Opinie o Zuw Urbex Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zuw Urbex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zuw Urbex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zuw Urbex Sp. z o.o. w Lubin

Witajcie. Na stronie w ofercie dla spawacza piszą, że trzeba mieć minimum roczne doświadczenie w spawaniu. Czy to musi być koniecznie udokumentowane czy jednak jeśli nie zatrudniałem się nigdzie to mogę przyjść i będą jakieś próbki na rozmowie?

Mariusz95 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Witam. Czy firma oferuje dodatki typu kredkowe ?

Dzień dobry, jakich warunków zatrudnienia może teraz oczekiwać sam kierownik budowy? Wypatrzyłam właśnie ofertę na to stanowisko od spółki, myślę ze mąż wstępnie mógłby się zainteresować. Zastanawiam się pisząc wprost ile można zarabiać mając ponad 10 lat doświadczenia, które jest wymagane?

SUPER Nowy wpis

PW-4.....NAJLEPSZY ODRZIAŁ JAKI BYŁ W KOPALNI POZDRAWIAM I TĘSKNIĘ ZTĄ DRÓŻYNĄ..

Zuw Urbex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MANEWROWY KOLEJOWY. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Pracownik sw

4500 na reke z 2 sobotami plus dodatki barborka itd itd

Lidia
@Pracownik sw

ile jedna sobota tu "kosztuje"? i pisali też, że niedziele podobno się zdarzają, za nie ile płacą?

Yarek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

tomaszkarolak
@Yarek

Cały czas poszukuje, zarówno Lubin jak i Polkowice. Wystarczy mieć dwie ręce, dwie nogi, chęci do pracy we wszystkie soboty i na pewno coś się znajdzie. Zarobki w zależności od kwalifikacji, zaangażowania od 2500 do 3500 zł netto. Oczywiście zakładając, że pracujesz we wszystkie soboty i czasem także w niedziele.

@Yarek

Yarek 22.09.2019 13:39 Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki? eugeniusz.mularczyk@zuwurbex.p Tak poszukuje pracowników - Lepiej pomyśl co ty możesz zaoferować pracodawcy , najpierw przedstaw swoje kwalifikacje a w okresie próbnym swoje umiejętności wtedy możesz liczyć na uznanie , szacunek , godną wypłatę .

fighter
@tomaszkarolak

(usunięte przez administratora)nadgodziny wszystkie soboty niedziele i swieta to 3500netto bedzie

Pako
@eugeniusz.mularczyk@zuwurbex.p

W zuwie godną wypłatę ?.Chyba jakiś żart . Omijać ta firmę z daleka.

@Pako

Czyli ile można teraz zarobić? Weź podaj konkretną kwotę żeby samemu można było ocenić.

Piotrek

Witam jakie są stawki w Lubinie na zwr spawacze . jakiej wysokości są premie do wypłaty

@Piotrek

Z tego co pisali inni to nawet 4000 brutto nie ma, ale najlepiej będzie chyba jak wybierzesz się na rozmowę i sprawdzisz samemu co oferują.

Exin
@Andrzej

Poniże 4000 brutto to śmiech na sali obecnie, kto za tyle by chciał pracować?

eugeniusz.mularczyk@zuwurbex.p

Majster budowy elektryk eugeniusz.mularczyk@zuwurbex.pl - Totalna bzdura , w niedziele nikt nie pracuje a soboty w razie konieczności - Lepiej pomyśl co ty możesz zaoferować pracodawcy , najpierw przedstaw swoje kwalifikacje a w okresie próbnym swoje umiejętności wtedy możesz liczyć na uznanie , szacunek , godną wypłatę .

Staszek
@eugeniusz.mularczyk@zuwurbex.p

Przestań stary komunistyczny lisie (usunięte przez administratora) taki szajs to nie (usunięte przez administratora) ku...baranie za 3500 to młodzi nie utrzymają się,tam to już robią same stare pryki aby do emerytury w kratce zabraknie strach i jak nie podniosę stawki to to padnie taka będzie tego rzeczywistość

benga

Zuw Urbex na kopalni LG poszukuje pracowników na stanowisko spawacz, operator suwnic z kabiny oraz narzędziowiec.

Rekinoo
@benga

Na jakie wynagrodzenie może liczyć spawacz ? A jakie suwnicowy ?

Miro
@benga

ZA 3,400 ZŁ BRUTTO TO JEST ŚMIECH NA SLI CHYBA IM SIĘ EPOKI POMYLIŁY

Ewaa

Zapraszam do Chofum za 2800 zł i 5 miesięcy bez wypłat

@Miro

A jakie wynagrodzenie byłoby w takim razie dla Ciebie satysfakcjonujące? Zastanawiam się też, czy ta wysokość pensji obowiązuje cały czas? Czy może tylko na początek a później są jakieś podwyżki? Może ktoś z pracowników się wypowie? We wpisie wymieniono 3 stanowiska. Dla wszystkich obowiązuje taka sama stawka w Urbexie?

Miro
@Zofia

Choćby to była PODSTAWA CZEGO NIE MA W OGŁOSZENIU ZAZNACZONE... to śmiech na sali !!! Wam się naprawdę epoki pomyliły .CZYTAJĄC WASZE WYMAGANIA I POSIADANIE UPRAWNIEŃ ORAZ ZDOLNOŚCI MANUALNYCH... 3400 zł brutto !!!!!!.. to powinno być karalne...od pół roku wisi to ogłoszenie a to chyba coś znaczy I O CZYMŚ ŚWIADCZY !!!

@Miro

Ja spotkałam się z wieloma sytuacjami gdy wynagrodzenie na okresie próbnym było zaniżone by sprawdzić po prostu kandydata i jego umiejętności a później znacznie rosło. Więc to różnie bywa :P

Czy Zuw Urbex Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Zofia

A na jakich dokładnie zasadach? To znaczy chodzi mi o umowę, wynagrodzenie oraz o to jak dyspozycyjnym trzeba być? :) Czy studenci dzienni, którzy mają w tygodniu obowiązki na uczelni również mogą liczyć na pracę w firmie?

Ziom

Tak

@Ziom

Na jakie stanowisko? Czym oni mogą zajmować się w Urbexie? :) Czy mają takie same obowiązki/uprawnienia czy warunki zatrudnienia jak inni pracownicy? Czy wygląda to jakoś inaczej?

Halo Urbex kiedy w końcu przestaną (usunięte przez administratora) tymi młotami na budowie budując kolejny szajs przy ulicy kwiatowej szału można dostać od hałasów,przy zamkniętych oknach delikatnie mniej słychać pytam się co to za materiały są położone że praktycznie wszystkich z tej budowy słychać,okna to chyba 1 komorowe masakra jest to chyba najgłośniejsza budowa w Lubinie.Wygłuszenie i akustyka totalna porażka!!!!!!!!!!!!.U Opanowicza gdzie budowa trwa cały czas praktycznie ich nie słychać.a ci *fachowcy *walą od rana do późnego popołudnia.A jakość materiałów taka sama ,te mieszkania nadają się dla osób starszych i głuchoniemych.i jako mieszkania do wynajęcia ale na doby.Stosunek ceny do jakości zdecydowanie nie do przyjęcia.Osoby kupujące czytajcie umowy i oglądajcie projekty pytajcie o dalatacje oraz grubość ścian z sąsiadem bo to jest bolączka dewelopera ponieważ jeśli traficie na głośnego sąsiada to po waszym wymarzonym mieszkaniu. Pozdrawiam

Czy w Zuw Urbex Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

benga

Nie prawda, wszystkie umowy to um cywilnoprawne

Duża jest rotacja ludzi w Zuw Urbex Sp. z o.o. na Operator? Znowu ukazało się ogłoszenie 8 sierpnia na Gratka.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Siwa

Dużo emerytów tam pracuje i zaczynają odchodzić. A operatorów przerzucają też na inne stanowiska.

Góść

Przeszczegam przed kupnem mieszkań na Platinum dramat oszczędzanie na materiale akustyka porażka słychać sąsiada z dołu A ja jestem z 4 piętra (usunięte przez administratora) przed sprzedażą mówiąc że klatki garaże będzie wyglądał jak w katalogu rzeczywistosć jest później inna wykończenia klatek totalna porażka bramy garażowe totalny szajs bez napędów A ceny za garaż kosmos

Ktoś
@Góść

Czy czasem to nie konkurencja deweloperska wysoka się i to nie gramotna, ,,pszeszczegam,,

@Góść

Potwierdzam

Potwierdzam że Deweloper nie popisał się jeśli chodzi o wykonanie oraz oszczędzanie na materiale akustyka totalny gniot.

Ok

rafi

Witam czy to prawda ze w ZUW URBEX na oddziele Polkowice - Sieroszowice planuja zamkniecie oddzialu i zwalniaja pracownikow? prosze o jakies info pozdrawiam

ryś
@rafi

Nieprawda. Nie było ani jednego zwolnienia. Wręcz przeciwnie. Ciągle zatrudniają kogoś nowego.

HERO

Jak wygląda aktualns sytacja na PW6 , zarobki ?

Czy Zuw Urbex Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

karol

Nie.

Karol
@karol

Jeśli chodzi o urlopy to wcześniej jest ustalany grafik, który bierze pod uwagę sugestie pracowników? Napisz więcej o możliwościach wzięcia dodatkowego wolnego za pracę w nadgodzinach. Ciekawi mnie, czy pracodawca oferuje taką opcję.

karol
@Karol

Takie kwestie są rozpatrywane indywidualnie. Ogólnie jest możliwość wzięcia wolnego za nadgodziny.

olo

@olo

olo 24.10.2019 14:11 Pracowałem na PW2 po wykopie z ZG Polkowice od 1997 roku do 20013 jakos szlo ale nie najlepsze zarobki były . ALE CHOROBA DOPADŁA I PO 45 LATACH PRACY RENTA .pOZDRAWIAM RESZTE PRACUSI .Tadeo . Majster budowy elektryk eugeniusz.mularczyk@zuwurbex.pl Witam . 45 lat pracy to chyba już emerytura z tego wynika że masz około 65 lat byłeś w ZUS-ie ???? Więc nie pisz głupstw !!! Przechodzi teraz pracownik - elektryk na emeryturę jest bardzo zadowolony chwalił się że wyliczono mu około 4000 zł -

Zostaw merytoryczną opinię o Zuw Urbex Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Zuw Urbex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zuw Urbex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zuw Urbex Sp. z o.o.?

Zuw Urbex Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • M. Skłodowskiej-Curie 182
    59-301 Lubin