Opinie o Foodcare w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foodcare. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Foodcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodcare w Zabierzów

targiczna_prawda

Niestety większość tych wszystkich opinie o pracy w FC to prawda. Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku do pracownika i jego pracy. Orzeszek laskowy ,,flota'' obciąża finansowo za wszystko każdego oprócz dyrekcji. Człowiek nie mający kręgosłupa moralnego kłamie, (usunięte przez administratora) czepia się i klnie. Współczuję jego rodzinie, mam nadzieję że chociaż tam jest trochę normalniejszy i nie obciąża żony, że nie umyła talerzy gotując obiad ...

Ja to już nie wiem co robić. No bo tak. Z jednej strony mój kierownik daje mi zadania premiowe 120 ekspozycji. Żebym mógł je wykonać muszę co kilka dni jechać do magazynku po standy, bo nie zapakuję na raz takich ilości. Jak już zrobię to zadanie, to pieniążki z premii muszę przeznaczyć na obciążenie za paliwo za dojazdy do magazynku. Chyba lepiej nie robić, bo w portfelu zostaje mi tyle samo, a mniej się napracuję i przede wszystkim nie mam kontaktu z orzeszkiem laskowym. Jak radzicie?

PH

Kolego, tą firmą to (usunięte przez administratora), rób tak jak w innych regionach, ustawiaj ten sam stend w sklepach, zrób zdjęcie, zabierz stend. Jeden kolega to miał nawet puste puszki już zamocowane, żeby ich za każdym razem nie ustawiać.

Szkoda gadać.

Kolejne zmiany.... Cięcie limitów na kartach paliwowych... Brawo dla Pana Prezesa. Jeszcze trochę a będziemy płacić za benzynę z własnej kieszeni żeby dojechać do klienta.

@Szkoda gadać.

Brawo Wiesław, powinieneś iść jeszcze dalej. Jak chcą u ciebie pracować to niech ci płacą za tę wspaniałą możliwość i własnym samochodem. Pozdrawiam tych co jeszcze chcą w FC pracować.

Jeszcze Pracownik

To co się dzieje w tej firmie, to jedna wielka porażka. Plany kosmos, opłata za auto 400 zł i tylko 400 km prywatnie. Co chwilę zmieniają się PH , ASM, podstawa 3200 netto- 400 netto auto (2800). Premia widziana jak świnia niebo. Nie Polecam!

Urszula
@Jeszcze Pracownik

A jeśli by się udało wypracować tą premie to ile więcej się dostaje? Są jakieś progi wynagradzania?

Pracownik.
@Urszula

Albo wyrabiasz 100% i bierzesz 5500-6000 netto albo wyrabiasz 90% i 2600 netto na koncie. Brakuję Ci -1-2% do 100% bierzesz 2600 :) 11 brandów z czego 10 musi być na 100% a 11 na 50 % żeby dostać premie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foodcare spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Praca Kierowca kat. B - Przewóz osób
Zabierzów
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
Zofia

Firma właśnie poszukuje kogoś jako Export Manager. Wiecie ile trwa rekrutacja? Ile ma etapów i po jakim czasie dają odpowiedź kandydatom?

Grzegorz
@Zofia

Poczytaj poniższe wpisy i daj sobie spokój z tą firmą, chyba że masz nóż na gardle.

Były
@Zofia

Jak spełnisz wszystkie „wymagania” Pana Prezesa

Zuzanna
@Były

A to są jakieś specjalne wymagania? Co masz na myśli? a jak jest liczona prowizja od sprzedaży ? Da się dorobić coś więcej do wypłaty?

Dorota
@Były

co jest dla nich najistotniejsze podczas naborów? patrzą na doświadczenie czy raczej odnoszą się do umiejętności? jak są one tak właściwie weryfikowane na początku?

nowy

witam, jak wygląda praca w biurze? szukają export managera/planista popytu - jaka panuje tam atmosfera? zarobki? dzieki z gory za pomocne info

W tej firmie brak długofalowej strategi działania, wszystko jest planowane z dnia na dzień, ciągłe zmiany asortymentu, ciągłe zmiany w dziale sprzedaży, gdzie przychodzą na chwilę wciąż przypadkowe osoby. Brak jakichkolwiek szkoleń dla zespołów sprzedaży, wszechwiedzący prezes który jest jednocześnie HR. Permanentna inwigilacja na każdym kroku i nie kompetentne osoby w działach wspierających sprzedaż np. TM, powodują, że ta firma się nie rozwija, choć powinna być już kilka lat świetlnych do przodu. Wciąż się nie mogę nadziwić, jak udaje się Wiesławowi zatrudniać coraz to nowych naiwnych pracowników, którzy myślą, że gdy dadzą z siebie wszystko, to popracują dłużej w tej firmie. Niestety, zrobią swoje i dostaną pewnego pięknego dnia kopa, jeszcze ich przekonają, żeby się sami zwolnili.

Obecny PH

Popieram. Nie polecam

Były

Serdecznie nie polecam !

QW

Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Regionu łódzkie, wielkopolskie, kuj-pom. Może ktoś podrzucić skąd zmiana? Ktoś nie wytrzymał ciśnienia czy inny powód? Dzięki

xxxx
@QW

Mial juz chyba dosc tego co sie wyprawia w FC.Wszystko niszczy S.J bo chce chyba swoich ludzi wcisnac ale to mu sie moze nie udac jak prezes przejzy na oczy jakie sa straty po poerwszym miesiacu zmian.S.J do zwolnienia

Jolka
@xxxx

To jest jakaś kpina z tym S.J co on tu wyprawia co on jeszcze tu robi . Panie prezesie czas na zmianę bo kasa ucieka. Niech się pan przypatrzy jak mydli panu pan S.J dyrektor oczy.

Wanessa

Hejka, są ogłoszenia na przedstawiciela handlowego do firmy Foodcare na wschodzie Polski. Czy może mi ktoś podpowiedzieć proszę czy warto złożyć swoje CV? Mam teraz prace ale bym chciała zmienić.

@Wanessa

Nie warto bo... 1.jesli się bardzo poświęcisz pracy to bardzo małe szanse że wynagrodzenie Cię to zadowoli. Target może uda się zrobić ale spiąć wszystkie Brendy aby była premia praktycznie graniczy z cudem. 2.Bez znajomości na sklepach będzie ciężko zrealizować zadania. Duża ilość ekspozycji i duża ilość nowości do wprowadzenia na sklepy. 3.istnieje mozliwosc że odziedziczysz długi po poprzednim handlowcu plus twoje jak zaczniesz działać w rynku których nie będziesz w stanie wyrównać w ciągu mc a nawet 3. 3.Wizyt 15. Podczas wizyt muisz ułożyć półki gdzie stoją produkty Foodcare. Jest to kilka działów na sklepie. Zrobić rzetelnie ankietę na sklepie. Zamówienie. Zdjęcia. Często wizyty nie trwają po 20 min.Lubia jeździć i kontrolować sklepy z centrali. Czas pracy może się przedłużyć. 3.Samochod służbowy Ford za prywatne korzystanie płacisz 450 zł możesz w ramach tego zrobić 400 km za każdy przejechany km płacisz Ty. Flotowiec wysyła zestawienie i musisz zatankować. Samochód służbowy najlepiej ofoliowac folia bąbelkowa w środku i na zewnątrz aby nie było śladów użytkowania bo później będzie ciężko.Gps w samochodzie. 4.Czesto sie zmienia dyrektor więc co rusz są nowe pomysły które nie koniecznie wpływają na poprawę sprzedaży i twoja pensje. 5.Jedyny plus to handlowcy którzy są bardzo fajni i pomocni. 6.Przeczytaj wpisy na go worku i mimo iż może się wydawać nie których w firmie że jest super i nie ma problemu i oczywiście żalą się tu tylko osoby które nic nie robia to nie jest tak do końca. 7.Popytaj klientów swoich na rynku na pewno mieli z nami styczność więc też Ci powiedza z drugiej strony jak to wygląda.

@Wanessa

Wanessa

A tzn gdzie mam przyjechac

Józek salata
@Monika

To jest święta prawda co koleżanka napisała . Wszystko się zaczyna sypać . Zrobisz target total i co z tego wysypią Ci sią dwa Brendy i za sprzedaż nie dostaniesz ani grosza . Druga sprawa to nowy Dyrektor daje taki target, że bardzo ciężko zrobić i nawet kasy za zadania nie weźmiesz bo musisz zrobić total na poziomie 90 %. Cały miesiąc pracujesz ciężko i możesz dostać golasa .odlicza Ci za samochód plus planowo jak przekroczysz i może wyciągniesz 2400 do 2600 na rękę. Może kiedyś się Tu dobrze zarabiało i było fajnie ale te czasy już się naradzie skończyły . Już za pana dyrektora R.O było znacznie lepiej . Ludzie zarabiali i chcialo im się pracować byli zmotywowani .

Aktualny PH
@Monika

Wszystko się sypie…. brak motywacji, a co za tym idzie chęci do pracy.

Pracownik.
@Monika

Potwierdzam! W firmie zatrudniłem się 3 miesiące temu i szukam już nowej pracy. Strata czasu, dajesz z siebie 110% a 10 na koncie 2700... Wyrobienie targetu i zapięcie wszystkich brendów graniczy z cudem. Szczerze? To jest walenie w (usunięte przez administratora) robisz 10 na 11 brend i okazuję się że zabrakło ci w totalu 2 tyś i brak premii. Nie mam zamiaru dorabiać Prezesa i nabijać mu w kieszeń kasy za 2700. Omijać tą firmę szerokim łukiem

Tadzio- jeszcze ph

w foodkerze można było jeszcze jakiś czas temu kasę ucziwą zarobić. zawsze robot było mnóstwo, nowości, zadań też. ale pieniążki się zgadzały. teraz ani kasy ani widoków. jeździmy po nowych trasach, w kółko, plany z kosmosu, plany w pażdzierniku jak w lipcu. bida z nędzą. dyrektorzy zmienają się co chwila, obecny najgłówniejszy ma jakieś wizje magiczne. miłośc miłość w zakopanym. oczywiście wszyscy co tu teraz pracują to lenie i niedouki. nowi będą lepsi. chociaż, lepsi już byli:) kiedyś produkty się przyjajmniej ceną broniły, teraz mamy produkty premium. szukam pracy ja i moi ziomale z terenu.

PH

Dlaczego publikujecie ogłoszenie na PH: Szczecin , Koszalin, Piła , Gorzów, Drawsko skora macie tam PH ?...czy tak "motywuje" zespół do pracy nowa pani dyr regionu... ?

PH 9999
@PH

Pani Dyrektor po tzw "trupach" darzy do celu jakie stawia firma. Albo robisz wszystko albo nie ma dla Ciebie miejsca w Foodcare. Firma ma podejście zero jedynkowe. Zawsze było ciśnienie tu ale kiedyś się to spinało wszystko plany, ekspozycję, promocje dla klientów a teraz handlowiec Foodcare ma być bezszczelny osiągnąć wynik nie ważne jak ma być. Nie ważne że sklepy się zamykają, że konkurencja też jest, że firma Foodcare w ciągu ostatniego roku wprowadziła ogromną liczbę nowości. Sklepy nie są z gumy,nie rosną jak grzyby po deszczu, bagnazik też jest określony.Kazdy handlowiec Foodcare nosi na swoich barkach OGROMNE długi ktore wynikają z tytułu przetreminow, ekspozycji czy robienia planu który nijak ma się do możliwości rynku.Zasady panujące w firmie handlowiec to (usunięte przez administratora) i len. A to dzięki Handlowca towar jest w sklepach detalicznych. A tych sklepów jest najwięcej więc jest ogromna sprzedaż dla firmy. To dzięki handlowca produkty Foodcare są pozytywnie odbierane rzez kosumnetow. Bo ten sam handlowiec który jestem leniem dba o wygląd półki, towaru czy pilnuje rotacji. Dzięki temu handlowcowi i jego relacji na sklepach towar jest dostępny. Wydaje mi się że firma się trochę zagalopowała w swojej ocenie i towar może być świetny ale bez handlowca sprzedaż może być nikla. Znalezienie dobrego handlowca to sukces w tych czasach a firma wychodzi z założenia że jest dużo chętnych na ten etat. Hmm chętnych może być ale czy dadza radę pracować dłużej niż 3 mce? Życzę Wszystkim handlowca Foodcare powodzenia!!!

Lik
@PH

Nowa Pani D jak widzę wprowadza zmiany … tonący chwyta się wszystkiego - nie dość ze została im garstka dobry przedstawicieli to teraz coś takiego ? Jak widzę Pani D chce się wykazać aby utrzymać się na stołku

@PH

Kolezanko lub Kolego tak dla wiadomosci to w kazdej firmie robi sie odswiezanie bazy danych CV.A jesli ktos wchodzi na pracuj.pl bo skads musisz wiedziec ze szukaja tam PH tzn ze sam szuka pracy.A jak sie robi swoje to nie masz czego sie obawiac chyba ze masz cos za uszami i sie boisz

@Lik

A nie pomyslales ze chce wprowadzic zmiany na lepsze bo jeszcze nie tonie bo wyplynela na szerokie wody

@PH 9999

Narzekaja tylko ci co nie zarabiaja a dlaczego nie zarabiaja bo nie chce im sie pracowac a za nie robienie nikt nie placi.W kazdej firmie zeby zarobic trzeba pracowac.A z tymi dlugami to przesada bo towaru jest po kokardke tylko trzeba rozpisywac budzety a ty widocznie tego nie robiles.Znam handlowcow obecnych i bylych i kazdy mowi ze towaru w FC kazdy PH dostaje ze w zadnej firmie takich duzych budzetow PH nie maja.Kazda firma ma konkurencje wiec po co takie narzekanie.PAMIETAJCIE JEDNO NARZEKAJA CI CO NIE CHCA PRACOWAC

Ph
@Rafal

Typowe założenie Foodcare na pewno nie chciało ci się pracować :) nie znasz mnie więc dlaczego takie stwierdzenie z góry. Tu Cię zaskoczę jestem osobą bardzo pracowita i ambitna. Zawsze daje z siebie 110 procent w pracy i co nie udawaje mi się robić planów. Dwa mce zrobię koljene nie. Budzety rozpisywałam tak jak na leży. A. towaru jakos nie miałam po kokarde. A jak mi się towar skończył i poprosiłam o towar kierownika to powiedział że nie ma i nie może mi pomóc. Więc kolego Rafałe masz trochę inny pogląd na tą firmę niż Ja.

Bartuś
@PH

Dla mnie ta firma to banda (usunięte przez administratora) i osób nie potrafiący ze sobą rozmawiać na poziomie współpracy z pracownikami, dezorganizacja, brak potrzebnego budżetu na wsparcie, rosnące długi przedstawicieli w sklepach po wymianach czy promocjach. Jak ktoś tam idzie to porostu nie wie że jest w (usunięte przez administratora) jak pracuje to wie że jest w (usunięte przez administratora) jak zakończył współpracę to był w (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) na nim zostalo( chodzi mi o wstyd tych PH co nie mogli dotrzymać obietnic na sklepach i rozliczyć im wszystkiego żeby móc wrócić jak człowiek pracując już w innej firmie). Dno to dla tej firmy za wysoki poziom, byłem tam wiem co mówię.

Ph9999
@Rafal

Chyba ze masz coś za uszami i się boisz?!a i narzekają Ci co nic nie robia:) O tak to są te opinie jakie ma Foodcare na przedstawiciela:) Nie szukam pracy informacje dostałam od innego handlowca który szuka pracy. Jeśli chodzi o oferty pracy na zachód to dobrze wiemy że nie chodzi o zbieranie cv. Dziwne ze teraz jak jest nowa Pani Dyrektor a nie za czasów poprzedniego dyrektora.

Kamil
@Rafal

Hehehe, w tej firmie jak szybko się wypływa, tak szybko się też tonie. Znam sytuację, że dyrektorzy byli na stanowiskach 2 tyg, jeszcze nawet się jeszcze nie zdążyli dobrze zapoznać z zespołem. Ta firma to dno i kilo mułu. Dziwię się, że pomimo takiej opinii na rynku, ludzie idą do tej pseudo firmy.

@Kamil

Potwierdzam, 2 lata temu dyrektorem był Maciek, chyba z 3 miesiące mu się udało popracować, w Warszawie było 2 dyrektorów, jeden pracował też chyba koło 3 miesięcy, po nim był Darek który przepracował 2 tygodnie. Wiesiek, weź się ogarnij chłopie, bo za chwilę będziesz ścigał kadry z Wietnamu lub Pakistanu.

Mariusz

Super firma jak widzę. Miałem składać CV na przedstawiciela, ale po tym co tutaj czytam, to strach zaczynać u was pracę. Takie firmy powinny być eliminowane z rynku.

KK
@PH 9999

Ta pseudo dyrektor to zrobi wszystko dla kariery. Jeśli się pojawiło na Twoje miejsce ogłoszenie to lepiej szukaj pracy i bierz l4 dobrze radzę.

Byly PH FC
@KK

A o kim mowa??Znowu byl jakis nowy dyrektor na tzw chwilowke??

Kama
@Byly PH FC

Była przez moment :) Pani ktora awansowała z Poznania. Jak to ktoś napisał wypłynela na szerokie wody. Ale chyba za bardzo ja prąd poniósł. Wróciła na swoje wcześniej zajmowane miejsce. Na chwilę obecną nie ma dyrektora. Czekamy...

Ph@
@Bartuś

Potwierdzam wypowiedź kolegi takie są realia pracy w tej firmie.

Ikar
@Kama

Została zdegradowana na kierownika spowrotem?

Jolka
@Ikar

A później na PH:). Niżej już się nie da .

Mgh1980

Brawo,trafiłeś/Aś w sedno

Ziomuś
@Kama

Podobno jest już nowy super dyrektor, zaciąg z Konga, musi tylko trochę swój polski podszkolić i zacznie działania w rynku. Już podobno wszyscy kupcy w sieciach czekają na tego nowego Blacka.

Byly Ph
@Bartuś

Zgadzam się z Twoja opinia. Wytrwałem 3 mce. Praca w tej firmie to wyzysk w biały dzień. Plany nie możliwe do realizacji.Zadania dodatkowe które musisz robić nie do zrobienia. Ilość wizyt przy zadaniach nie możliwe do zrobienia w 8 h.

człowiek

Serdecznie NIE polecam aplikowania na jakiekolwiek stanowisko w tej firmie. Pani rekruterka/asystentka raczej spokojna, cicha, bez wyrazu, (usunięte przez administratora), jego doświadczenia, etc., rzucający seksistowskimi tekstami poniżej jakiegokolwiek poziomu na prawo i lewo. Biuro wygląda na wyludnione, recepcja zasypana papierami i pudłami, totalny chaos. Informacje zawarte w ofercie pracy ni jak się mające do faktycznych obowiązków przedstawionych na rozmowie rekrutacyjnej. Wynagrodzenie dla osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym wykraczającym poza wymagania na dane stanowisko – 3,5tys netto.

Trudnesprawy
@człowiek

O jak stanowisku piszesz?

Renata

Znowu szukają kierownika na Poznań ? Rok temu kto inny był i zaś szukają ?

Fudka
@Renata

W tej firmie notorycznie są zwalniani kierownicy i przedstawiciele , od czasu do czasu dyrektor jakis poleci

Józek salata
@Fudka

A kto kogo będzie zwalniał tu się ludzie sami pozwalniają, kto będzie pracował niedługo za najniższą krajową, plany coraz wyższe podniesiono o 50 jak nie 100%. Polityka pana s nowego dyrektora prowadzi do zagłady firmy a nie do zwiększenia zysków.

Zadowolony PH FC

Witam wszystkich opinio tworcow.Czytam tak nie ktore opinie i postanowiłem napisać swoją aby zachęcić tych co chcą popracować w handlu z produktami których odsprzedaz jest zadowalająca.Pracuje w FC i jestem zadowolony z pracy w tej firmie a z czego jestem zadowolony to ze wszystkiegoa za duzo jest pisania i za duzo czytania przez osoby ktore beda to czytac.Porownojac do poprzedniej firmy to niebo a ziemia pod każdym względem .Można liczyc na pomoc przelozonego u ktorego slowa NIE DA SIE ORAZ TO JEST NIE MOZLIWE nie istnieje oraz od kolezanek i kolegow z regionu ktorzy pomagaja i wspieraja.Wykonuje średnio 15 wizyt dziennie i wykonuje przy tym zadania jakościowe , ekspozycje z tym brandem to nie jest lądowanie na księżycu wystarczy konrektna rozmowa a nie błaganie.Towar na roznego rodzaju akcje promocyjne oraz wymiany jest pod dostatkiem i ci co pisza ze towaru nie dostaja to niech zaczną sprzedawać i zakładać kontrakty bo na tym to polega .Zapraszam do pracy w FC osoby ktore planuja zmienic prace lub jej szukaja.Pozdrawiam.

Dorota

Czemu niby nie? To z czym miewałeś problemy, że tak stwierdzasz?

Były PH

Jak czytam, że narzekają ci co nic nie robią, to boki zrywać???? ta firma to koszmar, zero pomocy od KAM. PH po większych korpo mają większe pojęcie o biznesie niż oni lub ich kierownicy. Zero szkoleń, zero motywacji innej niż premia, której teraz nie weźmiesz. W pandemii przeszli na tarczę, czas pracy obniżony, a nikomu nic nie powiedzieli i tyraliśmy wszyscy z nadgodzinami za pieniądze o połowę mniejsze. Jak się stawiasz lub walczysz o swoje, to wypad. Kierownicy? To samo, odpowiadają za połowę PL, a czasem bywał tylko jeden kiero na całą. Utrzymują się tylko kapusie i podopieczni prezesa, dobrze wiecie o kim mowa. Długoletni pracownicy od wszystkiego i niczego. Był czas, że teren 4 osób rozbili na 2, zwalniając pozostałych. Zapieprzasz jak dziki osioł, za 400zł brutto podwyżki w ryczałcie za nadgodziny! Żenada! I jeszcze ten śmieszny pan flotowiec ci powie, że za szybko jeździsz bo możesz max 130???????? z daleka od FoodCare!

Ziobro (mniej niż zero)

Co wy tu za głupoty mówicie. To jest bardzo dobra i jedna z najlepszych firm w Polsce. W ciągu jednego miesiąca pewna grupa (ambitnych) kukizów pokażą ci jak można osiągnąć moralne dno. Wszystko dla ukochanego prezesa!!!!! Który targa cygaro z wąsem każdego dnia hahahaha A najlepsza nagrada czeka na pH każdego 10 dnia miesiąca na koncie 2600-2800 zł

Ziobro (mniej niż zero)

Co wy tu za głupoty mówicie. To jest bardzo dobra i jedna z najlepszych firm w kraju. Jeżeli czujesz się nie doceniony to tu w ciągu jednego miesiąca pewna grupa (ambitnych) kukizów pokażą jak można osiągnąć moralne dno. A najlepsza nagrada czeka 10 każdego miesiąca 2600-2800zl na koncie. Wszystko dla ukochanego prezesa

TO

Czytam wasze komentarze i zgadzam się z wami w 100%. Wszyscy boją się "Prezesa". 400 zł opłata za auto firmowe(GPS). Niska podstawa ok 4 tyś brutto. Premia 5,5 brutto ( bardzo rzadko widziana na koncie). 15-16 wizyt dziennie. Ekspozycję. 8-12 h dziennie. Nie polecam!

Jędruś
@TO

Czasami więcej niż 12h wychodzi. Jeśli policzyć że się wstaje i zaczyna o 7 później trase robisz do 15 lub 16 następnie masz zaplanowane spotkanie regionu to kończysz o 19 w domu i jeszcze musisz milion tabelek zrobić oczywiście po pracy. ZA CO NIE MASZ PŁATNE dodatkowych godzin, bo w podstawie płacy są uwzględnione nadgodziny jako premia. A jak brakuje Ci 2% do premii to możesz się z nią pożegnać bo jest zero jedynkowa i w taki oto sposób robisz 240-280h za 4tys brutto. Natyrasz się jak wół i nic z tego nie masz.

Tata kazika
@Jędruś

Jakie 4 tys nowy dyrektor obcina podstawy. Tu już nikt nie przyjdzie do pracy . A z premia to faktycznie zabraknie minimalnie i całą robotę szlak trafił i za auto potrąca 400 zł i z 2300 może dostaniesz czyli prawie najniższą krajową:(

A jakie tabelki robisz?

@Tata kazika

Po co piszesz te kłamstwa nikt nikomu nic nie zabrał Pracowałem w innych firmach i też to może być wielkie zaskoczenie za nie zrealizowany plan nikt nikomu nie płacił. Pracuj albo (usunięte przez administratora) dziwolągu.

P

To akurat jest prawda

Grzegorz
@PH

Kolego nie wiem w jakich ty firmach pracowałeś, ale w większości firm są progi za które dostajesz premię w określonej wysokości lub jest system prowizyjny i ile sprzedaż to od tego dostajesz ustalony procent. W Foodcare czasami nawet jak zrobisz plan, to też możesz kasy nie zobaczyć, bo ci ją Wiesiek zabierze, bo taki będzie miał kaprys.

Irena
@Grzegorz

tez potwierdzam te progi, czy tutaj są one do osiągnięcia, są realne czy co kwartał/rok sie zmieniaja /podwyzszaja i nie ma szans na ich osiagniecie i tym samym otrzymanie premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcare - Zabierzów

• Jak się pracuje w Foodcare?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Foodcare