Opinie o Gamedia w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gamedia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gamedia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamedia w Wrocław

Hanna

Witam, Pojawiły się aktualne oferty pracy w firmie Gamedia we Wrocławiu. Na stanowisko : asystentka działu handlowego, obsługa klienta w języku angielskim. Link do strony z ofertami :https://pl.jooble.org/praca-gamedia/Wroc%C5%82aw. Co myślicie o aplikacji do tej firmy? Warto składać CV?

Co powiecie o wynagrodzeniu w Gamedia? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Dyrektor interneta!

A co powiecie o wynagrodzeniu w GoWork.pl? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o Gamedia? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Dyrektor interneta!

Zawsze możecie wrzucić kolejnego fakenewsa ;)

anna.m

zwracam się z prośbą o udzielenie mi odpowiedzi na kilka pytań: jakie jest średnie miesięczne wynagrodzenie za pracę? na jakiej podstawie umowy jest zatrudniany pracownik? gdzie znajduję się siedziba firmy? jakie są pakiety socjalne? kto zarządza ludźmi? czy to prawda, że w firmie jest duża rotacja pracowników? czytałam wiele opinii na forach i przyznam, że są one bardzo sprzeczne, zarówno na temat wynagrodzenia jak i braku kompetencji osób zarządzających. jestem w trakcie poszukiwania pracy, Zależy mi na zatrudnieniu w firmie stabilnej z duża mozliwoscią rozwoju.

Ola Łuciów
@anna.m

Dzień dobry, na Pani maila przesłałam wszystkie interesujące Panią informacje. Pozdrawiam serdecznie!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gamedia.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Trek

Beznadziejna firma z beznadziejnymi ludźmi. Nie polecam NIKOMU. - Szefostwo nie wie czego chce, wymagają od ludzi niemożliwego. - Straszni ludzie, nie wiedzą chyba co to higiena osobista.

Ola Łuciów - pracownik Gamedia
@Trek

Witaj! Cieszymy się, że postanowiłeś podzielić się z nami Twoją opinią. Każda informacja jest dla ns ważna - pozwala nam stawać się lepszymi codziennie. Chętnie poznam szczegóły Twojego zdania - wpisałeś tutaj ogólniki, które niewiele są w stanie powiedzieć innym czytelnikom. Poniżej przesyłam informację dla wszystkich zainteresowanych z punktu widzenia Gamedia: 1. Wszelkie zadania, które managerowie zlecają swoim podopiecznym są z nimi konsultowane i szczegółowo omawiane. Każdy z nich ma również możliwość zwrócenia sie do swojego managera w przypadku, w którym cokolwiek w projekcie jest niezrozumiałe lub trudne. Dajemy również możliwość zrezygnowania z projektu, jeżeli zostanie on uznany za nieciekawy lub mało rozwojowy. Sprawy niemożliwe za to załatwiamy od ręki - przy grillu i piwku :) 2. Sprawa higieny osobistej też nie jest nam obca! Mamy w firmie 3 łazienki, w tym jedną wyposażoną w jakuzzi i prysznic. Samo biuro jest codziennie sprzątane, odkurzane i pielęgnowane. Nie wiem jak Ty, ale ja wchodząc do firmy czuję jedynie rodzinną atmosferę :) Jeżeli chciałbyś przedyskutować temat osobiście podaję swój mail aluciow@gamedia.pl - chętnie spotkam się i porozmawiam o kolejnych Twoich uwagach. Pozdrawiam serdecznie!

Popieram Treka
@Trek

Jak macie "jakuzzi" to pozdrawiam, ja wolałabym mieć "jacuzzi". A tak nawiasem mówiąc to co z tego, że macie takie coś w tym domku wynajmowanym na uboczu Wrocławia, skoro i tak pracownicy z tego nie korzystają. Z łazienek to chyba też nie korzystacie, a jeden kibel to wiecznie zawalony fekaliami, aż cuchnie. Te zapachy to rodzinna atmosfera? A co do pielęgnowania to pielęgnować możesz sobie twarz a nie biuro. Rezygnacja z projektu w pracy jest jednoznaczna z rezygnacją z pracy dla firmy Gamedia bo przecież wy nie macie żadnych innych projektów. Ale z drugiej strony, lepiej zrezygnować z tak słabo opłacanej pracy niż się poniżać, bo Ukrainiec dzisiaj zarabia więcej za sprzątanie powierzchni płaskich.

Ola Łuciów - pracownik Gamedia
@Popieram Treka

Witaj! Twoja wiadomość jest kompletnie niemerytoryczna i mało konkretna, dlatego długo się zastanawiałam jak odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Odniosę się jednak do tego, co napisałaś: 1. Aktualnie znajdujemy się na Biskupinie. Jest to nasz świadomy wybór - pracujemy w ciszy i spokoju, mamy ogródek, blisko Żabkę i Biedronkę, a dojechać można 4 różnymi liniami tramwajowymi i autobusem 146. Po prostu wolimy takie otoczenie. Poza tym nie mamy najmniejszego problemu z parkingiem! Tego w centrum nie uświadczysz! 2. Z toaletami nie mamy problemów. Jeżeli kiedyś był, trzeba było to zgłosić. Takie sprawy są przez nas rozwiązywane od ręki. 3. Jeżeli uważasz, że mamy w firmie tylko jeden projekt to jesteś w błędzie i chyba nigdy tutaj nie pracowałaś :) Dzieje się naprawdę sporo.. Do tego, każdy ma prawo zmienić projekt! 4. Kwota wynagrodzenia jest ustalana przy zatrudnieniu, a następnie, w porozumieniu pracownika z managerem, regularnie zwiększana. Oczywiście wysokość podwyżki zawsze zależy od pracym zaangażowania i umiejętności danej osoby, ale to jest przecież standardem w każdej firmie :) W dalszym ciągu uważam jednak, że o wszystkim trzeba przekonać się na własnej skórze. Zapraszam zatem do kontaktu bezpośrednio ze mną - czy poprzez mail (a.luciow@gamedia.pl) czy chociażby LinkedIn. Chętnie odpowiem wszystkim na intrygujące ich pytania :) Pozdrawiam serdecznie!

Łuki
@Ola Łuciów - pracownik Gamedia

Mów za siebie Ola. Z doświadczenia wiem że wielu pracowników narzeka od dawna na lokalizację która odpowiada chyba tylko prezesowi. Co do pensji to odpowiem otwarcie - na starcie jest do bani i waha się od najniższej krajowej do 1800 zł a po roku czy dwóch latach możesz starać się o podwyżkę to może dostaniesz 50 zł albo 100 zł podwyżki ale pod warunkiem że przejdziesz na własną działalność gospodarczą. Śmiech na sali. Tylko nie pisz Olu że można zarobić 10000 bo tyle to może dostają programiści ale to wynika z tego że oni tyle biorą i po prostu prezes tańszego na rynku nie znajdzie. Choć szuka... Może opowiesz coś Olu o rodzajach umów jakie oferuje Gamedia? Tylko bez ściemniania że ludzie preferują B2B z własnej woli bo wszyscy pracownicy Gamedi są tacy przesiębiorczy i tak kochają własne biznesy.

Ola Łuciów
@Łuki

Drogi Łuki!
Jesteś źle poinformowany! Poniżej podsyłam Ci mały update: 1. Wiem, że dużo osób ceni w aktualnej lokalizacji takie rzeczy jak ogródek i grille w okresie letnim, dobry dojazd komunikacją miejską czy brak problemu z miejscem parkingowym. Jednak śpieszę Ci z informacją, że właśnie jesteśmy w trakcie remontu nowego biura przy ulicy Robotniczej, piechotą do rynku będziemy mieli 15 minut. 2. Pragnę zauważyć, że wynagrodzenie jest dostosowane zarówno do umiejętności jak i doświadczenia kandydata. Tak samo podwyżki, nigdy nie są mniejsze niż 10% podstawy. Dodatkowo osoby, dla których jest do pierwsza praca zarabiają conajmniej 2000 na rękę. 3. Forma zatrudnienia jest dostosowywana do tego co preferuje pracownik.
Jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej o panującej tutaj atmosferze czy benefitach zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną! Można mnie znaleźć na LinkedIn oraz jednem dostępna pod mailem: a.luciow@gamedia.pl

Filip

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Warto starać się o pracę?

Łuki
@Filip

A ja słyszałem dużo złego. I co teraz?

Hanna

@obserwator dzięki za wszystkie informacje. Myślę, że dla wielu osób będą one naprawdę bardzo pomocne. Pytanie - gdzie najlepiej poszukiwać ofert pracy? Czy Gamedia poszukuje ich najczęściej za pośrednictwem konkretnego nośnika?

Kris
@Hanna

Chyba najlepiej na ich stronie internetowej: http://gamedia.pl/pl/career . Chyba nigdzie indziej nie mają profilu

Hanna

@obserwator, dziękuję za odniesienie się do wypowiedzi. Czyli można w takim razie spodziewać się po Gamedia czegoś więcej? Dla potencjalnych pracowników, którzy posiadają umiejętności i doświadczenie to ważna informacja, bo nie zniechęca do podjęcia pracy tutaj, jak wypowiedź @W.

obserwator

Hanna Dokładnie tak :)

Hanna

@W. Czyli według twoich informacji, żaden pracownik nie miał podniesionego wynagrodzenia po przepracowanym dłuższym okresie w Gamedia? I rownież dosłownie nikt nie jest zatrudniony w oparciu o umowę o prace? Czy też mówisz o konkretnym stanowisku, na którym właśnie tak warunki zatrudnienia wyglądają?

W.

Na start mozesz spodziewac sie marnych warunkow zatrudnienia: - niska pensja - brak umowy o prace - rosnace wymagania w stosunku do pracownika - niezmienna pensja nawet jak spelnisz wysokie wymagania przelozonych Na koniec tez beda marne warunki zatrudnienia dlatego z tej firmy odejdziesz

obserwator
@W.

Pytanie - jakie masz kompetencje i co jesteś w stanie zaoferować firmie. I za co firma ma Ci płacić.

Marta n

Witam, Czy ktoś mi może udzielić informacji gdzie jest siedziba firmy i jakie są zarobki?nie wiem czy jest sens składać aplikacje.opinie są różne jak to w życiu z ludźmi różnie bywa.

Hanna

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Gamedia? Jak przebiegła?

MoGibson
@Hanna

Byłem na rozmowie w zeszłą środę. Prowadził ją jakiś facet z brodą i Pani z różowymi włosami. Firma wygląda na profesjonalną, pytań dokładnie nie pamiętam, bo byłem dość poddenerwowany (szczerze mówiąc niepotrzebnie, bo wydawali się mili). Część rozmowy po polsku, część po angielsku- na to chyba kładą największy nacisk (rozmawialiśmy o grach, więc przyjemnie się gadało). Nie przeciągają rozmów (jakieś pół godziny), szybko, krótko i na temat. W przyszłym tygodniu wybieram się na drugi etap rekrutacji, jak dla mnie warto tam zajrzeć

Haha
@MoGibson

Hahahahaa z całą pewnością ktos po rozmowie kwalifikacyjnej wchodzi na te stronę i od razu wstawia swój komentarz i z cała pewnością po rozmowie kwalifikacyjnej można ocenić czy warto czy w firmie jest miła atmosfera oraz czy jest profesjonalna. Hahaha nie ośmieszajcie sie tymi komentarzami. Przecież wszyscy widzą jaka jest rotacja pracownikow w tej firmie, ciagle widac wasze ogłoszenia o prace haha

poinformowan

Liczba osób pracujących w firmie zwiększyła się o jakieś 6-7 osób od początku roku, więc trafiłeś średnio.

Sinn
@poinformowan

W miedzyaczsie odzeszło 9-10 ;)

Sinn

Ciagle pojawiające się oferty pracy mówią same za siebie rotacja, rotacja, rotacja. Pracownicy uciekają jak z tonacego okrętu. Pytanie dlaczego uciekają? Na te pytanie każdy może odpowiedzieć sobie sam wystarczy troche pomyslec.

Marta n

Witam Czy jest możliwość kontaktu na priv?

Sobei
@Marta n

W jakim celu?

@Sobei

Proszę podać mi jakiś kontakt do siebie.

@Marta n

martan.1980@onet.pl

JuJ

Wciąż znikają negatywne komentarze na temat Gamedii...

Dyplomata

Nie rozumiem o co afera. Ludzie, nie macie swoich spraw? :) Wypowiedzieliście się na temat firmy- super, chwała Wam! Ale po co kogoś krytykować za swoją opinię? To jego własne zdanie, do którego KAŻDY ma prawo. A praca tutaj? Są plusy i minusy, niektórzy po prostu się do tego nie nadają- jak to w pracy biurowej, jednym się podoba i grzeją stołki, innym nie, a bardziej ambitni szukają czegoś więcej ($$$) i dlatego czasami ludzie odchodzą :). Bywają stresowe sytuacje, wiadomo, ale przede wszystkim panuje przyjazna atmosfera (z drobnymi wyjątkami, które szybko są pacyfikowane). Nie jest źle, każdy dostaje to na co zasłużył (jak ktoś pisał wyżej). Co jeszcze mogę dodać to fakt, że firma rzeczywiście dynamicznie się rozwija i szuka pracowników. Tyle z mojej strony :). Pozdrawiam serdecznie wszystkich (byłych i obecnych) pracowników i sukcesów życzę!

Tragedia

Serio?! Przeklejac wykop?!

Wieksza tragedia
@Tragedia

Serio?! Usuwać negatywne opinie?!

O45

Ja natomiast nie rozumiem powodów dla którego firma jest szkalowana. Firma wydaje się być okej, duże mozliwości awansów, rozwoju. Kasa nigdy nie była problemem. Kadra zarządzająca na najwyższym poziomie. Pozdrawiam Cię Aniu :)

Może A, może B

Brawo Gamedia! To własnie Wasz poziom! Dobrze, że od roku jestem u konkurencji. Czy szanowny manager nie tupnął jeszcze z foszkiem? Długo się trzyma :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gamedia - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamedia?

Zobacz opinie na temat firmy Gamedia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamedia?

Gamedia
3.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Marynarska 11
    02-674 Wrocław