Opinie o Foodcare w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foodcare. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Foodcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodcare w Zabierzów

Leon

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie pracowników?

Beti

cena na blacka puszke jest stała i nie można sprzedawać poniżej tej wartości ustalonej przez firme a jakoś ceny wszędzie chodzą poniżej złotówki,i dystrybutorzy i podhurty kupują dużo taniej i ciągle dopłaty,czy to firmie się opłaca??,do wszystkiego dopłacają a plany z kosmosu

Jurek

Jak wygląda praca jako specjalista IT ? Polecacie ?

Natalia
@Jurek

IT ma tam duże perspektywy. Jest tam ogarnięty człowiek

WITAM JAK WYGLADA PRACA PRZEDSTAWICIELA W WASZEJ FIRMIE CHCIALBYM ŻETELNE OPINIE,CZY WARTO APLIKOWAC.JAKA ATMOSFERA JAKIE ZAROBKI,JACY LUDZIE.POZDRAWIAM

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foodcare spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
marthu123

wszystkim szczerze odradzam prace w foodcare. W biurze kazdy pracuje po godzinach i to jest standard, oczywiscie nie ma za to dodatkowych pieniedzy. Pan Prezes bardzo lubi mlode dziewczyny wiec lepiej uwazajcie.

Gulbahar 321

Ja przepracowalam tam kilka lat na produkcji i powiem,ze nie bylo najgorzej.

Kociarz

Beznadziejne :( Płacą nam psim żarciem :( A ja nawet nie mam psa :(

nick77

Napiszcie cos proszę o pracy ph.Jakie warunki zatrudnienia,atmosfera w pracy,zarobki.

Frugo

Czerwone frugo jedt paskudne. Zmieńcie skład bo pic sie tego nie da

Bronek

Jak tam podwyżki....a, jakie podwyżki?

x

A jak praca na PH do spraw sieci ?? ile wizyt

XxX

Ten kto pisze że praca Przedstawiciela Handlowego w tej lub innej firmie jest łatwa to albo nigdy nie pracował jako PH albo pracował w małej nie liczącej się hurtowni rodzinnej.

jaś

Foodcare to znana firma w branży ich marki sa bardzo popularne, bowiem to Frugo, Black, 4Move, Gellwe, czy Fittella. Chyba każdy z nas kupił chociaż raz ich produkt - nie liczac tej fitelli, bo to raczej płatki dla kobiet hehe. Wicie może jak sie wiedzie na stanowisku przedstawiciela handlowego - vanseller? Plany do wyrobienia?

glam
@jaś

jeśli chodzi o pracę na stanowisku przedstawiciela handlowego w foodcare to jest o tyle łatwo , że rzeczywiście ich produkty są bardzo znane i dość łatwo schodzą. W sumie można je kupić przecież w każdym sklepie. No ale właśnie dlatego też ciężko o to , aby znaleźć tu jakiś nowy niezagosopodarowany punkt na mapie...

radko

no właśnie, jak widzicie, że jest jakiś problem w firmie, to chyba lepiej jest coś zrobić i zacząć działać, zeby było inaczej, a nie iść na łatwizne i wyżalać się na forum jak to jest źle.. najpierw sami spórbujcie coś zorbic, może okaże się, że tylko rozmmowa wystarczy? ktoś musi zrobić pierwszy krok, żeby było lepiej.

BUS

Osoby zainteresowane wynajęciem busa dowożacego do i z pracy w foodcare w Zabierzowie z okolic Chrzanowa, Trzebini lub innych miejscowości zapraszam do kontaktu pod adresem sssiwa@op.pl. Pozdrawiam

Nie polecam pracy w firmie FoodCare. Minusy: bałagan, złe zarządzanie, błędne decyzje, brak sprecyzowanej strategii sprzedaży, brak celów przyszłościowych, firma żyje z dnia na dzień, jedyny plus to ludzie tam niższego i średniego szczebla

ciekawe

To niech PIP sprawdzi jakie umowy daje ta firma

look

ja to się mówi : dorwały się świnie do koryta to teraz od niego nie odejdą , a zaczynają kwiczeć jak im żarcia braknie !!!

Inside

Jak to możliwe aby osoby , które pracują w tej firmie już dłuższy czas , ciągle miały przedłużane umowy z miesiąca na miesiąc i do tego na umowę zlecenie ? Ni stąd ni z owąd nagle są powiadamiane, że mają siedzieć w domach i czekać na informację , czy nadal będą potrzebne przy produkcji . Jest to lekceważące i niepoważne , albo jest praca , albo jej nie ma . Uważam , że wszystko jest szyte grubymi nićmi . Każdy chce zarabiać na swoje życie , ale to co wyprawia się w tej firmie jest nie do pomyślenia !(usunięte przez administratora)aka jest prawda !!!!

wieslaww

Brawo! Praca 1 maja, 2 maja, 3 maja ! wyzysk, menadzerowie banda polglowkow, dla paru zlotych gotowa przeczoglac kobiety po linii produkcynej

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcare - Zabierzów

• Jak się pracuje w Foodcare?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Foodcare