Opinie o Pulsar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pulsar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulsar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulsar Sp. z o.o. w Gdańsk

byla 88

Pulsar nigdy nie da umowy o pracę ani 2 tysiące podstawy .Zawsze oszukiwał ludzi jeśli chodzi o wynagrodzenie i zasady pracy. Niech na rozmowie kwalifikacyjnej będą obecni pracownicy - telemarketerzy i rh wtedy można by się dowiedzieć o realiach tej pracy

matre

do elektro - to z pewnościa nie trafiłes na ogłoszenie firmy Pulsar opisywanej powyżej. Firma opisywana powyżej jest pośrednikiem w sprzedaży usług telekomunikacyjnych i chyba jest już na wymarciu....

vanessa

To wszystko prawda co napisali moi poprzednicy.W tej firmie nie ma przyszłości narzędzi do pracy komputery z IX wieku samochody pożal się boże.Pensje 300-500 zł Cała firma do dupy, ale cóż jak ktoś nie ma lepszego pomysłu na życie to musi akceptować to co ma.

Jaro

Dzieki Jaro. Chodzi mi o pewna kobiete z tej firmy, Jadwige K. Chcialbym uzyskac kilka jej danych z racji tego ze chce nawiazac kontakt. Pomozesz ?

Telemarketer

Prowadzący miło rozmawiał, ale unikał konkretnych odpowiedzi,twierdził że wszystkiego dowiem się w pracy,mówił o umowie o pracę która okazywała się zleceniem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zainteresowany

Chcialbym nawiazac kontakt z osoba na stanowisku kierowniczym bylym lub obecnym majacym wiedze na temat firmy. Moj email : ksysek1@op.pl

slaw

zamieszczone tutaj opinie odnosza sie do dwoch niezaleznych od siebie firm haha

olo

Sposób, w jaki pracodawcy traktują swoich pracowników, owocuje osiąganiu wyjątkowych wyników, gwarantujących im stałe utrzymywanie przewagi konkurencyjnej. Dzieje się tak dzięki nadzwyczajnemu i stałemu zaangażowaniu pracowników, więc po co takie akcje? Nie lepiej jest pomagać pracującym tam ludziom i korzystać z ich potencjału??

była

Bolo idź na rozmowę kwalifikacyjną na pewno się dostaniesz ,a w 2-3 dniu pracy dowiesz się że 80 % ludzi pracuje do 1 wypłaty ,za moich czasów były przypadki że pracownik wyszedł na papierosa i już nie wrócił a wypowiedzenie przysłał sms

była

A jednak ponownie wszedłem na forum. Masz dwie możliwości 1. Uwierzyć, 2. Zatrudnić się w tej firmie i uwierzyć po miesiącu. Najlepiej idź na rozmowę kwalifikacyjną (dostać się na rozmowę to nie problem), obejrzyj sobie biuro, narzędzia pracy (stan techniczny samochodów) i bardzo dokładnie przeczytaj umowę. Aby wypowiedź nie była traktowana jako człowieka z konkurencji, mogę powiedzieć, że wszędzie jest podobnie. Są to firmy, które utrzymują się wyłącznie z prowizji, więc mają interes w tym aby Twoja prowizja została w firmie. Jeżeli po czasie okażesz się dobrym sprzedawcą to masz szanse, że będziesz traktowany lepiej, ale bardzo trudno w takich warunkach coś osiągnąć.

była

Lata świetności mają już za sobą? chyba nigdy ich nie miała .Firma wykorzystuje ludzi,oszukuje na wypłatach ,praca na umowę zlecenie a pracownik ponosi wszystkie koszty-rozliczenie brutto-brutto,ja po swoje pieniądze musiałam iść do sądu .

Aśka

derk, nie szalej, to była ściema, ta firma lata świetlności ma za sobą, jak nie chcesz byc rozczarowany kasą to nie pracuj tam.

Aśka

mi się udało wynegocjowac 2 tys podstawy, kwasny mi jeszcze dał auto służbowe i telefon... i kase za listopad...

bom

Czy ktoś dostał kasę na listopad???

Tymek

Firma słaba, miejsce pracy do bani, szef nie chciał nam nawet słuchawek kupić byśmy sprzedawali przed kompem jak w call-center. Od lidera słyszeliśmy że mam ciągle dzwonić i sprzedawać, a jak już sprzedaliśmy "to czas wydrukować umowy i pojechać do klientów" - a to peszek. Niestety problemy z drukowaniem umów i dojazdem do klientów. No a jak klient nie podpisze umowy to kasy nie będzie. I tak po 3 tygodniach pracy bez umowy i prawie 2 miesiącach za darmo szczęśliwie już tam nie pracuję. Nie polecam!!!

jacek

To jakiś żart. Nigdy nie wiedziałem, ile zarobię, bo co miesiąc zmienialy sie tabele prowizji, potem problem z rozliczeniami. Wreszcie w ogóle przestali płacic

Słowa kojarzące się z Pulsar s.j. solidna(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .wysoką Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... fajni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?9zł Najbardziej podobało mi się w Pulsar s.j.: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Pulsar s.j.:zarobki

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Pracowałem tam na stanowisku kierowniczym. Tym co się tam wyprawia powinien się zająć prokurator. Nie pytajcie o szczegóły, nie będę ich zdradzał. Zapewniam, że większość negatywnych komentarzy jest prawdą

Zostaw merytoryczną opinię o Pulsar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pulsar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pulsar Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pulsar Sp. z o.o.