Opinie o Agrecol w Wieruszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agrecol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrecol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrecol w Wieruszów

ciekawy

Czy ktoś kasuje tu opinie?Pytałem o prace na stanowisku PH i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć merytorycznie jak to wygląda? ile wizyt ,jakie warunki,narzędzia.etc???

PH
@ciekawy

Toyota Yaris 2 osobowe kratka . Podstawa 3400 brutto rejon duży województwo lub dwa . Ogólnie słabo

Kricho
@PH

Dokładnie robota raczej na przetrzymanie i szukanie w trakcie czegoś innego dodatkowo auto 2 osobowe śmiech ... Mała Yaris a kilometrów będziesz trzaskał aż Ci kręgosłup padnie

Gienek

I to wszystko trzeba się nauczyc . O tych produktach

@Kricho

A targety w ogóle rabialne? Ciśnienie jak w korpo czy raczej spokojnie jest?

Olek
@ciekawy

Za 2700 w ogóle ktoś robiłby przy jakimś ciśnieniu ? ????

@Olek

zdziwiłbyś się:)dlatego pytam jak jest tutaj?

@PH

O kurde kratka, byłem na rozmowie, ale gościu o tym nie wspominał. Podobno szukają całej kadry. Co się dzieje w tej firmie?

Ola

Nic. Uruchomienie projekt u

Witam Jaka atmosfera w firmie Jakie place na stanowisku PH Ogolnie ok czy częstą rotacja ?? Jak wygląda rozmowa na PH ?

Kricho
@Marek

Szału nie ma takie raczej na przetrzymałke parę miesięcy i uciekać w dzisiejszych czasach 2700 na rękę ... Śmiech

Legia
@Marek

Nie mieli pH dopiero zatrudniają dopiero rotacja będzie

@Legia

Mieli tylko inaczej się ich nazywało

Kapitan

Jak ?

@Kricho

Ja w obecnej robocie jestem na przetrzymaniu za 2100 netto i umowa zlecenie, także ten.....

Terk
@Olo

Robota robocie nierówna zobacz jaki tu jest asortyment... Konkurencja przyjedzie skoda Octavia a Ty Toyota Yaris 2 os. Jak myślisz jak długo tutaj będą ludzie siedzieć ,?

PH
@Terk

Miesiąc , dwa lub trzy .

ROZSĄDNY

Witam. Pracuje w firmie Agrecol od kilkunastu miesięcy, więc jakiś pogląd już mam na realną sytuacje i na komentarze. W działach, wokół których się obracam, ludzie są bardzo mili i sympatyczni, wiec istotny jest zespół do którego się trafia. Mój Kierownik stoi murem za swoimi pracownikami i jest naprawdę ludzki i sympatyczny. Sytuacje w firmie są różne, raz jest wesoło, raz każdy jest z nastawieniem „bez kija nie podchodź”, ale tak jest w każdej firmie, w której dotychczas stanęła moja noga. Szef to Szef, może jest specyficzny, ale tłumacze to sobie i innym w ten sposób: wyobraźcie sobie was na takim stanowisku, ze zbudowaliście TO WSZYSTKO własnymi rękami i latami ciężkiej pracy, ludzie was robili w ciula niejednokrotnie, więc to normalne, że panuje zasada ograniczonego zaufania. Jeśli jesteś pracowity, masz w sobie coś, co da wartość dodaną dla firmy, to nie czytaj tych pomyj byłych pracowników - walka rozczarowanych na swój sposób szczurów. Jeśli jesteś rozsądnym człowiekiem to przyjdziesz i się sam przekonasz, sam zbudujesz sobie opinie na temat Agrecolu, jego właścicieli i pracujących tam ludzi. Tyle ode mnie.

Rozanielony
@ROZSĄDNY

czyżby firma powieliła sobie pozytywną opinie? hahaha

Rozsądny.
@ROZSĄDNY

Czyżby ADMINISTRATOR portalu przesunął celowo opinię 'rozczarownej' ponad moją? haha

XDDDDD
@ROZSĄDNY

Ha ha ha ciekawe który Kierownik stoi murem może pan R ????????????????jak donosi o wszystkim prezesowi ha ha ha to albo jakiś kierownik piszę to albo jedną tylko osobą przychodzi mi na myśli ???????????????????? xD

@ROZSĄDNY

Jeśli jesteś osobą rozsądną, to nigdy nie pójdziesz pracować w Agrecolu. Jeżeli jesteś osobą pracowitą i myślącą , to nigdy nie pójdziesz pracować w Agrecolu. Żenująca opinia napisana przez samego Siebie ( czyt. Agrecol). Opinie "rozczarowanych" pracowników, tak jak najbardziej ale rozczarowanych Agrecolem a nie sobą. A właściciel, no cóż kto go zna to wie jaki "dobry i wspaniały misio" jest on. Tyle ode mnie. Ale oczywiście każdy musi przekonać się osobiście. Ja się przekonałem i ....nigdy więcej nic wspólnego z Agrecolem. Pozdrawiam.

Sebastian
@Paweł

Jesteś w stanie napisać coś więcej o swoich doświadczeniach zawodowych związanych z pracą w firmie Agrecol? Odnoszę wrażenie, że negatywnie postrzegasz pracę w tym miejscu, jednak mimo wszystko wolałbym się upewnić, dlaczego w taki sposób wyrażasz się o tym pracodawcy.

@Sebastian

Doświadczenia z Agrecolem: - pensje wypłacane pod stołem; - w sezonie kwiecień- czerwiec praca jako promotor w praktikerach ( już ich nie ma oczywiście) we wszystkie weekendy - za pracę w te weekendy nie dostajesz wynagrodzenia i nie możesz odebrać dni wolnych - praca w te weekendy oczywiście obowiązkowa - o GPS i wszechobecnej inwigilacji nie muszę chyba pisać - pracownik oficjalnie traktowany jako drugi sort - złote klamki w biurach a płyn do spryskiwaczy rozlewany z beczki na spotkaniach firmowych - panie na rozlewni ŚOR pracują bez maseczek ochronnych - i to przechodzi w dzisiejszych czasach!!!! - jak "rozstajesz" się z nimi to dobrze żebyś miał przy sobie telefon, bo konfiskują auto ( nawet nie możesz zabrać prywatnych rzeczy) , wyjazd za bramę i radź sobie sam I tak można długo opisywać. Ale żeby nie być posądzonym o jednostronność zatrudnij się i przekonaj się sam>

Sebastian
@Paweł

Dobrze, że zdecydowałeś się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Agrecol. Napisałeś o obowiązkowo pracujących weekendach. Zastanawia mnie, co w sytuacji, kiedy pracownik nie może danego weekendu pracować ze względu np. na uroczystość rodzinną? Istnieje możliwość otrzymania wolnego weekendu?

@Paweł

Hehe dobrze,ze już tak nie ma jak piszesz

Olek

A jak jest ?

Firma prężnie działająca na rynku nawozów i środków ochrony. Praca w firmie dla osób chcących pracować i znających się na rzeczy.

Wujek dobra rada
@Piotr

Piotr ty tak na poważnie czy dla tzw. "jaj"?

Robson
@Wujek dobra rada

Pewnie pracownik, kazali napisać coś pozytywnego

Wanda
@Robson

Nie sądzę, by ktoś tu komuś kazał napisać coś pozytywnego. Nie doszukujcie się w takich postach niczego podejrzanego. Słyszałam, iż Agrecol to polska firma rodzinna. Jako pierwsza wprowadziła na polski rynek w 100% organiczny Biohumus i stale poszerzają ofertę swoich produktów. Wiecie może, na jakie stanowiska tam teraz rekrutują? Szukają specjalistów, czy także i pracowników na produkcję?

Endy
@Wanda

100% organiczny lecz na bazuje saletry wapniowej

goral
@Wanda

a co kogo interesuje czy produkuja biohumus czy bomby, ?post jest o warunkach pracy,, mialem ta nieprzyjemnosc pracowac w tej firmie, praca po 12 h,,oferowano mi prace na kompletacj, czyli jazda wozkiem elektrycznym i zbieranie produktow na palety,, i owszem zbieralem te produkty ,rozne drobne ale i wrzucanie workow po 20 kg,,wozkiem elektrycznym moze przejezdzilem z 10 godzin a tak bylo ciaganie paleciaka z towarem nawt 700kg!! gdzie bhp dopuszcza 450kg ale nikomu to nie przeszkadzalo, ,,,przeszkadzalo natomiast chodzenie bez kasku, kilka osob zwolnilo sie samych ztak z dnia na dzien, innym razem kierownik podziekowal kilku osobom rowniez z dnia na dzien,,, jeden wielki wyzysk pracownika,,, Jesli ktos chcialby dorobic sie garba to firma jak najbardziej dla niego,, dziekuje i pozdrawiam

Agrecol prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Niki

Czy ktos moze dodac opinie nt pracy na stanowisku ph? Jest obecnie rekrutacja przeprowadzana na teren śląsk. Jaki panuje klimat z przelozonymi? Jak wyglada sprzedaz czy mozna zarobic pieniadze? Targety osiagalne? Dziekuje

A.

Pracowałem w Agrecolu przez prawie dwa lata. Wspaniali ludzie - bardzo fajna atmosfera. Jeśli chodzi o samą firmę to myślę, że jest to kwestia wyboru i czego tak naprawdę Ty sam od siebie oczekujesz. Firma ma niesamowity potencjał i jak by nie było - to co posiada zbudowała przez bardzo ciężką pracę. Z mojej strony myślę, że warto spróbować swoich sił w Agrecolu

Mchał

A jak wygląda praca w Madonisie?

Hej, czy w firmie Agrecol płacą za nadgodziny?

haha

oczywiscie ze nie

W firmie panuje chaos. Co w moim przypadku przełożyło się na najdłuższe w życiu płatne wakacje... Jako praca na przeczekanie Agrecol sprawdził się doskonale. W pozostałych kwestiach muszę przyznać rację przedmówcą. Pensje ustalane indywidualnie, ile wynegocjować tyle masz. Cześć na konto, a reszta... Tak jak już pisano. Jak ktoś jest bystry to sobie poradzi, chociaż nie chciał bym wrócić do pracy w tej firmie.

niewidzialna 15

najgorszy pracodawca w wieruszowie brak szacunku dla pracownikow

Maks
@niewidzialna 15

Naprawdę jest tak źle? Taka znana marka ;(

ktoś
@niewidzialna 15

Potwierdzam !!!! Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@ktoś

Jak traktują ludzi bo nie doczytałem?

Robson
@Maks

Dlatego unikam produktów tej firmy.

Poszukiwacz

Dzień dobry. Mógłby się wypowiedzieć ktoś pracujący w firmie Agrecol na temat warunków zatrudnienia?

Wujek dobra rada
@Poszukiwacz

Daj sobie spokój ,taka moja rada.Szkoda czasu i zdrowia a o socjalu możesz tylko pomarzyć.

takitampan

Może ktoś napisać jaka jest sytuacja osób pracujących na maszynach w budynku koło biura? Jak tutaj wygląda sytuacja? Dlaczego jeżeli wysyłane jest cv na Madonis to i tak praca odbywa się w Agrecolu? Rozumiem że 2 te firmy to jedna spółka.

Budon

w końcu ktoś powiedział prawdę! zgadzam się w 100%

obserwaor

w końcu ktoś powiedział wszystko wprost. Brawo.

cris
@obserwaor

dlaczego administrator usunął wpis z dnia 29 stycznia o sytuacji w Agrecol'u? Może jakieś sprostowanie?

Zdezorientowany

Dlaczego opinia została usunięta? Administracjo - prosisz o podawanie konkretów, a kiedy się pojawiają - komentarz znika...

Poszukujący prawdy

Nurtuje mnie pytanie dotyczące wpisu z dnia 29.01.2019 08:09 który administracja serwisu wpierw ocenzurowała a obecnie usuneła .Co było powodem takiego działania przez serwis ?

ROZSĄDNY

Rozbawiony.
@ROZSĄDNY

"Walka rozczarowanych szczurów"? Według Ciebie o co walczą ludzie, którzy się tu wypowiadają? Oczywiście, że są to osoby rozczarowane, bo każdy chciał przyjść do pracy, być z niej zadowolonym i zostać na dłużej, ale tutaj po prostu się nie da i ludzie rezygnują - dla własnego zdrowia psychicznego. Ale możesz mieć rację, że dużo zależy od działu i przełożonego. Ciekawe, kim jest Twój przełożony, bo brzmi jak wyjątek w tej firmie.

Rozbawiony.

Kolos na glinianych nogach. Dla tej firmy liczy się wrażenie potęgi, bogactwa i blichtr. Na wrażeniu się kończy, bo w środku bałagan. Ludzie na stanowiskach kierowniczych miewają mniejsze kompetencje od pracowników ale nie powinno to być dziwne w firmie, gdzie rządzi kolesiostwo a osobiste sympatie i urazy maja większe znaczenie niż faktyczne kompetencje pracowników. Niejednokrotnie przełożony wykazywał się wręcz groteskowym brakiem zrozumienia tematów nad którymi pracują jego podwładni. Wyśmiewanie i krytyka pracowników z wycieczkami osobistymi - na porządku dziennym. Przełożeni niechętnie dzielą się wiedzą i raczej konkurują z podwładnymi, zamiast budować silny zespół. To duża firma ale nie wypracowała procesów (decyzyjnych, projektowych, w obiegu informacji) więc powstaje chaos i dezinformacja a poszczególne działy ze sobą nie współpracują. Tylko zrzucają na siebie odpowiedzialność. Brak nawet sprecyzowanych kompetencji pracowników, co skutkuje tym, że wszyscy robią wszystko i nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Za błędy nie obarcza się niewydolnego systemu czy chaosu w zarządzaniu, tylko końcowego pracownika. Brak jakiejkolwiek ścieżki rozwoju i motywacji pracownika. Zapomnijcie o podwyżkach, premiach, integracjach czy benefitach pozapłacowych, typu sport, opieka medyczna czy choćby kubek kawy. Ba! O sprawny sprzęt, niezbędny do wykonywania swojej pracy, czy podstawowe sprzęty biurowe też trzeba się naprosić. Do tego pensje pod stołem. Ale wielkie pieniądze przeznaczane są na imprezy dla mediów, w których firma sama siebie przedstawia jako siłę napędową polskiej gospodarki, wręcza sobie medale i daje się klepać po plecach przez opłaconych celebrytów. Dzieci prezesostwa mają przyzwolenie na kontrolowanie pracy pracowników - zerkanie przez ramię, nasłuchiwanie rozmów (tak, dzieci). Brak szacunku do pracowników, atmosfera jak na pańskim folwarku - niektórzy w czasie pracy załatwiają prywatne sprawy prezesostwa lub wykonują przypadkowe zadania, zupełnie niezwiązane z ich stanowiskiem. Nie dziwi w tym kontekście duża rotacja wśród pracowników.

Rozbawiony

Wypowiedź osoby która dodała opinie 29.01.2019 jest adekwatna do sytuacji panującej w tej firmie. Wszystko co zostało napisane w tej opinii jest szokująca prawda. Można byłoby dodać kilka kwestii ale to już nie istotne. Wypowiedź i tak nie zmieni podejścia do pracowników którzy nie są w żaden sposób doceniani. '' Rozsądny '' nie zaznał widocznie takiej sytuacji jak pracownicy zapewne na niższym stanowisku wypowiadający się mało pozytywnie. Bądź co bądź nie jest dobrze i cytując to '' rozczarowaną'' ludzie nie odchodzą od pracy ale od szefostwa.

Nie polecam tego zakładu kto tam pracował to wie co mówię Kobiety najniższa krajowa Moje sugestie dla Agrecol: SZANOWANIE LUDZI

Przy obecnej sytuacji na rynku pracy, to się - z takim podejściem Zarządu i Dyrekcji do ludzi - mogą "przejechać"! Pion handlowy przy klientach, to "och, ach", a do pracowników -> Dr Jekyll & Mr Hyde!

Weronika

A co możesz powiedzieć odnośnie kontaktów panujących między pracownikami Agrecol? Czy atmosfera w zespole wpływa na jego efektywność? Warto poruszyć tę kwestię, gdyż ten aspekt pracy w firmie może być decydujący dla osób zastanawiających się nad aplikacją do niej.

Nana

Pion handlowy, może bardziej precyzyjnie?

Herubin

Ale po co szanować?

Vanessa

A czy są jakieś przyjęcia do spółki córki czyli Madonisa? Na stronie wiszą te same ogłoszenia o pracę od dawna. Niedawno było otwarcie. Czy potrzebują ludzi np na kontrolę jakości, do laboratoriów? Jaka atmosfera panuje w tym zakładzie?

mynameis12
@Vanessa

najlepiej skontaktuj się z Agrecolem w/s pracy

Ogólnie ta firma ma jakiś wewnętrzny problem z szanowaniem się pracowników i szanowaniem pracowników przez przełożonych. Wszędzie widać przepych, a ludzie na czarno robią. Kopertówka lub pod stołem i wyzysk.

To żadna nowość tam gdzie ja mieszkam wszystkie firmy tak robią

Zostaw merytoryczną opinię o Agrecol - Wieruszów

• Jak się pracuje w Agrecol?

Zobacz opinie na temat firmy Agrecol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrecol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrecol
2.5/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Mesznary 2
    98-400 Wieruszów