Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

Jarek

Witam Potwierdzam wypłaty na czas. Pozdrawiamy koordynatora P Ryszarda S Bardzo pozytywna osoba

Buli
@Jarek

Tak na czas po 2 miesiącach. Patologia

czesers22

Bzdura pracuje w omedze 6 miesięcy z początku wypłaty były ok.na czas 27 albo 30 i przyjeżdża szef ochrony i wypłaca do ręki nie ma kokosów bo 4 zł na godzine a teraz jest 29 pażdziernik i jeszcze kasiory nie ma w ubiegłym miesiącu potrafił sie spóźnić z wypłatą o 8 dni powiem tak krótko i zwięźle odradzam tą firme ale jak sie przyjołem to już zostane do końca budowy czyli termin ma być do 31 grudzień ale budowlañcy nie wyrobią sie ciekawe co oni zrobią od nowego jak ma być na godzine 13 zł brutto tak sama praca jest ok. idzie wytrzymać z palcem w (usunięte przez administratora) 12 godzin ludzie z budowlanki ok.tylko 4 zł na godzine to jest troche za mało a w miesiącu jest ich 253 lub 288 godzin zobaczymy co zrobią od nowego roku jak będzie (usunięte przez administratora) wa to pójde gdzie indziej pozdrawiam Marian chciałbym zaznaczyć że pracuję w ochronie omega balcerak katowice

czaki44
@czesers22

Nie 13 a 12zł to daje na rękę ok. 8.5zł i piszesz bzdury na południu wypłaty były już 28 i zawsze są na czas Piszesz bzdury jeżeli ci nie odpowiada praca to co jeszcze robisz w Omedze szkoda że nie jesteś ze śląska myślę że dyr. Andrzej szybko by się poznał na tobie i już szukać byś musiał pracy a o dużą ilość godzin to ty się nie martw zatrudnią następną osobę

sarna50
@czesers22

Gościu mylisz firmy Omega Ochrona Warszawa z Omega Balcerak to są dwie różne firmy robisz w firmie za 4zł i oczerniasz Omegę z Warszawy wali ci przestań pić alkohol to tępi mózg

boni47
@sarna50

To już po Omedze na Śląsku dyr. Andrzej odchodzi ! zobaczycie jak szybko to wszystko padnie i zrobi się dno i nikt nawet nie zadzwoni , prezes Omegi już się nażarł tego dobrobytu trzeba mieć wielki problem ze swoją osobowością, taki człowiek odchodzi wiem że Andrzej ma różne propozycje zobaczymy gdzie będzie pracował!!! zaczną się kary wyzwiska tak jak to było wcześniej szkoda takiego dobrego szefa. Życzę panie Andrzeju sukcesów w nowej pracy

czesers22
@czaki44

13 a nie 12 kolego OBWIESZCZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 21 września 2016 r. w sprawie wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2017 r. Na podstawie art. 7 ust. 2 ustawy z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1265) ogłasza się, że wysokość minimalnej stawki godzinowej, o której mowa w art. 1 pkt 1a ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2015 r. poz. 2008 oraz z 2016 r. poz. 1265), od dnia 1 stycznia 2017 r. wynosi 13 zł.

Buli
@czesers22

Stawka dla niekwalifikowanych rozumiem. Po co było robić licencję jeszcze przed zmianami. Płacić za badania by teraz mieć stawkę taką samą jak Heniu,który na parkingu łańcuch do drzewa na fajrant przypina

J

Omega Ochrona jest w porządku i nie spsób powiedzieć o nich niczego złego firma porządna, z tradycjami

WALDI 40

Mylisz się, za takim człowiekiem jak dyr. Andrzej to duża grupa ludzi odejdzie, z nim można pracować to jest porządny człowiek który rozumie innych ludzi. Zawsze szanuje ludzi.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
klejnot w koronie

Pracuję w Omedze od roku i muszę szczerze przyznać, że jest tu suuuper. Dobre warunki pracy, na zarobki nie narzekam. Doskonała atmosfera, przyjaźni ludzie, ekstra socjal. Polecam każdemu kto nie jest leniem i chce czuć się potrzebny. Praca w tej firmie doskonale rozwija człowieka zawodowo, można w szybki sposób podnieść swoje kwalifikacje. Będę tu pracował do końca życia jak sie oczywiście da.

dario 33
@klejnot w koronie

Dobrze się pracuje na śląsku dyrektor Andrzej równy gość ale jak długo jeszcze wytrzyma!!! Jak wraca z warszawy to zawsze jest wściekły tak tam jest dobrze, nigdy nic nie załatwi tylko telefony!!! Sądzę że już długo nie wytrzyma i się zwolni !!! Ale jak będzie w innej firmie to ludzie pójdą za nim i omega zostanie na lodzie!!!

ccc

najgorszym płatnikiem wyłacają wypłatę za lipiec we wrzeniu i za 5złotych na godzinę kto pisał te komentarze

pablo

W każdej firmie zachodzą zmiany i w tej też,więc nie wiem o co tyle hałasu,skoro firma funkcjonuje i ma się dobrze.

lulu

Ta firma funkcjonowała jakoś do 2012roku, kiedy to była stara ekipa (administracja, koordynatorzy) Z tego co wiem to ok 2012 roku zaczeli odchodzić pracownicy na potęge - kadry uciekly cale, a szkoda ! to jest masakra

oleksy

pracuje za około250 do 300 godzin miesiecznie, a mój sąsiad który jest lekarzem też pracuje ok 250 do 300 godzinmiesiecznie.

janek

Do emerytury lub renty można naprawdę ładny grosz dorobić. Polecam.

jaś 30

Na terenie śląska poszukują kobiet jako przedstawicieli handlowych 1500zł na rękę 300/500 na paliwo i 15% od zysków prowizji jak dobrze idzie to idzie wyciągnąć 3/4 tysiące

Wojtek
@jaś 30

Firma krzak

karol
@Wojtek

Ty to chyba krzaka nie widziałeś, więc się nie wymądrzaj. Firma jest porządna tak samo jak ludzie tam ciężko pracujący.

koko

Pracownik patrolu

koko

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest termin wypłat w omedze chodzi mi o zlecenia.Z góry dzięki

ati

jak ktoś chce być wyzyskiwany za 3,96 netto za godzinne i mieć umowę śmieciową z wynagrodzeniem 201 zł.to niech się u nich zatrudni? to nie agencja to wyzyskiwacze "najlepiej jakbyś u nich pracował i jeszcze im za to płacił" jednym słowem chcesz być WYZYSKIWANY ZATRUDNIJ SIE W OMEDZE.

arek
@ati

wiesz co kolego,ja nie wiem skąd ty bierzesz takie głupoty,jak stawka 3,96 zł za godzinę bo długo pracuję w tej firmie i nie spotkałem się z taką stawką,a jeśli chodzi mi o umowę to pokaż mi agencję ochrony która zatrudnia każdego od ręki na umowę o pracę,bo wiem że mnóstwo agencji zatrudnia na zlecenie i do tego nie płacą,albo płacą z opóźnieniem dwumiesięcznym, tu chociaż pensja jest zawsze na czas i o to nie trzeba się martwić.

zigi

Większość pozytywnych opinii to akcja wizerunkowa i pisanie bzdur przez pracowników biurowych. Panie prezesie, trzeba zacząć zmiany od środka firmy, bo kto jest ogarnięty nie da się nabrać na te nieudolne pijarowske próby zmiany fatalnej opinii o firmie.

kajtek36
@zigi

Może jesteś beznadziejny i wypisujesz bzdury już Prezes zabrał za leni i ich zwolnił to było mądra decyzja i nie pisz że opinie wypisują tylko ludzie z biur może pracowałeś w Omedze byłeś cienki i leń tak to się kończy kariera cwaniaka

zigi
@kajtek36

moja kariera zaczęła się po opuszczeniu tej firmy. Taki jestem beznadziejny, że zarządzam całym działem w ogólnopolskiej firmie. I wiem co to znaczy biznes z wizją i przede wszystkim szacunek dla człowieka. Takie firmy jak Omega powinny w naturalny sposób znikać z rynku, jakość i zaangażowanie zawsze wygra z bylejakością i wyzyskiwaniem. Kajtek36- a czemu tak bronisz tej pseudo firmy, nie uwierzę w to, że siedzisz za 3,50 za godzinę w budce z dykty na mrozie bez ogrzewania pilnując koparki po 12 godzin.

lan30
@zigi

Jak masz problem z pracą to idź do lekarza likwidować to możesz ciotki gospodarstwo rolne a nie firmę która jest wypłacalna piszesz bzdury ale takich mądrali należy zatrudniać w firmach gdzie są częste kontrole... po rozum do głowy....

Radzio

Zatrudniają również przy sortowaniu przesyłek. miałem z nimi złe doświadczenie nie otrzymałem wynagrodzenia.

fredi

To ty byłeś głodny i burczało ci w bebechach Piszesz bzdury podejrzewam że kazali ci pisać z innej firmy ale jesteś p.....

Stolec

Byłem tam kiedyś na przeszkoleniu to jak inspektor wpadł na kontrolę to ochroniarze musieli mu jeść zrobić i kawy, a że nie mieli swojej to jeden poszedł do sprzątaczek pożyczyć, zjadł z sześć kanapek z kiełbasą i pomidorem i zobaczył że mają brokuła to mu musieli ugotować. Wnioskuję że tym inspektorom płacą mniej niż ochroniarzom.To było ze dwa lata temu. Pracy nie podjąłem bo mi nie pasowało, ale ci co tam byli na obiekcie to nie narzekali na nogi i że godzin można sobie dorobić, byli dojeżdżający z dala to chcieli więcej robić za jednym przyjazdem i to im umożliwiali, także widać że można się dogadać i jak co to pójdą na rękę aby tylko nie pić.

WITEK

Pracuję w ochronie 10 lat teraz w OMEDZE i jestem bardzo zadowolony dyr.Andrzej to bardzo dobry człowiek wszystko załatwi i pomoże a i kasa jest wypłacana w terminie gdy jest kontrola na obiekcie to dyr.Andrzej zawsze ma czas posiedzieć i pogadać tam gdzie pracowałem to tylko wpadali i kara.

gonzo 24

tobie się coś synku pomyliło masuj dalej ale tu się pisze o ochronie może ci dali parę groszy i opisujesz bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona