Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

Darkness

Dziwna to firma... Dwóch prezesów ma kilka albo już nawet kilkanaście firm, gdzie umowy i kontrakty podpisuje się z klientami na kilka podmiotów, które łączy nazwa Omega. Klienci raczej od niej odchodzą, tracą kontrakty, rozliczenia z pracownikami - różnie to bywa. Praca handlowca raczej jest w tej firmie niewdzięczna, słabo tu ze wsparciem głownego biura, poza tym szkolenie to kpina, a potem ludzi wypuszcza się do klientów na poważne rozmowy (bez szkolenia nt. usług oferowanych, tego co można zaproponować i jaką wartość dodaną, jakieś zalety oferty czy punkt zaczepienia w rozmowie z klientami...). Kontrakty tej firmie raczej się sypią i kończą, i raczej nie będą przedłużane - bo i po co - jak jest tych firm sporo, a ta nie należy do pierwszej ligi, obawa jest taka,że chyba nawet nie do drugiej ligi. Handlowcy próbują coś zdziałać, ale bez wsparcia biura (usunięte przez administratora) Wypłata - marna, zero wsparcia i szkolenia (przekazanie materiałów i folderów do przeczytania to chyba nie jest to...). Generalnie - nie polecam ! (usunięte przez administratora)

Jacek
@Darkness

Mógłbyś sprecyzować, czy Twoja wypowiedź dotyczyła stanowiska handlowca w firmie Omega Ochrona? Napisałeś o słabych zarobkach oraz o braku odpowiedniego wsparcia. Chciałbym, abyś sprecyzował, czy właśnie tego stanowiska dotyczyła ta opinia.

Tymoteusz

Zawsze początki są trudne ale nie oszukujmy się nie mamy na początku wiedzy, uczymy sie wielu tematów!

Robert Nowicki

Chce się wypowiedzieć na temat handlowców w firmach. To jest tak że pracodawca myśli że jak handlowiec jedzie na rozmowę do klienta to ten obiekt przyniesie w ręku tak naprawdę realia są inne niż się każdemu wydaje ja jako z dużym stażem handlowiec wiem co w trawie piszczy. Trzeba jasno i na temat powiedz dla osób które chcą byc handlowcami w agencji ochrony to na start dużo nie zarabia się jak to inni sobie wyobrażają przeciętnie wynagrodzenie podstawowe wynosi od 2.000 do 2.500 ale trzeba mieć wyniki i jakiś kontrakt przynieś do firmy. Ja na dzień dzisiejszy zarabiam od 7.tys do 9tys nieraz jest miesiąc gdzie wynagrodzenie dochodzi do 10ty

hektor 123
@Robert Nowicki

Odradzam pracę w tej firmie,znowu firma ma problem z wyplacalnością

@Robert Nowicki

Tu w tej treści z kolegą się zgodzę ponieważ początkujacy handlowiec nie zarabia Kokosow, dopiero gdy wdrożyć się w temat tej branży dobry handlowiec zarabia 10 tys miesięcznie wystarczy że przyniesie dobry kontakt. Ja też pracuje warszawskiej agencji ochrony i mam handlowców pod sobą którzy miesięcznie wyciągają od 5 do 8 tys ale są tacy którzy zarabiają więcej. Tylko wystarczy chcieć.

Były przedstawiciel

Pracowałem rok temu jako przedstawiciel handlowy w oddziale w Katowicach przez niecałe 3 miesiące. Miał być samochód służbowy, nie było. Do klientów jeździło się komunikacją miejską. 2000 zł netto podstawy na 2 umowach z osobnych spółek. Do dyspozycji biuro, które wyglądało jak z lat '90, telefon (stara cegła) i komputer stacjonarny ze starym monitorem CRT, który włączał się kilka minut, a na nim zainstalowany Windows XP. Jeżeli chodzi o pozyskiwanie klientów. Zero szkoleń wdrożeniowych, poczytaj dokumenty, które są w biurze i wszystkiego się dowiesz. Dzwoniło się po firmach budowlanych, galeriach itd. żeby wejść tam z ochroną. O współpracy decydowała stawka, którą nasza konkurencja zawsze miała niższą. Każdemu zależało tylko i wyłącznie na stawce, ponieważ ktoś musiał tam tylko stać i "pilnować". Firma, która zatrudniała ochroniarzy za najniższe możliwe wynagrodzenie- wygrywała... proste :) Oczywiście firma Omega nie miała najniższych stawek, więc zazwyczaj nie było o czym gadać :) Po drugie, nawet gdyby stawka nie miała znaczenia, to wizerunek tej firmy jest bardzo słaby w porównaniu do konkurencji. Ponieważ firma Omega ma w swojej ofercie usługi sprzątania, to postanowiłem przejść na sprzedaż właśnie tych usług. Udało mi się znaleźć klienta, który był gotowy na podjęcie współpracy z nami, więc zadzwoniłem do centrali, żeby dali więcej szczegółów współpracy itd. Usłyszałem, że sprzątanie mają tylko na terenie Warszawy, ale że mogę znaleźć podwykonawcę, który może podjąć taką współpracę na terenie Katowic, ponieważ jestem handlowcem i to należy do moich obowiązków :) Co ciekawe na terenie Warszawy też ogarniał im to podwykonawca, my byliśmy tylko pośrednikami. Stwierdziłem, że niepotrzebna mi jest firma, w której mam ogarniać usługi i jednocześnie je sprzedawać, bo wtedy są mi do niczego potrzebni.

Robert
@Były przedstawiciel

Napisałeś dosyć wyczerpującą opinię. Czy mógłbyś dodać jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jaką umowę dostałeś przyjmując się do pracy? Rodzaj umowy to bardzo ważny aspekt zatrudnienia, na który zwraca uwagę wielu przyszłych kandydatów do pracy. Na stronie http://www.omegaochrona.com.pl/praca.php firma nadal poszukuje pracowników. Dużo ciekawych ofert, więc może kogoś zainteresują.

Były przedstawiciel
@Robert

Oferują podstawę 2000 netto na dwóch umowach zlecenie (z osobnych spółek). Niby oferują prowizje od sprzedaży, ale nie ma nic na umowie, czyli wszystko jest na tzw. słowo. Pakietów socjalnych nie ma.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zuzanna

@lektor 1, czy są przyjmowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym? Czy takie osoby mogą liczyć na odpowiednio przystosowane stanowisko i siedmiogodzinny dzień pracy? Obecnie firma w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje w różnych lokalizacjach kandydatów na stanowiska: koordynator do spraw ochrony, przedstawiciela handlowego, pracownika ochrony, pracownika magazynowego, pracownika serwisu sprzątającego. Zainteresowane osoby mogą aplikować na stronie firmy http://www.omegaochrona.com.pl/praca.php

Janusz

Warto aplikować?Jaką macie atmosferę w pracy? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Zuzanna

@On, czy możesz wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Omega Ochrona w sposób bardziej szczegółowy? Co dokładnie miałeś na myśli pisząc, że "warunki fatalne"? Napisz również co wpływa na negatywną atmosferę w tym miejscu pracy? Obecnie Twoja opinia jest bardzo ogólna dlatego zachęcam do uzasadnienia swojej wypowiedzi tak, aby była merytoryczna dla czytelników tego wątku.

lektor 1
@Zuzanna

Niestety nie płacą na czas

Stefan

Jaka macie atmosferę w firmie? Czy potrzebuje firma ludzi?

Zuzanna

W chwili obecnej firma Omega Ochrona poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk do swojej firmy http://www.omegaochrona.com.pl/praca.php Czy ktoś z Was zastanawiał się nad aplikacją na któreś ze stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą podzielić się na forum swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat.

OrginAL ny nick

Jak tam handlowcy mają ?

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie możną napisać?

On
@Jerzy

Kompletnie nic pozytywnego!

Remik

Konkurencja inspiruje do pisania?

Zuzanna

@adi, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Omega Ochrona, jednak czy mógłbyś coś więcej napisać odnośnie argumentów jakie wymieniłeś w swoim komentarzu? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Pamiętaj, że wpisy na wątku odnośnie danego pracodawcy powinny być zgodne z rzeczywistością, ponieważ są to cenne informację dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem aplikacji do danej firmy.

adi

firma krzak dyrktor kruk szkoda pisac... nie oplacane skladki lekarskie na czas niby 10.49 za godzine umowie 800 na reke... reszta pod stolem byly pracownik omega bakalarska 2 nie polecam

Zuzanna

@Były pracownik w jaki sposób dowiedziałeś się, że firma Omega Ochrona nie odprowadza składek? Jak myślisz, czemu firma o tym na początku współpracy nie informuje? A jakie informacje o warunkach pracy macie zawarte w umowie?

Umowy ryczałtowe , bez odprowadzanych składek o czym firma pracownika ochrony nie informuje . Kombinatorzy , nie warto tracić czasu a pózniej nerw

Zuzanna

@RDW dość krzywdzące jest określenie kołchoz, dlatego na forum takich nie powinno się zamieszczać. Każdy ma prawo wystawić opinię jaką uważa, ale bez taki sformułowań. A jak wygląda praca pracownika ochrony? Omega Ochrona to w końcu firma ochroniarska, więc to ważne jak traktuje się tam osoby na tym stanowisku.

Obserwer

Jak ktoś ma zdolności w innym kierunku to po co zgłaszać się do firmy ochroniarskiej Omega Ochrona?

RDW

zarobki w biurze - najniższa krajowa na jednej firmie (umowa o pracę) plus zlecenie dopełniające do 2 tysi na rękę. Płacą mało, malutko, malusio... Nie ma mowy o wiecej. Koordynator dostaje 3 tysie, może 3,5 tysi. Tak mi powiedziano na rozmowie rekrutacyjnej. Dalem sobie spokój, bo nie dają samochodu. Wiec koszty przewyższaja zarobki. Opłaca się? Sami sobie przeliczcie i odpowiedzcie sobie na to pytanie. ogolnie szefowie są chciwi. Wszystko dla siebie, nic dla pracownika. Taki kołchoz. Po pietnastu minutach rozmowy wiedziałem, że to obóz pracy.

RDW

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona