Opinie o Foodcare w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foodcare. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Foodcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodcare w Zabierzów

kolo1

hej , a praca w marketingu ? dajcie znac .

Zirytowany
@kolo1

Rewelacyjnie:-) :-) Co prawda marketing wymienia się co pół roku, a aktualnie nie ma u Nas praktycznie nikogo w tym dziale , to w sumie to żadne problem bo i tak nic nie możesz. Wszystkie decyzje przyklepuje prezes. Dyrektor marketingu tylko przytakuje. Moja rekomendacja, to szukaj dalej.

Ile jest zmian w Foodcare?

rp

a jak sie pracuje w dziale marketingu ?

DziwnaSytuacja

Witam jak wygląda praca na produkcji?pozdrawiam

@DziwnaSytuacja

dzisiaj idę po skierowanie na badania, więc niebawem sam się dowiem.

@Siezobaczy

Po 2 tygodniach w ur na produkcji, muszę powiedzieć, że jest całkiem spoko. Mili ludzie, praca nie wygląda na ciężką. Jak robisz swoje nikt się nie czepia. Tylko 1 osoba jest (usunięte przez administratora) ale ona ma problem ze światem.

Laura

Powiedzcie jak wyglada praca jako PH w kanale nowoczesnym. Jest sens aplikować ? Jak wyglada rozliczenie samochodu? Ile wizyt dziennie +\- ? Jest presja i sprawdzanie? Czy miło i luźno?

Lechu
@Laura

Daruj sobie tę pracę, szkoda zdrowia. Chyba, że przymierzasz głodem to bierz.

Rybka
@Laura

Niestety w tej firmie tylko się pogarsza sytuacja ...brak kompetentnych osób do zarządzania ...i tak podziwiam że z tymi ludźmi ta firma funkcjonuje . Dużo stresu za małe pieniądze - nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foodcare spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Praca Kierowca kat. B - Przewóz osób
Zabierzów
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
po rozmowie kwalifikacyjnej

17 linii produkcyjnych do ogarnięcia (część odpowiedzialności utrzymania ruchu, naprawy, usuwanie awarii), (usunięte przez administratora)BRUTTO, dźwiganie 60kg i 30kg, praca na trzy zmiany.

Cc

Cześć wszystkim, zauważyłem ogłoszenie na stanowisko Ph kanał nowoczesny i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca ?? * Ile wizyt dziennie * Jaka atmosfera w zespołach * Czy targety są realne do wykonania? * Jakie jest srednie wynagrodzenie * jakie auto służbowe i czy można korzystać prywatnie Będę wdzięczny za każdą odpowiedź :) również jeśli o coś nie zapytałem a warto wiedzieć to proszę o informacje. Gorąco pozdrawiam

PH

Fakt - jak masz inną pracę to trzymaj się od tej formy z daleka

Ph
@Cc

Jeśli masz inną pracę. Naprawdę daruj sobie. Premie zmniejszone o 50% Trasy po 100-500km a bywa i więcej bez noclegów.

Pyśka

Halo Halo czy są teraz jakieś przyjęcia do was do pracy ( Produkcja ) będę tez wdzięczna o informacje płacowe na start .. Z góry dzieki za info

@Pyśka

chyba są, ja złożyłem papiery i już jestem po rozmowie z kierownikiem produkcji. za kilka dni podpisuję umowę. czekam na telefon. pewinie skierują mnie na badania i takie tam.

Od dłuższego czasu jest ogłoszenie na Regionalnego Kierownika na mazowieckie. Ktoś może udzielić jakiś informacji na ten temat ? Zarobki, przełożony, firma, dlaczego nikogo jeszcze nie zatrudnili ?

MT
@Marek

Kolego pewnie nikt nie chce przyjść. Miał przyjść gość na hurt, znajomy dyr, jak pozbierał informacje o firmie i permanentnej rotacji , to się wymiksował. Jeśli chodzi o nowego dyr, to wywalili go z wcześniejszej firmy, bo przez jego zarządzanie uciekły mu 2 sieci sklepów.

Jan

W ekipie piwnej tez juz srednio duzo obiecali a jest inaczej , w czerwcu bedzie ciekawie tam.

Sk
@Jan

To ciekawe co piszesz...Ja akurat jestem na bieżąco i wydaje mi się że trochę farmazonisz-tylko nie wiem jaki masz w tym cel???

Karo
@Sk

El bedzie beka . karma wraca. ???? obstawiam czerwiec. He he

Dobry Browar nie jest zły
@Jan

Jan nie wiem co bierzesz ale musisz zmienić dostawcę. Jestem na bieżąco z piwnymi i zapewniam Cię że cyfry schodzą się znacznie lepiej niż oczekiwane. Możesz spać spokojnie ????????bo widzę że tęsknisz za nimi. Przedstaw się z imienia i nazwiska to Cię polecę :)

@Dobry Browar nie jest zły

oj nie schodza , brakuje obrotu na południu co nie.... hehe.

BiG

Słyszałem, że zwalniają cały dział sprzedaży.

Baby
@BiG

Raczej wątpię. Nie jestem ich Ph ale skoro wymieniaja im samochody na nowe to raczej wątpię. I dlaczego niby mieli ich zwolnić? Handlowcy wrócili do pracy.Więc sprzedaż jest.

Myha1980

Ekipa piwna pozdrawia bylych i obecnych pracowników Foodcare.Do wszystkich zainteresowanych-u nas jak najbardziej w porządku

Realista

Foodcare’owcy jak obecnie sytuacja w firmie? Czy z powodu epidemi są zwolnienia lub zmniejszane wynagrodzenia?

Mike
@Realista

Nie ma zwolnień, ani zmniejszenia pensji, Zatrudnienia są wstrzymywane

Mgh
@Realista

Prezes wyraznie dal do zrozumienia- osoby ktore przestana jezdzic po sklepach moga szukac sobie drugiej pracy. Jezeli boja sie epidemi- niech napija sie domestosu

Krzysztof

Jak pracuje się w Prezesem(usunięte przez administratora)? komunikacja, organizacja pracy, szacunek, współpraca, niezależność managerska

ZAINTERESOWANY

Kurczę jak tak faktycznie firma funkcjonuje to skąd takie sukcesy w rynku w Polsce i na świecie. Można wiele napisać, ale liczy nie kłamią i firma rozwija się. Export do ponad 63 krajów. Jak to wytłumaczyć skoro takie są rotacje ludzi i brak szacunku jak czytam

PM
@ZAINTERESOWANY

Kolego skoro takie sukcesy, to zatrudnij sie, zobaczysz ile popracujesz i jaka jest super atmosfera w tej wspanialej firmie. No chyba ze jestes z tych co donoszą, to może jakiś czas zagościsz, tych prezes ceni, nawet jak nic nie robią i na niczym się nie znają.

ZAINTERESOWANY
@PM

To już teraz nie wiem co robić i czy wysyłać do nich aplikacje. Jedni piszą, że są w centrali ludzie pracujący po wiele lat, niektórzy, że po miesiącu możesz wylecieć. Prawda pewnie leży po środku

To nie ważne
@ZAINTERESOWANY

Przez biuro w ciągu czterech lat przez centralę przewinęło się ze 100 osób, a wakatów jest może ze 30-ści. (usunięte przez administratora) W ciągu ostatnich trzech miesięcy odeszło chyba z 15 managerów wyższego szczebla. Osób które pracują tam wiele lat jest może z 10 i są poniewierani, ale chyba boją się zmienić pracę. Właśnie jedną z tych pracujących długo zwolnił, po 11 latach.

Po co to komu
@To nie ważne

Foodcare becacuse we care hahaha to tak jak ulica przy której mieścić się firma Spokojna.. Tylko na papierze... W firmie nie ma dyrektora operacyjnego, finansowego, controllingu, sprzedaży.. Jest za to główny KAM jak sam się nazywa, Dyrektor Generalny (usunięte przez administratora)

@ZAINTERESOWANY

To wszystko w ramach polityki Because we care???? Na korytarzach przeciągi, nie ma kadry zarządzającej w tym dyr operacyjnego, finansowego, controllingu, sprzedaży. Nad wszystkim czuwa gospodarz domu Dyrektor Generalny WW????

Bez niku
@Ja nic nie wiem

Brak Operacyjnego? JI już nie pracuje?

Mila
@To nie ważne

Wydaje mi sie, że w ciagu ostatniego miesiaca zostalo zwolnionych za 30 osob. Niektórzy pracowali faktycznie po kilka lat. Prezes wraca do swoich metod zarzadzania z przed kilku lat, kiedy potrafił zwolnić cały dział sprzedazy w ciagu jednego dnia.

Victor
@Bez niku

Już nie

@Bez niku

Nie ma, poszła po rozum do głowy i odeszła

Byly pracownik
@To nie ważne

To wszystko prawda niestety, rotacja ogromna. Cały czas zastanawiam się jak ludzie moga tam wytrzymac po pare lat... z jakie dzialu zostal zwolniony ten 11 letni pracownik?

Dostawca
@ZAINTERESOWANY

Kilka miesięcy pracy dla nich i wyłożenie (przez nich) tematu w połowie drogi. Bez zapłaty. Bez odzewu, bez odpowiedzi "wspaniałego" Prezesa i tej jego Baby Jagi. Mimo zrealizowanego zamówienia, telefonów, maili i upominania się o swoje. A chcieli mnie tam zatrudnić na stałe... FoodCare odniosła sukces rynkowy. Sukces ekonomiczny można odnieść bez względu na cenę i robiąc z gęby cholewę. Ale jako oni mogą jeść (i pić tymi ustami) to ja nie wiem.

Tomcio
@Dostawca

Taki standard , obłuda i kłamstowo goni kłamstwo.

Nicola

@krzysztof czyli sobie raczej chwalicie ?

czy warto?

Dostałem propozycję pracy w trade marketingu. Jak wygląda praca w tradzie w FC? Jak wspolpraca tradu ze sprzedazą i marketingiem? Czy macie jakies wskazówki?

Cantona
@czy warto?

Jak masz prace to nie zmieniaj, jeśli się zatrudnisz to zacznij wysyłać CV już pierwszego dnia rozpoczęcia pracy, żeby jak najszybciej ja zmienić

RB

Pracuje w FC i nikt nie musi jeździć do sklepów jeżeli nie chce. W ubiegłym tygodniu byliśmy na zaległych urlopach. Radzę zająć się problemami w swojej obecnej firmie.

TO FASCYNUJĄCE

To fascynujące, że w tej Firmie było i jest tak źle, a większość tych FANTASTYCZNYCH MANAGERÓW SPRZEDAŻY którzy odeszli nadal tęsknią za tą firmą i nadal żyją jej tematami (o czym świadczy niebywała aktywność użytkowników na tym portalu która rozpoczęła się - Co zaskakujące ! w momencie odejścia PIWNEJ EKIPY - przypadek? NIE SĄDZĘ :)). Cóż, przy tłuściutkich przelewach przychodzących co miesiąc, białych samochodach i częstych delegacjach i pracy "W TERENIE" WW jednak daje się znieść, ten upragniony i niezbędny do życia szacunek do własnej osoby staje się kwestią drugorzędną, a wszystkie działy w Firmie, które teraz są durne i niekompetentne to najlepsi koledzy z pracy. Panowie - zagraliście va banque - to teraz macie majonez i nim się zajmijcie. Wylewanie swoich frustracji tutaj planu Wam nie zrobi.

Jarząbek
@TO FASCYNUJĄCE

Dziękuję za opinię. Teraz już wiem, że to jest najlepsza firma dla mnie a Prezes jest najlepszym Prezesem... To mówię ja Jarząbek.

Adriano
@TO FASCYNUJĄCE

Odezwała się chyba ulubienica prezesa. Ja nie jestem z ekipy piwnej, a i tak odszedłem z tego bagna. Uwierz mi, że ta firma niedługo już nie będzie miała kogo zatrudniać, kasa nie jest tak atrakcyjna jak się niektórym wydaje, a traktowanie ludzi powyżej krytyki. Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje................................

Janusz
@TO FASCYNUJĄCE

Pomyśl chwile i się zastanów, może po prostu ta tzw ekipa piwna szanowała swoich współpracowników? Może po prostu ludziom się dobrze pracowało w tym czasie, bo WW się nie wtrącał we wszystkie sprawy, a i świta prezesa nie miała tyle do powiedzenia.

Ir
@RB

RB nie wiem w jakim ty regionie pracujesz ale niestety my jeździmy do pracy . Uwierz mi nie chcemy ale mamy naciski od kadry wyższej i niestety musimy . Wiec nie mów że kto nie chce ten nie musi pracować bo to są bzdury

I jak tam? posypały się zwolnienia?

jaro

Cześć Proponują jak widziałeś w ogłoszeniu 10 000 zł miesięcznie ( pewnie brutto ) Poczytaj o firmie, zarządzaniu i w ogóle. Popytaj ludzi i podejmij decyzję. Pracujesz obecnie?

Człowiek z eksportu

Pani dyrektor pracuje z innego powodu niż kompetencje. Jeśli nie masz umierającej córki, komornika na plecach, masz co jeść to może sobie daruj tą pracę. Weksprcie ludzie są zwalniani co chwilę. Jedni nawet zatrudniani, po miesiącu zwalniani i kolejnego dnia zatrudniani na nowo. Takie widzimisię prezesa.

Skal

Co to ma być prezes firmy ktura wydłuża czas pracy niby przez to aby ograniczyć konta z ludźmi ciekawe jak on to myśli zrobić skoro i tak ludzie przebywają dłużej w pracy a dwa muszą wracać niewiadomo czym do Jaworzna zamknąć zakład w takim czasie a nie liczyć a może się uda a co będzie jak ktoś zachoruje i będziecie musieli cały zakład zamknąć puknij się chłopie w głowę to nie czas na zabijanie kasy czyimś zdrowiem

Handlowiec

Kiedyś firma naprawdę fajna. Niestety z roku na rok jest coraz gorzej. Kadra zarządzająca to jakaś pomyłka. Większość tylko myśli jak utrzymać stołek. Kierownicy boją się dyrektora jak ognia. PH traktowany jest jak worek treningowy czy królik doświadczlny. Wszyscy mogą wylać na niego pomyje. Jeździsz samochodem służbowym 1. Płacisz za prywatne użytkowanie 2. Po 3 latach masz oddać samochód w stanie IDEALNYM !!! Jeśli nie ,płacisz w tysiącach. Wszędzie szukają oszczędności.

Jack
@Handlowiec

Którego dyrektora boją się kierownicy? zastanawiam się nad pracą jako PH

Handlowiec
@Jack

Z dyrektora z MT KK, który zamiast rozwinąć dział. Zniszczył go.

Dociekliwy

Czy wie ktoś, jak wygląda praca w dziale marketingu? Warto?

@Dociekliwy

Nie warto, były ostatnio wypowiedzi na ten temat, ale zostały usunięte, przypadek?

Michael
@Dociekliwy

Zależy czego poszukujesz. Prezes WW realizuje swoją wizję i pomysły, zatrudnia ludzi, którzy to wykonują, zatem jeśli tak lubisz pracować to polecam. Harmonogramy przesuwane, ciągłe ciśnienie, bo decyzje i zmiany na ostatnią chwilę. Przykre jest to, że Prezes co chwilę ulega wpływowi różnych osób, a Ty później musisz realizować te zmiany. Prezesa otaczają ludzie tzw. klakierzy, którzy nie mają odwagi i siły przekonać go do nowatorskich rozwiązań, po prostu trzymają się stołka; a szkoda, bo myślę, że Prezes WW potrzebuje i jest otwarty na takie osoby, tylko trzeba mieć silne argumenty.

Skal

Skal Nowy wpis 16.03.2020 09:34 W obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego skrajne nie odpowiedzialne zachowanie dyrekcji ktura pewno siedzi zamknięta na 4 spusty reszta niech zdycha macie za nic resztę załogi ci ludzie też mają rodziny. Waszego towaru jest tyle że dajcie żyć ludzia zamknąć tymczasowo zakład. PS będę to dodawał do upadłego.

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcare - Zabierzów

• Jak się pracuje w Foodcare?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Foodcare