Opinie o Quick w Dzięcioły

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quick. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quick na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick w Dzięcioły

(**)(**)

Przeczucie to nie jest, znam życie a przede wszystkim możliwości tej firmy oraz nowych pracowników którzy przyszli.

...

Dlaczego sądzisz że nic z tego nie wyjdzie

('')('')

Czas wszystko pokaże a ja wam wszystkim mówię że nic z tego nie wyjdzie.

Do putina. ZŁYCH ZIÓŁEK UŻYWASZ, ZMIEŃ NA USPOKAJAJĄCE

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Quick się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
putin

Weźcie się za robotę zamiast narzekać. Jak komuś nie pasuje to niech znajdzie sobie miejsce gdzie będzie mu dobrze albo jak taki mądry to sam otworzy własną firmę. Przyszedł czas zmian, mniejszych czy większych, jak ktoś nie chce lub nie potrafi się dostosować to najwyższa pora sobie pójść. Niesprawiedliwe bo ktoś tyle lub tyle zarabia? Wypracował sobie to, wiedzą i umiejętnościami lub sprytem i cwaniactwem- jednego oraz drugiego większość osób nie posiada więc naturalne że zazdrości i ocenia z góry. Ja patrzę na swoją pensję, nie cudzą i radzę robić tak innym by nie pozjadać się na wzajem...

Pajacyki - którymi ktoś steruje zobaczymy do kiedy.

Może być robol

Panowie czytam te wasze wpisy, można z nimi dyskutować zgadzać się albo nie, ale nasuwa się jedna uwaga WIECEJ SZACUNKU WOBEC SIEBIE !!! Wszyscy pracujemy w jednej firmie i ciężko jest uniknąć w tak dużej grupie osób kłótni czy złośliwych uwag.

@Może być robol

Dokładnie

Po co te nerwy

...

do robola: a co tobie chusteczki się skończyły

robol

Widzę ze humory dopisują.

(*)

Ja jestem młody drukman

...

ty jesteś drukman czy młody

młody

W Quicku a co chodzi.

,,,

jeśli nie jest tajemnicą, to gdzie obecnie pracujesz

Do drukmana:na jakich drukarkach pracowałeś, na jakich zasadach ,gdzie

@..

Dzięki juz mam robote

młody

I pewnie czy ładne dziewczyny pracują w DKJ ?

drukman

Czy ktoś, coś napisze o pracy w tej firmie? Jakie maszyny, jakie zarobki dla drukmana? Czy warto wysłać cv? Jaka jest opinia pracowników o firmie quik?

robol

I jak drodzy pracownicy firmy Quick prawda boli, tylko narzekacie że wszystko w tej firmie jest źle tylko nikt nie robi nic w kierunku aby było lepiej. Wiadomo w kupie lepiej narzekać co to bym ja i jak nie zrobił bo wszystko wiem. Drodzy pracownicy zacznijmy wymagać najpierw od siebie a potem żądajmy tego od firmy. Przestańcie pisać te brednie od których czytania nie tylko oczy bolą. Go Work People.

szczepianurkowiczowicz
@robol

Zgadzam się z poprzednią opinią ,przestańcie marudzić i narzekać, nie dotyczy tylko działu druku tam tylko paru narzeka.

drukman

Mam pytanie, szukam pracy na drukarce, jakie zarobki, jakie warunki i jakie maszyny. Czy warto?

dzięcioł
@drukman

Nie warto!!!

@dzięcioł

Dlaczego, może coś więcej? Może ktoś inny napisze coś o pracy drukarza w Quick

nobody

Firma mała, ale z perspektywą rozwoju. Płace z opóźnieniami, ale na normalnym, dość dobrym poziomie, możliwość zwiększenia zarobków przez nadgodziny - firma potrzebuje ich stale, a nie wszędzie można te nadgodziny wyrabiać. 2 właścicieli, (chyba dobry i zły policjant), duża elastyczność i możliwość rozwoju - pomimo dość słabej sytuacji z cashflow firma która stale inwestuje. Pracownicy - jak wszędzie: od baranów po super ludzi z wizją. Ogólnie dość daleko, ale bardzo polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Quick - Dzięcioły

• Jak się pracuje w Quick?

Zobacz opinie na temat firmy Quick tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Quick
4.3/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Jodłowa 14
    05-240 Dzięcioły