Opinie o Control Process S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Control Process S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Control Process S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Control Process S.A. w Kraków

inkasent

Ja otrzymalam w poniedzialek pieniadze , bez zadnych wezwan do zaplaty itp

paolo19

Musicie zrozumieć jedno - firma Control Process S.A. nie zatrudniała i nie zatrudnia inkasentów. W związku z tym te kilka stron opinii nie dotyczyło tej firmy. Więc jak macie problem to zacznijcie o nim pisać we właściwym miejscu. Bo o pracy w Control Process S.A. wiecie niewiele. Jedna spółka drugiej nierówna.

tibia

To niezłe usunięte opinie tibijskie

pawlo21300

cp oddzial katowice siedziba w dg ....nie mam zalu ani pretensji do osob tam pracujacych , firma rozwojowa , koordynatorzy mili pomocni zawsze mozna liczyc na pomoc , firma bardzo dobra!!!!!!!!!

Rozmowa telefoniczna, rozmowa online

Podstawowe pytania o poprzednie stanowiska pracy. Pytanie o posiadanie prawa jazdy. Zadania na proponowanym stanowisku to prace biurowe, parzenie kawy i sprzątanie po spotkaniach, do tego wyjeżdżanie z biura autem w celu załatwiania jakichś dodatkowych spraw i stanie czasem na portierni. Ogólnie firma szuka sekretarki, kierowcy, kateringu, portiera i ekipy sprzątającej w jednej osobie dodatkowo z dobrym angielskim i biegłą obsługą pakietu office. Nie polecam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lucy

Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Zastępca Kierownika rozwoju biznesu?

A.

Pomącili mnie przez 4-5 tygodni,(a miało być GÓRA dwa), bo prezes jeszcze nie podjął decyzji. a na koniec powiedzieli, że czlowiek, ktory ma mnie szkolić wyjechał do Gdańska na 2 miesiące. Dodam, że podczas rozmowy Dyrektor twierdził, że ze stanowiskiem w Krakowie nie będzie żadnego problemu, ludzi od tego ma ~40. No i oczywiście śmieszne warunki początkowe. Ale muszę wspomnieć, że Pani sekretarka jest bardzo miła.

@A. Obśmiałem Panią o nazwisku jak zdrobnienie męskiego imienia bo nie szanowała mojego czasu. Szkoda zachodu naprawdę nie warto. @Zuzanna rozmowa kwalifikacyjna standardowe klepanie jakie masz doświadczenie ze nie damy CI tyle kasy i ze mają dla Ciebie wspaniała ścieżkę rozwoju mimo iż marnują czas skoro wzywają Cię na rozmowę wiedząc że mogą Ci zaproponować dużo mniej niż Twoje wymagane minimum. @Jamik niezłe ? wszystko drożeje i jaką siłę nabywczą ma te 1800 zł? za darmo tam nie dojedziesz (nie mówię już o samochodzie bo nawet miejsc postojowych tam brakuje) 1800 po studiach lepszy rydz niż nic ale nie z doświadczeniem. Poza tym to szeroki krakowski rynek i ta kwota nie jest konkurencyjna.

Zuzanna

@Mareka jak wyglądała sama rozmowa kwalifikacyjna?

CP żal.pl brak poszanowania dla czasu Ich i kandydatów do pracy. Jeśli Pani z HR wysyła kwestionariusz osobowy w którym wpisujesz jako absolutne minimum zarobków kwotę X a potem na rozmowie kwalifikacyjnej mówi że dostaniesz maksymalnie 0,75 X tzn że nie szanuje Twojego czasu. 1800 na rękę na początek dla stanowiska asystent projektanta jest po prostu żałosne. ( duża odpowiedzialność konkurencyjny rynek Krakowski) W dodatku aby dojechać na to zad.... trzeba godziny z życia... odradzam nie warto szkoda tracić czas. Śmieszna Firma. Śmieszni ludzie z HR. Nie polecam. Nie marnujcie swego czasu.

A.
@Marek

@Marek Czy Ciebie też "zapewniali", że dadzą Ci i żeby dać im 2 tygodnie czasu(bo prezes decyduje) czy podziękowałeś?

Tomasz

Z opinii znajomych biorących udział w rekrutacji na podobne stanowisko do CP S.A. wynika, że sam proces nie jest prowadzony profesjonalnie. Na pewno, nie są odosobnionymi przypadki nieodbywania się spotkań już po przybyciu na miejsce kandydata, o czym wspominał już ktoś wyżej. Terminy kolejnych etapów/informacji zwrotnej nie są dotrzymywane, a podziękowanie, nawet po kilku spotkaniach, następuje krótkim smsem.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. zamówień/specjalista ds. administracji zamówień. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom aplikującym na tą ofertę pracy?

WAT

Chciałbym zapytać czy w placówkach Tarnów lub Mikołajowice można zarobić 4tys. netto? Jeżeli tak to ewentualnie na jakich stanowiskach i po jakim czasie i jeżeli negocjuje się kolejne umowy to czy dają podwyżki 300-500zł netto czy podwyżka (o ile w ogóle) to czysta kosmetyka 100-200zł ?? Pytam bo obserwuję przykre zjawisko, ze im dalej od Tarnowa tym pensje wyższe bez względu na kierunek.

automatyk
@WAT

Taka pensje i wyższa to na stanowiskach prezesa i dyrektora. Pozostałe etaty są znacznie gorzej opłacane.

ABC

Pseudoprofesjonalizm. Umawianie rozmowy kwalifikacyjnej na konkretna godzine rano, po czym Skype/telefon milczy. Zero informacji odnosnie mozliwego braku kontaktu, na kilka dni przed.

ABC

passo

Dostajesz umowę o pracę @cp i tam już masz napisane jakie zarobiki

btu

Faktycznie to nie są pieniądze dla projektanta ani nawet dla kasjerki. Pewnie dlatego w tej firmie nie ma już prawie projektantów zostali sami nowi świeżo upieczeni absolwenci lub studenci, którzy nie mają od kogo się uczyć zawodu. Szukają na necie firm którym można pod zlecić robotę, kupić od nich gotowy produkt, piszą harmonogramy, pisma itp.

cp

To się zatrudnij i popatrz na przelew jaki dostaniesz

kilof

Z osobistego doświadczenia wiem tylko jak jest w biurze projektowym. Ok. 2 kola na rękę obiecana premia której nigdy nie dostajesz. Pod koniec miesiąca przeważnie mówią że nie ma kasy na pensję i opóźniają wypłatę albo kasa nagle się znajduje i z łaską płacą 2 koła. Reszt jak opisałem wyżej. Z ludźmi z budów miałem tylko niewielki kontakt ale kadra ciągle się zmieniała. Budowy bazują na podwykonawcach i najmują swojego inspektora albo kierownika budowy tylko na czas danego zlecenia. Generalnie obiecają ci wiele ale później za jakiś czas który nie nadchodzi nigdy. Zawsze była śpiewka że firma jest w złej kondycji albo że są ważniejsze wydatki.

kilof

Jeśli chodzi o stanowiska inżynieryjne to naprawdę lepiej nie przekonywać się na własnej skórze co mają do zaoferowania. Płacą tak marne że nie da się z tego utrzymać a dodatkowo w firmie panuje ciągły mobbing ze strony krewnych i przyjaciół królika. Bardzo duża presja na wypracowywanie dużej ilości nadgodzin za które nie płacą ani grosza. Na jednego pracującego przypada wielu kierowników, jest taki chaos że nie widomo kto komu podlega i za co odpowiada.

limba

Przecież siedzą na tym forum i wypisują różne rzeczy!

Radek

Dział marketingu niech działa nad wizerunkiem firmy bo nic nie robi w tym temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Control Process S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Control Process S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Control Process S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Control Process S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Control Process S.A.?

Kandydaci do pracy w Control Process S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Control Process S.A.