Opinie o Quick w Dzięcioły

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quick. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quick na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick w Dzięcioły

......

i znowu to samo. może jeszcze raz? ciekawe ile tak można? ......... TO SUKCESYWNIE I CODZIENNIE JAK JEDEN Z NAS.

i jak tu żyć ?

prawdomówny

Expert? Moze byc ale szalu nie ma. Jeden z prezesow uwaza, ze on musi chodzic na ful obrotach. powymyslal jakies normy czasowe, nazad powyzej 3 godzin kosztuje drukarza minus 50zl i takie tam... cyrk :) taaaa, ziomek kierownika wydmuchal na alkomacie 3.5 promila ale co tam, robi dalej i nie ma tematu chociaz tamtego dnia "zwolnili" go z miejsca. czyli teraz w quicku dopuszczalna ilosc to ponad trzy promile :)

nn

Panowie jaka cisza,przyszedł EXPERT?podzielcie się opinią

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Quick się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
misio

do nn a co masz do rodzinki

@misio

zabolało co. czuły punkt

misio

gdyby nie pan (usunięte przez administratora)i jego fascynacja drukiem wdrażaniem nowych technologi szacun dla znajomości pana Nowaczyka to by ludki z drukpola nic nie umieli

misio

słabość mnie ogarnia od tych ludzi z drukpolu

nn

jest tak a nie inaczej, bo robi sama RODZINKA albo dobrzy ZNAJOMI. Nie zdążysz piardnąc a już wszyscy wiedzą co i jak.Ot to taki zakład wzajemnej adoracji

prawdomówny

może nie co miesiąc do 300 ale 250 z palcem... wiesz. to nie potrzeba nagłego zarobienia tylko gdy nie chcesz się tu podporządkować temu, jesteś "zły". pan kierownik już cię doceni, w ten albo inny sposób, wież mi :) teraz pan kierownik z drukpolu ściągnął swojego człowieka i będzie go krył, już to robi, a wszyscy widzą że chodzi "zakręcony". swój chłop z niego ale ta sytuacja jest conajmniej niesmaczna.

@prawdomówny

na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze.Ma poparcie tu i tam i wkręca własnego człowieka,aby wiedzieć co w trawie piszczy

prawdomówny

nienormowany czas pracy, dochodząc jak niektórzy nawet pod 300 godzin w miesiącu. w firmie jedno wielkie ciśnienie na linii pracownik-kierownik-prezes, zwłaszcza od jakiegoś czasu niektórym osobom wchodzi na głowę co jest dość smutne. dkj który gdyby miał faktyczne pojęcie o fleksografii i tak nie jest w stanie zatrzymać czegoś- prawie wszystko jedzie i tak dalej do klienta z komicznym oznaczeniem "dopuszczone warunkowo". sprawy z kierownikami wiele osób załatwia po cichu, sprawy które w rezultacie wpływają negatywnie finansowo lub godzinowo na innych pracowników. do tego brak odzieży roboczej- były przymiarki, zbieranie rozmiarów indywidualnie dla każdego ale na tym się skończyło a z pół roku minęło na pewno. dużo ludzi tu siedzi bo "gdzie pójdziesz?". ciężko dziś o pracę więc nie ma co się dziwić, że uległość pracowników jest widoczna ale przydałoby się zgranie i ustalenie wspólnych zasad, a nie każdy na swój rachunek. szkoda się rozpisywać bo detali jest tam masa. nie polecam...

gowork cenzuruje wpisy

robol

otrzyma garba he he

DUŻA kj

Oferty Pracy

(usunięte przez administratora)Grupa Meyer Logistik (założaona w 1949 roku) z ponad 1800 pracownikami jest jedną z przodujących spółek na terenie Europy w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla największych producentów z zakresu systemu gastronomicznego i handlu żywnością. Nasza działalność opiera się na zakupie i sprzedaży towarów we własnym imieniu, a także zapewnienia rozwiązań w pełnym spektrum dystrybucji i logistyki. W związku z ekspansją na teren

@Oferty Pracy

A ta panna to z biura jest czy KJ że tak ocenia załogę .Taka mądra jest

fajny

niema to jak w proflexie :) duża kasa zanic

do nn jeden daje 50 a drugi zabiera 300

szerszeń

pewna panna twierdzi że pracownicy to zwykli robole a przecież to właśnie ta tania siła robocza jest siłą napedową tej firmy

nn

jest wesoło,orzemy w święta bo dają +50% do dniówki.a pracownicy z pocałowaniem reki przychodzą normalne jaja.życze powodzenia

ta fima to parodia

nn

niedługo będzie lepiej.będziemy orac i orac

Zostaw merytoryczną opinię o Quick - Dzięcioły

• Jak się pracuje w Quick?

Zobacz opinie na temat firmy Quick tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Quick
4.3/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Jodłowa 14
    05-240 Dzięcioły