Opinie o Quick w Dzięcioły

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quick. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quick na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick w Dzięcioły

Profesionalista

brawa dla drukarzy. Wasza postawa budzi podziw...

wieczny biedak
@Profesionalista

no w astepnej kolejnosci powinni isc do prezesow z prosba o uciecie pensji albo chociaz wieksze potracenia za odpad.

QuickTheBest
@wieczny biedak

Biedni, wykorzystywani i sfrustrowani bracia pracownicy QUICK-a!!!! Przykro się czyta te Wasze żale, szczególnie jeśli wypisują je ludzie pracujący tam po wiele lat. Przypomnijcie sobie i zastanówcie się; gdzie byście byli, co umieli i co robili gdyby tej firmy nie było w tym tłuszczowskim pierdzidołku. Przypomnijcie sobie również ile bubli i shitów naprodukowaliście, ile kasy firmowej przejeb...... ile wódy w pracy wychlaliście i jak ostro się opie....ście, ile godzin w najlepsze sobie bimbaliście. Teraz, po takim rachunku sumienia odpowiedzcie uczciwie na pytania: czy firma pomimo braku kasy Wam nie płaci, czy firma pomimo Waszego hu...go podejścia się nie rozwija, czy Wy jako pracownicy nie rozwinęliście swoich umiejętności, czy nowi ludzie w firmie nie mają wpływu na jej rozwój i również Wasz???? Pamiętacie jak firma wyglądała 5-10 lat temu, a jak wygląda (pomimo biedy) teraz. Zamiast biadolić, bardzo Was proszę o rzetelną, uczciwą pracę, oszczędne podejście do wszystkiego co używacie, a przede wszystkim o koncentrację na tym co robicie Wy, a nie inni!!! QUICK the BEST

@QuickTheBest

Witam, jeden konkretny komentarz do sytuacji oraz osób które pracują w tej firmie. Oczywiście jest bardzo dużo osób którym zależy aby firma się rozwijała. Wszystkim nam pracującym w tej firmie powinno zależeć na rozwoju, bo tak naprawdę największy wpływ na rozwój firmy mamy my czyli pracownicy. Wiadomo firma nie jest idealna ale obecnie na rynku ciężko o takie.

młody

Pewnie tak

szczepianurkowiczowicz

Ciekawe jak długo Picek po drukuje 2 tygodnie. Co się dzieje.

stary

tak buty były osiemnaście lat temu vansy hehe apropo picka uwaga!!! lepkie ręce !!!

roobool
@stary

lepkie rece, nawachany w pracy, to sie quikc dorobil pracownika... ale to czlowiek wiadomo kogo i szare robole moga tylko patrzec jak do firmy wkracza nowa wladza. niedlugo cpunek przejdzie na onyx albo expert albo wogole kierwonikiem drukarzy zostanie a my robole beddziemy dalej robolami pod rzadami cwaniaczkow.

goWork
@stary

A ja tam Picka lubię - wielka wiedzą zamiast obrabiać mu (usunięte przez administratora) to uczyć się od niego trzeba pracy!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Quick się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
leydy

tak tylko nowy pracował i jakoś odszedł bo z pickiem ciężko pracować tak jak widzimy na co dzień widać

szerszeń

zostaw picka, jak będzie chciał niech pracuje, a buty już były kupowane zapytaj starych

Fernardinnio

Nowego dyrektora macie a taka cisza nie ma chętnych do oceny.

prawdomówny
@Fernardinnio

No mamy, mamy pieniądze... Na razie jest spoko, stara się wprowadzić jakieś zmiany na plus ale z naszym wielkim Zet ciężko o takowe. pic-ek też się od kilku dni wykazuje na jakże zacnej maszynie Soloflex... Nikt go tu nie chce w zasadzie poza kierownictwem na ale cóż, robi co może. A tak to po staremu, wypłaty się spóźniają już jak nakazuje tradycja Quicka, chomonto to najpopularniejsza galanteria tyle że zmienia właścicieli. A, są buty ochronne, pierwszy raz od historii powstania firmy chyba, wielki sukces.

xxxxxxxxyyyyyzzzzz

No niestety nie mogę się doczekać kiedy to się jeszcze bardziej skomplikuje

...

co to za bełkot

;;;;;;;
@...

ZGADZAM SIE Z TOBĄ

pani Paciaciakowa

o Tobie a co jeszcze nie kumasz.Ten pan to Szczepianurkowiczowicz co ty gościa nieznasz wate cukrową w płynie sprzedaje zaraz kolo sołtysa no wiesz gdzie

,,,

do pana x i szczepana,o czym piszecie

szczepianurkowiczowicz

Tak jak jest w tym tygodniu w godzinach wieczornych to tylko dlatego że jest to dla nas bardzo ważne. Droga do pracy w zespole i w ogóle to jest to

Pan X

Nie wiem co się dzieje w przypadku gdy jest to dla nich dobre

do nn.

nie bij piany tylko weż się za uczciwą pracę

obserwator

skoro jest taki zły to powiedzcie to prezesom

nn
@obserwator

nie ćwaniakuj

nn

kierownik rozwoju to totalny IMBECYL.Trzymają prostaka nie wiem poco,jeszcze jego planistą zrobili.Firma stawia na najlepszych i profesjonalnych (podobno)

Profesjonalista

Panowie prawda jest taka ze jakies 70 % ludzi pracujacych przy produkcji ma wieksze pojecie o flexografii niz nasz kierownik produkcji i rozwoju.. To jest zalosne!!

szczepan z lasu

Pan A to amator przez bardzo małe a nic nie pokazał, Panowie żeby oceniać innych samemu trzeba wykazać się odrobiną profesjonalizmu.

do mańka

jeżeli twe imię zaczyna się na A to nie jesteś wcale lepszy

.........

Do portfela mu zaglądasz że wiesz ile ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Quick - Dzięcioły

• Jak się pracuje w Quick?

Zobacz opinie na temat firmy Quick tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Quick
4.3/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Jodłowa 14
    05-240 Dzięcioły