Opinie o Agrecol w Wieruszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agrecol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrecol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrecol w Wieruszów

Weronika

@niezadowolona czy w tej sprawie były prowadzone jakieś rozmowy z kierownictwem? Wyjazd powinien być opłacony jako delegacja, ewentualnie nadgodziny. @Robotnik co masz na myśli mówiąc że zachowania odbiegają od standardów? I jak oceniasz pozostałe warunki pracy Agrecol? Twoja opinia jako pracownika firmy jest bardzo cenna.

niezadowolona

To jest firma, która dużo inwestuje ale zapomina o tym żeby zainwestować w rozwój i zadowolenie pracowników.

miś

naprawdę?

Rep
@niezadowolona

To prawda, brak szkoleń i rozwoju.

niezadowolona
@Rep

Niedługo znów targi, na których firma wywali wiekie pieniądze na stoisko a pracownicy, którzy zostaną na nie wysłani kolejny raz nie dostaną nic za nadgodziny czy też delegację.

Handlowiec
@niezadowolona

Niestety tak, panuje przepych bez myślenia o pracownikach.

Jurand
@niezadowolona

Czyli nic się nie zmieniło. Kiedyś u nich pracowałem, teraz sam prowadzę biznes ogrodniczy . Nie posiadam żadnego produktu w swoim asortymencie z firmy A..col i wiecie co jest super. Przez kilka lat przyzwyczaiłem klientów do tego, że już nie pytają o ten badziew a...colowski. Nie przyłożę nigdy ręki do tego, żeby dać im zarobić dzięki mnie nawet 1 grosz.

Robotnik

Radzę dobrze się zastanowić nad pracą w tej firmie. Decyzje zmieniane w ostatniej chwili, najczęściej pod wpływem emocji. Cała komunikacja tak wygląda. Zachowania rzeczywiście bardzo często odbiegają od standardów. Każdy ma rację i próbuje ją udowodnić. Ludzie w tej firmie uwierzyli w swoje możliwości. Wiec dochodzi do rożnego rodzaju niemiłych sytuacji.

Konrad

Czy faktycznie bardzo szwankuje w firmie wzajemne poszanowanie? Może trzeba cos zmienić?

Jeszcze trochę
@Konrad

Tak najlepiej byłoby podziękować kilku osobom, które twierdzą, że wiedzą czym jest zarządzanie. Bezczelność takich ludzi polega na tym, że manipulacje mylą z zarządzaniem. Kłamstwo i egoizm jest dla nich czymś, co pozwala im przetrwać w tej firmie, bo nie radzą sobie na powierzonym stanowisku.

Agrecol prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
nie warto

Firma, której napędem jest entuzjazm młodych ludzi. Im większy entuzjazm na rozmowie wykaże młody kandydat, tym większe prawdopodobieństwo zatrudnienia. Trudno mówić o poziomie komunikacji, ponieważ sama komunikacja została tak skonstruowana, że jest patologiczna. Osoba bez wiedzy komunikuje wyżej zadania specjalisty, co skutkuje dziwnymi sytuacjami i tym, że problemy, jak były tak są dalej. Na dzień dobry pracownik jest się kalibrowanym pod dany dział, tzn. jeśli między jednym a drugim działem/zespołem wynikły, kiedyś jakieś niejasności to nowy pracownik nie powinien mieć, jakiegokolwiek zdania o drugim zespole, ponieważ musi mieć złe, bo tak jest dobrze tym, co już wygrzali sobie miejsce. Od dłuższego czasu tematem, który psuje wszystko, są umowy, których konstrukcja jest czymś niebywale skrajnie patologicznym. Pracownicy niechętnie je podpisują. Negocjowanie kończy się w jeden sposób i wiadomo jaki. Poziom kultury pracowniczej osób na wyższych stanowiskach pozostawia wiele do życzenia. Jest to tak przykre, że aż szkoda słów. Brak nastawienia na rozwój pracownika, jeśli się wypalił, to bierzemy nowego. Zarobki pozostawię bez komentarza, ale wiadomo, nie wszyscy muszą mieć RR/Mercedesa itp. Jak to kiedyś powiedziała jedna osoba w tej firmie: „Kiedyś to łyżką a teraz chochlą do siebie.” Może później opisać jak postępuje Agrecol wobec matek? Jestem tylko jednego ciekaw, czy Pan Prezes i pozostali decyzyjni naprawdę nie widzą kłamstw i matactwa pracowników, którzy są pod nimi?

xyz

Witam! Proszę o informację na temat stanowiska przedstawiciel handlowy - ile wizyt dziennie -jakie plany sprzedażowe (realne?) -jaka podstawa netto -jaka premia max netto (miesięczna, kwartalna?) -jak rotacja produktów -jakie auto (czy można korzystać prywatnie/obklejone/gps?) -jaka atmosfera w firmie? Z góry dziękuję za pomoc! ;)

Weronika

@beetlejuice - a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Agrecol? Wspominasz o braku szacunki dla pracowników - czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje, gdzie potwierdzające Twoją opinię? Co konkretnie masz na myśli pisząc, ze w firmie brakuje struktur? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

niezadowolony
@Weronika

Co do struktury organizacyjnej. W firmie owszem jest coś takiego, ale niestety bardzo mocno okrojone w zakresie wymagań kwalifikacyjnych wobec osób zajmujących poszczególne stanowiska oraz ich obowiązków, wraz z ich zakresem odpowiedzialności i uprawnień. krótko mówiąc- najlepiej aby wszyscy byli od wszystkiego. Pracownik przyjęty do pracy nie ma możliwości awansu gdyż nie ma jasno określonej ścieżki kariery. Zdarza się, że pracownicy na niższych szczeblach często przewyższają przełożonych kompetencjami. Brakuje jednoznacznego podziału pracy i to wprowadza chaos organizacyjny. Wymaga się od pracowników realizacji zadań, które nie zostały im zlecone, a co najgorsze nie ma ich w zakresie obowiązków. Wywołuje to chaos i niestety frustrację oraz obniża chęć do pracy.Ponadto niesprawiedliwie traktuje się pracowników, sympatia i antypatia są widoczne gołym okiem.

Ciekawski
@niezadowolony

To jeszcze tak można prowadzić firmę w dzisiejszych czasach? A ludzi mają do pracy?

beetlejuice

Brak szacunku dla pracowników. Chaos, stres, brak struktur. Brak konstruktywnego motywowania. Brak możliwości rozwoju. Nie polecam.

Weronika

@Bolec, jak myślisz, skąd ten brak motywacji?

Bolec

ze środkami nie jest aż tak źle, ale w moim odczuciu brakuje dobrej motywacji do działań co przekłada się na gorszą jakość pracy...

lolek

A jak wygladają pensje i premie ? czy to tylko najniższa krajowa i nic wiecej ?

Zawiedziony

Bombasti - W sumie to pozytywa można znaleźć - "co sie zaczyna musi się kończy".... w tym wypadku lepiej szybko :)

Bombasti

Nic pozytywnego nikt nie napisze? Jakoś trudno mi w to uwierzyć. ....

pawel

Bardzo negatywna opinia wśród ludzi z Wieruszowa i okolic na temat tej firmy nie wzięła się z niczego. To co pisze zawiedziony to 100% prawdy.

zawiedziony

Kreuje się na lidera a zarządzanie daleko, daleko ...............za liderami, na zerowy poziomie. Brak poszanowania pracownika na praktycznie każdym stanowisku pracy. Zero motywacji do pracy, absurdalne zasady działania, jak za czasów kiedy był małą, rodzinną firmą. Najgorsze, że światopogląd nie zmienia się wraz z rozwojem firmy i niestety nie zanosi się na zmiany na lepsze. Dobrzy pracownicy jeżeli mają okazję uciekają z firmy. Nie polecam.

gonzo

co do zarządzania, to szukają teraz account managerów

Niepolecam

niepolecam pracy w tej firmie a szkoda bo Firma sama w sobie posiada potencjał na rozwój ale od dłuższego czasu zatrzymała się w miejscu. Zarządzanie jest na zerowym poziomie. Jeśli stawiasz na osobisty rozwój, awans i godne traktowanie to odradzam.

pawel
@Niepolecam

Opinia o firmie jak najbardziej negatywna. Pracowałem tam kilka miesięcy i to o kilka za dużo. Pensje pod stołem, praca w weekendy za darmo ( tzw. promocje w marketach , np. Praktiker). Gdy zapytałem się jak będą rozliczane godziny weekendowe usłyszałem od właściciela " płacę ci to za....laj". Absolutny brak poszanowania dla drugiej osoby. Ale oczywiście każdy może spróbować tam popracować i się przekonać.

Xxx

Zarobki zero

Jewel

Czytając komentarze od razu, można dowiedzieć się kto pracował w Agrecolu a kto nie. Kreowanie się na lidera branży nie jest równoznaczne z uczciwym podejściem do pracowników. Miałam wątpliwą przyjemność tam pracować na tak zwaną umowę dżentelmeńską, której właściciel firmy i tak nie przestrzegał. W tym czasie dowiedziałam się, że płacenie pod stołem to norma. Na szczęście szybko znalazłam pracę w innej firmie na uczciwych warunkach. Nie polecam pracy w Agrecolu.

zewsiurowa

niestety, nie stac ich na klase i uczciwe warunki pracy, śmieciowe umowy sa zgodne z prawem jednak płacenie pod stolem , praca na czarno to ich standard, a oststnio nawet zwrot pieniedzy przez pracowników bo minimalna wzrosla "a umawialismy sie na 1200" zakrawa o kpine. mozna mianowac sie liderem a byc zerem ( w temacie pracodawcy) nie poleacm jako pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Agrecol - Wieruszów

• Jak się pracuje w Agrecol?

Zobacz opinie na temat firmy Agrecol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrecol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrecol
2.5/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Mesznary 2
    98-400 Wieruszów