brak logo

ZUW Urbex

Lubin

Opinie o ZUW Urbex

nick 2013-04-16 21:18:16
wypłaty słabe warunki ciężkie ale ogólnie sie nie narobisz(no może sporadycznie) ogólnie ściema. z dodatków to jedynie barbórka i wakacyjne (w wysokości pensji) reszte zabrał urban na spłatę kar.
Ps.dopłacają do biletów robotniczych.
anonim 2013-07-12 18:10:38
Na jaka spłate kar? Ktos pracuje teraz w ZUW Urbex? Polecacie? O co chodzi z tymi biletami robotniczymi, bo nie rozumiem.
2
sdok 2015-09-22 14:38:45
bilety robotnicze to chyba chodzi o te benefity jak dostajesz na święta jakaś okresona kwote i możesz wydac na co chcesz tak naparwde. Czekam jeszcze na nowe informacje od Was, bo wiem, ze z kasa jest różnie, ale kierownictwo daje właśnie jakies bony czy wejsciówki a to też ma swoją cenę przecież jednak.
sdok 2016-04-20 10:59:14
ten zakład usług wielobranżowych działa już jakiś czas ale obecnie widze, ze nie ma owych ofert pracy, a szkoda, bo z tego co maiętam całkiem dobre warunki były no i spokojnie można zarobic do 3 tys netto.
ktoś tam z ZUW - u 2016-04-28 21:12:29
Witam, pracuję obecnie w firmie ZUW Urbex i powiem szczerze, że niektóre powyższe wypowiedzi są nieadekwatne zwłaszcza na temat zarobków na poziomie 3000 zł netto. W zależności od posiadanej grupy zaszeregowania są to zarobki średnio na poziomie 2000 zł netto. Odnośnie bonów w okresie zimowym są przyznawane w wysokości 7 zł 1 bon oraz 0,5 l mleka za dzień przez cały rok (mleko). Z Bonami żywieniowymi (okres zimowy) bywa różnie, w zależności od uznania naszego kierownika p. Goldiego :). Miewa przebłyski i stwierdza, że dany miesiąc był za ciepły i daje mniej bonów. Ogólnie nie polecam pracy u nas osobą, które liczą na podwyżki gdyż to słowo jest chyba mało znane w tej firmie o praktykach p. kierownika nie wspomnę, który każe podpisywać m. in. dokumenty iż dany pracownik nie będzie już chorował, a niejednokrotnie czai się gdzieś za rogiem aby tylko upolować kogoś w zamian za darmowe przyjście na weekend lub tego typu historie. Pozdrawiam.
5
Zostaw swoją opinię o ZUW Urbex - Lubin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUW Urbex