Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Agrecol

Pracowałeś w firmie Agrecol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
NNN - 2011-12-22 23:56:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
Agrecol jest firmą wykorzystującą pracowników. Zerują na ludzkiej krzywdzie. Mimo rozwoju firmy płacą 5zł na godzinę. Większość ludzi pracuje na czarno, bez umów. Dla nich liczy się tylko zysk, a pracownik jest zerem!
zdjecie uzytkownika
aga - 2015-11-04 16:37:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
wiecie cos na temat stanowiska pracownika dzialu ksiegowosci, czym taka osoba sie tam zajmuje, rozumiem, ze poszukuja tak jakby pomocy ksiegowej, chociaz widze ze oferuja stabilne warunki zatrudnienia, wiem ze wymagaja wyszkalcenia ekonomicznego,ja jestem w trakcie studiow i dwa lata doswiadczenia, chyba bedzie ciezko u mnie z tym doswiadczeniem ale sprobuje
zdjecie uzytkownika
ewel - 2016-02-02 21:23:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aga a gdzie te ogłoszenia widziałaś ? Ostatnio Agrecol poszukiwał operatora wózków widłowych, ale nie wiem czy te oferty są nadal aktalne. Podobno wysokie podstawy gwarantują.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrecol

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: