Opinie o Artus94 w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artus94. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artus94 o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artus94 w Kraków

Zanieś Cv nawet jak nie ma ogloszenia o pracę, czasem tak dostawali ludzie pracę , ogolnie przygotuj się na często nie miłą atmosferę tam panującą i nie liczenie się wogóle z pracownikami. pozdrawiam

Czasami trzeba zostać do poznych godzinyn nocnych. jest tak jak jest dużo roboty, czegoś takiego jak nocna zmiana nie ma.

Aga-mol

Czy możecie powiedzieć mi jak dostałyście ta prace? Nie ma z artusa żadnych ogloszeń, a bardzo chcialabym tam pracowac? Opłaca mi się zadzwonić tam,zanieść CV ? Czy przyjmują tylko wtedy jak pojawia się ogłoszenie?

Za nadgodziny jest normalna stawka czyli okolo 7zł na godzinę, możliwości awansu niema , umowa zlecenie dla prawie każdego i z tego co pamiętam to często zdarzało się pracować do nocy. pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Artus94? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Beata

Mam pytanko czy to praca na czarno czy z Zus-em? Jeśli bez zus to jakie zasady? umowa zlecenie czy inna moze ustna ?

Witam wszystkich Pracowałam u Artusa w latach 2011-2012- jeżeli chodzi o finanse nie zdarzyło mi się aby były opóźnione, wypłata godziwa wyższa niż przeciętnie w innych sklepach. Jak rezygnowałam z pracy - wypłacono mi wszystkie pieniądze ( ciężka praca ale można sporo dorobić nadgodzinami) Odeszłam bo skończyłam studia i dostałam pracę w swoim zawodzie także będę polecać choć nie byłam ,,ulubienicą" po prostu pracowałam i dzięki temu miałam możliwość skończenia studiów.

"Były pracownikł"

DO NOWYCH:Minusy:Obarczanie w niemiły sposób za niskie utargi niezależnie od pogody czy jakośći przysłanego towaru(a odgrywa to kluczową rolę),dramatyczne wartości temperatur panujące przez brak ogrzewania,problemy z otrzymaniem rmua i zaswiadczeń,dżwiganie niezależnie od masy ciala i większość "anty" pkt bhp.PLUSY:Zawsze wyplacane pieniądze i zawsze w terminie dostęp do naprawdę świetnego towaru,poczucie humoru,i jeśli sie nie "zadrze"z szefostwem i kierownictwem to można żyć z nimi dobrze mimo krążących opowieści o ich despotyżmie Przepracowałam 2 lata.

Gosia

Pracowałam tam i wiem za co się wylatuje... Tylko i wyłącznie za nie wykonywanie swoich obowiązków i oczywiście kradzież.... Pozdrawiam i polecam uczciwym osobom.

Pamelcia

Pracuję chwilkę i ... jest całkiem fajnie. Nie wiem co zrobiłaś/eś, że Cię zwolnili....?????

Popracuj chwilę to się przekonasz ;) pozdrawiam i odradzam

olololo

a ile płacą za godzinę??

Pamelcia

Bardzo dobra praca i płaca też niezła. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Artus94 - Kraków

• Jak się pracuje w Artus94?

Zobacz opinie na temat firmy Artus94 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Artus94
2.6/5 Na podstawie 99 ocen.

Artus94