Opinie o PROLEX w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PROLEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PROLEX o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROLEX w Wrocław

ufok0000

Bardzo kiepski pracodawca, wypłaty przeciąga, ostatnia wypłata już 19 dni spóźnienia. Trzeba się liczyć, że ostatnią wypłaty firma nie wypłaci. SERDECZNIE ODRADZAM!

nowy
@ufok0000

a dlaczego mają nie wypłacić ostatniej wypłaty?

jaa

Witam. Czy mógłby ktoś coś napisać na temat tej firmy aktualnego. Czy zatrudniają na umowę o pracę (wsyzstkich czy tylko z grupą), jak jest z wypłatami (zwłaszcza na umowy zlecenia).

majka

nieradze do tej firmy klamcy zlodzieje i oszusci .caly PROLEX. TYLKO SOBIE WYPLATY TO KIEDY CHCA A PRACOWNIK MUSI SIE UPOMINAC O SWOJA WYPLATE.ALBO CZEKAC JAPISZA INNI TRZY MIESIACE AJAK KTOS NIEMA ZA CO ZROBIC OPLAT TO ICH NIE INTERESUJE GNOJSTWO.TO POTEGI NAJW.

Bozenka

Zgadzam sie ztym ze wyplaty niema na czas ,co wiecej trzeba sie prosic ze swoje pieniadze zeby byly przynajmniej tak jak ,zeby tylko to jeszcze jak ktos nie przyjdzie na dyzur bo sie zle poczul ,lub spoznil to potracaja od pensji.zamiast nagana lub upomnienie .wedlug mnie firma prolex jest niesolidna firma .ma pracownika za nic .tylko by wykorzystac za male pieniadze .jednym slowem oszusci bo gdzie sa odcinki wyplaty ze szczegolami .godzin .brak

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie PROLEX na stanowisko Kierowca - Dostawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Janek

PROLEX Sp. z o.o. we Wrocławiu istnieje na rynku dolnośląskim od 1991 roku, nosząc wcześniej nazwę REFLEX, a następnie REFLEX Sp. z o.o. i to z tą nazwą są wciąż identyfikowani na rynku. W kwietniu 2007 roku uchwałą zarządu firmy nazwa spółki została zmieniona. Firma od początku swojego istnienia działa w branży ochroniarskiej, jednak z czasem zakres świadczonych przez nas usług zwiększył się. Obecnie prowadzona jest także działalność z zakresu monitoringu, montażu systemów alarmowych i telewizji przemysłowej, usług transportowych, konwojowych oraz usług porządkowych.

asiulek9

Witam ,mój ojciec pracuje dla tej firmy i nie polecam tam pracować bo co miesiac jest to samo nie chca wyplacać kasy zresztą zalegaja juz za 3 miesiace ,a jak dzwonisz i upominasz sie o swoje to pani sekretareczka mowi drwiaco ze zostały juz wysłane to jest jakies chore,a w tym miesiącu juz przegieli bo wyplaty nie ma a jest polowa miesiaca a miala być 30-stego paranoja.Nie i jeszcze raz nie

Adaj

Praca jest fajna,pracownicy są zgodni. Tylko jest jedna jedyna wada, ale po schodach i do celu.

anty

Jeżeli ktoś potrzebuje świadka przeciwko Prolex to polecam. Podajcie maila to się z wami skontaktuje.

anty
@anty

byłem świadkiem jak prolex nie płacił wypłat ci co mieli umowy zlecenia

New york

Nie pracujcie dla tej firmy na wypłaty czeka się bardzo długo....albo wcale

Ela

Niesolidna i niewypłacalna firma, swoich pracowników traktuje marginalnie! Nie otrzymałam swojej wypłaty już od ponad miesiąca! Rozwiązałam umowę, na odchodne powiedzieli mi, że emeryt może na swoje wynagrodzenie poczekać dłużej, bo przecież ma emeryturę!!! Ja mam 700zł emerytury. Zamierzam się oddać sprawę do sądu, jeśli w trybie natychmiastowym nie otrzymam wypłaty!

luka
@Ela

popieram...to prezes na swoją wypłatę tez niech poczeka ale pół roku bo ma z czego żyć...do sądu z nimi...

2012

nie długo padnie - kwesta czasu

ouk

(usunięte przez moderatora) nie jest prezesem tylko kierownikiem. a tak naprawde to jest chora firma, nie wyplacają pieniedzy na czas. ja czekalem 2 tyg. dziwie sie ze ta firma sie jeszcze utrzymuje na rynku.

hades

Powiem krótko firma idzie na dno były obiekty m.in. żabki, hotele koło dworca, budowy itd. i co firmie dali kosza. A czemu bo taki (usunięte przez moderatora) prezes nie zapłacił pracownikowi a ten za to do pracy nie przyszedł i co dalej taka firma się (usunięte przez moderatora) Prolex i bierze inną firmę ochroniarską. A prowadzący tego (usunięte przez moderatora) niech ma sam do siebie pretensje. I takie są fakty i (usunięte przez administratora) nie firma razem z tym prowadzącym.

ray

Co za ćwok podpucha jak (usunięte przez administratora) , piszesz że jesteś zadowolony z tej firmy bo ci sprzęt pilnowali - (usunięte przez moderatora)prawda. To jest portal o pracodawcach dla ludzi szukających pracę i wyeleminowaniu najgorszego pracodawcę a nie forum dla firm w celu wybrania odpowiedniej firmy. Także co piszesz za szmiry. Widać że jesteś pracownikiem firmy i liżesz tam pierwszy (usunięte przez moderatora)

roni87

langust - 2012-09-13 15:54:40 ...prawda oj prawda co do zarobków. Widzę, że nie którzy bronią tą firemkę (usunięte przez moderatora). Robią po to żeby przyciągnąć jak najwięcej nowych pracowników bo nikt (usunięte przez moderatora) nie chce przyjść za te psie pieniadze. Ludzie i tak omijają tą firmę szerokim łukiem pod względem (usunięte przez moderatora).Ją wręcz przeciwnie jestem zadowolony z usług tej firmy. Chłopaki pilnowali sprzętu budowlanego i bardzo profesjonalnie.

langust

yo

(usunięte przez administratora) nie firma i tyle problemy z wypłatami nawet do 3 miesięcy, zła organizacja w firmie, prowadzący do (usunięte przez moderatora). Szkoda poniżania się w tej firmie ze względu na bardzo ale to bardzo niskich zarobków.

syn

Ojciec robi za 4 zł na obiektach na najmniejszej stawce, i przestań (usunięte przez moderatora)głupoty, wyrzucili cię na zbity pysk ze piszesz takie głupoty ze złości? Zastanów się dwa razy, tak jak piszą wyżej ludzie pracują i nie narzekają, jak są poślizgi to dzwonią, informują czasami dorzucą coś ekstra. Nie podoba się to zachowaj to dla siebie.

Ja pracuje na obiekcie i mam 5,5 zł na godzine. Nie wiem z czego te roznice wynikaja ale to chyba od obiektu zalezy. Wiem ze na innym zarabiaja 4,5 zł na godzine

Nikoś

(usunięte przez moderatora) 8 zł to masz jako dowódca SD albo jako pracownik w GI i przestań sadzić pierdoły a pozostali czyli zwykła ochrona na obiektach maja po 3 zł. Nie pucuj tak tej (usunięte przez moderatora) firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o PROLEX - Wrocław

• Jak się pracuje w PROLEX?

Zobacz opinie na temat firmy PROLEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROLEX?

PROLEX