Opinie o Control Process S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Control Process S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Control Process S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Control Process S.A. w Kraków

Giovanna

Ludzie!!! Jak piszecie źle na zarządzających z CP, to czemu nie podajecie prawdziwych imion, tylko ukrywacie się pod jakimiś pseudonimami. W taki sposób można wszystko napisać i nie ponosić konsekwencji za bzdurne zarzuty!! Zazdrość ludzka nie zna granic!!!!!!! Więc pytam po raz kolejny czego się boicie? Skoro tak faktycznie jest- to czemu nie przyznacie się kto pisze? To, że jesteś nieudacznikiem, w życiu Ci się nie powiodło to nie znaczy że masz źle pisać na tych, którzy swoją ciężką pracą doszli do tego co mają teraz. Pozdro dla całego działu marketingu!

Myślałem że będę pierwszym piszącym źle. Nie trzeba nic dodawać, grupa niezadowolonych mówi sama za siebie.

zadowolony

praca wymagająca, nie dla leszczy, ale dzięki niej jestem kimś. Faktycznie początki trudne, ale to co zostało mi obiecane - dostałem.

Rafael

Sprawdzałem nie polecam. Nic szczególnego - prawdziwa wypowiedz pracownika powyżej "dfss" - w IT niestety to samo.

Rozmowa telefoniczna, rozmowa online

Podstawowe pytania o poprzednie stanowiska pracy. Pytanie o posiadanie prawa jazdy. Zadania na proponowanym stanowisku to prace biurowe, parzenie kawy i sprzątanie po spotkaniach, do tego wyjeżdżanie z biura autem w celu załatwiania jakichś dodatkowych spraw i stanie czasem na portierni. Ogólnie firma szuka sekretarki, kierowcy, kateringu, portiera i ekipy sprzątającej w jednej osobie dodatkowo z dobrym angielskim i biegłą obsługą pakietu office. Nie polecam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
NOWY

Szukam pracy jako programista PLC. Czy ktoś wie gdzie mogę uderzyć w firmie Control Process? Jakiś telefon, email, nazwisko?

@NOWY

Jeśli programista to Control Process IT it@controlprocess.pl, ale to w Mikołajowicach a nie w Krakowie

Mojżesz

Siema, miałem okazję pracować w tej firmie prawie 2 lata. W związku z tym, że musiałem wyjechać i zamieszkać w innym mieście nasze drogi z firmą Control Process SA się rozeszły. Szczerze mówiąc, faktycznie na początku jest trudno. Na początku praca polegała na dzwonieniu, jednak po czasie załatwiałem już kluczowe rzeczy dla firmy. Podobało mi się to, że mogłem być pracownikiem kompleksowym i robić wiele rzeczy. Wiele się nauczyłem i w mojej obecnej pracy wiele osób to zauważyło. To nie jest praca dla ludzi, którzy chcą posiedzieć coś tam porobić, coś tam załatwić ale nie od A-Z. To jest praca dla ludzi kompleksowych. Jeśli człowiek się w tym sprawdzi to jest kimś. Za załatwienie sprawy kompleksowo dostawałem naprawdę sporą kasę. Faktem jest że firma nie płaci za siedzenie i podstawa pensji dla wielu może być niezadowalająca. Ale jak będziesz mieć sukcesy to premie są wysokie. Ja pracowałem w dziale marketingu. Początki też były trudne ze względu na przełożonego. Teraz w firmie się to zmieniło i kadra jest naprawdę spoko. Można na nich liczyć, jest miłą atmosfera i przede wszystkim ludzie służą pomocą.

kogul

Hej, mnie też zainteresowało to ogłoszenie pracy i równiez mam takie pytania jak tomek. dodatkowo chciałbym wiedzieć, czy mozna w Control Process zrobic jako-taką kariere, czy firma daje szanse sie rozwinąć, wysyła czasem na szkolenia, kursy i tym podobne rzeczy? Z czasem można awansować z asystenta na stanowisko główne?

AKPiA

Dla projektanta AKPiA cyfra z przodu wynagrodzenia to 2 ( nie wiem dla kogo to może być atrakcyjne ), narzędzie pracy to komputer stacjonarny. O seminariach nic nie umiem powiedzieć bo nie byłem ( to atrakcja dla dyrekcji ).

ex pracownik 3:)

opinie piszą ci którzy nic nie potrafili zrobić, oprocz narzekania jak im zle... najpierw sie wykaz, potem dostaniesz a nie przyzwyczajenia jak za komuny... czy sie stoi czy sie lezy kopa kasy sie nalezy... niestety nie w dzisiejszych czasach

antoś1982

z tego co mi wiadomo, bo kontaktowałem się z CONTROL PROCESS, to praca jest stacjonarna w dziale w Krakowie i Tarnowie lub mobilna z uwagi na miejsca realizacji poszczególnych budów/inwestycji. Stąd poszukują marketingowców w całej Polsce.

dkm

tak się odnoszą, że jest duża rotacja, która nie charakteryzuje poważnej i profesjonalnej firmy! Mowa zaczęła się o CP IT i może Trade, reszta pewnie ok. pzdr

KTOSIU

Do CP SA jak najbardziej nic nie mam - tam wg mnie jest wszystko ok i się zgodzę z poprzednikem bo podobne opinie słyszałem. Źle zostały te komentarze wstawione. Głównie bałagan o którym mowa jest w cp trade a nie w CP SA

pracownik z 2 letnim stażem

do: KTOSIU/jozek755 Panowie, jeżeli macie jakieś wątpliwości, proszę piszcie bardziej szczegółowo, bo generalnie widać, że wasze opinie nie dotyczą pracy w głównej spółce CP SA, tylko współpracy z mniejszymi podmiotami. Równie dobrze, jeżeli "jozek755" ma problem ze spolka z grupy (nawiasem mowiac domyslam sie o jaka spolke chodzi), niech napisze to w zakladce CP [nazwa spolki zaleznej]. z tego co widac, probmel nie tkwi w glownej spolce, a podmiotach powiazanych. pozdarwiam

pracownik_DB

Jestem pracownikiem działu budowlanego w Krakowie. Firma jednym słowem prężna i zorganizowana. Prowadzi jedne z największych inwestycji budowlanych w polsce. Z tego co widziałem jak inne firmy padały to CP pozyskiwał nowe kontrakty. Firma ma mocną pozycją na rynku. Budowy są prowadzone przez doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem. Robią szkolenia, wyjazdy integracyjne. Pieniądze zawsze w terminie, premie wypłacane.

KTOSIU

"pracownik z 2 letnim stażem " Pracujesz z dziale marketingu a tu jest mowa o samych działach/oddziałach handlowych...

pracownik z 2 letnim stażem

Patrząc na powyższe opinie, aż korci, żeby napisać Państwu jak naprawdę jest, gdyż osoby piszące opinie nie miały zapewne żadnej styczności z tą firmą. Rozpoczynając, pracuję w CP od prawie 2 lat. Praca w dziale marketingu CONTROL PROCESS jest jak najbardziej rozwojowa. Jest to połączenie działu marketingu i działu handlowego (osoby mające doświadczenie w budowlance wiedzą o co chodzi). Osoby które nie lubią "stać w miejscu" i gadać przez słuchawkę "dzień dobry, nazywam się Ryś i oferuję majtki, stringi, biustonosze" na pewno się tutaj odnajdą. Robi się poprostu wszystko, załatwia sprawy, a nie wklepuje dane do Excela i tylko siedzi na słuchawce jak w call center. Specjaliści ds. marketingu muszą uporać się z pozyskiwaniem partnerów technologicznych na budowę obiektów specjalistycznych i generalnie nakręcać firmie robotę. Są odpowiedzialni za starty w przetargach publicznych i prywatnych, oraz całą obsługę inwestycji od pojawienia się ogłoszenia o przetargu po zwycięstwo i podpisanie umowy z Zamawiającym. Na co dzień używa się języka angielskiego, gdyż większość partnerów pochodzi z krajów UE. Za wygrane projekty zawsze dostawałem, dostaję i będę dostawał premie uznaniowe - pracuję prawie 1,5 roku i nigdy nie miałem sytuacji, że coś nie zostało wypłacone. Dodatkowo firma oferuje bony świąteczne oraz multisport. Doceniani są pracownicy, którym się chce robić, rozwijać, osiągać z firmą sukcesy. Każdego roku dyrektor działu indywidualnie podchodzi do pracownika, po czym jezeli są efekty pracy zgłasza na zarząd możliwość podniesienia pensji zasadniczej. Nawiązując jeszcze krótko do powyższych komentarzy: jak przychodziłem do pracy do CP, bardzo się nimi sugerowałem. Myślałem, że popracuję miesiąc i odejdę. W okresie mojej pracy zmieniła się kadra zarządzająca działem. Atmosfera jest jak najbardziej przyjazna do pracy, zawsze mogę liczyć na pomoc chłopaków z działu (w tym momencie, czy to w pracy czy prywatnie). Dobra rada - nie wierz w opinie - przyjdź i sam się przekonaj!

Słabo.

Tak. Odradzam.

wujek dobra rada

Witam. Byłem tam dzisiaj na rozmowie o prace. Na początku chciałbym napisać o plusach. tzn o jednym. Bardzo miła pani od HR z którą rozmowa to przyjemność ale na tym plusy się kończą. Szczerze to współczuje tej pani że z góry ma takie warunki do propozycji. Praca konsultanta wiązała sie z pracą od poniedziałku do soboty (usunięte przez administratora)

Rony

(usunięte przez administratora)/> To co szanowni przedmówcy tutaj przedstawili to niestety prawda. (usunięte przez administratora) Jest to dla normalnego człowieka oczywiste, że im więcej się robi, tym więcej się ma, niestety w tej firmie działa to na odwrót. Wykazywać się można całe lata, a jeżeli ktoś sprosta \\\"wymaganiom\\\" dostaje kolejny ciężarek do dźwigania. Więcej nie będę pisał, bo po prostu szkoda słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Control Process S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Control Process S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Control Process S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Control Process S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Control Process S.A.?

Kandydaci do pracy w Control Process S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Control Process S.A.