do dzisiaj jak wspominam tego palanta to robi mi się nie dobrze. Jeżeli komuś zależy na zdrowiu psychicznym to radzę odpuścić.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny)?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Czy firma Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny) w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

nick

tak.

Zadowolony

Polecam tę firmę ze Strzelna dla wszystkich szukających przygód rodem z epoki PRL. Zarządzanie rewelacyjne, asortyment wysokiej jakości szczególnie Athenax.

Witam. Pracowałem w Astonie 10 lat temu, więc bardzo dawno. (usunięte przez administratora)Przy rekrutacji doświadczenie nie było wymagane, ale mile widziane. Po kilku dniach pracy przy bardziej doświadczonym handlowcu praca na własny rachunek. Poniedziałek zwyczajowo na miejscu w biurze, od wtorku do piatku w trasie po całej Polsce. Firma była polskim oddziałem francuskiego Herdegena, którego miły, kulturalny właściciel (usunięte przez administratora) regularnie wizytował w Polsce. Jego prawą ręką odpowiedzialną za funkcjonowanie oddziału w Polsce był (usunięte przez administratora), który sprawiał wrażenie niespecjalnie zaangażowanego i przygotowanego do powierzonej roli. Dość powiedzieć, że w ogóle nie poruszane były tematy obrotów, marż czy planów sprzedażowych.(usunięte przez administratora) Firma specjalizowała się w produktach ortopedycznych i rehabilitacyjnych, a największa popularnością cieszyły się ładne i tanie nasadki toaletowe. Tak jak ktos wcześniej napisał wśród handlowców była duża rotacja. Praca wymagająca ogromnego zaanagżowania czasowego, która wykluczała normalne życie rodzinne, zarobki 2000 zł netto, co wtenczas - przy dużo większym bezrobociu niż obecnie - było dla mnie zadowalające, brak prowizji od sprzedaży. Standardowe obowiązki handlowca, budowanie relacji z klientami, wszystkie kluczowe decyzje do konsultacji z centralą. Odszedłem, ponieważ z dnia na dzień otrzymałem lepszą finansową ofertę pracy

Widziałem ofertę pracy, wynagrodzenie nawet do 10 000 brutto Ktoś coś może powiedzieć o tej firmie zanim zaaplikuje ?????

@Zainteresowany

Ja też aplikuję. Masz doświadczenie w branży rehabilitacyjnej? Bo jak nie, to nie łudź się że po prostu sobie pojeździsz służbowym autem a kasa czeka żeby wpaść ci do kieszeni. Skoro piszą DO 10000 to znaczy że to dla najlepszych. To trudna branża, wymaga wiedzy i trzeba się narobić - jak jesteś dobry to zarobisz. Ja znam trochę ten rynek. Konkurencja nie jest duża, ale klienci strasznie roszczeniowi, ciągle walka o ceny, długie terminy płatności, nawet nikt nie dba specjalnie o jakość towaru. Ktoś tu pisał że nie mają wyznaczonych jakiś wydumanych targetów a do prowizji wystarczy że masz wzrosty obrotów - mi to pasuje, nawet jeśli nie będzie to zaraz 10 tysięcy.

Branżowiec
@dżony

Mała konkurencja .... gratuluje znajomosci rynku. Zarobki max 7,5tys brutto. 10 tys to może na 6 województw. Szkolenia też fikcja.

@Branżowiec

To chyba mało widziałeś. Zapraszam pohandlować w spożywce albo w budowlance, to się dowiesz co to jest duża konkurencja. A z innej beczki - pracowałeś tu w tej firmie? Jaka atmosfera, jakie ciśnienie? wiesz może jakie samochody, można używać prywatnie?

dżony

Piernik do wiatraka, i kto to mówi. Najpierw piszesz o konkurencji a potem odbiorcach. Lepiej mieć 10 konkurentów niż 100 i co z tego jak potem mi sie klient ciska że co tydzień 50 takich jak ja go odwiedza z tym samym towarem. Jak można wyciągnąć 7,5 koła to jak dla mnie nieźle, żeby tylko było do wyrobienia. Wolę 7,5 w zasięgu niż obietnicę 15 a potem targety takie że i tak nie ma szans. To co tam jest nie tak że odszedłeś?

Branżowiec
@dżony

Chodzi o to że na tak małą ilość odbiorców przypada dużo dostawców a w spozywce czy budowlance no to już sam wiesz jak jesz bo z tego co piszesz masz większe doświadczenie. Tez mnie zastanawia ze najpierw piszesz do @zainteresowany ze jeśli nie zna branży rehabilitacyjnej to ma się nie łudzić itp. A z kolei Ty piszesz o budowlance i spozywce więc tego doświadczenia w rehabilitacyjnej branży też nie masz ... ale ok rozumiem chcesz zmienić branże, Aston jeśli Cię przyjmie to da Tobie takie doświadczenie że będziesz wiedział czego następnym razem szukać. Czemu odszedłem : Brak rozwoju Brak poszanowania przez pracodawcę Masz wrażenie że nie jesteś tu miłe widziany Brak wglądu do aktualnej sprzedaży (obrotu) - bazujesz na pliku wysłanym z biura i musisz temu zaufać lecz firma Tobie nie ufa Praca w wolnym czasie (weekendy bo coś musi być dosłane na 8 w poniedziałek). Mimo że czasem wypadał fajny miesiąc z obrotem to się odechciewa pracy przez kierownictwo. Brak drogiego sprzętu na miejscu (np łóżka - klient musi czekać miesiąc a Ty byś chciał fajną cyfrę zrobić) Inwigilacja Firma daleko w tyle z obsługą klienta, dostawy w sezonie letnim trwały nawet dwa tygodnie. Itp itd ale głównie sama atmosfera która odbiera chęć pracy i zaangażowania. Obecnie pracuje w podobnej firmie i jak wspominam komuś o Astonie to każdy myśli ze mówię o firmie z przed 20 lat. Nie zrozum mnie źle ja nie chcę Cię zniechęcić i moje wypowiedzi mają na celu pokazania właścicielom firmy Aston (bo pewnie tu są i pozdrawiam) jak jest kiepsko i może coś z tym zrobią aby właśnie kolejne nowe pokolenie handlowców już miało lepiej i że w parze z zadowoleniem pracownika wzrasta obrót. Życzę powodzenia.

@Branżowiec

Nie tyle chcę zmienić branżę co do niej wrócić. Pracowałem w tej branży ponad 10 lat temu, w jednej z największych firm na rynku - więc trochę jednak wiem o czym mówię. Odszedłem z podobnych powodów o jakich piszesz - ciągła inwigilacja, zastraszanie przez kierownictwo i takie tam, chociaż nie sądzę aby ktoś mnie na obrotach oszukiwał, ale atmosfera na pewno nie była fajna, a ja na pewno nigdy nie będę nikomu właził z wazeliną żeby sobie polepszyć, tak jak robili to moi koledzy. Pracowałem trochę w budowlance, teraz w spożywce i mam tej spożywki serdecznie dosyć. Zaczynałem w rehabilitacji i chętnie bym do niej wrócił, chociaż to co piszesz to nie brzmi za ciekawie, to mimo wszystko dobrze wspominam kontakt z klientami pomijając same układy w swojej firmie. Zobaczymy, cv złożyłem. Jak mnie zaproszą, to nie omieszkam zapytać o to co tu czytam, zobaczymy co powiedzą. Dzięki za pomoc i powodzenia i Tobie.

Medyczna

Pracuje w sklepie medycznym już kilka lat i znam Aston. Handlowcy zazwyczaj są około roku, może trochę dłużej, a potem przerwa, nie ma PH i następny. Nie przypominam sobie, aby ktoś był dłużej, a jestem już długo w tej branży. Myślałam, aby rekrutować, ale skoro rotacja jest tak często to sobie odpuszczę.

Gregor i dżony dzięki za info ale myślę, że aktualnie reprezentujecie tę firmę

Gregor

Myślę, że mając umiejętności potrzebne handlowcowi w firmie będzie dobrze bo jest uznawana za dobrego pracodawcę.

dziwne

Aplikowałam do tej firmy, nie zostałam przyjęta, ok - akceptuję to, ale ludzie - to firma zajmująca się rehabilitacją i ortopedią! A większość komentarzy dotyczy serwisowania jakiś automatów. Czy komentujący (byli jak sądzę) pracownicy jakiejś firmy serwisującej automaty są tak ograniczeni, że nie potrafią wyszukać właściwej firmy? To wcale się nie dziwię, że wylecieli z tamtej firmy... Czy administracja weryfikuje te komentarze?

były pracownik 6

Dajcie sobie spokój z ta firma na początku każdy miły po 2 miesiącach się zaczyna pełno awarii i żale niezadowolonych klientów skierowane do ciebie nie do firmy ty jesteś najgorszym a premie jakieś to se z głowy wybicie wypłata przelew lub w monetach heh worek pieciozlotowek niepolecam

żenada
@były pracownik 6

ale jakie awarie? Czy to następny wpis dotyczący jakiś "automatów"? Tak trudno sprawdzić, jaką firmę komentujesz?

Hmm

Generalnie mega nie polecam tej firmy. Jak na środowisko medyczne bardzo niska podstawa wynagrodzenia, premie nie osiągalne. Słabe jakościowo produkty ortopedyczne, produkty do toalety w miarę okey, reszta produktów jedna wielka lipa. Brak dodatkowych benefitów, premie pieniężna np. na święta przemilczę. Rotacja co 1-3 msc. Zarządzanie ludźmi przez „osobę dowodząca” - katastrofa. Człowiek pomylił niestety zawody.

Przemysław
@Hmm

Zaniepokoiło mnie to, co napisałeś o rzekomo nieosiągalnych premiach za pracę w firmie Aston. Czy rzeczywiście nie ma fizycznej możliwości, aby każdego miesiąca móc otrzymać dodatek do wynagrodzenia w postaci premii? Proszę, abyś rozwinął wypowiedź pod tym kątem.

poważnie?
@Hmm

jeśli nawet pracowałeś, to chyba bardzo krótko skoro nie znasz oferty produktów... Premie nieosiągalne? Żeby dostać prowizję wystarczy zrobić obrót wyższy niż w poprzednim roku i juz jest prowizja - jak to dla ciebie nieosiągalne, to Ty sobie odpuść pracę jako przedstawiciel handlowy.

Onufry

Świetna firma ale jak widać niektórzy nastawieni na krytykę nie sprawdzają gdzie piszą swoje bzdury.

?

Automaty tragedia , wszystkie to złom , siedzisz i co dziennie naprawiasz 3-4 maszyny (dodatkowo dziennie 4 h w(usunięte przez administratora)) Nie polecam

@

firma ASTON w Strzelnie nie zajmuje się żadnymi automatami.

Ile teraz płacą serwisantowi? (obsługa automatów) Jak wygląda praca i kultura pracy w firmie?

@Marcin

w firmie ASTON, której dotyczy ten profil nie ma żadnych "automatów", nie ma tez stanowiska serwisantów. Użytkownik zdaje się pomylił firmy.

sly

Automaty do kawy przez ponad 24h nie miały kawy a mimo to pobierały pieniądze..... Próba dodzwonienia się na obsługę i serwis to tylko bajka.... Firma nie zasługuje nawet na miano "firmy GÓWNA" Dla osób oszukanych propozycja by niepełnowartościowy produkt wydany przez maszynę wlewać do wyrzutnika monet......

@sly

W firmie ASTON, której dotyczy ten profil nie ma i nigdy nie było automatów do kawy... Więc użytkownik sly chyba pomylił profil.

Scyzoryk

Pamiętam jak na święta "sam szef " dał nam po kubku z 4 herbatami .... a kilka minut wcześniej zwolnił kumpla oczywiście po zamknięciu rozliczenia rocznego co wiązało się z tym że z "szefem" jeździliśmy 2 dni po 14 godzin.... żal... nigdy tego nie zapomnę. Stawka za nadgodziny wynosiła zero zł.

@Scyzoryk

czy ta opinia na pewno dotyczy ASTON spółka z o.o. w Strzelnie?

Tak dobrze się w firmie pracuje i dlatego nie piszecie od dawna?

Zostaw merytoryczną opinię o Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny) - Strzelno

• Jak się pracuje w Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny)?

Zobacz opinie na temat firmy Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aston Sp. z o.o. (Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny)