Opinie o Orlen Oil sp. z o.o. w Kraków Zakopiańska 58

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Oil sp. z o.o. w Kraków Zakopiańska 58

GHYT Nowy wpis

Pracuję kilka lat i bardzo polecam. Firma ma swoje wady jak każda na świecie ale generalnie atmosfera jest ok. Wynagrodzenie, premie, benefity - nie jest najgorzej, natomiast pewnie dużo zależy od stanowiska i stażu. Nie słyszałem nigdy o żadnych problemach i patologiach typu mobbing. Mogę śmiało powiedzieć, że lubię swoją pracę.

boordell na qłkach

kanał na parę chwil. lepiej trzymać się z daleka, bo za moment może tego nie być, chyba, że chcecie potencjalnie dojeżdżać do pracy w Trzebinii

Huba Nowy wpis
@boordell na qłkach

Ponieważ też tak uwazam

Janusz Bargieła Nowy wpis

Prawie 2 lata temu zwróciłem się do OO Sp. z oo w Krakowie z prośbą o wsparcie finansowe na wydanie Albumu przyrodniczego opartego na moich pracach dendrologicznych - odpowiedź była odmowna. Album został wydany dzięki innym darczyńcom .Miesiąc temu ponownie zwróciłem się z prośbą o sponsoring mojego kolejnego Albumu przyrodnicz0o - ekologicznym. Do dnia dzisiejszego nie uzyskałem odpowiedzi. Ponowiłem pismo 10 dni temu i również bez odpowiedzi. Od koleżanki która jeszcze ma przyjemność pracować w Orlen Oil w Krakowie dowiedziałem się że cytat - "W polityce dobroczynności jest zakaz wspierania darowiznami osób fizycznych, jedynie Fundacje, Instytucje itp" koniec cytatu. Odnosząc się do tego zadaję pytanie - czy W POLITYCE DOBROCZYNNOŚCI OBOWIĄZUJE Również ZAKAZ UDZIELANIA ODPOWIEDZI BYŁYM PRACOWNIKOM Orlen Oil - w moim przypadku przepracowałem w tej Firmie 16 lat - może za mało. Byłbym wdzięczny za udzielenie wyjaśnienia - tak żebym mógł to zrozumieć. W razie potrzeby służę e-mailem. Pzdr. serdecznie

Urszula Nowy wpis
@Janusz Bargieła

No lekka frustracja z tej sytuacji może być zrozumiała, zastanawiam się tylko skąd oni mogą wiedzieć, że miał Pan tutaj tak długi staż? Może nie weryfikują takich rzeczy i stąd to niedomówienie?

GHYT

W zależności od stanowiska.

Teresa
@GHYT

Da się chociaż normalnie żyć za to co się dostaje? :)

Przedstawiciel Handlowy

Dwie panie zadające pytania, z zakresu handlu oczekiwaniach płacowych oraz ogólnie o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Dziwne podejście do kwestii obszaru operowania( tak jakby już miały kogoś wybranego na ubiegany dany teren)i próbują nakłonić kandydata aby zadeklarować gdzie ewentualnie mógłby kandydat jeszcze podjąć prace- wskazać dwie lokalizacje. Wychodzi na to ,że mają nadzieje iż w dobie dużego bezrobocia , i tak kandydaci będą rzucać się na szyję że mieszkając w Małopolsce przyszli pracownicy będą mogli operować na np.: Dolnym Śląsku. Moim zdaniem dział HR w OrlenOil jest całkowicie zbędny; niepotrzebne ściemnianie. Osoby są wybierane odgórnie a potem rozpisuje się rekrutacje marnując czas ewentualnym zainteresowanym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Dominik N.

Jedna z moich pierwszych prac polecam :)

Na jakie wynagrodzenie jako specjalista można liczyć w ORLEN OIL ?

Kolo

Mam pytanie.Dlaczego mimo aplikowania na stanowisko Magazynira kilka razy w roku żadna aplikacja nie została otwarta .A wszystkie dostarczone do pracodawcy .

Macie jakieś nowe ogłoszenia o prace ?

XXX

Aplikowałam na ogłoszenie o pracę, po miesiącu zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowa trwała prawie godzinę, bardzo konkretna i pozytywna. Zapewniano mnie o odpowiedzi zwrotnej w przeciągu tygodnia (niezależnie od podjętej decyzji), gdyż również o to prosiłam. Niestety mija kolejny tydzień i nie doczekałam się żadnej wiadomości zwrotnej, mimo iż tego co wiem inne osoby informację z odpowiedzią odmowną otrzymały. Tutaj osoby z działu HR nie wykazały się zbytnim profesjonalizmem.

Klaudiusz

Witam. Ktoś napisze jak wygląda nabór na stanowisko kierownika ? Jakie są widełki płacowe ? Gdzie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna ?

Igor

Jest dobrze ,więc na forum nie ma zbyt wielu aktualnych opinii, ale generalnie jest dobrze.

Aplikant

Dosyć dawno aplikowałem do działu Eksportu. Po wstępnej rozmowie telefonicznej zostałem poproszony o przygotowanie prezentacji na temat strategii wejścia i sprzedaży na określone rynki zagraniczne. Rozmowa w nowym biurowcu,sam HR w porządku.Pracy nie dostałem, feedbacku również. Mam wrażenie, że Kierownik w/w działu wymyślił sobie, że tanim kosztem dostanie nowe pomysły i strategie ( w końcu jeśli komuś zależy na pracy, to będzie się starał przygotować jak najlepiej). Niesmak "wykorzystania" pozostał...

inzynier

Prosze o osoby, ktore aplikowaly na stanowisko inzynierskie do zakladu do Trzebinii o to, jakie podaly widelki placowe. Bo ja spelnialem wymaganie, na rozmowie im krzyknalem 7000 PLN brutto (to jest niecale 5000 PLN na reke), a mimo to sie nie odezwali. Czyzby jedna z najbogatszych polskich firm nie bylo stac oplacac na takim poziomie specjalistow z branzy ? To ile wy ludzie mowiliscie na rekrutacji ? 2000 - 3000 PLN brutto ?

D
@inzynier

To jest Orlen Oil, a nie PKN. Proszę nie mylić firm i stawek płacowych :)

inzynier
@D

Orlen to Orlen. Maja b. duzo pieniedzy. W koncu paliwo na ich stacjach jest jedno z najdrozszych w Polsce. Przy aplikowaniu o prace byl formularz. Na formularzu bylo ok 8-10 przedzialow placowych, tzw. widelek. Ja nie wybralem wcale najwiekszych, ani drugich, czy trzecich od gory. To skoro takich pensji tam nie ma, to po co w ogole daja taka mozliwosc do zaznaczania i specjalisci z duzym doswiadczeniem traca na nich swoj czas ?

yet

Czy dają umowę o pracę?

Prezio
@inzynier

Może znaleźli po prostu lepszego fachowca niż roszczeniowego buraka ?

Izabela
@Prezio

A Ty pracujesz w Orlen jako specjalista? Jeśli tak to możesz podać wynagrodzenie dla specjalistów w tej firmy z dłuższym już stażem?

as

Firma ta coraz gorzej przedzie fachowców wyrzucajom a tylko swoja sitwa...dobrze ze papa orlen kasa wspomoze to jeszcze nie padło a poza tym (usunięte przez administratora) na kolkach fikcja w papierach a inna rzeczywistosc

@as

To po co tam buraku dyslektyczny pracowałeś ? Jak się nie podoba to trzeba było zmienić pracę!!!!

Maciek

Rekrutowałem na stanowisko PH ds Sieci woj. pomorskie. Spotkanie w obecności Pani I z HR oraz Pana Sz szefa zespołu. W wynajętej sali w hotelu w dobrych warunkach. Rozmowa ponad godzinę. Przyjazna, konkretna. Rekrutujący w mojej ocenie przygotowani i zdeterminowani aby znaleźć odpowiedniego kandydata. Oferowane auto to Opel Astra, praca ze stacjami Orlen i w sieciach handlowych. Swoje oczekiwania określiłem na podstawie min. 3 tys netto podstawy. Odpowiedź otrzymałem w deklarowanym terminie. Pracy nie dostałem. Moja opinia mimo wszystko pozytywna.

TEST

TEST

Joanna

Orlen Oil poszukuje obecnie Kierownika Produkcji w Dziale Badań i Rozwoju. Pełny opis stanowiska i wymagań, jakie powinien spełnić kandydat znajdują się tutaj na ich stronie internetowej: http://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2796600&cfg=5cc06afebf694d798fe5e1a6f2e6ef59&fromSkk=1546705506591&ejoId=78624&ejorId=141560&comId=18799509 Czy ktoś z Was zdecydował się na rekrutację na to stanowisko?

SZycha
@Joanna

Witam. Chciałbym złożyć CV na stanowisko Mistrza Procesów Produkcyjnych. Czy może Pani przybliżyć trochę tę funkcję? Zastanawiam się czy stanowisko to ma zadania kierownicze, lidera/brygadzisty czy bardziej Inżynieryjne. Dodam, że aktualnie jestem jestem liderem w firmie z branży automotive.

Pedro

Słyszalem, że dobrze pracuje się w firmie. Może wiecie czy aktualnie firma potrzebuje ludzi?

pawlak

janek wracaj ty karwa do dom bo ziemia leży odłogiem!

Edyta

@technolog, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Może znasz kogoś, kto pracuje w firmie Orlen Oil? Czy ktoś z Was zatrudnił się ostatnio w Orlen Oil? Jakie zdanie macie o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Oil sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Orlen Oil sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Oil sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Oil sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orlen Oil sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orlen Oil sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orlen Oil sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 149 ocen.

Orlen Oil sp. z o.o.