Opinie o Quick w Dzięcioły

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quick. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quick na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick w Dzięcioły

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Quick? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kazik15 Nowy wpis

Witam pracowałem w tej drukarni nie polecam jeśli już to na chwilę i spadać o podwyżce zapomnij chyba że złożysz wypowiedzenie to ,tak maja cię gdzieś brak nawet ubrań roboczych.

Czy w Quick zatrudniani są obcokrajowcy?

Tomasz

@Albert Myślę, że w takiej firmie jak Quick wystarczy pokazać swoje zaangażowanie i z pewnością opinia byłaby inna.

Stasiek13 Nowy wpis
@Tomasz

Nie polecam pracy w tej firmie,pracowałem jako pomocnik, nie nie nie !!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Quick się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Grzesiek

Pewnie nie uda się wszystkim dopasować ale generalnie to super firma i nie każdy może tu pracować.

Albert
@Grzesiek

(usunięte przez administratora)ty nie pracowałeś nigdy w super firmie.

@anonymous, @Zenek, niestety na stronie internetowej poświęconej firmie Quick nie ma informacji odnośnie najnowszych rekrutacji do firmy. Podane są jednak dane kontaktowe -->> http://flexo.com.pl/kontakt.html i pod podane tam adresy możecie napisać i dowiedzieć się czy są otwarte rekrutacje. Jak inni pracownicy Quick oceniają pracę w tej firmie? Jak plasuje się ona w porównaniu do innych jej podobnych?

Bartek
@Karolina

Witam czy warto zatrudnić się w quick jako pomocnik drukarza podzielcie sie swoją opinią.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Warto aplikować?

@Zenek

doswiadczony pracownik ,operator maszyn tnących ,czy są przyjęcia?

Waldi

Dory pracownik nie narzeka, zawsze sobie radzi i do tego wszyscy są zadowoleni.

ret
@Waldi

"Dory pracownik" może tak Ale dobry pracownik zna swoją wartość i nie da sobie w kaszę dmuchać

@prawnuczek, masz na myśli to, że można pracować w firmie i dorabiać sobie na emeryturze? Czy dużo jest takich pracowników? Czy Ty też jesteś pracownikiem i mógłbyś dodać kilka słów na temat firmy? Czy uważasz ją za godną polecenia? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Witam, szukam opinii na temat firmy Quick, chciałabym dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy oraz struktury całej firmy. Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę? @Waldi, masz rację pozytywne nastawienie w pracy zależy też od pracownika. Może mógłbyś coś więcej napisać o twoich doświadczenia z tą firmą? Pozdrawiam!

Małolat
@Karolina

To moja pierwsza praca i jest spoko .ojciec też tam prauje i nie narzeka. Pensja w miare ale jakbym miał za to utrzymać rodznę to już gorzej.

prawnuczek
@Małolat

Moja babcia i dziadek też tam pracuje i sobie chwalą

@ Małolat, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że podoba Ci się praca w tej firmie i atmosfera w niej panująca. Co mógłbyś powiedzieć o grafiku pracy i dodatkach do pensji? Czy można na nie liczyć? Czy pakiet socjalny obejmuje pracowników? W związku z tym, że to Twoja pierwsza praca masz zamiar zostać w niej na dłużej?

kwadrat

Praca stabilna, placa dobra jak na gmine i jej okolice. Radze nie przejmowac sie tymi opinniami Ci co narzekaja patrza chyba z sentymentem na czasy komuny jak pieniadze dawali za lezenie oraz nie widzieli innych firm teraz. Wszedzie znalexc mozna jakies minusy ale jak komus zalezy zeby pracowac a nie stekac to znajdzie tu dla siebie miejsce. A komu sie tu tak nie podoba to dowidzenia zrobcie miejsce innym koniec kropka

krzyś
@kwadrat

Jeśli chodzi o opinie to ta firma sobie już dawno wyrobiła,nie polecam tej pracy.

TAKI TAM
@kwadrat

Kwadraty do głowy Tobie uderzyły

kwadrat
@krzyś

Swiat sie zmienia pogoda sie zmienia ludzie sie zmieniaja firma tez sie zmienia. Mowienie ze firma dawno wyrobila sobie opinie jest bez sensu. Na lepsze czy na gorsze wszystko sie zmienia. No moze poza Ibiszem

Widzę opinię o pracy w firmie Quick są w ostatnim czasie podzielone. @krzyś Jakie wady Twoim zdaniem ma praca w tej firmie? Czy jest to związane z atmosferą w biurze? @kwadrat Na jakim stanowisku pracujesz i co Twoim zdaniem dobrego jest w tym pracodawcy?

Miro

Fajna firma, dobrze się tu pracuje. Niezadowoleni mogą zmienić i po problemie!!

nn
@Miro

to Ty nowy chyba jesteś jak tak uważasz

Stary pracownik
@nn

Tu prawie wszyscy pracownicy narzekają a do pracy ściagają rodziny i znajomych tak już jest w tej naszej firmie. Nic im nie pasuje a pracują po pare lat dlaczego.

nn
@Stary pracownik

Bo blisko mają ,przez krzaki przejdą i są w domu.A wydaj teraz na bilet ,to kosztuje.Siedzą i narzekają bo to tylko umieją. Nech scisną dupy i biorą się za robotę Zbyszek za narzekanie nie będzie wam płacił.Tylko picie wam w głowie i walka o kwadraty .Pozdrawiam

@nn

Ty gościu kogo chcesz obrazić

@anonymous

To nie obraza,lecz PRAWDA

@anonymous

Wszyscy narzekają ?

kacper...

Panowie nie polecam pracy w tej firmie, pieniądze zabierane za byle co,mobbing , nie spotkałem nigdy czegoś takiego, kierownictwo nadęte ,chyba chodzi o to żeby ich wszyscy się bali.

@kacper...

banda dzikusów,samozwańczy dyrektor i kierownik

D01
@pracownik

Pracowniku, piszesz banda dzikusów, o kim piszesz .

bolo...
@pracownik

tak to prawda , też tam pracowałem . Szczególnie ten jeden młody kierownik jest wy bujany jak by wszystkie rozumy pozjadał . Nie polecam tej pracy !!! szkoda nerw .

@D01

To chyba ta mała koleżanka z góry tak uważa bo co mówi na temat kolegi z dołu to wszyscy wiemy.

@kacper...czy jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś z was jeszcze odczuł mobbing w firmie Quick?

@Bolek dlaczego Twoim zdaniem nie można pracować tam normalnie?Powiedz coś o tym. Jeśli ktoś szuka pracy w Quick to trwa rekrutacja na Kierowce kat. C + E w Błonie i Prace biurowe pon-pt w Gliwicach.

Bolek

Firma Quick nie polecam, nie da się tam pracować normalnie, a pomysły kierownictwa to obłęd totalny,

była
@Bolek

co się stało z tak prężnym zakładem?

Robol...

Co tam słychać doszły mnie słuchy że macie najgorszych drukarzy ,i jeszcze za psie pieniądze doginają ha ha.

Karol
@Robol...

To jak najprędzej udaj się do laryngologa bo masz duże problemy ze słuchem, a widać że powoli dochodzisz więc nie ma na co czekać.

No właśnie ciekawe jak długo jeszcze ta lokomotywa będzie jechała

haha
@,,

Czemu wypisujecie te brednie.Jak nie pasuje to proszę zmienic miejsce pracy i będziecie zadowoleni.Tylko oglądacie się aby wychlac coś wysoko procentowego (własnej produkcji)

?
@haha

Od kiedy można zmieniać miejsce pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Quick - Dzięcioły

• Jak się pracuje w Quick?

Zobacz opinie na temat firmy Quick tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Quick
4.3/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Jodłowa 14
    05-240 Dzięcioły