Opinie o Foodcare w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foodcare. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Foodcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodcare w Zabierzów

Skal

Skal Nowy wpis 16.03.2020 09:34 W obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego skrajne nie odpowiedzialne zachowanie dyrekcji ktura pewno siedzi zamknięta na 4 spusty reszta niech zdycha macie za nic resztę załogi ci ludzie też mają rodziny. Waszego towaru jest tyle że dajcie żyć ludzia zamknąć tymczasowo zakład. PS będę to dodawał do upadłego.

Skal

XXXXX

Dobra Praca Na Produkcji!!! POLECAM!!! Zarobki to około 2100zł na ręke 3 zmiany atmosfera jest spoko robota nie jest ciężka może troche na początku i w okresie od pazdziernika do końca grudnia jak ktoś tam dłużej porobi to sam się przekona że nie jest zle bo siedzenie na telefonie nie wymaga zbyt dużego wysiłku

Perszing
@XXXXX

atmosfera spoko ta napewno traf na instant do Pana (usunięte przez administratora)to zobaczysz jaka jest atmosfera

SC
@XXXXX

2100 to są dobre zarobki? U nas stażyści chcą 3000 na rękę....

Paweł L
@SC

A jaka to firma?

Ak

Czy to normalne, że znikają niektóre wpisy?? Ostatnio były ciekawe wpisy dotyczące osób z marketingu, szczególnie dyrektora, czy "zauszników" właściciela Czy niewygodne wypowiedzi są kasowane? I nie mam na myśli wulgarnych wpisów tylko te niepochlebne dla FC

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foodcare spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
MT

Oooo widzę, że są usuwane posty. Czyżby pan WW maczłw tym palce. Prawda w oczy kole ?

MT

Jak tam WW już wszystkich zwolnił ? Pewnie zostały tylko (usunięte przez administratora)z biura, Justynka, Konrad, Madzia. Jak się cieszę że nie musze tych twarzy już oglądać. Mam nadzieję że kiedyś i prezes przejrzy na oczy jak mu robią krecią robotę.

Gośka

Jak pracuje sie w marketingu? mam szansę na realizację swoich pomysłów, (usunięte przez administratora) obecnie mają wiele niepoprawnych opakowań w obrocie,(usunięte przez administratora)

Mila
@Gośka

Wszystko opiniuje prezes i ciezka przeprawa jesli chodzi o jakies zmiany. Najlepsze sa testy nowych produktow, testuja 2 osoby - ta ktora to wymyslila i prezes. A potem sie dziwia ze cos sie nie sprzedaje. Wogole wprowadzanie czegokolwiek na rynek w tej firmie to jakas partyzantka. Ale coz skoro takiego maja dyr marketingu.

malutki

Witam. trzymajcie się od tej firmy z daleka. coś musi być na rzeczy skoro połowa kadry zarządzającej podziękowała za współpracę i tylko pepsijanusz rączki zaciera żeby wleźć na wyższy stołek. "wyżej wleziesz-mocniej dupniesz" jak to mawia klasyk, ale w przypadku tego panicza liczy się tylko frazes "po trupach do celu".

Andrew
@malutki

Co się wydarzyło, że kadra odeszła?

PM
@Andrew

Kolego domysl sie.W ciagu ostatnich 2 lat bylo 14 nowych dyrektorow.

ZAINTERESOWANY
@PM

Coooooooooooooo? Poważnie? To pracują po niecałe 2 m-ce dyrektorzy? :) W takim okresie to nawet nie pozna wszystkich ludzi w terenie :)

JARO

Witajcie Może ktoś podrzuci mi info jak wygląda obecnie struktura działu handlowego w FC w Polsce - rynek tradycyjny, sieci handlowe, HoReCa np DH, RKS, PH itd. ( czy jest wspólny RKS dla preselling i vanselling ) Ilu pracuje RKS i PH w kraju. Dzięki.

Victor
@JARO

Struktura? To co ostatnio dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Masowe zwolnienia dobrych pracowników i w Detalu i Sieciach. Mega duże braki w strukturach np. Kam'ów. Firma jeszcze do niedawna funkcjonowała dobrze i praca przynosiła dość dobre zarobki i satysfakcję. Teraz nieudolny "menażer" KK boi się wlasnego cienia i wykonuje każde polecenie WW totalnie niedbając o swoich pracowników. Nikomu nie polecam obecnie pracy w FC. A szkoda bo firma miała bardzo dobry skład osobowy co z dość dobrymi produktami dawało dobre wyniki.

Adriano
@Victor

Potwierdzam, dużo nie potrzebnych zmian. Wymiana wszystkich dobrych DM, ASM, PH. To nie jest firma - to dramat.

Myha1980

I tu się z tobą nie zgodzę.Latam na stanowisku PH już drugi rok i nigdy nie powiedziałem złego słowa na swojego ASM-a i DM-a(i ten i ten zawsze byli bardzo pomocni)Firma bardzo dużo mnie nauczyła i cieszę się ze miałem ta przyjemność tu pracować.Odchodze, ale tylko dlatego ze dostałem dużo lepsze warunki w nowej firmie.Prace w FoodCare polecam. Ps.Od zawsze było tak ze kto nie chce będzie szukał powodu,a kto chce będzie szukał sposobu.Tej maksymy cały czas się trzymam.

Kropka
@Myha1980

Ja się z Tobą nie zgodzę . Pracowałem w tej firmie kilka lat i to jest jakaś masakra co tam się dzieje . Ja akurat miałem DM kompletnego nieroba który jeszcze pracuje i przepycha kolegę ze stanowiska na stanowisko . Proponuje aby wzięli się do pracy a nie tylko na przedstawicieli wszystko zrzucali

Błocho
@Kropka

Kolego chyba mówisz o pani DM, która jest zafascynowana swoim kierownikiem i jemu wciąż pilnuje stanowisk. Razem się wszędzie wożą po hotelach, zamiast pracy tylko przerzuty towaru i flirciki.

Kropka
@Błocho

Dokładnie o tej pani mówię . Pozbywają się uczciwych ludzi .No ale przecież kolega i przyjaciel pani DM musi mieć prace . Szkoda tylko że właściciel tej firmy tego procederu nie widzi .

Czarek
@Błocho

Pracowałem w tej firmie i nie polecam . To co napisałeś o pani DM i kierowniku to czysta prawda . Jak widać po tej parze można brać duże pieniądze za prace i siedzieć cały czas w hotelu nie robiąc nic ....Normalnie Praca Marzeń

Lizak
@Błocho

Zgodzę się z Tobą ..praca w tej firmie to dramat ...o premii zapomni ....pani DM i kierownik straszą zwolnieniami ...może czas najwyższy żeby sami wzięli się do roboty .... no mi nikt nie płaci za sypianie z kolega w hotelach ...dużo nerwów za małe pieniądze ....

Rafał Chrin

Witam z tej strony Rafal Chrin bardzo proszę mnie w to nie mieszać gdyż ja nie mam z tym nic wspólnego. Znamy się z Iwona 16 lat i naprawdę nic złego o Iwonie ni napisałem. To nie mój poziom . Iwonka zaręczam że nic nie publikuje na Twój i Krzyśka temat i nie mam pojęcia kto to pisał. Żądam przeprosin. Chciałbym zwrócić uwagę że podpisałem wypowiedzenie za porozumieniem stron .

@Kropka

Bardzo proszę aby osoby które umieszczają te wpisy potwierdziły że nie jestem ich autorem . Pozdrawiam Rafał Chrin

Rafał Chrin

Panie FC składam sprawę na policję aby ustalili kto jest autorem tych pomówień mam nadzieję że szybko temat zostanie wyjaśniony. Pozdrawiam Rafał Chrin.

Lizak

Panie FC .... chciałbym zacząć od tego iż jest to moja opinia na temat pracy w tej firmie i nie za bardzo rozumiem dlaczego ten Pan jest tutaj wymieniony . Chciałbym również zaznaczyć iż ja nikogo z imienia i nazwiska nie napisałem tak jak Pan to zrobił . Po za tym widocznie jest dużo tych przydupasów skoro opinie są podobne .

Przyszly operator

Witajcie, chciałbym zapytać szanownych pracowników firmy Foodcare w Zabierzowie na jaką stawkę mógłbym liczyć na start jako operator na produkcji u Was w zakładzie . Będę bardzo wdzięczny za informacje.

Operator

Witam, jak wyglada praca na stanowisku operatora maszyn ? Czy polecacie ? Czy musicie zarzadzac ludzmi i uzerac sie ze starszymi kobietami ktore pozjadaly wszystkie rozumy ? Czy starsi pracownicy chetnie ucza nowych na to stanowisko ? Czy w 3 miesiace mozna spokojnie ogarnac kilka linii ? Czy po roku pracy mozna liczyc na jakas podwyzke ?

Hanna
@Operator

W ostatnim czasie udziela się tu naprawdę sporo osób, a więc na pewno niedługo ktoś rzetelnie odpowie na Twoje pytania. A i przy okazji ja dowiem się czegoś o pracy w Foodcare. Obiło mi się o uszy, iż wymagają tam doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Masz jakieś?

Przyszły pracownik

Mam pytanie odnośnie pracy w controllingu. Jak tam jest?

Przyszły pracownik

Witam, mam pytanie jaka jest atmosfera w biurze? Chodzi mi o stanowisko analityka sprzedaży. Czy praca jest w nadgodzinach? Jak się traktuje pracownika? Z góry dziękuję za informację.

Nie ważne
@Przyszły pracownik

W tej chwili kierownikiem tego działu jest bardzo fajny człowiek, więc atmosfera w dziale myślę że jest dobra. Stanowisko nie jest szczególnie eksponowane, można spokojnie pracować. Z tego co wiem pracy jest dużo. (usunięte przez administratora).

Byłem tam
@Przyszły pracownik

Manager zespołu bardzo fajny i stanowisko poza zainteresowaniem prezesa, więc w miarę spokojnie można pracować. Dużo pracy ale nie wiem czy są nadgodziny. Co do reszty firmy... najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam.

Dewon
@Nie ważne

Co za kłamstwa wiesław sz to (usunięte przez administratora)

Nie ważne
@Dewon

Jaki Wiesław (usunięte przez administratora)? Pomyliłeś działy.

Maciej

Witam, mam pytanie odnośnie pracy jako vanseller ? Jakie warunki pracy, jacy zarządzający?

JackSparow
@Maciej

Praca średnia, wielki bałagan z dostawami, dużo punktów do odwiedzenia aby coś zarobić. Na dodatek kierownik niezrównoważony emocjonalnie, który myśli, że się zna na sprzedaży, a tak naprawdę tylko dużo gada, na dodatek od rzeczy. Gdyby tak ruszył się w teren i zobaczył jakie mamy problemy oraz poświęcił na pracę z nami tyle czasu ile poświęca na głupie gadki, to by było wszystkim dużo łatwiej. No ale oczywiście z za biurka wygląda to dużo lepiej Panie Janku. Do zobaczenia na trasie.

Zbigniew
@JackSparow

Możesz napisać, na jakie wynagrodzenie można liczyć? bo rozumiem, że te punkty, o których piszesz, liczą się do premii?

JackSparow
@JackSparow

Można nieźle zarobić jak ktoś się stara, nawet 7-8 tyś. Punkty ustalasz sobie sam bo jesteś na własnej działalności. Tylko kierownicy u nas mało umiejacy. Ten z północy podobno nie lepszy od naszego, zero doświadczenia i pomocy.

Mecenas
@JackSparow

Potwierdzam kierownik na północy totalna pomyłka. Gość nie potrafi załatwić najprostszych tematów, ma za to bardzo duże mniemanie o sobie. Nie wiem kto go tu sprowadził ale o zarządzaniu ludźmi to ma małe pojęcie.

Zbigniew
@JackSparow

Pisząc o własnej działalności masz na myśli samozatrudnienie. Czy nie ma możliwości pracy na bardziej korzystnych warunkach to znaczy umowie na czas nieokreślony?

JanuszWielki
@Zbigniew

Do ręki 6000 tys jak zrobisz wszystko

Były vanseller
@Maciej

odradzam

Były vanseller

Niestety ale z firmą Foodcare lepiej nie wspólpracować. Firma po prostu nie wywiązuje się z umowy. Zupełnie inna rozmowa przy podpisywaniu umowy o współprace na zasadzie vansellingu a inaczej w trakcie realizacji. Do tego samą konkurencją są przedstawiciele handlowi którzy jak sie okazuje mają znacznie lepsze ceny niż vanseller pracujący na własnej działalności. Do tego wyszeckiego Foodcare umywa ręce w momencie gdy np: Towar się terminuje Towar podczas dostawy jest uszkodzony. Brak możliwości zwrotu towaru w momencie rozwiązania umowy z firmą mimo że oczywistym jest że do momentu zapłacenia za towar jest on własności firmy Foodcare. Chcesz jako vanseller dzwikać cały towar mieć odpowiedzialnośc za to co robisz i mimo że jesteś na własnej działalności MUSISZ pracować tak jak człowiek na etacie to śmigaj śmiało.

Pytanko

Jakie zarobki w dziale jakości, jak atmosfera ?

będzie Pan Zadowolony - ph

Drodzy, życie i ciężka praca teraz weryfikuje i procentuje u tych, co pracowali na tę markę latami. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli ktoś się przykłada i solidnie pozasuwa na sklepach przez rok lub dłużej to potem nie narzeka. da się i żyć i zarobić. ale kombinowaniem się długo nie pociągnie. w dobrych zespołach rotacji nie widać. jest i atmosfera i wyniki. marek foodcare wstydzić się nie musimy. ja osobiście polecam i nikomu w d.. wchodzić nie muszę. Magda G.

Nikodem

Niestety opinie o tej firmie są prawdziwe...o premiach można zapomnieć ....tak zwany manager nadaje się do zwolnienia ( jedyne co potrafi robić to straszyć zwolnieniami) proponuje aby sama wzięła się do roboty a nie tylko przepychała kolegę ze stanowiska na stanowisko .....jednym słowem nie polecam ...mnóstwo nerwów za grosze

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcare - Zabierzów

• Jak się pracuje w Foodcare?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Foodcare