Opinie o Gamedia w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gamedia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gamedia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamedia w Wrocław

wrocławianka

Praca godna polecenia, duża swoboda pracy, co nie znaczy, że można się obijać. Bardzo dużo można się tutaj nauczyć, atmosfera świetna i co najważniejsze kasa zawsze na czas. Praca przyjemna, oczywiście wymagana jest obsługa komputera i znajomość języka a dalsze doświadczenie przyjdzie z czasem. W końcu wszystkiego się można nauczyć.

Firma znajduje się teraz w momencie dymanicznego rozwoju i cały czas zatrudnia, więc zapraszam do aplikowania. Atmosfera nie do zastąpienia, szefostwo dbające nie tylko o rozwój firmy, ale i pracowników, zawsze mają czas na rozmowę. Tak, wymagana duża samodzielność, nikt nie będzie nad Tobą stał i co godzinę mówił co masz robić. Masz dane zadanie (znaleźć dostawce na taki i taki produkt na przykład) i lecisz najlepiej znanymi Tobie sposobami. Dla Szefa ważny jest rezultat a Tobie daje bardzo duży kredyt zaufania. Wszystko wykonuje się z wielką satysfakcją. Co do języków: w Dziale Handlowym C1 obowiązkowo, Dział Marketingu, Administracja, Koordynatorzy - niekoniecznie C1, ale zawsze to dodatkowy plus. Polecam i pozdrawiam moją Gamediową rodzinkę ;)

Michalina

W Gamedii miałam kilkumiesięczny PŁATNY staż i bardzo miło go wspominam. Nie tylko ze względu na kasę, ale przede wszystkim na warunki stażu. Dostałam swojego laptopa, miałam przydielone dla mnie zadania i nie było to przysłowiowe "przynieś, podaj, pozamiataj" tylko konkrety. Nauczyłam się sporo, na prawdę bardzo dużo. Pracownicy generalnie otwarci, przyjaźni i pomocni, choć wymagano ode mnie dużej samodzielności (ale to mi się podobało). Przydaje się tutaj dobra znajomość języków (jak to w Polsce bywa), przy czym tu nna prawdę dużo operuje się w j. ang., ale raczej pisanym niż mówionym, więc bez stresu. Atmosfera fajna, zawsze jest śmiesznie, nawet jak robota goni. Mile widziana jest ińicjatywa własna, ale dzięki temu można się wykazać. Firma pracuje na nowoczesnych narzędziach (chodzi mi głównie o oprogramowańie i metodykę pracy). Jak kogoś to interesuje to powiem też, źe firma zaopatrzona jest bogato w kawę i herbatę, również w ekspres do kawy. Chętnie wróciłabym tam jeszcze, jak tylko skończę studia.

2se

Byłem na rozmowie. Przeprowadzała ją taka ruda i jakiś gość. Ogólnie widać, że w firmie raczej młode towarzystwo. Pytania standardowe, jak to na rekrutacji. Znajomość języków jest ważnym atutem, podobno współpracują głównie z klientami zagranicznymi.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gamedia.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
miki

rekrutują ostro tweraz - ktoś coś wie?

arKF

Rzeczywiście mają duze oczekiwania co do językow. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na obsługę klienta, musiałem wypełnić test z anglika. niestety B1 to za mało

Krzysio

Pracowałem kiedyś atmosfera spoko ale nie ma opieprzania sie

mona

pracowałam tam dłuższy czas, fajna firma. świetna atmosfera, kasa zawsze na czas. ważna jest znajomość jezyków, bo pracują głównie z klientami zagranicznymi.

lokah

Czy ktoś wie co to za firma? Szukają teraz pracowników. Ktoś mógłby mi powiedzieć, czy warto iść na rozmowę?

missyD

Witam! Mam tam mieć rozmowe na stanowisko asystent dzialu handlowego z jezykiem niemieckim... ktos tam pracowal? Warto isc na rozmowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Gamedia - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamedia?

Zobacz opinie na temat firmy Gamedia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamedia?

Gamedia
3.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Marynarska 11
    02-674 Wrocław