Opinie o Pulsar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pulsar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulsar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulsar Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy Pulsar Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TO Nowy wpis

Już żadnej umowy nie dostaniesz

Karol Nowy wpis
@TO

Dlaczego? Pod stołem płacą wszystkim? To pewne info?

TI Nowy wpis
@Karol

Wcale nie płaca nawet pod stołem

Czy Pulsar Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TOM

Omijajcie tę firmę z daleka , dobra rada

@TOM

Z jakiego powodu? Chodzi o to że nie dają umów, bo ktoś pisał o tym wcześniej. Pracowałeś tam i możesz dodać jakieś konkrety bo bez tego trudno zrozumieć czemu odradzasz pracę?

Była pracownica z Bydgoszczy M
@Roman

Dają śmieciowe umowy zlecenie zarobki to tylko twoja prowizja . Pierwsze wynagrodzenie po 2 miesiącach . Najgorsza praca jaką miałam . Teraz pracując w banku jako przedstawiciel handlowy mam o wiele lepiej . pozdrawiam M.Ł

@Była pracownica z Bydgoszczy M

Czemu zapłacili ci pensje dopiero po dwóch miesiącach? Nie zarobiłaś nic w pierwszym miesiącu, czy były jakieś opóźnienia? O co chodzi z ta prowizją? Była całą wypłatą, czy dodatkiem do pensji?

gejsza
@Roman

Prowizja była wypłatą.

Jaka umowa obowiązuje w Pulsar Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

BAM

Żadna umowa

@BAM

To nie dają umowy do podpisania? Nie mów, że pracuje się na czarni, bo w obecnych czasach to chyba już nikt się na to nie zgodzi. No chyba, że bardzo zdesperowany.

@B ale to co teraz nie rekrutują wcale?

Telemarketer

Prowadzący miło rozmawiał, ale unikał konkretnych odpowiedzi,twierdził że wszystkiego dowiem się w pracy,mówił o umowie o pracę która okazywała się zleceniem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Paulina

@B co to oznacza, ze firma nie istnieje czy ma komplet pracowników ?

Czy Pulsar Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

B

Już nie oferuje żadnej umowy

Ra

I po Pulsarze .

Była
@Ra

To znaczy poraz kolejny , zmienili nazwę i status żeby uniknąć odpowiedzialności ???

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pulsar Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

była pracownica

Żadnych ,poza telefonem i lista 100 obdzwonioną . Samochód służbowy jest tylko do celów służbowych . Stan techniczny taki że najlepiej aby mieć przeszkolenie kaskaderskie . Umowa zlecenie ,ile zarobisz tyle masz do podziału z firmą

Michel

@BB Możesz uzasadnić swoją opinię? Mam zupełnie inne zdanie!!

Igor

Może ktoś z pracowników napisze na forum kilka informacji o pracy?

BB
@Igor

Lepiej omijaj z daleka

Admini
@Igor

Pulsar żeruje na pracowników,jest to praca na wariackich papierach . Omijaj tę firmę z daleka .

Edyta

@anonymous Dziękuję Ci za te uwagi do użytkownika @Sł, ale raczej nie jest to odpowiednie miejsce na tego rodzaju dyskusje. Posiadasz konkretnie ukierunkowaną wiedzę na temat warunków zatrudnienia w Pulsar? Jak się one, Twoim zdaniem, przedstawiają na chwilę obecną - na tyle korzystnie, że warto spróbować tam swoich sił?

Wszystko co napisano na tym forum to niestety prawda . Omijajcie Pulsar z daleka. Nie wiem jak jest w innych miastach ale w Toruniu należy pilnować swojej kasy i rozliczeń aby Cię nie orżnęli . Jest tu taka liderka grupy kurduplowatego wzrostu , złotych ustach wulgaryzmu i fałszu co potrafi to zrobić . Uważajcie na nią . Praca w tej firmie to niestety porażka , kombinuję jak by tu wymiksować się bez strat może ktoś z byłych pracowników coś doradzi .

@Sł

Nazywać osobę o kurduplowatym wzroście i złotych ustach wulgaryzmu i fałszu- to nie wypada osobie rzekomo wykształconej.Co powiesz o sobie - rzekomo wszystko wiedzącej ,szpiegującej,donoszącej na inne osoby,chwalącej się kogo zna,kto może Ci pomóc, jakie masz układy.Nie musisz siedzieć w Toruniu,wracaj skąd przyjechałeś i tam mąć.Tam też pracowałeś, nie podobało się , firm wiele już zaliczyłeś (tamte też Ci nie odpowiadały). Zastanów się nad sobą , a dopiero wystawiaj komuś opinię.

Edyta

@JK Nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy. Te osoby powinny to jak najszybciej zgłosić. A Tobie jak współpracuje się z firmą Pulsar? Sam dostajesz swoje wynagrodzenie w wyznaczonym czasie? Bardzo Cię proszę o dalszy udział w dyskusji.

JK

Kolejne dwie osoby w Toruniu nie otrzymały wynagrodzenia w sierpniu .Jak myślicie kto na tym zarabia w Toruniu ??????

Edyta

@Sł Pamiętaj, żeby na forum używać stosownego słownictwa. Jak długo pracowałeś w Pulsar? Na czym konkretnie polegają oszustwa ze strony liderki? @Witek Jeśli nie uda Ci się tutaj uzyskać odpowiedzi, to zawsze możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio biuro@pulsar.gda.pl. Na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji.

Witek

Może ktoś podpowie na jaką umowę można liczyć na początek? Może dowiem coś więcej?

Edyta

Czy ktoś z obecnych pracowników posiada jakieś informacje odnośnie obecnych rekrutacji? Na stronie Pulsar nie ma aktualnych ogłoszeń, a wpis o nich byłby przydatny dla osób zastanawiających się nad pracą w branży. A może ktoś z obecnych na forum chciałby wypowiedzieć się jak wygląda praca w Pulsar?

@Edyta

Generalnie omijaj ich z daleka. Problem z wypłatą, dziwne blokady, kary. Nie masz biura. Jest sporo innych agentów z którymi możesz zacząć współpracę na normalnych warunkach.

Edyta

@Pelasa, możesz w jakiś sposób uargumentować swoją opinię na temat Pulsar? Ważne, żeby to forum było zapełniane tylko merytorycznymi opiniami na temat tej firmy. Ponadto mógłbyś przedstawić swoje całe doświadczenie wynikające z Twojego zatrudnienia w Pulsar? Nadal jesteś zatrudniony u tego pracodawcy?

Pelasa
@Edyta

pracowałam w Pulsarze przez 2 lata ,pierwsza wypłata była po 3 miesiącach ,praca na 10 obdzwonionych bazach ,umowa zlecenie podpisywana po 1-2 od zatrudnienia .dokumenty często ginęły na trasie oddzial w --- a siedziba w Gdańsku .przeczytaj opinie o oddziałach w Szczecinie ,Łodzi tak było wszędzie tylko z tych miejsc sytuacje były opisywane na forum :)

JK

Niestety wszystko co napisano o tej firmie to prawda . Pierwsza wypłata po 1,5 m-ca ( za styczeń dostaniesz 15 marca) , jeśli będzie się zgadzać z tym co wypracowałeś to sukces - mi nie zgadzało się co miesiąc .Składałem reklamacje ale kasy nie dostałem , nigdy nie jesteś pewny czy w ogóle dostaniesz wypłatę. Jest jeszcze jedna ciekawa sprawa a mianowicie koszty ZUS , które w swojej części powinien ponosić pracodawca ściąga z pracownika i w rzeczywistości po odliczeniu podatków i innych składek otrzymujesz na "rękę" 60% wynagrodzenia brutto. Nie polecam tej firmy a nawet ostrzegam . Jeżeli chcecie sprzedawać usługi Orange to w każdym mieście działa kilka firm- agentów , które zatrudniają ale na normalnych uczciwych warunkach . Pulsar2 radzę omijać z daleka .

Jerzyk
@JK

Jestem po rozmowie w firmie Pulsar2 z Gdańska -partner Orange w sprzedaży usług telekomunikacyjnych i uważam, że przez ostatnie 12 lat -(bo wtedy tez u nich już krótko pracowałem) dużo się zmieniło na lepsze. To prawda, że firma daje tylko umowę zlecenie i czysta prowizję i to prawda, że nie obiecują złotych gór ale... biuro jest ogólnodostępne nawet na potrzeby handlowca w soboty i niedziele, można się tam spotkać nawet z klientem, dają namiary, które są blisko biura -do 25 km lub tam gdzie chcesz -co powoduje małe koszty transportu (max 400-500 zł miesięcznie -na handlowca to malutko). Prowizje na poziomie 300 zł od sztuki a plany niewysokie -10 sztuk w miesiącu to nie wyczyn. Dają premie nawet w kilku kategoriach. Na pierwszą wypłatę się czeka 2-3 miesiące ale potem jest regularnie jak się uczciwie pracuje -wypłata po, takim terminie jest w wielu branżach np w ubezpieczeniach a w branży OZE -prąd, panele słoneczne to za pierwsza kasa się nawet 4 miesiące czeka. Bo żeby się zdecydować na pracę na czystej prowizji to trzeba być dobrym handlowcem ale niekoniecznie najlepszym. Przy zarobku 5 tysi z premiami odchodzi 30 procent za ZUS i podatek ale tak jest wszędzie a naczysto 3 tysie to całkiem spoko- znam branże, gdzie starym przedstawicielom płaca po 2500 (spożywka, papierosy, kosmetyki) i co z tego, że maja samochody służbowe jak po 12 godzinach pracy nie mają już siły na nic a w sobotę monitoruje ich GPS?? W Pulsarze nie pracuje się po 12 godzin a góra po 5-6 a wiele osób dorabia w innych firmach na kolejny etat, bo maja siły i czas na to. Ogólnie myślę, że dobrze się zapowiada i jest całkiem godziwie

JM
@Jerzyk

Ha..ha.. ha.. na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pulsar zawsze pięknie mówią i obiecują złote góry a póżniej okazuje się że jest całkiem inaczej a firma Pulsar z tego słynie .Ciekawi mnie czy Ci powiedziano , że jak klient nie będzie opłacał rachunków to będziesz musiał oddać prowizję??? Czy powiedziano Ci , że jak pójdziesz na L4 to zawieszą Ci wypłatę? Na pewno tego nie powiedziano. Napisz za te cztery miesiące ile i czy w ogóle otrzymałeś wypłatę . Nie napiszesz bo za dwa lub trzy miesiące to w Pulsarze śladu po Tobie nie będzie jak po wielu takich jak Ty . Więc nie podniecaj się jakie to kokosy zarobisz w Pulsarze , przeczytaj dokładnie umowę i jeśli zrozumiesz co tam jest napisane , będziesz wiał z tej firmy jak inni . Jeżeli byłoby tak różowo jak piszesz to Pulsar nie robiłby ciągłych naborów , a robi i ciągle brakuje mu pracowników i nie jest to podyktowane tym , że firma się rozwija a tym , że ludzie odchodzą po pierwszej wypłacie .

Pelasa
@JK

Pulsar istnieje od 12 lat i od 12 lat kantuje pracowników ,żadna nowość dlatego zmieniło nazwę z Pulsaru na Pulsar 2 i Kwasigroch żeby złapać nowych naiwnych .Wystarczy przeczytać opinie o firmie Pulsar i wiesz wszystko .Kiedyś była akcja pisania dobrych opinii przez kierownikow biura żeby było pozytywnie napisane:)

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pulsar Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jerzyk

Zostaw merytoryczną opinię o Pulsar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pulsar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pulsar Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pulsar Sp. z o.o.