Opinie o Studio Reklamy Piątka w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Reklamy Piątka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Studio Reklamy Piątka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Reklamy Piątka w Częstochowa

Ulae

No człowieku dałeś już takie porównanie, że w niby w KFC lepiej?? Daj żyć, ale jeżeli jest to podobny poziom to rzeczywiście nie zbyt się uśmiecha tam pracować.

polo

chciałbym się dowiedzieć czy są może jakieś przyjęcia na laser ponieważ dowiedziałem się że firma piątka zakupiła taki sprzęt a ja ma doświadczenie na maszynach numerycznych

?

Info o wyrokach ruszyło hehe będzie więcej i wyroków i informacji . Trzeba uczciwie.

Ancymonek

20 lat doświadczenia w oszukiwaniu ludzi czyli opanowane do perfekcji.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
jj

Igor, napisali też na stronie: "Piątka jako jedna z pierwszych firm reklamowych w Europie zakupiła maszynę CNC do produkcji liter blokowych." Śmiać mi sie chce bo z tego co wiem to nawet w częstochowie nie byli pierwsi hahah

ale to już było

ktoś. tu pisał. że mają umowy. ilu 5 z 20? na ile na 1/8 etatu szanujmy się. ktoś. pisze że jest stała ekipa a gdzie oni pójdą jak. siedzą tyle lat w branży. i 3/4 z nich to partacze kto im da takie stawki jak ta stała ekipa to banda. życzliwych nawet jak "prezesa" nie ma to i tak o wszystkim wie bo mu doniosa normalnych tam masz ze trzech a idz na chorobowe to szeryf ci powie że byłeś chory i o tobie zapomniał chwała panu że już w tym dziadostwie nie pracuje

p.00

...no chyba ze ktos ma korzysc finansowa to wtedy bedzie udawal przyjaciela badz glupka. Bo nie sadze ze tak ktos z siebie chcialby poswiecac mu swoj czas. Pozd.

pracowalam

Z tego co slychac nastepna inwestycja. Czyli zapomnijcie przeciez musi miec dobrze dla siebie. Przeciez wszyscy co go znacie doskonale wiecie ze czy prywatnie czy zawodowo ludzi ma za nic. Po jakims czasie jak sie go pozna nikt nie chce miec z nim nic wspolnego. Bo wszystkich oszukuje. Szkoda wszystkich wartosciowych i kobiet i mezczyzn ktorzy przeszli przez jego "rece".

no ja
@pracowalam

CUD???? Haaa w życiu sie nie doczekasz! Napisz jak poszło ;)

zdesperowani
@no ja

Szef zdał relacje CUDU nie było. Do "pracowałam" jaka inwestycja na materiał nie ma Haaa

zdesperowani

W poniedziałek 10 czyli wypłata zobaczymy czy nastąpi CUD i otrzymamy całość czy znowu miniratki będziemy relacjonować na żywo

Właściciel
@zdesperowani

Do zdesperowanych - w takim razie może za pośrednictwem tej strony - proszę wszystkich o zwolnienie się do końca tygodnia, przecież skoro jest tak źle to po co tu przychodzić??? Obiecuję, że osobiście na koniec tygodnia poinformuję, czy ktoś się zgosił i zwolnił. z Imienia i nazwiska - tak będzie uczciwie, dam rade tak napisać, żeby nie skasowali. Co innego, jak zwolnię kolejnych leniuchów...

fan

Widocznie firma ta zasłużyła sobie na wiele uwagi odbiega od standartow,może warto sie tym podzielió.Cieszcie sie ,że piszą to znak że jeszcze nie umarła,a to już nie są bzdury.

xyz

Ci co piszecie musicie być niezle zdesperowani. Zajęci na bzdury nie mają czasu.

cyrk

W takim cyrku jeszcze nie byli, nie ma co oglądac szkoda czasu.

mlody

Inspekcja pracy to zweryfikuje? Hahaha, byli. Nie raz pewnie...

abc

Co tu pisać znajdz sobie inną pracę. Lub otwórz własną firmę. Wszystkich których znam są rejstrowani. A ktoś tam może nie chce. Przeciwników zawsze będzie więcej niż zwolenników w dzisiejszych czasach.

fifi

Dziwne ponad 25 osób na stanie w zasadzie tych samych. A podobno tak żle jak piszesz jeden czy drugi. Ale co tu się spodziewać jak ktoś odchodzi z jakiś powodów to zawsze wiesza psy na pozostałych lub szefa. Człowieku zamiast pisać bzdury weź się za pracę i nie oczerniaj. Gdyby było tak zle już dawno by firma nie istniała. Miłego dnia.

nowy
@fifi

Ile z tych 25 osób ma umowy i opłacane składki oraz wypłaty na czas nie żyjemy w XIX wieku to nie jest oczernianie tylko fakty tak źle jeszcze w tej firmie nigdy nie było.

piatka fan

piątka to jedne wielkie (usunięte przez administratora) szefowi szkoda kasy nawet na papier toaletowy wypłaty na raty szef wychodzi z założenia że on kase musi miec a ty to sobie możesz poczekac w dniu wypłaty znika a krecona mowi ci ze szef jej nic nie zostawił jak już wypłaci poł wypłaty to obrasta w piurka w firmie brakuje wszystkiego pracownicy przynosza sprzet Z domu nic nie ma a szef wymysla jakies roLiczanie. spróbuj coś zepsuć to pierwszy ci odliczy na karzdym

aaa

Zawsze można sobie polepszyć

bbb

Do aaa Skoro jest tak "pięknie" w tej firmie to czemu już nie pracujesz? hihihihi

ms

Ja o sobie i swojej firmie też pisał bym w samych superlatywach a inspekcja pracy zus i us i tak tam zawitają tylko czemu aż trzy a w nicku panie (usunięte przez administratora)dwa czyli AA by wystarczyły.

aaa

Trochę te negatywne opinie są na wyrost. Miałem przyjemność pracować u Pana (usunięte przez administratora)jakiś czas. Może faktycznie warunki nie były najlepsze, zdarzały się poślizgi z pensją ale bez przesady,w ciągu kilku dni wszystko miałem wypłacane co do złotówki. Jeśli chodzi o zarobki, nie mogłem narzekać.Zarejestrowany byłem na tyle co zarabiałem. Z tego co się orientuje warunki pracy są coraz lepsze, powiększył się park maszynowy tak że chyba do końca nie jest tak źle jak piszą moi poprzednicy. Szef jak to Szef raz lepszy raz gorszy, ale jako człowiek bardzo w porządku, miło wspominam współprace z nim. Praca na pewno ciekawa, jeśli jesteś dobry w swoim fachu i pracowity z pewnością zostanie to docenione.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Reklamy Piątka - Częstochowa

• Jak się pracuje w Studio Reklamy Piątka?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Reklamy Piątka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Reklamy Piątka?

Kandydaci do pracy w Studio Reklamy Piątka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Reklamy Piątka
1.2/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Klonowa 36
    42-233 Częstochowa