Opinie o Foodcare w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foodcare. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Foodcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodcare w Zabierzów

Koniec detalu

Do Fc na tradycje przyszedł pan ze stocka którego zwolnili notabene za brak wyników. W.W go zatrudnił i gosc na dzień dobry podniósł plany o 50% rok do roku tłumacząc to inflacja… fakt jest faktem ze Ci co nie brali premii dalej jej nie wezmą a jest dużo takich ludzi w fc którzy pracują dla idei za podstawę. Ale jak pracownicy którzy się starają i chcą zarabiać pieniądze i ciągną sprzedaż w tradycji zaraz się zwolnią to ciekawe kim wtedy pan S.J będzie robił swoje oderwane od rzeczywistości plany

Irenka
@Koniec detalu

Detal już dawno nie ma przyszłości a podnoszenie planów to tylko gwóźdź do trumny dla PH na detalu Trzeba szukać innej roboty

DADO
@Koniec detalu

Przyszedł nowy dyrektor od tradycji?

Koniec detalu
@DADO

Tak, przyszedł pan, który w stocku się utrzymał tylko przez pandemie bo nie trzeba było nic robić

@Koniec detalu

No ale już pandemia to chyba się skończyła, więc wszystko unormowane?

Pan Tadeusz
@Koniec detalu

To fakt nowy dyrektor i widać już spadki w tym miesiącu . A to co wiem to już kilka osób szuka nowej roboty bo skończyły się czasy dobrych zarobków . Myślę, że pan nowy Dyrektor długo nie popracuje z takimi wynikami znając prezesa to zaraz go (usunięte przez administratora), w tej firmie to standard:)

Fudker
@Pan Tadeusz

Oczywiście że (usunięte przez administratora)na zbity pysk. Nawet jak są wzrosty to wyrzuca dyrektorów

Pan Tadeusz
@Fudker

Tylko teraz będą bolesne spadki i ludzie pouciekają przez nowego Dyrektora a u niego to jest stara metoda dowalić target, poobcinać podstawy i (usunięte przez administratora).... Za (usunięte przez administratora) . Skanczyly się na razie czasy wmiare godnych zarobków. Z każdej roboty go wywalają bo ludzie za jego rządów się zwalniają a firma notuje bolesne spadki .

Stefan na wypowiedzeniu

Drogi jak to ująć ? ???? Stary jak na Ciebie mówią Włodarski przyjedź do firmy i chuj Cię strzeli na co wykładasz pieniądze lepiej prowadź inne biznesy niż karmić te świnie w postaci dyrektora rybaka i pseudo majstrów ze wsi ???? bo za Chwilę kasa na koncie nie będzie się zgadzać jak wszyscy stąd uciekną Ukraińcy za tą nędzę też długo nie pociągną. Pozdro dla Seby nowy szef ???? na firmie

Mareczek

Widzę, że firma wzięła się za poprawę wizerunku po tylu negatywnych komentarzach odnośnie pracy w dziale sprzedaży :) ale pisanie jak to jest pięknie tutaj nic nie pomoże, nawet jeśli przyjdzie do was osobą z doświadczeniem i ambicjami to szybko zorientuję się, że najlepiej to szybko uciekać. Potwierdzam, że region regionowi nie równy, bo wszystko zależy od kierownika na jakiego się trafi. Na wielkopolsce jest duże ciśnienie i mobbing, dlatego ph rotują, Kujawy to samowolka i bałagan, obiecaywanie i brak realizacji. Oprócz Blacka i Frugo reszta do dopychanie jak tylko się da jeden miesiąc a następne lipa. Premia do wyciągnięcia raz na kwartał przy obecnych podwyżkach celów premiowych. Praca potwierdzam jest ciężka, dla wytrwałych i z doświadczeniem, tylko z miesiąca na miesiąc można się wypalić niskimi zarobkami.

@Mareczek

Czy ktoś Cię skrzywdził, czy masz jakiś żal fo firmy?

Borys

Ile punkt dziennie i jaka kasana detalu? Ktoś coś może napisać ?

Lel
@Borys

Punktów minimum 15 Kasa 3k podstawy i 6k premii do wyrobienia czy wyrobisz bardzo dużo zależy od kierownika, towaru czy masz, regionu , planów na dany miesiąc, relacji na sklepach, podhurtow które obslugujesz bardzo dużo składowych

PH1FC
@Borys

@Borys wizyt dziennie 15 (75 w tygodniu) jeśli potrzebujesz zrobić 12 wizyt bo masz wystawianie ekspozycji lub merchandising na danej trasie brakująca ilość nadrabiasz w tygodniu - proste. Aplikuj do FC to na rozmowie rekrutacyjnej usłyszysz pełne i prawdziwe informacje jaka kasa wtedy będziesz miał wiarygodne informacje, jeśli pytasz tutaj to ci powiedzą ze słaba bo premii nie zarabiają, a jednak są tacy co zarabiają i piszą że kasa godna że w portfelu się zgadza że warto się wysilić; bo łatwo nie ma nigdzie a jak jest to kasa niższa i możliwości rozwoju mniejsze . Pozdrawiam tych którym się chce :-)

@PH1FC

Ale na pewno na rozmowie nie obiecują nie wiadomo czego?

Jeremy
@Karolina

Obiecują gruszki na wierzbie i super premie. A później każdy wie jaka jest pensja i szuka nowej roboty. W tej firmie notorycznie się zmieniają przedstawiciele.

@Jeremy

A w kontekście tych wspomnianych "gruszek na wierzbie" to co jest tak właściwie ujęte?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foodcare spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Praca Kierowca kat. B - Przewóz osób
Zabierzów
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
Arganol

Cena w hurtowni 1,8 zł + netto za frugo energy a w Dino po 1,39 brutto kabaret

Doświadczony PH

Narzekać można na wszystko i wszędzie. Jeśli chodzisz do pracy po to żeby zarobić i wypełniasz swoje obowiązki to można zarobić i mieć święty spokój. A jak wszędzie wszystko Wam przeszkadza to mam wrażenie że nawet jak byście dostawali pieniądze za siedzenie w domu to i tak było by źle. P.S. na pewno nie jest to miejsce dla słabego PH albo spisywacza zamówień ????

Mariśka

Poczytałam opinie i widzę na przykładzie „pracownika biurowego”, że skoro mnie przyjęli to firma jest świetna i piszę dobrze, ale jak już mnie zwolnili to wylewam pomyje... Pracuje już jakiś czas jako ph i pewnie na siłę znalazłabym ileś rzeczy które nie do końca działają tak jakbyśmy chcieli, ale z drugiej strony w żadnej poprzedniej firmie nie miałam możliwości zarobienia tak dobrych pieniędzy. Oczywiście, że trzeba się nabiegać i pogłówkować, czasem też poprosić żeby jakiś brend zamknąć, ale taka jest nasza praca, poza tym wszystkie cele są osiągalne, a pieniądze realne do zarobienia. Gdyby sprzedawało się świetnie wszystko samo nie bylibyśmy potrzebni. Wsparcie w postaci budżetów jest, wsparcie w moim regionie ze strony moich bezpośrednich przełożonych jest i nie mogę powiedzieć złego słowa, ale jak pracuje się z innymi nie napiszę bo nie mam pojęcia. Na tyle na ile potrzebuje wsparcia ze strony pracowników w biurze też narzekać nie mogę. Jeżeli ktoś chce pracować, ma dobre relacje z klientami i trochę dystansu do siebie to sobie radzi ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Foodcare?

przedstawiciel handlowy

Wygląda bardzo źle, mobbing, atmosferę zależy od chumoru Przełożonego, brak profesjonalizmu

Spokojnie mogę polecić pracę na stanowisku w administracji. Może nie pracuję tu jakoś bardzo długo, ale pewne rzeczy da się zauważyć już na pierwszy rzut oka. Głównie atmosfera jest wyjątkowa – po prostu sprzyja pracy, ludzie są uśmiechnięci i otwarci. Poza tym można się tu rozwijać. Współpracownicy są super. Dobrze się dogadujemy i panuje fajna atmosfera. Praca dla każdego kto lubi pracę z ludźmi. Chęć nabywania wiedzy to podstawa do efektywnej współpracy.

Justyna

W jaki sposób można się rozwijać tutaj w tej firmie? ;-)

Pracownik biurowy (starz 2 m.)

Nie chcę polemizować z opiniami innych ale zdecydowałem się na ten wpis, bo mam odmienne spostrzeżenia niż Ci, którzy udzielają się na tym forum. Nie ukrywajmy, praca w firmie, w której mogę się rozwijać i zajmować rzeczami, które sprawiają mi przyjemność, ma ogromne znaczenie. Food Care to firma, dzięki której mam możliwość współpracować z jedynymi w swoim rodzaju polskimi markami, będącymi liderami kategorii oraz love brandami. Na codzień pracujemy przy projektach, które mają silny i bezpośredni wpływ na to, jak kształtuje się branża. Food Care to świetne miejsce zarówno dla ludzi, którzy chcą się rozwijać, jak i szukają firmy, w której stawia się na rodzinny klimat. To co szczególnie istotne, w pracy panuje fantastyczna atmosfera wśród pracowników. Można nie tylko liczyć na wzajemną współpracę, lecz także na ewentualną pomoc ze strony doświadczonej kadry.

Heheszki
@Pracownik biurowy (starz 2 m.)

Że co? Urzekł mi szczegolnie Rodzinny klimat... Reszta niech pozostanie milczeniem

Byly
@Pracownik biurowy (starz 2 m.)

Jeżeli w tej firmie jest tak wspaniale, to dlaczego wciąż jest ogromna rotacja wśród pracowników. Rodzinna atmosfera? No tak prezes, jego żona, jego konkubiną i jego zaufana sekretarka. Ja się dziwię, że ta firma jeszcze w ogóle funkcjonuje z takim zarządzaniem i taka kadrą.

Pracownik biurowy (staż 2m)
@Pracownik biurowy (starz 2 m.)

No i przyszło mi odszczekać co napisałem. Po dwóch miesiącach bez jakiegokolwiek powodu, a nawet rozmowy umowa została ze mną rozwiązana. Także jednak zdecydowanie odradzam tego pracodawcę.

@Pracownik biurowy (staż 2m)

A ja tego pracownika.

Pracownik biurowy (staż 2m)
@Tomek

Powód Panie anonimowy Tomaszu? Bo w tradycyjny sposób nie został mi on przedstawiony, także może na goworku się czegoś więcej dowiem :)

Zionek

Cześć Możecie napisać czy coś zmieniło się w firmie na lepsze? Te opinie na forum nie są optymistyczne. WW coś z tego zrozumiał ? Szukam pracy w Sales i zastanawiam sie czy zgłosić CV - dajcie znać czy warto i czy można popracować w tej firmie?

Jacek

Nie zmieniło się nic.

@Jacek

Z kasą też nie? Żadnych podwyżek nie ma od 2022?

Hens
@Bronisław

Taa podwyżki, hehe na pewno

Byly
@Zionek

Teraz jest wielki powrót wszystkich pracowników których WW wywalił wcześniej.Wrócił ulubieniec karolek, adi przygarnął iwanka. Teraz już wcale sam nie wyjeżdża do roboty, siedzi sobie cichutko w domku i śmieje się z WW, że taki jest naiwny.

Były ph
@Zionek

Unikaj jak ognia. Większość ludzi uciekła co mieli jaja a Ci co zostali , a jest ich niewielu bo większość też została zwolniona siedzą tu bo nie mają innego wyjscia i póki co alternatywy. Plany wygórowane, wsparcie coraz gorsze, a ostatnio wiele razy obcinane lub wstrzymywanie. Co chwile zmiany systemu premiowego. Brak analitycznych danych. (usunięte przez administratora) na kółkach. Auto prywatnie płacisz 400zl , zmieniają na Forda Conecta. Flotowiec nawiedzony tak jak właściciel. Podwyżki zazwyczaj po okresie próbnym i ... I tyle. Zapomnij o innych . Sporo ludzi nawiedzonych i wizjonerów z ADHD oraz przrostem formy nad treścią z kadry kierowniczej poleciało więc tu się trochę poprawiło jeśli chodzi o komfort ale póki co to jedyny plus.

X
@Jacek

Ponieważ to prawdziwa prawda

X
@Bronisław

Są podwyżki planów Sprzedaży i to dużo dużo większe niż nawet obecną wysoką inflacja

były handlowiec
@Byly

unikaj Wielkopolski i Kujaw, tam rządzi karolek, ukrywanie kosztów w gazetkach, manipulowanie cenami, lewe pakiety, ogólne (usunięte przez administratora) wielki, za dwa tysiące czterysta podstawy nie warto się poniżać pracą z takim bucem

PH
@były handlowiec

Potwierdzam, gość kręci budżetami aż miło. Najważniejsze tylko, żeby góra się nie zorientowała.

Hd
@były handlowiec

Jaką kasa na tym balaganie?

hahandlowiec
@Hd

około trzech tysięcy

jarek
@Zionek

zmienia się z miesiąca na miesiąc tylko, że na gorsze, plany coraz wyższe, cele premiowe coraz wyższe, premia coraz mniejsza, a podstawa bez zmian. Ludzie ze sprzedaży odchodzą, duża rotacja, firma ogóle całkiem spoko, ale kadra zarządzająca w terenie nie radzi sobie czym powodowuje duży chaos.

@jarek

Jaki region masz na myśli?

@hahandlowiec

To już ze wszystkimi dodatkami czy sama podstawa? Mówisz o kwocie netto, tak?

Miro

Pojawiło się ogłoszenie na ASM w Warszawie. Warto aplikować? Co stało się z poprzednikiem? Jaki bezpośredni przełożony? Ktoś może podrzucić jakieś informacje, bo zastanawiam się czy składać CV.

Gellwe
@Miro

Nie aplikuj tak ci wypruja mózg doszczętnie że będziesz dochodził do siebie 3 lata po tym obozie. Im wyzej tym gorzej

Porażka

Ta firma nie szanuje pracowników, nie dbają o szkolenia PH. Był moment, że co miesiąc zmieniali warunki premiowe. W maju 2020r firma miała tarczę antykryzysową i nikomu o tym nie powiedzieli, po czasie się okazało, że Ph zamiast pracować 7,20 robili grube nadgodziny bo były tak wielkie tereny na nowoczesnym. Nie polecam! Kadrowe niemiłe, ciągle ktoś oczekuje cudów. Ludzie stamtąd uciekają.

@Porażka

Szkolenia były przez chwilę przed pandemią, ale po kilku miesiącach zwolnili trenerów z powodu oszczędności. Na południu był mega ogarnięty gość ale też się pożegnał z firmą.

Xyz

Rekrutowalem się ostatnio, rekruterem był T. Dziedzic. Dostałem zadanie do wykonania, którego przygotowanie zajęło +-5h. Niestety po przesłaniu zadania, nie dostałem odpowiedzi zawrotnej, ani odpowiedzi dotyczącej przyjęcia zadania, ani decyzji w sprawie rekrutacji. Po 2 tygodniach upomniałem się. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie biorąc pod uwagę fakt, że do wykonania zadania straciłem swój prywatny czas, mogłem go wykorzystać lepiej, a taka swoista ludzka uczciwość powinna skłonić do wysłania informacji zwrotnej. Nie ma sensu się rekrutować, stracicie czas na zadaniu, nie dostaniecie odpowiedzi żadnej. Propozycja do właściciela. Przy decyzji utworzenia etapu rekrutacji jako wysyłka zadań. Należy zawsze wysłać wiadomość zwrotną, dobrze wygląda również wskazanie błędów i mocnych stron zadania

@Xyz

Ale jak już się upomniałeś to coś odpowiedzieli czy wtedy dalej cisza? Ogólnie to przykre, że tak wyszło ciekawa jestem czy Twoja sugestia w takim razie coś zmieni, bo przydałoby się

Były

Niech, was ręka boska broni tam iść.Najgorszemu wrogowi,nie życzę tango iść.Praca najgorsza w moim życiu.Mobinng,wyzywiska wrednych bab w pierwszym dniu pracy.

@Były

A czemu Cię wyzywały? Może trzeba by to gdzieś zgłosić? Myślałeś o tym?

Mark 33

Witajcie niech was ręka boska broni iść do tego syfu pracować byłem tam miesiąc i powiem wam że to najbardziej przykry okres mojego życia co za ludzie tam pracują to jest po prostu inna planeta jakas wredni usyfieni cali zero wigoru w sobie tylko pakowanie galaretek całym życiem i jakąś psychoza psychiczna pozdro dla kumatych i tych co tam pracowali to wiedzą o czym mowa

Pies
@Mark 33

Babska wredne nic nie pomogą.Wyzywaja od (usunięte przez administratora) nowych pracowników.Tam co się, dzieje to do inspekcji pracy zgłosić za mobbing.Brak szacunku do ludzi.Nikt tam nie chce pracować jak takie dziadostwo.Ta firma powinna już nie istnieć.

Tago
@Mark 33

Byłem pracownikiem. Zero szacunku do ludzi. Wyzysk na każdym szczeblu.

Yo

Hej, a jak praca wyglada w controllingu? Warto próbować?

Odporny

Witam Czy wiadomo dlaczego forum Niepolomic Zostało zablokowane Nie można dodać wartościowych informacji dla prezesa

Poszukujący

Jak praca w utrzymaniu ruchu? Jak atmosfera tam i zarobki? Stanowisko planisty UR

Ambiszys

Ktoś coś na temat działu logistyki?

Słyszałem , że odeszła od Wiesia najjaśniejsza gwiazda z zachodu, niejaka Iwa. Cóż było tego powodem, czyżby prezes wziął się za ukladziki w swojej firmie, czy wpadła na swoich lewiznach ? Nie jednej osobie przysłużyła się w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcare - Zabierzów

• Jak się pracuje w Foodcare?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Foodcare