Opinie o Nasz stomatolog w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nasz stomatolog. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasz stomatolog o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasz stomatolog w Katowice

Kacper Nowy wpis

Czy szefostwo nagradza w jakiś sposób pracowników, np premiami ?

err Nowy wpis

na pewno bedzie oki chyba nie ma co ku temu zadnych watpliwosci @asd :) dobra firma to i obsluga na wysokim poziomie z cala pewnoscia tez tutaj jest..

Ola Nowy wpis

Obsługa OK. Ceny OK.

iwona

Zdecydowanie NIE POLECAM gabinetu Nasz Stomatolog w Katowicach. Gabinet czysty, obsługa mila, ale co z tego jeśli jakość usług fatalna. Może miałam pecha… Dwie plomby założone w tym gabinecie przez panią Anastazje Sitko Majka rozszczelniły się po dwóch tygodniach. Koszt 500zł. Dwóch niezależnych dentystów stwierdziło ze plomby należy wymienić, bo są źle założone i nieszczelne. Pani Anastazja na ponownej wizycie zaproponowała „dopiłowanie ich” w ramach gwarancji…. Zdecydowałam się wrócić do innej sprawdzonej dentystki, do której mam zaufanie i ona również potwierdziła ze plomby nadają się tylko do wymiany. Tak wiec nie skorzystałam z pogwarancyjnego dopiłowania. W końcu to moje zęby i zależy mi na ich utrzymaniu a nie szybkim pozbyciu się. Pani manager gabinetu nasz stomatolog nie miała czasu żeby poromawiac ze mną przez telefon o tej sytuacji. Jak widać czystość i dobre wrażenie gabinetu a nawet mila obsługa nie zawsze idą w parze z profesjonalizmem wykonywania usługi i uczciwym traktowaniem pacjenta.

E.
@iwona

A ja jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor Anastazji ma świetne podejście do dzieci sama też siadam do Niej na fotel i wszystko jest ok

Firma Nasz stomatolog poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Gośka

Trafiłam z grupona na skaling. Póki co zostałam. Ceny "normalne"

Przemek

Jest OK, tym bardziej że czynne do późna i w niedzielę co mi pasuje.

Bezboleśnie i to najważniejsze....

Zuzanna

Ja dostałam maila z kuponem, ale i tak rejestracja jest z ich strony -naszstomatolog.eu. Nie ma już tej promocji z której ja korzystałam, ale jest jakaś nowa.

Filip Dryg

OK.

Zuzanna

Ceny standardowe, ale można załapać się na zniżki bo często mają promocje. Jakość obsługi nie budzi zastrzeżeń

Tomasz D.

OK. Ceny przyzwoite, czysto.

Gośka

Polecam. Pierwszy raz trafiłam z oferty Gruponu. Rzeczywiście zabieg wykonany był w 30-40 minut, jednak efekty identyczny jak wcześniej wykonany w innym gabinecie w Katowicach. Od 5 miesięcy chodzę tam regularnie i właśnie jestem na ostatniej prostej do wyprowadzenie mojego uzębienia na dobrą drogę :-). Jeszcze 2 wizyty i 6 miesięcy przerwy, a później kontrole. Gabinet czysty, obsługa OK, a ceny zbliżone lub ciut niższe niż u konkurencji.

ona

Masakra, żenada, poziom zerowy. Ludzie nie kupujcie oferty z Gruopona. Ten gabinet jest niepowazny. Zabieg trwa 20min zle oczyszczone zęby. To ze płace promocyjną ceną za pakiet scaling piaskowanie fluoryzacja nie oznacza ze mam miec odbębnioną zrobioną usługę ! Groupon jest po to zeby promować pełnopłatną usługę w cenie promocyjnej ! Nikt Do was nie bedzie przychodzic jak tak trkatujecie klientów. Nieraz korzystałam z hiegienizacji w innych gabinetach i wiem jak to wyglada jak długo trwa i jak zeby wygladaja! Robicie z ludzi baranów i (usunięte przez administratora) Wszedzie gdzie sie da bede zamieszczac tą opinie w internecie. Ludzie Nie kupujcie Grouponów z tego gabinetu !!!!!

niezadowolona

Byłam w tym gabinecie na piaskowaniu, skalingu i fluoryzacji - oferta z gruponu coś strasznego nie polecam zrobione szybko bez zaangażowania prosto mówiąc byle jak zęby źle oczyszczone,nigdy więcej do tego gabinetu nie pojadę.

bubu.m

Ja miałam leczenie kanałowe i jestem baardzo zadowolona :) personel bardzo miły, cena, wiadomo wysoka, ale nie najwyższa w porównaniu do gabinetów stomatologicznych w Katowicach. Polecam :)

es.

Byłam na piaskowaniu, skalingu i fluoryzacji - oferta kupiona przez grupona. niestety CAŁOŚĆ zabiegu trwała 15 minut. żenada. zęby niestety nie były dobrze oczyszczone, więcej się tam nie wybieram.

ADAM

NIE POLECAM ŻENUJĄCY GABINET. DZWONIŁEM 2 DNI WCZEŚNIEJ ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ DO STOMATOLOGA. ZROBIŁY MI SIĘ KRYPTY NA MIGDAŁKU, WYCZYTAŁEM W INTERNECIE NA PORTALU AMERYKAŃSKIM , ŻE MOŻNA POSŁUŻYĆ SIĘ IRYGATOREM, ABY USUNĄĆ ZŁOGI Z MIGDAŁKA I GO PRZEPŁUKAĆ, PANI ASYSTENTKA, NIE WIEM KTÓRA PRZEZ TELEFON POWIEDZIAŁA, ŻE MOGĘ UDAĆ SIĘ NA WIZYTĘ DO STOMATOLOGA, ABY OBEJRZAŁ PROBLEM. ZAPISAŁEM SIĘ DO DOKTOR [usunięte przez moderatora], OCZYWIŚCIE DZISIAJ DNIA 24.08.2013 DOKTOR BYŁA OBURZONA JAKBY COŚ JEJ USIADŁO NA NOS. NA FOTELU NAWET NIE OTWORZYŁEM UST, WYTŁUMACZYŁEM JEJ PROBLEM I POWIEDZIAŁEM SKĄD UZYSKAŁEM TAKĄ INFORMACJĘ NA TO PANI DOKTÓR CYTUJĘ " TO POWINIEN SIĘ PAN UDAĆ TAM, GDZIE PAN TO WYCZYTAŁ A ŻE JEST TO AMERYKA TO BĘDZIE CIĘŻKO:( FAJNY LEKARZ, PRAWDA? PÓŹNIEJ DODAŁA, MY TUTAJ NIE MAMY IRYGATORA, TO CZEMU ASYSTENTKA WPROWADZIŁA MNIE W BŁĄD. ZATEM WYSTAŁEM Z FOTELA TAK JAK WCZEŚNIEJ NAPISAŁEM, NIE OTWORZYŁEM UST, PANI DOKTÓR NIE UŻYŁA ŻADNYCH NARZĘDZI, NAWET NIE MIAŁEM ZAŁOŻONEGO ŚLINIAKA, WYCHODZĄC PANI DOKTÓR POWIEDZIAŁA 50 ZŁ ZA KONSULTACJĘ NA TO JA ODPARŁEM JAKĄ KONSULTACJĘ PRZECIEŻ PRZEGLĄDY JAMY USTNEJ SĄ BEZPŁATNE, NA TO ONA TAK PRZEGLĄDY, ALE NIE KONSULTACJA, PRZEPRASZAM ODPARŁEM ALE JAKA KONSULTACJA SKORO NAWET PANI NIE UŻYŁA LUSTERKA ? POWIEDZIAŁEM TYLKO PRZECIEŻ PANI NIE UŻYŁA NAWET NIE OBEJRZAŁA TEGO, TO PROSZĘ NA PRZYSZŁOŚĆ WIEDZIEĆ, ŻĘ TO KOSZTUJE TAK MI POWIEDZIAŁA HEHEHH CO KOSZTUJE CHYBA ODPOWIEDŹ KIEDYŚ PRACOWAŁ BARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ, KTÓRY ZAWSZE SŁUŻYŁ POMOCĄ, ALE JUŻ GO TAM NIE MA SZKODA. TAK CZY INACZEJ NIE WYBIORĘ SIĘ TAM, BYŁEM STAŁYM PACJENTEM NASZ STOMATOLOG, BYŁO ZAWSZE MIŁO, A TERAZ JEST GROBOWO. PRZY TAKIEJ KONKURENCJI NIE POTRZEBUJĘ ICH. OSTRZEGAM INNYCH, BO NIEDŁUGO ZA WEJŚCIE DO GABINETU SIĘ ZAPŁACI

Karol Nowy wpis
@ADAM

Obsługa sympatyczna. Ponieważ pierwszy zabieg jaki miałem tam wykonywany był dosyć trudny (paskudna ósemka pod dziąsłem) to cenowo dosyć drogo, jednak jakość i ludzie podejście zachęca do następnych wizyt (a dentysty się boję). Moja ocena 5+ (mogłoby być trochę taniej)

Zostaw merytoryczną opinię o Nasz stomatolog - Katowice

Nasz stomatolog