Opinie o Foodcare w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foodcare. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Foodcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodcare w Zabierzów

Gg

Dla wszystkich zainteresowanych pracą - dobre zarobki lecz za wysoka cenę. Co mam na myśli? Permanentne nadgodziny, stała rotacja pracowników nawet najwyższych szczebli, fochy i humorki wszystkich począwszy od dyrektorów a kończywszy na sekretarkach, procedury wymyślane i zmieniane na poczekaniu wydłużające dwukrotnie każdy projekt, zmiany zdania prezesa, które są normą i powodują, ze każdy projekt jest zamykany „za piec dwunasta”, brak drogi służbowej(usunięte przez administratora)

FF
@Gg

Niestety, w 100% idealne odzwierciedlenie tego, co dzieje się w tej firmie... Ktoś w końcu nazwał tę farsę słowami ;)

Ff

Jaka twarz ambasadorem firmy - taka firma ;) wart pac pałaca hehhe

Rd

Jeszcze taka klasyka obrazująca kulturę organizacji - wypowiedzenie dostajesz z datą do tyłu co by za dużo za okres wypowiedzenia firma zapłacić nie musiała ;) FoodCare - because we care....

Kalarepa
@Gg

Dzieki za wpis. Jak jesteś niezadowolona z obecnej pracy to się zwolnij. Szkoda się męczyć. Obecnie pracy jest bardzo dużo, można wybierać to tu to tam. Jak jesteś dobra w tym co robisz to dasz sobie radę wszędzie. Najgorzej, to zasiedziec się w jednym miejscu pracy. Szukaj jak ci nie pasi to wypowiedzenie i tyle. Powodzenia

nicpoń
@Gg

prawda, dlatego jak tylko jest okazja trzeba uciekac. zreszta tak tez wszyscy robia :)

mm
@Gg

zarobki dobre. lubię tę pracę. ale winda nie zatrzymuje się już na pierwszym piętrze. :)

Stefan

Idealnie nie może być bo byłoby nudno ale generalnie spoko firma, polecam!!

Bytrak

Jakies opinie na temat Vansellera? Jakie plany - czy są mozliwe do zrobienia? Jaka flota samochodow? GPS?

były VS
@Bytrak

to jest pseudovanselling! nie polecam!

de_bomb26

Witam, chciałem się dowiedzieć parę spraw, jakie są zarobki początkowe na produkcji? jakie warunki? jedna zmiana czy więcej?

były
@de_bomb26

Najniższe w strefie. NIe plecam bo atmosfera jest kiepska, ludzi drenują a kadra zarządzająca to baranki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foodcare spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Stella

Najwięcej do powiedzenia mają zawsze osoby niezadowolone. Mam wrażenie, że własne niepowodzenia w firmie chcą przerzucać na firmę!!

weee
@Stella

chyba nie wiesz co piszesz

Rysiu

robią rekrutacje na sieci a na końcu okazuje się że kolega zatrudnia kolege,i wszystko jasne. pytanie po co ta szopka.

@Rysiu

Zgadza się! Na Śląsku tak było..

Rysiu
@Ina

na Kaliszu też tak było i jest do dziś

GosiaG

Kontrola jakości to tragedia, przygotowania siedzi, plotki je i kompletnie nic nie robi. Graża i jej przypadupas aga i Kaśka z dkj są siebie warte. Żmije wredne. Bogu dziękuję, że już tam nie pracuje.

Nata
@GosiaG

Czy praca jest w systemie jednozmianowym, czy chodzi się na nocki? Praca od poniedziałku do piątku czy weekendy też ?

prawdaaaaaa

Kadra menadzerska w tej firmie to totalny rynsztok,podstawowa forma komunikacji to kłamstwo ,obłuda i zawiść,zero szacunku do drugiego człowieka ale tak to bywa jak sodówka wali do głowy i ma się to towarzystwo za gwiazdorstwo pierwszej klasy, typowe polskie podejście do drugiego człowieka czyli ja jestem Bogiem a ty jesteś nikim - omijać z daleka taką firmę która nie szanuje drugiego człowieka taki obraz jest tej kadry menadzerskiej

Aniula

Chciałabym poruszyć 3 bardzo ważne aspekty w firmie pracuje jako PH dlatego: 1.plany powinny być adekwatne do terenu ,który dany PH obsługuje Jeśli ktoś ma plan 120 tys w tym w obsłudze podhurty, które robią mu min.50% planu to jest to nieproporcjonalne do końcowego wyniku osób, które nie mają takich podhurtów w obsłudze a muszą wykonać podobny plan i niestety nie mają możliwości zarobić dobrego wynagrodzenia. 2.każdy z PH powinien być wynagradzany za prace na sklepach detalicznych, niech każdy wykaże się ile potrafi tak naprawdę sprzedać tam gdzie są klienci czyli na Detalu!! 3.Nie dokładać do produktów, które robią obrót czyli Black,N-gine,czy 4move,skupić się na Brandach ,które zanikają lub których wogóle nie ma w sklepach w niektórych rejonach Polski jak Gellwe czy fitella. Niech każdy pokazuje prawde,pracując dla tak świetnej firmy jak Foodcare z tak wspaniałymi produktami pokazujemy jacy jesteśmy naprawdę Pozdrawiam

@Aniula

Wspaniała firma że wspaniałymi produktami ..., kolejny dupowłaz ... Weź, kobieto idź garnki z gliny sprzedawaj. ...,

Ina

Pracowałam w tej firmie jako PH. Początkowo było dobrze, lecz czar prysl w momencie kiedy zatrudnili nowego pseudo dyrektora z Celsberga. Tyran i tyle. Jak się już kogoś czepiał to miał przesrane. Cała szczęście już nie pracuje.... Ale to nie koniec ten owy dyr zatrudnił kolegę po fachu , kolejny zryty i się zaczęło ... Z naszego regionu , a była nas 7 , My w 5 ucieklismy na L4 , i nie to że chcieliśmy, tylko zostaliśmy do tego zmuszeni. Dlaczego? , ponieważ , przynajmniej w moim przypadku dostałam teren , gdzie pierwszy punkt oddalony był o 160km. Było to celowe . Dlatego że zatrudniał po kolei swoich przydupasow z Kompanii. Nie podzialaly nawet maile do nowego dyr p. Łukasza. Hmmm chyba ręka rękę myje. ... Cóż żal mi tylko że sama góra nie wie , jak roztrwania się pieniądze firmy . Na pseudo ekspozycje i inne ..., sztuczne zdj , nie e tych punktach . Po co ? By był jaka na super transakcje. Bo Blacka sprzedawali poniżej 1 zł. lecz w tym jest znany pseudo kietownik p. P Przemysław. Życzę sukcesów.... Ale z taką kadra to nie polecam .

Helena G.

management - banda półgłówków wykonująca polecenia z góry. Niepołomice to (usunięte przez administratora), szczególnie na magazynie konfekcjonowanie :-( każdy patrzy na każdego i zastanawia się jak go pod pieprz yć. Tomasz S. to specjalista od mięsa i tak też tratuje innych, niczym mięso armatnie strzela w każdego.

Danuta

@Zwyły, możesz dokładnie opisać na tym forum zarówno warunki zatrudnienia jak i warunki samej pracy w foodcare? Jakie jest Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Wpis na ten temat będzie bardzo ważny dla potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w foodcare? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Zwyły

Nijak.Zarobki marne.Praca w stresie.Ale produkcja musi iść.Aby do przodu.

Danuta

@pracownik, rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy wynagrodzenia oraz warunków socjalnych. Czy próbowałeś na ten temat porozmawiać z przełożonym? Może istnieje szansa na poprawienie tych warunków, czasami niewiele trzeba, żeby poprawić komfort pracy pracowników. Czy firma foodcare zapewnia jakieś dodatki socjalne?

@Danuta

Danuto, to jest jak rzucanie grochem o ścianę, nic nie daje rady a jedyne co słyszysz to tak ma być. Trzeba limit wyrobić. Zawsze usprawidliwiają to decyzjami z góry, czyli Zabierzowa

zawiedziony
@Danuta

Danuto, chyba jesteś z FC. Mam takie wrażenie, że robisz PR dla firmy. Dlaczego usuwasz komentarze? Te oczywiście źle o Was mówiące, ale prawdziwe. W końcu świat musi wiedzieć coś i złego i ... złego o was.

Niepołomice - marna kasa, niedoświadczony management. Ja wiem, że liczy się wydajność ale za te warunki, nawet zakazali palić w miejscach do tego wyznaczonych. teraz wszyscy chowają sie po kątach i wc-tach, kiedyś spalą tę budę. A copacking ma warunki spartańskie, nawet nie mają przyzwoitej jadalni. Wielki śmiech hehehehe

Danuta

@zainteresownay pracą Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie http://www.foodcare.pl/pl_pl/kariera/oferty-pracy.html Dostępnych jest kilka ofert pracy, na przykład do Działu Produkcji, Działu Konstroli Jakości i Działu Produkcji. Jak innym pracownikom pracuje się w firmie foodcare? Czy firma zapewnia pakiet benefitów? Napiszcie coś więcej.

hey mam pytanie w którym miejscu w trzebini zatrzymuje się bus do foodcare .

zainteresownay pracą

Czy firma rekrutuje teraz pracowników? /Na jakie stanowiska? Jakis kontakt z koordynatorem?

ble ble

Niska kasa - ludzie na produkcji zarabiają więcej niż ludzie wykształceni na stanowiskach biurowych... Miałam przyjemność pracowania tam jako specjalista ds kontroli jakości i na dłuższą metę nie polecam, ale na start, żeby zdobyć doświadczenie (za marną kasę) to jak najbardziej. Ludzie bardzo fajni to na pewno plus :) Pracowałam w zakładzie w Niepołomicach, w Zabierzowie ponoć jest dużo gorzej.

BiBi
@ble ble

i jake są zarobki?

ciekawski
@ble ble

czy mogłabyś coś powiedzieć więcej o swoim stanowisku? jak długo tam pracowałas? czy miałas wstępne szkolenia i jakie są zarobki? zwalniają z tego stanowiska czy sami ludzie sie zwalniają?

no tak
@ciekawski

Na początek 2000 brutto/msc,później niewiele więcej. Dotyczy Zakładu w Zabierzowie. Nie słyszałam,żeby ktoś odchodził wbrew swojej woli. Sympatyczni ludzie,ale praca stresująca,obciążająca fizycznie jak i psychicznie. Na szczególną uwagę zasługuje praca w sezonie letnim,przy 40 stopniowym upale w pomieszczeniu. Praca również w soboty,o czym możesz dowiedzieć się w piątek, a jeśli masz jakiekolwiek wtyki,w czwartek. Nie polecam.

Leon

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcare - Zabierzów

• Jak się pracuje w Foodcare?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Foodcare