Opinie o Studio Reklamy Piątka w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Reklamy Piątka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Studio Reklamy Piątka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Reklamy Piątka w Częstochowa

Czy Studio Reklamy Piątka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

DżejDżej Nowy wpis

Drodzy Państwo, Jeśli narzekacie, to prócz narzekania należy cos z tym zrobić. Jeśli szef nie płaci to trzeba zmienić robotę to primo, secundo pójść do PIP i zgłosić, ewentualnie do sadu pracy; https://wroclaw.pip.gov.pl/pl/. Każdy będzie narzekał, ale jakoś mało kto się kwapi żeby (usunięte przez administratora) ruszyć, Nie sztuka się użalać. Nie jestem po żadnej stronie bo mnie tam nie ma ale jeśli racja jest po stronie pracownika to czemu nic z tym nie zrobi?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Studio Reklamy Piątka? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

ala Nowy wpis

Szef tak działał na nich by sami się zwolnili

Jakub

Zauważyłem w jednym z wpisów że firma nie daje żadnych benefitów. To nie ma funduszu socjalnego który zapewnia pracownikom dodatki? Szkoda bo dla mnie to jednak na plus. No chyba że coś się zmieniło?

Rico

Jestem eks pracownikiem z czasów powstania Piątki. Zaskakujące, jak mało się zmieniają opinie na jej temat. Dwadzieścia parę lat temu pracownicy mieli powiedzenie, że wszędzie dobrze, ale w Piątce źle. Dlaczego tak mówili? Chyba dlatego, że: szef zatrudniał bez umowy o pracę, płacił w kawałkach i z poślizgiem, stosował tzw. potrącenia - spaliła ci się podczas pracy stara zużyta wiertarka, to szef potrącał jej wartość z twojego wynagrodzenia. Do tego brak ciuchów roboczych, herbaty i cukru. Nominalnie wszyscy pracownicy z szefem byli na ty. A faktycznie wszystkich miał za (usunięte przez administratora) W tym samym czasie, kiedy pracownicy błagali go zaległe wypłaty, żeby było czym rodzinę nakarmić, on balował i stawiał kolejki w knajpach i pubach. Stawiam wszystkim - to było jego zawołanie. Myślałem, że tak wyglądały tylko początki firmy. Z opisów wynika, że jest wciąż podobnie.

Dobrze się pracuje bo firma jest dobra i wiadomo, że często na forum znajda się osoby potrafiące jedynie oczerniać.

Krzysiek Szczypiński

witam wszystkich zakompleksionych byłych i niedoszłych pracownikóe - dawno tutaj nie zaglądałem, ale to nadal fajna zabawa, popatrzeć jak nie możecie beze mnie żyć... jak już ktoś napisał i tak tutaj jesteście, bo wam na to pozwalam, w każdej chwili mogę usunąć dowolny wpis, ale po co... jak już wicie mam się niźle, więc niektórych pewnie będzie nosić, żeby coś na mnie napisać, zawodowo, czy to prywatnie... oczywiście ANONIMOWO, bo przecież skąd odwaga do przyznania się, że to ja??? szkoda, że prawo nie pozwala założyć takiego samego portalu i pisać o pracownikach, jak kradną, nie robią, wynoszą materiały... dla wiedzy niektórych... większoś współpracowników pracuje ze mną po kilka, lub kilkanaście lat, więc widać, że nie macie racji.... szkoda, że pisząc bzdury również Ich obrażacie. Zdażają się wprawdzie jeszcze przypadki zatrudnienia przez pomyłkę jakiś oszołomów, ale to już margines... piszcie do mnie na Berdyczów :) - pozdrawiam Krzysiek

@Krzysiek Szczypiński

Krzysku jeśli mówisz o tym że pracownicy kradną to może najpierw pooddajesz swoje długi, bo przez nie niektóre firmy miały problem przez pewien czas. Połowa Częstochowy nie chce wam już towaru dawać. Poza tym szkoda ludzi który przez brak dobrej wentylacji nabawią się w końcu jakiejś pylicy. Pozdrawiam Cieplutko

A może na Rakowiecką

@Krzysiek Szczypiński

Muszą u Ciebie pracować bo wisisz im kasę i naiwnie czekają aż wszystko spłacisz

Felcjan

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

Dawid

Może ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

N1

Zanin cos napiszasz idz do psychiatry!!!! Benefity socjalne!!!!!!! Tam nawet ciplego kibla niema!!!!!!!!!!!!!

n.

Atmosfera. To ta "firma" jeszcze istnieje. Banda z właścicielem na czele wariatów.

były

A jak skończył Pudel ktoś coś wie ?

ktoś

To tam jeszcze ktoś pracuje.

nick
@ktoś

Jaki papier jakie uczciwe pieniądze. Po staremu. I na stanie finansowym z tym tłukiem ze specjalnej szkoły Żancią hihi. Patologicznie pozdrawiam.

Gienek

To w jakiej branży krzysiu teraz kradnie

pl

Tam już chyba nikogo nie ma....

o

A co tam teraz bo jakoś nikt tu nie pisze .To chyba poprawa jest.

esk

Niestety problem ten istnieje od kilkunastu lat i na pewno nic się nie zmieni ale to nie jedyny problem aczkolwiek na pewno największy nawet fakt że nie masz się czym podetrzeć nie jest tak uciążliwy jak brak uczciwie wypłacanych pieniędzy.

no ja

Byli nie raz, widzieli, zaśmiał im się w twarz, pewnie zapłacił. Jedynie skarbówki sie boi, ale nam pracownikom nic to nie daje.

sylba

A może link do tej strony przesłać do inspekcji pracy zus lub us i jeszcze w pare miejsc ciekawe czy się zainteresują

gk

No i co śmieciu wypowiedz się na temat wpisu dokonanego przez Edwarda też będziesz zaprzeczał napisał prawdę bo znam człowieka i dokładnie tak to wygląda tylko jedna uwaga do jego wypowiedzi nie powinien używać nazwy CHLEW już pisze dlaczego po prostu obraził świnie twoja "firma" nie zasługuje na takie nazewnictwo

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Reklamy Piątka - Częstochowa

• Jak się pracuje w Studio Reklamy Piątka?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Reklamy Piątka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Reklamy Piątka?

Kandydaci do pracy w Studio Reklamy Piątka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Reklamy Piątka
1.2/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Klonowa 36
    42-233 Częstochowa