Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

3.0

witajcie , gdzie najwiecej zarobie ? piły , klejenie , linia ?

Luis

Warto by było zapytać ludzi jak się pracuje z Brygadzistką ze zmiany D. Dlaczego nikt nie pyta

art

Na tej zmianie nie dostaniesz ankiet bo jest za duże (usunięte przez administratora) tych z góry i oni nie dadzą żeby wyszły wszystkie brudy z ich strony . A zresztą HR milczy a jak coś to i tak udaje że reaguje .

O tak

To akurat prawda, dziewczyny w żółtych koszulkach strasznie się zmieniły, nie chce być złośliwa, ale nie każdy powinien pełnić taka funkcję jeśli obrasta w piórka i myśli, że jest pępkiem świata.

@Luis

Normalne.Jest już nas garstka.Fajne osoby przenieśli.Zostały tylko te które nie pomagają, wiecznie coś im nie pasuje, odrabiają sobie (usunięte przez administratora) nawzajem.Az żal słuchać.Mogla by nas trochę bardziej bronić.

Czyszczenie C

Pomagać na czyszczeniu to trzeba wiedzieć komu. Nikt za nikogo nie będzie pracował. A zostałaś bo pewnie jesteś wazeliną brygadzistki albo kobietą przed emeryturą i myślisz że wiecznie ktoś za ciebie będzie pracował skoro premia wspólna. Niestety ale nie. Weź się w końcu do pracy .

Kolega
@Czyszczenie C

Dokładnie tak jak piszesz jestem na klejeniu i widzę i śmiech czasem bierze jedne latają a są panie które aby tylko za nie ktoś robił....skoro już brak sił to albo zmienić pracę albo w końcu na swoją emeryturę przejść a nie blokować miejsce osobie która by dziewczynom które zostały by pomogła....

Stop

Teraz to dla niej trudniej bronić koleżanek leni bo mało stołów i wiecznie wam lżejsze dawać to też nie bardzo. Kumoterstwo aż bije po oczach na czyszczeniu a teraz jeszcze pracowite osoby zostały wysłane na 3.0 i nastała bieda dla kombinatorów. Niby że zostały ale już pracować to ciężko.Nie wiem co mam wam doradzić aby było lepiej. Hm chyba weście się w końcu za robotę a nie plotkowanie.

Nie ma
@Luis

Normalne jest spoko.Ale jak ktoś nie chce pracować to będzie mówił że jest taka i owaka.Niech na siebie spojrzy.

anna

Nawet w sieciach sklepów takich jak biedronka i lidl płaci sie dodatkowe wynagrodzenia za staż pracy , po roku czy dwoch lub trzech latach , wiec czemu u nas w firmie nie praktykuje sie tego ? zarobki są podobne jak w naszej firmie i zwiazkowcy apeluja, że za mało. A co bedzie w naszej firmie , niech redukuja niepotrzebne stanowiska i dziela pieniadze na dalsze podwyzki

blelelelelelel

odetniemy premii zmienimy normatywy i damy wam do stawki od lat słyszane..... A kiedy podwyżki płac ? Inflacja nie działa tylko na przedsiębiorców... Pracownicy też chcą godnie żyć!!!

Podwyżka
@blelelelelelel

Jedno im dobrze wychodzi. Motywują ludzi żeby szukać pracy gdzieś indziej.

Lol
@Podwyżka

Ocena 2,5 mówi sama za siebie... przez kilka lat opinia o firmie drastycznie spadła..

ART
@Lol

Ostatnią podwyżkę miałam siedem lub osiem lat temu. Pracuję w tej firmie już 14 lat. To mówi samo za siebie. Nie warto.

Aaaaaa
@ART

No bo lepiej zapłacić więcej dla zbędnych stanowisk po cholerę jest ustawiaczka czyszczących? 1h pracy reszta to bieganie do kierownika na skargi :) Tak samo brygadzisci, chodzenie za kierownikiem i wieczne pogawędki. Skoro firmie zależy na wyższych stanowiskach a nie na ilości produkcji to niczyja wina, już ludzi brakuje a zapewne w niedługim czasie będzie brakowało jeszcze więcej, może wtedy co niektórym otworzą się oczy że nikt za 3 tys w dzisiejszych czasach pracować nie będzie.

Wydajność
@Aaaaaa

Najlepsze jak sprawdza ramki hehe. Jeżeli zobaczy że paleta jest podejrzana to NIGDY nie owinie na niej żółtej taśmy po sprawdzeniu ramek hehe. Jeżeli już nawet jakieś ramki wybierze do owinięcia to przebiera jak w ulęgałkach żeby były bez skazy. To jest praca. Zero odpowiedzialności , no chyba że za pięć starannie wyselekcjonowanych ramek z palety gdzie ma na to zajęcie od groma czasu bo nie musi się z niczym spieszyć. Takie bezsensowne stanowiska są tworzone niby dla nas. Śmiech na sali. Po co dwie ustawiaczki jak równie dobrze jedna mogłaby przychodzić do pracy od 8 do 16 i by wystarczyło. Od czego są ustawiacze klejenia???? Od zagadywania klejarzy i czyszczących w wolnych chwilach???? Niech chodzą i sprawdzają ramki w międzyczasie. Mają bardzo dużo wolnego czasu wraz z niby mistrzem. No i najważniejsze to że jedna z ustawiaczek ma ogromne problemy z samodzielnym i przede wszystkim prawidłowym ustawieniem stołów więc po co ona wogóle jest????

Art D
@Wydajność

A po co dwóch ustawiaczy na klejeniu Jeśli większą część czasu stoją przy biurku w telefonie Ustawiacz z czyszczenia musi być bo mistrz PKCZ miał by problem z ustawieniem czyszczących Zresztą jaki jest zakres pracy mistrza PKCZ Chyba tylko kogo zapisać na krew

@Art D

Ustawienie czyszczących to raptem max 20 minut a co później????? To samo co teraz. Sciemnianie że się pracuje hehe i ma się mega pomocne stanowisko pracy hehe opisane jak jest ono naprawdę pomocne wyżej w poście.Czy dla max 20 minut dziennie na początku pracy na każdej zmianie powinny być zatrudnione dwie ustawiaczki. Ja tyram na swoją wypłatę 8 godzin a komuś kasa i to większa przysługuje już za 20 minut pracy a potem spacer i zbieranie plotek

art
@Art D

Nabrali ustawiaczy jakiś dzikow i się przychodzi do pracy wypoczywać i udawać że się pracuje.

Obserwator
@ART

Nie polecasz nikomu ,ale dalej tam pracujesz,jak to można rozumieć?!!

Wiem

One jeszcze robią za kontrol jakości

Kod
@ART

Piszesz że nie warto ,ale dalej pracujesz w tej firmie tak duzo lat ,wiec dlaczego nie polecasz a dalej tam jesteś ?? Ciekawe

?
@Kod

A warto ?

PKCZ
@Art D

Ustawiacz z czyszczenia musi być?????Przepraszam a co pożytecznego robi ta Pani przez całe osiem godzin?????? Teraz ramki to sprawdza mistrz i jeszcze dwóch ustawiaczy plus kontrol jakości. Ta Pani pracuje max 15 minut na początku zmiany.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

3.0

na 3.0 tak sie zwalniaja i konca nie widac bo wiecej ludzi mysli zeby sie zwolnic i to kwestia czasu i pewnie na wiosne bedzie duzo duzo wiecej , a nie maja juz duzych zasobów z rekrutacji to pewnie beda masowo z ART przysyłac

Linia
@3.0

Najniższa krajowa to coś ponad 3200 netto więc trzeba sobie zadać pytanie czy warto tu dalej się męczyć???????Ciągłe podnoszenie norm i katorżnicza praca łamiąca przepisy BHP. Do tego wykańczają człowieka nie tylko fizycznie ale i psychicznie a w ogłoszeniu o pracę perfidnie piszą o przyjaznej atmosferze. Pytam się gdzie jest ta przyjazna atmosfera pracy w tym zakładzie ???? (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Linia

W tej firmie nigdy nie było przyjaznej atmosfery tylko poniewieranie pracownikiem

Bleee
@Linia

Jest napisane w ogłoszeniu że oferują zniżki do Calypso. Po tej pracy czasami ciężko coś zrobić w domu a co dopiero iść na siłownie. Osiem godzin siłowni w Padmie za free. Jeżeli tą harówkę można porównywać do siłowni.

haha
@Linia

no teraz w kazdej firmie prawie placa po 3500-3700zł wiec po co chodzic na 3 zmiany i zasuwac za 300-400zł wiecej jak oczywiscie premie odpowiednia sie wypracuje , a moze i tego nie byc jak nie bedzie zamowien . Po drugie nie zamierzam tyrac za małe pieniadze na duze wyplaty natworzonych stanowisk bo otoz tna na produkcji bo skads pieniadze musza do podzialu znalezc , a w skarbcu firmy jest okreslona pula do podziału

uwaga taka

i na rok 2024 znow pododawali na stawce tam odjeli na premii , normalnie jak black friday te podwyzki takie, ze niebawem zostana w firmie tylko co to brali i biora grube pieniadze na wybranych stanowiskach , ale zeby to moglo funkcjonowac to ktos musi wlasnie mniej zarabiac wiec ja dalej na to robic nie bede .

Rehabilitacja
@uwaga taka

Ci co najmniej zarabiają to już ledwo chodzą. Wybawieniem w tym zakładzie staje się L4.

@Rehabilitacja

to co należy do obowiązków pracowników, że piszesz, że wybawieniem staje się L4? dużo właśnie na ten temat jest... i na jakie wynagrodzenie można liczyć? podasz widełki?

tani pracownik

Jeżeli premie/stawki będą takie jakie pracodawca nam przedstawił, to polecam każdemu zacząć leczyć swoje dolegliwości na zwolnieniu lekarskim. Bardziej będzie się opłacało. Nie pozdrawiam i powoli żegnam ten wyzysk;)

Linia

Tu pracując to nie trzeba choroby symulować na zwolnieniu.W tej robocie wysiada wszystko.Dbają o to aby ludzie regularnie chodzili na L4 podwyższając normy.

moja opinia
@Linia

normy normami ale nie zrobiony zbytnio nic wielkiego w procesie automatyzacji i odciazenia pracownikow od wielu czynnosci noszenia czy ciagania roznych cieżarów , a teraz sa takie czasy ze wszedzie szukaja lekkiej pracy nawet ukraincy

...
@moja opinia

jak ktos robi wiele lat to chorobowe zdarza sie, to normalne, ale bywa ze ledwo sie zatrudnia i chorobowe. Tak czy inaczej na chwile obecna szkoda palic paliwa i czasu na prace i wiele wiele osob sie zwolni szczegolnie na wiosne

rada taka

jak nie macie roboty to nie zawracajcie ludziom glowy , nikt nie bedzie chodzic wam z działu na dział . Poinformujcie ludzi czy bedzie praca czy macie mało zamowien wtedy kazdy sobie przekalkuluje czy warto dalej kontynuowac wspolprace i tyle .

Elooo

Nawet jak zrobią to nic to nie da.Celowo są dobierani tacy ludzie przez których często chodzi się na zwolnienia. Do tego mają swoich (usunięte przez administratora). Klika nie do przebicia.

Żenada

Chcesz zostać? Wchodź głęboko odpowiednim ludziom, aż staniesz się częścią tej wspaniałej rodziny.

odp

ale 3.0 nie jest do odbioru tych co wam na art nie pasuja

W imieniu tych docenionych

To przykre jak traktuje się tu wieloletnich pracowników, którzy od zawsze dawali z siebie za dużo. Z perspektywy czasu żałuję, że nie zostało wypowiedziane wcześniej słowo "dość" człowiek stracił tu nerwy i zdrowie, a teraz bez mrugnięcia okiem jest przesuwany mimo tego, że wokół jest mnóstwo słabszych pracowników, ale najwyraźniej wygodniejszych w trzymaniu przy sobie.

Kolega
@W imieniu tych docenionych

Święta prawda tumanów trzymają bo tak wygodniej porażka

paadma

juz w tej firmie wiekszosc ludzi pracuje z okolic jakis jak filipów , sejny , olecko, raczki, nowinka itd

Sam
@paadma

Dużo bliskich mi osób namawia do zmiany pracy. Tu człowiek siada psychicznie i fizycznie. Mega kumoterstwo. Jeżeli masz jakieś uwagi do pracy od razu jesteś osobą konfliktową. Czasami trudno wytrzymać nie mówiąc nic widząc co się dzieje na danym obszarze. Trzeba zawsze uważać o uważać z kim i o czym tu się rozmawia. Obserwują i obgadują jeden drugiego. Jest straszna zawiść. Nigdy się z tym nie spotkałem w innych zakładach a wiadomo że nigdzie nie ma różowo. Mówia że ludzie są sami winni jaka jest atmosfera w ich miejscu pracy ale tu ,, góra'' podjudza ludzi przeciwko sobie. Jest swoisty wyścig szczurów, mega harówka i te wieczne MAŁO, MAŁO......upomnienia, notatki służbowe za błahostki. To nie ten sam zakład pracy co kiedyś.

Może ktoś tu zajrzy kto był na rozmowie w sprawie pracy jako pracownik gospodarczy co jest ogłoszenie i powie coś ? mam nadzieję, chciałbym wiedzieć, jak to wygląda mniej więcej. O co pytaja, co ich interesuje u kandydatów? i w ogóle długo czekaliście, aż zadzwonili? mam nadzieję, że dostanę odpowiedź i nie będę czekać nie wiem ile, bo bardzo mi zależy, potrzebuje pracy na wczoraj najlepiej heh

YudasH

Kiedys pracowalem w tej firmie z 10 lat temu wspoczuje wam wszystkim pracowac w tej patalogi te ukladziki itp lizusy jal ewka mnie zwolnila nawet łezke puscilem chcialem pracowac. Dzis tak sie ciesze ze mbie zwolnila ze jej bym podziekowal teraz bym skonczyl co najwyzej z kredytem na 30 lat i zyl w tej patalogi jak wy. A dzis nie mam kredytu robote lajtowa na 6 i mam wyj....baa.ne na wszystko i zero stresow w robocie sie bie lenkajcie i sie zwalniajcie gdzie patalogia uciekac szulac gdzie lepiej az w koncu znajdziesz gdzie nie bedzie takich yudashy jak tutaj pozdro 600 uwolnic kamińsiego hehe

@YudasH

Teraz przyjeżdżasz do pracy i ciebie zawracają na drugi zakład w delegację. Gratuluję pomysłu. Czyli jadąc do pracy nie wiem czy danego dnia bedę pracować na Arcie a może na 3.0????? Zero szacunku do ludzi.

Jak ktoś jest dobrym pracownikiem i coś umie to i jeździ w delegacje.

o nie

nie bede robic na 3 zmiany i nocki za te pieniadze co przedstawili na ten rok , chodzic na jakies nocki i 3 zmiany i tyrac normy wysokie za kilkaset złoty wiecej niz gdzies posiedza caly dzien w innej firmie.

tak nie moze byc

no i jak zwykle narozdawali na grubo pieniadze tym co malo robia ale w tej firmie uznaje sie ze niektore stanowiska produkcyjne sa wazne i skomplikowane i trzeba wciskac tam grube pieniadze

opinia

te niektore stanowiska co narobiliscie w prezentach dla niektorych to tylko chodza niby w zainteresowaniu produkcja , a to tu pogada , a to tam na plotki pojdzie ,maja czas pochodzic po zakladzie. Malo tego zobacza gdzies jakas rozmowe lidera z kims to jeszcze dochodzi na podsluch bo interesuje sie jakby kto prosil , a tak by np uslyszal czego tu przyszedl to moze by drugim razem nie podchodzil jak hiena z gumowym uchem na nasłuch bo wszystko musi wiedziec i slyszec .

Łucja

Hej, mój mąż zastanawia się nad aplikacją do nich na Operatora Maszyn. Na ich stronie widnieje oferta. Trochę nie polecacie pracy u nich na produkcji, ale czy na tym stanowisku też jest źle? Z tego co widzę w ogłoszeniu jest system 3 zmianowy, podacie godziny tych zmian? Napisali, że oferują pakiet wdrożeniowy, w tym przeszkolenie, ktoś napisze ile trwa takie przeszkolenie pracownika u nich?

odp
@Łucja

operatorow ktorzy naprawde znaja sie na maszynie to za duzo nie ma , wszystko wychodzi jak cos sie stanie na powazniej wtedy idzie pytac tego co własnie sie zna hehe

Lin
@Łucja

Nastaw też męża że jak nie będzie pracował ponad normę to będzie często wzywany do kierownika. W tej firmie są często wręczane upomnienia za tzw błahostki. Niektórzy notatkami służbowymi w tym zakładzie to mogą już sobie ściany wyklejać.Hahaha. Sami nie przestrzegają zasad BHP i prawa pracy.

@Łucja

Jeśli twój mąż jest odporny na stres to może sobie poradzi. Bycie operatorem to ogromna presja, gdyż jeśli maszyna się popsuje i nie będzie umiał jej naprawić to osoby pracujące na linii będą mieć pretensje gdyż nie zarabiają. Bo dobry operator to podstawa do zrobienia wyniku i zarobku całej linii montażowej.

qq
@3.0

hoho nie do konca bo na linii jak kobiety plotkujac zle włozą plecki to sie zatnie np hst i kto winny operator bo wtedy daja operatorowi 3 sekundy zeby zrobil nie myslac ze to ich wina , z foliarka tez roznie bywa jak nakladaja narozniki . Do kazdej maszyny musi byc operator , ktory dobrze zna maszyne , obecnie to niektorzy operatorzy a operatorami to nawet sa klejarze poniekad tyle ze klepia a jak cos trzeba ustawic to bywa problem . Ponadto wiele problemow technicznych powinna firma rozwiazywac i technologiczne wprowadzac automatyzacje

@Łucja

Szkolenie trwa 8h . Niech nawet nie startuje bo szkoda zdrowia . Tam każdy jest operatorem

opinia

bardzo dobrze ze wymieszali na liniach i innych działach i teraz sa obcokrajowcy , jeszcze zeby sie pozbyli tych toksycznych osob , ktore zaklocaja codzien atmosfere i trzymaja sie tej firmy jak w organizmie tasiemce uzbrojone

pp

są osoby w tej firmie ktorym nie chce sie pracowac i zaczepiaja inne osoby , normalnie gorzej jak dzieci w szkole , zapewne maja czasem wezwania do szkoly na swoje dzieci ale nauczyciele nie wiedzie ze rodzice potrafia gorzej sie zachowywac niz te ich dzieci hehe

Niewydajny
@pp

Czemu nie chce im się pracować???? Nie rozumiem. Buntują innych???? Od czegoś są w tej firmie pracownicy fizyczni.Przez takie osoby jest mniejsza premia i zmiana jest uważana za gorszą.

Nie
@pp

Takimi komentarzami jak twój utwierdzam się w przekonaniu że praca w tej firmie to nie jest praca na lata tylko na chwilę. Atmosfera tu jest gęsta i to nie przez tych ludzi którym twoim zdaniem nie chce się pracować tylko przez takich donosicieli jak ty.

Art
@Nie

Nie rób tu fermentu na tym forum bo tu pracujesz i w swoje gniazdo (usunięte przez administratora) Ja pracuję tu ponad dziesięć lat i będę tu pracować jeszcze jak firma będzie istnieć bo tu praca jest w porządku a jak ci się nie podoba i szukasz fermentu i zamieszania to zmień firmę.

padma
@Nie

powinni pozwalniac tych co zatruwaja atmosfere i bedzie naprawde super , na produkcji powinni wyslac jeszcze psychiatre na te zachowania tych niektorych co wydaja odglosy i jak dzieci w piaskownicy cos musza rzucic , zaczepic inna osobe .

@padma

No chyba jest kierownik który pilnuje porządku? Czy nikt nie zwraca uwagi na takie zachowania tylko żeby robota była zrobiona? Wszyscy są zaczepiani czy tylko niektórzy pracownicy są na celowniku?

Jekop
@padma

Lekarze którzy robią okresowe badania,powinni zaprosić do badań psychiatrę,a nie tylko wzrok, słuch i spirometria

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki