Agrecol

Wieruszów

Opinie o Agrecol

NNN 2011-12-22 23:56:06
Agrecol jest firmą wykorzystującą pracowników. Zerują na ludzkiej krzywdzie. Mimo rozwoju firmy płacą 5zł na godzinę. Większość ludzi pracuje na czarno, bez umów. Dla nich liczy się tylko zysk, a pracownik jest zerem!
aga 2015-11-04 16:37:24
wiecie cos na temat stanowiska pracownika dzialu ksiegowosci, czym taka osoba sie tam zajmuje, rozumiem, ze poszukuja tak jakby pomocy ksiegowej, chociaz widze ze oferuja stabilne warunki zatrudnienia, wiem ze wymagaja wyszkalcenia ekonomicznego,ja jestem w trakcie studiow i dwa lata doswiadczenia, chyba bedzie ciezko u mnie z tym doswiadczeniem ale sprobuje
ewel 2016-02-02 21:23:31
aga a gdzie te ogłoszenia widziałaś ? Ostatnio Agrecol poszukiwał operatora wózków widłowych, ale nie wiem czy te oferty są nadal aktalne. Podobno wysokie podstawy gwarantują.
drożdżówka 2016-03-16 10:33:08
obawiam się, że te oferta na Operatora Wózków Widłowych jest juz dawno nieaktualna. Ale pod koniec 2015 roku firma rekrutowała m.in. na takie stanowiska jak przedstawiciel handlowy czy brand menager
podsiadlo 2016-03-18 12:20:44
rzeczywiście @drożdżówka rekrutację prowadzili już dawno i u nich na stronie też nie ma żadnych ofert więc wygląda na to, że mają stały team, szkoda bo słyszałem, że naprawdę są u nich dobre warunki
momia 2016-03-20 16:03:37
jeżeli nie prowadzą rekrutacji a Ty mimo wszystko marzysz o pracy u nich @podsiadło koniecznie wyślij swoje cv, przedstaw swoje zyć się zaproszeniem na rozmowę
widelec 2016-03-22 16:08:24
też trzymam za ciebie kciuki ;) zawsze lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż że nie robiło nic, więc aplikuj, a nóż widelec się uda, zwłaszcza, że proponują również szkolenia graficzne
były 2016-03-25 22:33:29
Wyzysk za grosze na czarno to oferuje Agrecol.
panna 2016-03-27 09:46:59
Polemizowałabym z tym wyzyskiem, ponieważ firma ma bardzo duże doświadczenie w branży nawozów i środków do pielęgnacji i ochrony roślin, wiec podejrzewam, że stac ich na umowy o pracę oraz solidne wynagrodzenie dla pracowników zreszta napisali o tym.
wąż 2016-04-26 09:51:03
na pewno ich stać na dobre warunki dla pracownika, zobacz chociażby aktualne oferty co teraz rzucili na account managerów w ogrodnictwie, jak znasz ten rynek to aż miło tutaj karierę robić, polecam nie tylko ze względu na kasę
zewsiurowa 2016-04-26 15:39:32
niestety, nie stac ich na klase i uczciwe warunki pracy, śmieciowe umowy sa zgodne z prawem jednak płacenie pod stolem , praca na czarno to ich standard, a oststnio nawet zwrot pieniedzy przez pracowników bo minimalna wzrosla "a umawialismy sie na 1200" zakrawa o kpine. mozna mianowac sie liderem a byc zerem ( w temacie pracodawcy)
nie poleacm jako pracodawcy
Jewel 2016-05-08 16:12:43
Czytając komentarze od razu, można dowiedzieć się kto pracował w Agrecolu a kto nie. Kreowanie się na lidera branży nie jest równoznaczne z uczciwym podejściem do pracowników. Miałam wątpliwą przyjemność tam pracować na tak zwaną umowę dżentelmeńską, której właściciel firmy i tak nie przestrzegał. W tym czasie dowiedziałam się, że płacenie pod stołem to norma. Na szczęście szybko znalazłam pracę w innej firmie na uczciwych warunkach. Nie polecam pracy w Agrecolu.
tako 2016-05-16 21:46:36
rzeczywiście @jewel widać takie rzeczy. Z innej beczki wiem że szukają operatorów maszyn ostatnimi czasy
Xxx 2016-06-14 15:26:37
Zarobki zero
Niepolecam 2016-06-19 20:37:35
niepolecam pracy w tej firmie a szkoda bo Firma sama w sobie posiada potencjał na rozwój ale od dłuższego czasu zatrzymała się w miejscu. Zarządzanie jest na zerowym poziomie. Jeśli stawiasz na osobisty rozwój, awans i godne traktowanie to odradzam.
gonzo 2016-06-28 10:58:17
co do zarządzania, to szukają teraz account managerów
Zostaw swoją opinię o Agrecol - Wieruszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrecol