Opinie o Gamedia w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gamedia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gamedia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamedia w Wrocław

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Gamedia? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Była pracownica

Po etapie zatrudnienia najważniejsze i kluczowe decyzję w sprawie zatrudnienia podejmuje zawsze kierownik danego działu. To z nim pracownik rozmawia o podwyżkach, premiach czy omawia swoje zadania oraz usprawniania/problemy, które na danym stanowisku się pojawiają. HR pełni funkcję doradczą dla obu stron - więc nie ma powodu, żeby śmiać się akurat z żarów HR :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Gamedia?

Ola - HR Gamedia Nowy wpis

Podstawa wynagrodzenia zależy od wielu czynników takich jak stanowisko pracy, doświadczenie zawodowe kandydata czy dział do którego aplikuje. Kwestia finansowa jest omawiana z każdym kandydatem podczas rozmowy rekrutacyjnej i dopasowywane do jego oczekiwań.

Była pracownica Nowy wpis

Zależy od stanowiska. Ale pamiętaj, że wcześniej czy później firma się ciebie pozbędzie. Jak będziesz osobą zbyt ambitną i mądrą, zwracającą uwagę na dobre zachowanie. Nie lubią takich osób w firmie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Gamedia?

pracownica

Teraz chyba już a żadne. Sadząc po braku aktywności firmy w mediach społecznościowych. W firmie pozostało chyba już tylko kółko wzajemnej adoracji - czyli osoby mocno powiązane ze sobą biznesowo itp

Ola - HR Gamedia Nowy wpis
@pracownica

Hej! Brak aktywności w social mediach wynika z faktu, że wolimy skupić swoje środki i czas na wsparciu oraz rozwoju naszego zespołu. Narzędzia jakie oferujemy każdej osobie w firmie to MacBook oraz możliwość zabrania ze sobą zaplecza biurowego - biurka, monitora, krzesła. Pracujemy zdalnie i zależy nam, żeby każda osoba w swoim domu miała wygodne miejsce do pracy dostosowane do ich potrzeb.

Jak wygląda sprawa grafiku w Gamedia. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ola - HR Gamedia

Hej! Standardowe godziny pracy firmy to 9:00 - 17:00. Podchodzimy jednak elastycznie do sytuacji indywidualnych. Nasi pracownicy wiedzą, że nie jest problemem wyjście w godzinach pracy w celu załatwienia prywatnych spraw.

Ola - HR Gamedia

Wszystko zależy od stanowiska, na które aplikuje kandydat. Według standardowej procedury są dwa etapy rekrutacyjne - pierwsze to rozmowa z HR, na którym kandydat dowiaduje się więcej o naszej firmie, jej projektach oraz pracy na danym stanowisku. Na tym etapie członek zespoły HR zadaje również pytania dotyczące doświadczenia zawodowego oraz oczekiwań danej osoby. Drugim, ostatecznym etapem rekrutacyjnym jest rozmowa z kierownikiem działu do którego aplikuje kandydat. Daje to możliwość kandydatowi rozmowy z bezpośrednim przełożonym i dopytania go o kwestie związane z pracą. Na koniec rozmowy kandydat dostaje informację w jakim terminie dostanie ostateczną informację o wyniku procesu rekrutacyjnego - z reguły nie jest on dłuższy nić 14 dni kalendarzowych. Od 2020 roku wszystkie rozmowy rekrutacyjne przeprowadzamy online. Wszystkie osoby zainteresowane pracą u nas zapraszam do kontaktu bezpośredniego na adres email: hr@gamedia.pl

Była pracownica

Etap jest jeden - akceptacja Pani Oli. Potem jak już jest się zatrudnionym - utrzymanie akceptacji - czyli spolegliwość śmiania się z żartów , wulgarne słowo nie zawadzi i robota pewna jest wtedy. Ci którzy tak nie robili lub wskazywali na braki cóż ... wiadomo

@Była pracownica

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gamedia.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Gamedia?

Ola - HR Gamedia

Witaj! Wymagania na każde stanowisko są podane w ogłoszeniu o pracę, odpowiedniej sekcji. Więcej informacji o bierzących rekrutacjach można znaleźć na naszej stronie internetowej lub wysyłając wiadomość na maila hr@gamedia.pl

Piotrek

Podporządkowanie, akceptacja niewybrednych żartów i trochę wulgaryzmów - i warunki wejściowe spełnione. Oczywiście Twoja wiedza też jest ważna.

Czy firma Gamedia kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Piotrek

Z tym różnie bywa. Ale generalnie dość szowinistyczne środowisko. Zachowanie niektórych Panów w firmie pozostawia oględnie mówiąc dość dużo do życzenia. Pewnie wynika to z kompleksów lub niskiego poczucia własnej wartości wartości. Zachowanie nie stygmatyzowane tylko w pełni akceptowalne przez wszystkie osoby w firmie - taka kultura organizacyjna.

@Piotrek

Drogi Piotrze! Jako kobieta, pracująca w firmie od 8 lat muszę się z Tobą nie zgodzić. Ani razu nie czułam się źle traktowana z jakiegokolwiek powodu, a tym bardziej z faktu, że jestem kobietą. Dodatkowo, ciekawe, że na temat tego jak się czuja kobiety w firmie wypowiada się mężczyzna :) Płaca w firmie jest ustalana z każdym kandydatem na poziomie rekrutacji, a następnie renegocjowana w trakcie nabierania stażu pracy oraz umiejętności. Wpływ na wysokość wynagrodzenia mają wyłącznie umiejętności danej osoby.

Była pracownica

Pani Ola napisała, że "Ani razu nie czułam się źle traktowana z jakiegokolwiek powodu, a tym bardziej z faktu, że jestem kobietą" co ma powiedzieć skoro tam pracuje. A stanowisko uniemożliwia inną narrację. Tutaj z pewnością nie wypowiedzą się moje koleżanki, które pracowały w tej firmie i po prostu odeszły - jedną z przyczyn była z pewnością atmosfera i zachowanie wobec nich.

Magdalena
@Była pracownica

Aż tak kiepska jest tu atmosfera, że aż przez nią dziewczyny odchodza? To przez te wyżej wymienione zachowania facetów czy coś innego?

@Magdalena

@Magdalena niewybredne żarty. Takie wiesz poziom szkoły podstawowej, gimnazjum - tak to bym określiła. A zawiść kobiet w firmie i dominacja to kolejny kamyczek

Ola - HR
@Była pracownica

Była pracownica - dlatego w firmie przeprowadzamy exit interview. Kwestionariusz wypełnia osoba, która żegna się z firmą czy to ze swojej inicjatywy, czy z firmy na koniec okresu wypowiedzenia. W ten sposób dajemy przestrzeń na pisemne przekazanie swoich uwag, wskazanie w czym nie spełniliśmy oczekiwań i prośba o informację zwrotną co możemy poprawić. Jeżeli nie uzupełniałaś takiej ankiety, a chciałabyś przekazać mi swoje zastrzeżenia i uwagi z przyjemnością je poznam! Da mi to ogromną wiedzę co możemy poprawić i dzięki temu, jak być lepszym pracodawcą. Proszę skontaktuj się ze mną mailowo: hr@gamedia.pl

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Gamedia?

Ola - HR Gamedia

W Gamedia stawiamy na otwarty dialog i serdeczne podeście do siebie. Dlatego u nas nie ma "Panów i Pań", "Prezesów" czy "Dyrektorów". Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu, co jest jedną ze składowych naszej luźnej atmosfery. W biurze jest chiliroom, miejsce z przekąskami i napojami oraz dużą kuchnię z jadalnią, w której spędzamy wspólnie czas na kawie i nie tylko :) Wszystkich chętnych zapraszam do nas w odwiedziny! Zapraszam do kontaktu ze mną pod adresem hr@gamedia.pl oraz numerem telefonu 71 707 21 57

@Ola - HR Gamedia

No właśnie nie ma "Panów i Pań", "Prezesów" czy "Dyrektorów", co w konsekwencji sprawia, że dystans jest tak krótki, że zatraca się szacunek wobec drugiego człowieka - co wyraźnie słychać w komunikacji - "żołnierskie" słowa, jakie swobodnie padają na spotkaniach formalnych lub nieformalnych lub też niewybredne żarty z ust osób, od których można by oczekiwać wysokich standardów pracy. To efekt luźnej atmosfery.

Pedro

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że firma jest dobrym miejscem do pracy, szanują pracowników i można zarobić całkiem niezłe pieniądze.

Informator
@Pedro

Pedro z tym szacunkiem to bym nie przesadzał - Jak porozmawiasz z byłymi pracownikami to ... widać całkiem inny obraz firmy. A zachowanie osób "zarządzających" pozostawia niestety wiele do życzenia. To efekt słabego doświadczenia i edukacji. Taka przypadłość firmy

HR Gamedia.pl - Ola
@Informator

Drogi Informatorze, bardzo mi przykro, że masz takie doświadczenia. Każdy odchodzący z firmy pracownik wypełnia ankietę, tak zwane exit interview. Jest ona wypełniana internetowo po zakończeniu współpracy stron tak, żeby osoba mogła odpowiedzieć bez żadnych obaw szczerze. Każda ankieta jest analizowana i odpowiedni feedback jest dawany osobom wymienionym/których dane zagadnienie dotyczy. Z przyjemnością poznam Twoje doświadczenia i udostępnię Ci ankietę tak, żebyś mógł się wypowiedzieć! Z pewnością wyciągniemy odpowiednie wnioski z Twojej wypowiedzi. Bardzo proszę o kontakt pod adresem hr@gamedia.pl

Jarosław
@HR Gamedia.pl - Ola

Ja żadnej ankiety nie dostałem do wypełnienia.

HR Gamedia.pl - Ola
@Jarosław

W takim razie bardzo proszę skontaktuj się ze mną mailowo - prześlij wiadomość na adres hr@gamedia.pl . Prześlę Ci link do uzupełnienia!

Alek
@Jarosław

Nie było ankiety bo ... takie właśnie jest podejście do odchodzących osób :)

Czy w Gamedia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Józef

Nie, w 2 lata zdążyłem dużo narzekać na bezsensowne problemy i nic nie było rozwiązywane.

Kris

Nie ma skutecznej reakcji. Władza skupiona w rękach właściciela i Pani Oli sprawia, że stanowcze działania wymagającej dojrzałej reakcji ie są podejmowane ...

...

A ilu w tej firmie jest pracowników? Bo będąc tam na rozmowie mozna bylo wyciągnąć wniosek, że z 10 max, w tym trzęsący nogą facet

@...

Witaj! Aktualnie w naszej firmie pracuje niespełna 45 osób. Dodatkowo, w marcu miną dwa lata od kiedy prowadzimy rekrutację całkowicie w trybie zdalnym, a kandydaci są informowani czym zajmujemy się w Gamedia, jaka jest struktura firmy oraz ile osób aktualnie pracuje w dziale do którego dana osoba aplikuje.

Były kandydat
@...

Wniosek poprawny. Ludzi nie pracują dla tej firmy tylko są podwykonawcami B2B. Klasyka. Jak najmniej ludzi na umowach o pracę taka polityka pewnie firmy. Gość trzęsący nogą pewnie był zestresowany faktem rozmowy. A i uwaga na atmosferę - tak na marginesie słyszałem, że wulgarne słowa padają dość często i to w różnych sytuacjach. A to świadczy najlepiej o zarządzających - no chyba, że ktoś lubi taki klimat i "swobodę"

Informatyk

Kto miałby reagować na zgłaszane problemy. Niestety "zarządzające" osoby są albo apodyktyczne albo z różnych względów boją się swojego cienia ...

Tuptup
@Informatyk

Informatyk, a skąd to wiesz, skoro jesteś "klientem" ?

Informatyk
@Tuptup

Na szczęście Wrocław to bardzo bardzo małe miasto i ludzie dobrze się znają. A branża IT szczególnie :)

HR - Gamedia
@Informatyk

Hej! Bardzo mi przykro, że taka opinia do Ciebie dotarła. Chętnie omówię ten przypadek osobiście oraz dowiem się jakich sytuacji Twoja opinia dotyczy. Proszę skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu 71 707 21 57 lub pod adresem email hr@gamedia.pl . Będziesz mógł się samodzielnie przekonać "jak u nas jest" :)

Jaki dress code obowiązuje w Gamedia?

HR

W tym momencie z uwagi na zdalny system pracy pewnie większość naszych pracowników określiła by dress code jako "DRES code" :)

Gocha

A to jest jakieś bardzo istotne? Nigdy nie rozumiem takich pytań

@HR

Ubranie to szacunek wobec innych osób. Bez względu na to czy praca jest zdalna czy nie.

Zniechęcony kandydat

To chyba normalne jak pracujesz z Klientami online ...

Szikalafą
@Zniechęcony kandydat

Jeśli masz spotkania - jeśli ich nie masz to nie ma takiej potrzeby i szacunek do prawcodawcy nie z tym nic wspólnego.

...
@Zniechęcony kandydat

Ja przychodzę do pracy pracować, a dokładniej zarabiać kase, a co kto ma na sobie mnie nie interesuje

@...

:"a co kto ma na sobie mnie nie interesuje" - a powinno Cię interesować. Bo to jak się ubieramy jest również wyrazem szacunku wobec innych ludzi, szczególnie tych z którym pracujesz na co dzień. Dotyczy to również języka jakim się posługujesz i tego jak zwracasz się do innych. W rzeczonej firmie z tym różnie bywa.

HR - Gamedia
@Zniechęcony kandydat

W Gamedia nie ma narzuconego dres ode - pracownicy ubierają się jak uważają za stosowne oraz zgodnie z własnym gustem. Ważne jest dla nas, żeby każdy pracownik czuł się w firmie swobodnie! Jeżeli ubiór nie jest wulgarny oraz obraźliwy dla innych, ale to już jest kwestia kultury osobistej :)

Czy nowo zatrudnione osoby w Gamedia otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

HR Gamedia

Hej! Tak, standardowo okresy zatrudnienia u nas wynoszą 3 miesiące na okresie próbnym, następnie umowa na rok, a kolejna już na czas nieokreślony.

Czy firma Gamedia udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kibic

Nie udziela. Wsparcie pozornie jakieś będzie potem ... podziękują Ci szybko i dynamicznie.

Nana

Byłam na rozmowie do tej firmy. Był facet j babka i była to najdziwniejsza rozmowa kwalifikacyjna w moim życiu. Już pomijam fakt, że zadawane pytania nic nie wynosiły do tego żeby osoby przeprowadzające rekrutację mogły mnie poznać jako potencjalnego pracownika, ale gość, który był na rozmowie dziwnie się zachowywał trząsł nogą, tak jak to czesto jest w zwyczaju w nerwowych sytuacjach. Wydaje mi się, że w takiej sytuacji jak rozmowa kwalifikacyjna powinno się nad swoim zachowaniem panować. Ogólnie miało się poczucie, że traktują człowieka z góry, a przecież zapomnieli, że kandydat też ocenia na rozmowie czy chce w danym miejscu pracować czy nie, no chyba że jest desperatem

@Nana

Czy możesz doprecyzować, kiedy opisana przez Ciebie rozmowa rekrutacyjna miała miejsce? Podczas przeprowadzanych przez nas spotkań staramy się, żeby Kandydat czuł się komfortowo, a rekrutacja przebiegała w formie swobodnej rozmowy, która pozwoli obu stronom lepiej się poznać.

skoczek
@Nana

Przynajmniej wiesz z kim miałaś do czynienia. Pan był pewnie na siłę a Pani no cóż ... pewnie traktuje wszystkich z góry z definicji . Władza w nieodpowiednich rękach i brak doświadczenia robią swoje. Przynajmniej miałaś ciekawe doświadczenie.

@skoczek

Nie jesteśmy w stanie odnieść się do opisanej sytuacji z uwagi na brak odpowiedzi @Nana. Jedyne co możemy stwierdzić, to że od lipca 2020 roku nie prowadzimy rekrutacji bezpośredniej, w której Kandydaci mieliby okazję spotkać się z nami w opisanych okolicznościach. Jeżeli opinia odnosi się do sytuacji sprzed roku, to na przyszłość chcielibyśmy mieć możliwość wcześniejszego otrzymania informacji zwrotnej aby skontrolować sytuację. @skoczek – Atmosfera pracy w naszej firmie jest dla nas kluczową wartością i staramy się także przekazać to podczas rozmowy rekrutacyjnej. Być może w przyszłości będziesz miał możliwość zweryfikowania swoich opinii na podstawie własnego doświadczenia ????

Arek

@HR a w przyszłości będą staże?

@Arek

W tym momencie nie mamy zaplanowanego programu stażowego. Jeżeli w przyszłości pojawi się taka oferta, to z przyjemnością poinformujemy o tym na naszej stronie WWW :)

Czy Gamedia organizuje staże dla studentów?

HR

Witaj! Dziękujemy za Twoje pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Na ten moment nie posiadamy oferty stażowej, ale zachęcamy do śledzenia zakładki "Kariera" na naszej stronie WWW, gdzie można uzyskać informację na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji.

N

Ja mogę wypowiedzieć się odnośnie procesu rekrutacyjnego. Otóż firma daje zadanie do zrobienia i wysłania i obiecuje feedback po rozmowie technicznej odnośnie oddanego zadania. Niestety nie nie każdy otrzyma możliwość rozmowy technicznej a tylko suche podziękowania za udział w rekrutacji bez żadnych wyjaśnień bez feedbacku czego zabrakło co można lepiej itp.(dodam że feedback jest napisany uniwersalnie bo nawet jak nikt z Toba nie przeprowadził rozmowy to treść mówi że za nią dziękują...) Jest to krzywdzące ponieważ każdy kandydat podejmujący się wykonania zadania poświęcił sporo czasu aby je oddać więc w dobrym geście byłby chociażby feedback pokazujący naprawdę docenianie wykonania zadania! Podsumowując ... dostajesz 2 dni na zadanie wysyłasz, czekasz i nikt nie poświęci 5 min aby opisać co mogłeś zrobić lepiej lub inaczej. Wg mnie bardzo zlewające o korporacyjne podejście. Bardzo złe wrażenie na mnie zrobiono pomimo smarowania ładnych słów w mailu.(na kogo to jeszcze działa?)

@N

Wszyscy Kandydaci zaangażowani w proces rekrutacyjny do naszego działu IT biorą najpierw udział w I etapie wstępnym i otrzymują do realizacji dodatkowe zadanie. Podczas tej rozmowy dział HR przekazuje informację, że do kolejnych etapów (rozmowa techniczna) zaproszeni zostaną wybrani Kandydaci i zobowiązuje się do przekazania informacji na temat wyniku rekrutacji. Jak rozumiemy właśnie taką wiadomość z informacją i podziękowaniem za udział w rozmowie (przeprowadzony I etap) otrzymałeś. Dodatkowo każdy Kandydat, który zwraca się z prośbą o bardziej szczegółowy feedback odnośnie oceny zadania jak najbardziej go od nas otrzymuje ????

Na przestrzeni ostatniego miesiąca udało mi się zdobyć bogaty wachlarz doświadczeń jeżeli chodzi o proces rekrutacyjny w firmie, rekrutowano mnie do działu handlowego. Na spotkanie umówiono mnie na podstawie przypadkowego kontaktu w byłym miejscu pracy z jednym z wyżej postawionych członków zespołu który dostrzegł we mnie zaangażowanie. Uważam że te okoliczności tylko potwierdzają ich pozytywny wizerunek. Cała rozmowa przebiegała w luźnej i przyjaznej atmosferze a ciepłe przywitanie na początku spotkanie pozwoliło mi zapomnieć o bagażu stresu który towarzyszy mi na każdej rozmowie tego typu. Rekrutujący liczyli na samodzielne zreferowanie swojego doświadczenia zawodowego po czym zadawali pytania które precyzowały mój obraz zawodowy i pomogły im ocenić czy nadaję się na to stanowisko. Zarobki są zależne od posiadanych kompetencji. Mi zaoferowano na start stawkę o wiele wyższą niż dostałem w innych firmach gdzie sprzedaż odbywa się w podobnym charakterze. W moim przypadku rekrutacja zakończyła się sukcesem, potrzebowałem wtedy kilka porad związanych z prawem, umową i zatarciu zatargów z poprzednim pracodawcą na które uzyskałem profesjonalną odpowiedź. Uważam pierwszy kontakt za bardzo pozytywny i jestem przekonany że warto aplikować do tej firmy nie tylko ze względu na zarobki ale i na przyjazną rodzinną atmosferę. Zdrowie psychicznie nie ma ceny.

Rumcajs
@Piotr

Nie przypominam sobie, żeby w dziale handlowym jeszcze parę miesięcy temu był jakikolwiek Piotr, no chyba, ze chodzi o dział sprzętowy. To go nie ma, bo tam rotacja jest dosłownie comiesięczna.

Jak jest z pakietem medycznym w Gamedia? Można dołączyć rodzinę?

HR

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą :)! Odpowiadając na pytanie - każdy z naszych pracowników już od pierwszego miesiąca zatrudnienia ma możliwość korzystania ze wszystkich benefitów, w tym wybranego pakietu prywatnej opieki medycznej np. rodzinnego.

Zwracam się z prośbą o udzielenie mi następujących informacji: Jakie jest średnie miesięczne wynagrodzenie za pracę? Widełki mogą być. Na jakiej podstawie umowy jest zatrudniany pracownik? B2B czy umowa o pracę? Czy firma oferuje możliwości rozwoju i awansu? Jakich pracowników (mam na myśli kwalifikacje i umiejętności) poszukujecie? Czy firma oferuje szkolenia?

Ola Łuciów - HR Gamedia
@Kandydat

Witaj :) Miło mi, że zainteresował Cię profil naszej firmy! Chętnie też się z Tobą spotkam, żebyś osobiście mógł zobaczyć i posłuchać o naszej firmie. Cały proces rekrutacyjny jest krótki i oparty na zasadzie szczerości. Rozmowę przeprowadzam ja, jako reprezentant HR oraz kierownik działu, do którego aplikujesz. Samo spotkanie trwa do godziny i w tym samym tygodniu dostajesz telefoniczną informację o wyniku procesu. Odpowiadając na Twoje pytania informuję, że ze względu na poufność danych i tajemnicę przedsiębiorstwa nie mogę podać widełek średniego wynagrodzenia w firmie. Dlatego myślę, że sama kwota nie dałaby Ci informacji, której poszukujesz. Wynagrodzenie w naszej firmie różni się w zależności od stanowiska oraz posiadanych umiejętności i wykazywanego zaangażowania w pracy. Wychodzimy z założenia, że to firma jest dla pracownika, a nie odwrotnie. W związku z tym zatrudniamy w oparciu o różne formy zatrudnienia. Wszystko zależy od wymagań kandydata! Szkolenia, rozwój i awans jest dla nas bardzo ważny. Więc każdy manager przeprowadza ze swoimi podwładnymi raz na pół roku rozmowę rozwojową w trakcie której obie strony podsumowują osiągnięcia oraz uzgadniają zadania, szkolenia oraz zakres współpracy na najbliższy czas. Na dzień dzisiejszy prowadzimy dwa procesy rekrutacyjne, na stanowisko Business Developer Managera oraz Key Account Managera. Poniżej wrzucam linki do ogłoszeń, w których znajdziesz więcej szczegółów o stanowiskach: (usunięte przez administratora) Jakbyś miał dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu tutaj lub bezpośrednio ze mną. Mój mail to(usunięte przez administratora)

XYZ

Aplikowałam o pracę w Gamedia ale niestety nawet nie otrzymałam maila z odpowiedzią.

Justyna
@XYZ

Dobrze, że postanowiłeś podzielić się tą informacją z innymi użytkownikami forum. W swoim kolejnym wpisie dopowiedz jeszcze, jak długo już czekasz na wyniki postępowania rekrutacyjnego od Gamedia. Może być przecież tak, że firma w dalszym ciągu rozważa wybór odpowiedniego kandydata i dlatego nie otrzymałeś na razie odpowiedzi. O jakie stanowisko się ubiegałeś?

Ola Łuciów - HR Gamedia
@XYZ

Dzień dobry :) Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą i jej ofertą :) Informuję, że kontaktujemy się z wybranymi osobami, które pozytywnie przeszły przez formalny proces akceptacji CV do spotkania rekrutacyjnego. W trakcie niego weryfikujemy czy osoba spełnia wymagania zamieszczone w ogłoszeniu. Poniżej wysyłam stanowiska, na które w tym momencie rekrutujemy: (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gamedia - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamedia?

Zobacz opinie na temat firmy Gamedia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamedia?

Gamedia
3.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Marynarska 11
    02-674 Wrocław