Opinie o Control Process S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Control Process S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Control Process S.A. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Control Process S.A. w Kraków

Ktoś wie jak wygląda sprawa Projektanta lub asystenta projektanta branży elektrycznej lub automatyki (AKPiA) w Tarnowie? Widuję regularnie wznawianą ofertę pracy na różnych portalach, na to stanowisko. Aż tak szybko kandydaci rezygnują? Pracodawcy tak szybko zmieniają zdanie? Czy może trwają poszukiwania pracownika idealnego?

Jakmutam
@Zainteresowany

Pracownik za minimalną krajową zaraz po studiach z 10 letnim doświadczeniem. A tak na serio to jak na rozmowie powiesz kwotę X (rozsądną i od razu mówię nie wygórowaną nawet jak na Tarnów) to od razu dostaniesz propozycję X/2. I oczywiście słynna lojalka na dzień dobry i zakaz pracy do 2 lat w zawodzie po zakończeniu pracy w CP oraz miesięczne raporty do CP jak zarabia się na życie. Więc powiedz kto normalny przyjdzie tu pracować? Przez ostatnie 5 lat do biura projektowego nie został przyjęty ŻADEN projektant z większym doświadczeniem, a odeszło już kilku. Nie dlatego, że są nie potrzebni ale nikt kto się szanuje na takich warunkach nie przyjdzie.

@Jakmutam

Więc teoretycznie firma powinna być zainteresowana podaniami o pracę i powinna zapraszać na spotkania. A jednak tego nie robi.

Czy często w firmie Control Process S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Jakmutam

Prawie nigdy

Dariusz

Od dłuższego czasu nie pojawiła się tutaj opinia, która przedstawiałaby aktualną sytuację pracowniczą w Control Process. Czy ktoś z pracowników, może przybliżyć warunki ,jakie oferuje ten pracodawca?

@Dariusz

Jeżeli nie pojawia się tutaj żadna opinia to znaczy, że pracownicy pracują i są zadowoleni. Ja też. Muszę kończyć i lecieć do pracy. Pa.

Gabriela

Można byłoby polemizować z takim zdaniem. Dobrze byłoby, jakbyś powiedział coś na temat ogólnych warunków zatrudnienia w Control Process. Akurat mnie w szczególności interesuje to, jaką formę współpracy tam proponują. Powiesz coś o tym?

monter konstrukcji spawacz

Witam. Jak kreuje sie sprawa z wyjazdami do Estonii ? Jak długo trwa wyjazd ? Na jaką stawke może liczyć monter konstrukcji stalowych , spawacz mig mag z 4 letnim doświadczeniem ?

Rozmowa telefoniczna, rozmowa online

Podstawowe pytania o poprzednie stanowiska pracy. Pytanie o posiadanie prawa jazdy. Zadania na proponowanym stanowisku to prace biurowe, parzenie kawy i sprzątanie po spotkaniach, do tego wyjeżdżanie z biura autem w celu załatwiania jakichś dodatkowych spraw i stanie czasem na portierni. Ogólnie firma szuka sekretarki, kierowcy, kateringu, portiera i ekipy sprzątającej w jednej osobie dodatkowo z dobrym angielskim i biegłą obsługą pakietu office. Nie polecam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
aplikant

Firma kompletnie olewa aplikujących. Nawet na stanowisko portier-opiekun posesji w Tarnowie "poszukuje" osób o "niebywałych mocach" i pewnie dlatego tylko nieliczni dostają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. A tak na marginesie osoba weryfikująca CV kandydatów to ktoś bardzo zakompleksiony, nie mogący znieść tego, iż sam w życiu nic poza tą prywatną "korporacją" nie zaliczył...

@aplikant

Chyba wysuwasz zbyt daleko idące wnioski. Stanowisko, o którym wspominasz w swoim poście, wymaga w istocie pewnych umiejętności. Staraj się zatem aż tak bardzo nie generalizować. Może za jakiś czas znów spróbujesz aplikować do Control Process ?

aplikant
@Zuzanna

Jakich umiejętności, o czym ty kobieto piszesz...sugerujesz, że człowiek z ponad dwudziestoletnim stażem i doświadczeniem zawodowym w firmach zatrudniających kilkadziesiąt tyś. osób nie jest w stanie zostać portierem, czy konserwatorem budynku w Tarnowie. Sam nadzorowałem pracę ludzi na takich stanowiskach, a ty mi piszesz o "pewnych umiejętnościach". Większość zatrudnionych w CP osób to ludzie z nadania, a cały ten proces rekrutacji to jak widać ściema. Po co umieszczacie w Internecie tego typu oferty (wiadomo dupochron), jak nie chcecie rozmawiać z kandydatami...jaśnie nawiedzeni, wszystko wiedzą o aplikujących.

@aplikant

Nie sugeruję przecież niczego. Proszę zatem, abyś cały czas starał się zachowywać tu spokój. Po prostu chcę zrozumieć zarówno Twoje położenie, jaki i tego pracodawcy. I pamiętaj, iż na forum publicznym obowiązuję kultura słowa. Może jeszcze raz powinieneś spróbować aplikować do Control Process? Skłaniałbyś się ku temu, czy już niekoniecznie?

rafał
@aplikant

Wg mnie twój problem tkwi w tym, ze masz za duże kompetencje i rekrutujący widzi, ze możesz "uciec" jak ci się nadarzy cos lepszego. Tez tak miałem. Czasami za dużo kompetencji to źle. A co do CP SA to powiem tylko tyle, że miałem od znajomego oferte i dałem sobie spokój. Co to za firma jak co kwartał szuka nowego prawnika, a wiem, ze nie chodzi o poszerzanie osobowe działu tylko taka rotacja jest. To widać od razu, ze coś nie pasuje pracownikom. Potem popytałem tych co odeszli i....lepiej powalczyć o podwyżkę u swojego obecnego pracodawcy.

Kamil
@rafał

Jakiego rodzaju ofertę otrzymałeś od znajomego? Znasz może powody tego, że w firmie Control Process panuje tak duża rotacja? Jest to związane z wysokimi wymaganiami pracodawcy względem zatrudnionych pracowników, czy może to pracownicy po przepracowaniu krótkiego okresu decydują się sami na odejście? Sprecyzuj proszę, jak to wygląda.

MS
@Kamil

Ja znam. Pensja poniżej przeciętnej,obłożenie pracą duże. Zero szans na rozwój. Jedyne co było w porządku to wówczas pracujący ze mną ludzie. Ale o ile wiem to oni także się zmyli.

Marzena
@MS

Szkoda, że masz tak złe zdanie na temat tego pracodawcy, ale należy to oczywiście uszanować. Control Process jest laureatem wielu prestiżowych nagród, na przykład Diamentu Forbesa czy Medalu Europejskiego. Można byłoby zatem przypuszczać, iż firma o takiej renomie godnie traktuje swoich pracowników. Sam jednak nadmieniłeś, iż już tam nie pracujesz. Może od czasu Twojej rezygnacji sytuacja znacznie się poprawiła. Myślisz, iż mogło tak być?

Kris
@Marzena

Na pewno nic się nie zmieniło. A należy zauważyć że wszystkie nagrody firma dostała za czasu gdy prezesem był Marian W.

@Kris

Dziękuję Ci za odpowiedź. Następnym razem tylko proszę, żebyś unikał posługiwania się danymi personalnymi konkretnych osób, gdyż na forum GoWork.pl jest to po prostu zabronione. Szanuję Twoje zdanie, ale chyba nie należy za wszystko obarczać winą aktualnego Prezesa Control Process. Na pewno znajdą się osoby, które mimo wszystko zechcą tam aplikować. Będziesz tak uprzejmy i powiesz nam, jak przebiega tam cały proces rekrutacyjny?

Twark

Kruczki na umowie potrafią zniechęcić, najpierw jest oferta a na umowie pojawia się zapis: tak, ale w wypadku to nie obowiązuje. Poza tym umowa lojalnościowa która powoduje że za 25% pensji można co najwyżej potem pracować w biedronce mocno zniechęca.

Łukasz
@Twark

Pracodawca oferując umowę lojalnościową zabezpiecza się w ten sposób przed pracą u konkurencji. Takimi umowami są też często objęte kosztowne kursy, gdyż inwestując w pracownika pracodawca chce tym samym inwestować w rozwój firmy. Czy pracując w Control Process miałeś taki kontrakt do podpisania? Jakie warunki pracy zaproponował Ci pracodawca i czy wynagrodzenie było satysfakcjonujące? Zachęcam Cię do dyskusji.

Tamku
@Łukasz

Kursy. Uśmiać się można jedyne kursy jakie są tutaj to kurs BHP.

Łukasz
@Tamku

Kursy BHP też są pomocne i zapewne obowiązkowe w firmie. Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że pracodawca nie oferuje szkoleń. A inne benefity takie jak premie lub pakiet socjalny? Dodatki do wynagrodzenia i system motywujący może znacznie wpłynąć na wydajność pracownika, a tym samym na zysk firmy. Może mógłbyś o tym napisać.

Stanisław
@Łukasz

Dodatki do wynagrodzeń może i są ale dla pracowników którzy pracują dłużej niż parę miesięcy i są to dodatki za temat. O premiach można zapomnieć no chyba że za premię można uznać płatność za nadgodziny (na pasku tak to jest zapisane) i dodatek Bożonarodzeniowy w zależności od wielkości wynagrodzenia. Pakiet socjalny: to multisport i lekarz - ale to już standard i paczka na święta dla dzieci, oraz jest dofinansowanie do obiadów. A poza tym? Szkoleń jak poprzednik pisał nie ma a za nadgodziny płatne 100% (a nie 150%, 200% jak to jest w kodeksie) i wypłacane jako 'premia', oraz już słynna "lojalka". Ogólnie firma jest ani dobra ani zła, są firmy gdzie nie płacą nadgodzin, pakietów nie ma. Z drugiej jednak strony są i lepsze. Jak ktoś ma ochotę to może spróbować a nóż widelec spodoba mu się taki system pracy.

Zuzanna

Pewnie domyślasz się, że nie jest to wątek, na którym należałoby umieszczać tego typu informacje. Bardzo zatem proszę, żebyś znalazł na to inne forum. Już jakiś czas nikt z pracowników Control Process nie dał Nam merytorycznej opinii o tym pracodawcy. Może warunki zatrudnienia w ostatnim czasie uległy znacznym zmianom i warto byłoby tam aplikować? Powiedzcie, co o tym sądzicie.

Jack
@Zuzanna

Zuzanno, nie wiem czy jeszcze ktoś się na to nabiera że nie jesteś pracownikiem/pracownicą Control Processu. Ewidentnie próbujesz negować opinie negatywne i wybielać sytuacje. Proponuję żebyś zmieniła nick na Pracownik lub podobny. Jeżeli chodzi o pracę to polecam ją tylko osobom które mają nadmiar wolnego czasu.

Zuzanna

@Przyszły nie doszły pracownik, Rozumiem i jak najbardziej szanuję Twoje zdanie i Twoją decyzję. Nie będziesz już nigdy próbował dostać się do Control Process? Może ktoś jeszcze chciałby zabrać głos na temat tego pracodawcy? Jak w chwili obecną przedstawiają się warunki zatrudnienia, które oferuje - na tyle atrakcyjnie, że warto aplikować? Czekamy na Wasze opinie.

@Zuzanna

Czy będę aplikował? Nie wiem czas pokaże

@Przyszły nie doszły pracownik

@Przyszły nie doszły pracownik W takim razie należy Ci życzyć powodzenia! Ale pamiętaj, żeby poinformować nas tutaj, jakbyś postanowił jednak aplikować. A wszystkich innych użytkowników forum zapraszam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji na temat pracy Control Process. Na jakie stanowiska można w chwili obecnej aplikować?

Zuzanna

@Przyszły nie doszły pracownik Musisz wiedzieć, że nie jestem pracownikiem w Control Process. W związku z tym możesz jednak podzielić się z nami tym, jak dokładnie wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Rozumiem ponadto, iż spora odległość dzieli Cię od siedziby tej firmy, ale ostatecznie Twoja podróż może się opłaci. Nie chcesz się o tym przekonać?

@Zuzanna

Do rozmowy nie doszło, o czym pisałem wcześniej. Może by się opłaciła, jakby ktoś odebrał telefon i potwierdził, że będzie w pracy a nie na urlopie czy też wyjdzie służbowym lub całodziennych spotkaniach. Wiem do czego zmierzasz, ale czy ty wykonałaś byś taki ruch, angażując swój czas, duże pieniądze, a w konsekwencji całując klamkę HR? Zapewne odpowiesz twierdząco na zadane przeze mnie pytanie, ale ja odpowiem, że tego nie zrobię. Fakt jest trochę dosadny, ale przy tak rozpoczętej przygodzie nie mam ochoty wchodzić do tej wody

Zuzanna

@Przyszły nie doszły pracownik Przykro mi, że zostałeś tak potraktowany. Może powinieneś udać się osobiście do siedziby firmy Control Process - wówczas na pewno uzyskałbyś odpowiedź. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Może zdradzisz nam jeszcze, jakie konkretnie kwestie były poruszane w formularzu zgłoszeniowym, który wypełniałeś?

@Zuzanna

Odległość nie pozwala mi przyjść i zapukac do HR. Formularze dokladnie takie jakie rozsylacie kandydatom

Zuzanna

@Piotr Bardzo mi przykro, ale może jednak nie wszystko stracone i jeszcze się z Tobą skontaktują. Trzymam kciuki! Ostatnio mało piszecie na temat pracodawcy jakim jest Control Process. Z czego to wynika? Bardzo proszę, jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, niech się z nami nimi podzieli.

@Zuzanna

Ja też skladalem CV i proszono mnie o wypełnienie formularzy szybko bo jest taka potrzeba. Minęło 3 miesiące i nic. Kontaktowalem się A ściślej mówiąc próbowałem się skontaktować z kimkolwiek ale nie bylo mi dane. Najwyraźniej zbyt małe kwalifikacje zawodowe mialem

Daniel

Jak się pracuje? Czy można liczyć na godziwe zarobki ?

Janek
@Daniel

Nie można

Zuzanna

@Jasiek Ostatnio na oficjalnej stronie Control Process widziałam, że aktualnie prowadzą procesy rekrutacyjne http://www.kariera.controlprocess.pl/ Planują zatrudnić między innymi projektanta technologa czy kierownika ds. instalacji sanitarnych i technologicznych. A Ciebie jakie stanowisko by interesowało? @Piotr Mniemam, że już aplikowałeś do tej formy. Czy uzyskałeś już od nich odpowiedź?

@Zuzanna

Nie, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi do tej pory. Formularz odeslalem końcem lipca. No nic, myślę że po prostu firma nie była zainteresowana

Po jakim czasie od wysłania formularza o kandydacie następuję zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Jasiek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

inkasent

Ja za kwiecien rowniez dostalam calosc 3200. 1000 zl w czerwcu reszte w tamtym tygodniu

Turek
@inkasent

To część pensji dostajesz w jednym mscu a część w drugim i TO JEST DOBRZE???

Pracownik CP S.A.

Ktoś tu miesza Firmę CONTROL PROCESS S.A. z Krakowa Która nigdy nie zajmowała się odczytem gazomierzy i wszystkie wypłaty ma w terminie z Firmą CONTROL PROCESS IT która mieści się w Mikołajowicach koło Tarnowa.

Turek
@Pracownik CP S.A.

52% udziałów w CP Mikołajowice ma CP SA. wiceprezes z CPSA jest członkiem zarządu w CP IT Mikołajowice.Z prawnego punktu widzenia CP IT Mikolajowice to spółka zależna CP SS. Jedno i to samo.

Zuzanna

@Bartek Oczywiście. Widziałam, że zarówno na paru ważniejszych portalach z ofertami pracy, jak i również na oficjalnej stronie Control Process, zamieszczają oferty http://controlprocess.pl/?pageId=66 A wykonywaniem jakiej profesji byłbyś zainteresowany?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Zuzu

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć pracując na budowie pelniąc funkcje techniczne w CP i posiadając kilkuletnie doświadczenie?

Erik

5000-10000

@Zuzu

Witam czy ktoś z Państwa ma informację o rekrutacji na stanowisko dyrektora finansowego w Control Process SA w Krakowie, Czy rekrutacja jest warta zainteresowania?

@Zuzu

Ha, ha, ha tyle to zarabia w tej firmie prezes. Na budowie 2500 - 3000 jak masz doświadczenie. Jak jesteś student to 2000.

Zostaw merytoryczną opinię o Control Process S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Control Process S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Control Process S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Control Process S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Control Process S.A.?

Kandydaci do pracy w Control Process S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Control Process S.A.