Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

Klaudiusz Z.

Straszna firma nie wazne ile lat ktos przepracuje nigdy nie bedzie sie szanowanym pracownkiem. Jedyny wyjatek to jest rodzina i koledzy dyrektorow i koordynatorow. Firma jest niewyplacalna a klamia i twierdza ze sa wyplacalni. Na wyplaty czeka sie po 20 + dni. Nie mozna i nie ma nikt prawa upominac sie o swoje pieniadze. Firma ma wyjeb.. czy ktos ma z czego zyc czy tez nie ma. Sprzet nie jest zalatwiany na obiekty trzeba wszystko kupowac z wlasnej kieszeni. Zeby mogli to i najlpiej placic za ubrania tez. Straszni pazerni i monipulujacy koordynatorzy. Cale ich biuro jest smiechu warte. Przyszlosci nie ma sie w tej firmie nawet po 10 latach wywala czlowieka jak szma..te.... Zawsze bedzie sie robic za minimum krajowe i nie grosza wiecej. (usunięte przez administratora) pracownikow , bo maja z tego bonusy. Firma krzak zaluje ze tu pracuje ale zaraz sie to skaczy. Nie polecam tej firma nikomu. Cala firma piszczy ze maja komornika i jakies ogromne sumy do splacenia. Czemu? Przez swoje machlujki z podatkami wisza jakies grube pieniadze i konta sa blokowane. NIe maja z czego splacac to zabieraja pieniadze dla pracownikow i nie oplacaja ich ! Jedyne kto ma kase na czas to nowe obiekty oraz dyrekcja i biuro,. Cala reszta sie nie liczy! Straszna firma paskudna wrecz! Pluje na was.

Byczek 21
@Klaudiusz Z.

Ja pracuję w tej firmie na obiekcie X i nie miałem I nie mam problemów z kontrolnymi który by nie przyjechał robię to co do mnie należy . Jeśli śpisz i cię złapią na spaniu No to sory to Ty jesteś (usunięte przez administratora) nie ochroniarz więc zmień profesję bo się nie na dajesz widocznie

@Byczek 21

Jakośc ? Czy produkcja ? Chyba ze kupę w serwisie robisz !

@Byczek 21

Śmieszny jesteś człowieku. Chyba pracujesz na nowym obiekcie i być może otrzymujesz wypłatę terminowo. Uwierz mi. Do czasu. Prawda jest taka że ja pracowałem 2 lata w tej pseudo firemce i od Stycznia 2021 notorycznie co miesiac firma opóźnia się z pensjami o tydzień czasami dwa a nawet i trzy. Do tej pory zalegają mi z pensją za Lipiec i Sierpień. I tak na koniec drogi "byczku" :) nie obrażaj ludzi, ciebie nikt nie obraża. A jak jesteś zakochany w Omedze to ta miłość szybko ci przejdzie. Współczuję...

Tomasz

Ja nie rozumiem dlaczego pracownicy nie zbiorą się dużą grupą i nie pojadą do biura upominać się o swoje. Ja jeżeli nie otrzymam wynagrodzenia do końca tygodnia to zakładam im sprawę cywilno prawną. Przedstawiam zaświadczenie o zarobkach za zeszły rok gdzie widnieje kwota 476zł do urzędu skarbowego i puszczę tą patologię z torbami.Żarty się skończyły❗❗❗

Simbad

Firma wstawia ogłoszenie w sprawie pracy że terminowe wypłaty niech nie (usunięte przez administratora)bo to bzdura nie są wypłaty w terminie jestem pewny sto % że tak jest .

W czterech słowach. Firma jest nie wypłacalna.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Dikon

Czy firma płaci ZUS? Ile jest umów o pracę?

Neu

Co sądzicie o pracy w biurze Omega Ochrona ul. Zagójska 9? Ktoś coś? Polecacie, czy raczej nie?

Zig
@Neu

Też jestem ciekawy. Firma cały czas poszukuję pracowników. Polecacie?

@bylypracownik
@Zig

Nie polecam. bardzo niskie zarobki. zero wsparcia. brak szkolen z produktu. nie wyplacaja prowizji. spolka laczona - dostajesz dwa przelewy z 2firm, jedno slowo, ktory laczy firme to „omega”. brak narzedzi typu auto, komputer. brak szacunku ze strony zarzadu do pracownikow. duzo obietnic - zero realizacji, na rozmowie - obiecywane dobre prowizje, po zrealizowanych kontraktach zaden z handlowcow nie otrzymuje prowizji, zarzad twierdzi, ze „sa nierentowne” i nie wyplaca. Wynagrodzenia nie wplywaja w terminie.

Jan
@Neu

Nie polecam. Co innego jest obiecane na rozmowie wstępnej a co innego wychodzi w trakcie, umowa śmieciowa, marne pieniądze. Brak kompetencji ze strony przełożonych, ciągła rotacja kadry, nikt tu nie wytrzymuje dłużej jak 3 miesiące. Szukają tylko haczyków na każdym kroku aby się przyczepić.

@Neu

Poczytaj opinie. Tylko dokładnie. Nic dodać nic ująć. ;)

Czy w Omega Ochrona poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Wolne żarty. :))))

Tętno Pulsu

Rozmowa w "dz. handlowym" to porażka. Kompletny brak profesjonalizmu, narzędzi pracy, jasno i konkretnie wyznaczonego celu. Opiera się to na zasadzie: "Idź i przynieś kontrakt i zobaczymy a najlepiej bujaj się". Pani z tego "działu handlowego" jest absolutnie niekompetentna. Wystarczy jej posłuchać i osoba zorientowana w branży zauważa od razu że ma do czynienia z pozerem, który tylko dobre wrażenie robi. Nie ma nic konkretnego do zaproponowania ale oczekiwania są duże. Nie wiem skąd tacy ludzie przychodzą (albo rodzina albo jakaś dobra znajoma, itp) ale tu nie ma o czym rozmawiać. Żeby mieć fachowców skłonnych do wydajnej pracy, trzeba pokazać profesjonalizm i mieć czym zmotywować a nie prezentować niekompetencję i prowizorkę. Pani nie wiedziała z kim rozmawiała, ale to bez różnicy bo po pierwsze i tak ich nie stać na fachowców a po drugie ambicja nie pozwoliłaby mi upaść tak nisko i pracować z amatorami. Pomyliłem firmy ale człowiek uczy się na błędach. Śmiech... Czy polecam rozmowę o pracy w tym pociesznym miejscu? Polecam...omijać szerokim łukiem bo to strata czasu na rozmowę z amatorami i szkoda paliwa. Lepiej do lasku gdzieś do Wawra sobie pojechać i powdychać świeże powietrze.

@Tętno Pulsu

Panowie. Nie wiadomo co się dzieje. Niestety nie ma wypłaty. .. chyba trzeba. Szukać. Nowej. Pracy. Pozdrawiam ...

@007

Jak to co się dzieję? Jak zwykle na koncie nie ma pieniążków. Standard.

Krzysztof.M

Mija właśnie 9 dzień od momentu w którym powinienem otrzymać pensję. Ciekawe ile jeszcze...??? Opinia jest chyba jasna i klarowna. Co tu więcej pisać.

Były pracownil

Jest to najgorsza praca w jakiej byłem, nie wypłacają ci pensji do następnego miesiaca tylko otrzymasz je dopiero po 2 miesiącach, mało tego nie płacą za nadgodziny zmyslajac ze trzeba jakies ubezpieczenie zaplacic, nigdy więcej do tej firmy krzak. Z jednego sie cieszę ze nie przemęczałem sie w tej firmie mieli na mnie wyje..ne to ja sobie chociaz seriale obejrzalem mając gdzieś czy mnie wyrzuca czy nie, i tak nie wyrzucili by mnie bo brach chetnych bylo po paru dniach sam odszedlem, warunki tragiczne nawet papieru zadnego nie bylo, trzeba bylo z domu przynosic. Ogólnie jeden wielki żart

Ja kiedyś pracowałem w tej firmie,ale krótko ,no i dobrze że krótko bo od kwietnia nie mogę doprosić się swoich zarobionych pieniędzy. Chyba pójdę z tym do sądu pracy jeżeli dalej tak będzie, że każdego dnia zbywają człowieka i każą zadzwonić następnego dnia.Odradzam wszystkim pracę w tej firmie.

Wojciech

Firma Omega jest firmą (usunięte przez administratora) ponieważ nie wypełniają warunków umowy naprzykład wypłat naprzykład wypłaty powinny być do każdego ostatniego każdego miesiąca a dostaje się po tygodniu,tak nie może być przecież jak wam wiadomo ma swoje opłaty itp...a oni robią z twoją kasom co im żywnie się podoba to jest banda (usunięte przez administratora),I zakłamanych złodzieji jak będzie potrzeba to będzie czeba im zabrać się do skóry jeżeli kto kolwiek będzie chciał się przyjąć do tej firmy to ją omijać wielkim łukiem podpisuje się imieniem i nazwiskiem Wojciech Staroń.

Kropek

Jakiś czas temu...odbyłem rozmowę na stanowisko przedstawiciela handlowego z Panią z działu handlowego, chyba dyrektor tego działu.Zero konkretów, wymijanie moich pytań odnośnie ile konkretnie płaca, jakiś test sprzedaj mi długopis rodem z lat 2000 i nie mogłem pozbyć się wrażenia że Pani conajmniej wydaje się że jest tam Cholera wie kim, tak nabzdyczana z nosem na kwintę siedziała. Nie poczułem zbyt przyjemnej atmosfery w tym biurze wiec osobiście trzymałbym się od nich z daleka, nie wiem jak jest na ochronie więc nie wypowiem sie.Pisze to po czasie, żeby mnie potem nikt nie ścigał bo cholera wie.Po rozmowie, dostałem informacje ze zadzwonią, wychodząc pożegnałem się kulturalnie, to była dla nich chyba nowosc ale nikt mi nie odpowiedział, po akceptacji i telefonie zapraszającym na dzień próbny odmówiłem..Cóż, nie polecam.......

PRACOWNIK

Dramat! Pandemia trwa ponad rok. Od ponad roku pracownicy wyższego szczebla wodzą nas za nosy mówiąc że zamówienie na środki ochrony jedzie, ono już jedzie. Tylko dojechać nie może. Pensje od paru ładnych miesięcy opóźnione. Nie wiem jaki jest tego powód, nikt nie potrafi lub nie chce powiedzieć. Według umowy wypłaty do końca miesiąca a mamy dziś 10 i nadal mam pusty portfel. Zainteresowanie ze strony dyrektora lub pracowników biurowych to też jakaś kpina. Ciągłe zbywanie człowieka i olewanie argumentów oraz praw pracownika! O tym śmiesznym prezesie to już nawet nie będę wspominał. Jeśli ktoś ma emeryturę i może czekać, jeśli ktoś lubi być olewany, wyzyskiwany, oszukiwany (tak oszukiwany bo składki na ZUS i do urzędu to jawne oszustwo że strony tej "firmy") to gorąco polecam. A jeśli ktoś woli być szanowany i nie lubi jak go dy***ą to radzę omijać.

Bogdan Z
@PRACOWNIK

Pracowałem w tym cyrku na osiedlu na Bobrowieckiej ale to dawnio. Dyrektor Adam K. mnie zatrudniał. Widzę że we firmie nic się nie zmienia oprucz daty w kalendarzu. Tesz sie wypłaty opużniał. Krzaki i amaotorzy jaki był taki jest a w internecie taka ładna strona nowa widziałem. ja to bym tym ochroniaczom nie dał do ochrony zburzonej stodoły a co mówić o poważnym dobytku. A kontrolni jerzdzą? Kiedyś cześto przyjerzdali i w nocy z balonikiem ale my w pracy nie piliśmy jak kto pił to nie przychodził to i sie nie czepiali.

Obcy
@Bogdan Z

Nie dał byś stodoły do pilnowania a sam w tej firmie pracowałeś ! Wywalili cię za co za to że piłeś czy się nie nadaealeś do pracy ?

Zadowolony:)

Czytam te wszystkie opinie dotyczące firmy Omega i dochodzę do wniosku ,ze albo mowa jest o zupełnie dwóch różnych firmach albo Ci którzy uważają się za ekspertów na jej temat kompletnie nie wiedza co zrobić czasem i wypisują (usunięte przez administratora) Bardzo chwale sobie współpracę , robię swoje, otrzymuje pieniądze na czas. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, ludzie życzliwi , grzeczni. DZiwnie czyta mi się opinie na temat wyglądu pracowników i prezesów ... inteligentni ludzie nie piszą w taki sposób o innych, bo o losie jak bardzo można się pomylić... Zarobki w firmie są ok, nie wspomnę o premiach i to teraz w tak trudnej sytuacji na rynku. Wiec gdyby te kontkarty tak się kurczyły jak to niektórzy piszą to skąd by na to wszystko było ?? Osobiście jestem z pracy zadowolony, to nie korpo, a dodatkowo godziny pracy bardzo mi odpowiadają ,u nikogo nie spotkałem się ze pracuje się tylko 7 godzin , a płacone jest jak za 8 Pracowałem w różnych firmach wiec mam porównanie, jeśli ktoś wie po Co przychodzi do pracy to świetnie się tu odnajdzie .

@Zadowolony:)

To co piszesz to chyba jakiś żart. Pracuje w tej firmie już jakiś czas i nigdy nie otrzymałem żadnej premii. Poza tym od kilku miesięcy pensje są notorycznie spoźnione, dzwonisz do biura otrzymując odpowiedź od pani z kadr "nie wiem co z wypłatami i nie wiem kiedy będą". To jest poprostu żenująco śmieszne. Amatorka, a nie firma.

ciekawostka

Zaciekawił mnie wątek handlowy i sorry jak ktoś chce pracować to akurat w tej firmie może, a moja zarobiona kasa w tej firmie była faktycznie uzależniona od wyników. Te opowieści kupy się nie trzymają, podstawa 3 tysie, po okresie próbnym i do tego prowizje dla mnie super, jeszcze teraz , każdy gdzie firmy odprawiają z kwitkiem bo nie ma zatrudnienia. To nie jest moja pierwsza agencja , tu przynajmniej prowizja jest stała a nie jdk poprzednio, dziś klient dziś kasa i tyle , tu płacą każdego miesiąca ja bardzo polecam :)

Traumanator
@ciekawostka

Nie wszystkich szukających pracy w agencji ochrony interesuje dział handlowy, bardziej raczej ochrona fizyczna. Popracuj sobie na osiedlu ze 2 miesiące to zobaczymy jak będziesz pozytywnie nastawiony.

R...
@Traumanator

Żeby taki pracownik ochrony miał gdzie pracować najpierw napracować musi się dział handlowy. Tak to działa w każdej firmie. Niestety w tej osoba tym zarządzająca kompletnie się do tego nie nadaje.

Mariusz
@ciekawostka

Nie wiem skąd Ty wzioles 3 Tyś ale widzę ze strasznie ściemniasz ponieważ w zeszłym roku byłem na rozmowie bo szukali handlowca i kobieta która przeprowadzala ze mną rozmowę zaproponowała mi 2.000 zl podstawy i + 500 zł prowizji więc skąd ty wzioles 3 Tyś ... A z tego co wiem nic się nie zmieniło co do płatności dla handlowca zobacz sobie inne oferty pracy ile płacą handlowca i przeanalizuje że pracując za 2.500 miesięcznie jesteś dymany przez własnego pracodawcę ponieważ znajdziesz mu kontrakt daje przykład za 30 tyś A on Ci tylko płaci 2.500 to jest głodowa pensja prawdziwy handlowca zarabia w dużych firmach zaczynają się stawki wynagrodzenia od 5.000 A nawet do 10.00 tyś zł ale żeby mieć takie wynagrodzenie to musisz (usunięte przez administratora) dzień i noc aby przynieś max 10 do 15 umów na ochronę fizyczną. Stary mnie starego handlowca w balona nie zrobisz w dziale handlowym siedzieć od 25 lat i moje wynagrodzenie jak bym Ci powiedział ile zarabiam by ci oczy z orbit wyskoczył więc bądź tu uczciwy i pochwal się swoimi osiągnięciami w tej firmę . Pozdro

ON
@ciekawostka

Ciekawe czy teraz Ci zapłacą w terminie jak konta zablokowane i tylko garstka ludzi wynagrodzenie za Marzec otrzymała. Omijać z daleka to (usunięte przez administratora)

Leszek

Firma jest całkowicie ok. Jeśli się wywiązujesz ze swoich obowiązków to Firma to docenić potrafi. Rozliczenia bez problemu. Polecam

@Leszek

To co piszesz to kpina. Właśnie piszę ten komentarz czekając już szósty dzień na spóźnioną pensje. Zero zainteresowania ze strony firmy czy pracownicy w czasie pandemii mają środki ochrony, w postaci płynu dezynfekującego, rękawiczek ochronnych i.t.d. Nie wspomnę już o składkach odprowadzanych do ZUS i US. (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu, a nie firma.

Dziadzia

Jak omega security świadczy usługi w zakresie ochrony? Nie wiem. Trzeba zapytać zleceniodawce. Natomiast co do pracy? Omijać bardzo szerokim łukiem. Co miesiąc problem z terminowością wypłat, w czasie pandemii brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony firmy czy pracownicy mają środki w postaci płynu dezynfekującego, rękawiczek ochronnych i.t.d, nie będę wspominał już o innych aspektach. Jednym słowem tragedia.

Boguś

Kiedy zatrudniłem się do Omegi po pewnym czasie wystawiłem pozytywną opinię. Po prawie roku pracy z przykrością zmieniam zdanie. Pensje są, i zgadzają się co do złotówki, lecz od kilku miesięcy są spoźnione po kilka dni. To w obecnych czasach spory minus. A co do reszty? Zachowam dla siebie.

Zuza

Byłam jakiś czas temu na rozmowie o pracę, na stanowisko Przedstawiciela handlowego w tej firmie. I powiem Wam, że warunki są ogólnie słabe i nie zdecydowałam się na pracę. Praca polega na samodzielnym wyszukiwaniu potencjalnych klientów, z którymi pracownik ma nawiązać współpracę, jeździ po miejscach, które potencjalnie mogłyby byś zainteresowane ofertą. Na początek umowa zlecenie na okres próbny 3-ch miesięcy. Auta brak, śmigacie swoim autem (zwrot kosztów paliwa), albo komunikacją miejską, gdy ktoś takowego nie posiada ;) Ale najlepsze jest to, że drugim etapem jest wyjazd do Warszawy( jeśli mieszkasz w innym mieście) na darmowy dzień próbny, gdzie chcą sprawdzić osobę. Opłata za przejazdy we własnym zakresie. Osoba z rekrutacji twierdziła, że to nie problem pojechać kilka godzin do Warszawy na dzień próbny, a potem sobie wrócić (droga z mojego miasta to kilka godzin w jedną stronę). Musiałabym chyba wstać w nocy by drugiego dnia zdążyć do pracy. Gdy zapytałam o zwrot kosztów podróży, wypowiedź była bardzo wymijająca i pani zmieniła szybko temat. Gdy dopytywałam dowiedziałam się w końcu, że firma zwróci koszty dojazdu jeśli zostanie podjęte zatrudnienie danej osoby, bo przecież potencjalny pracownik mógłby się nie zdecydować na pracę. Jest to dla mnie grubo naciągane, bo wg mnie raczej to firma się zabezpiecza, niż osoba, która szuka pracy i poświęcałaby tyle czasu i energii na ten wyjazd, godząc się na bezpłatny dzień próbny, który swoją drogą jest nie zgodny z prawem. Bardzo mnie przemaglowali, również jeśli chodzi o umiejętności sprzedażowe. No i kwestia wynagrodzenia, tutaj znów odpowiedź była bardzo wymijająca. Może zamierzali powiedzieć po bezpłatnym dniu próbnym, gdy zdecydują się osobę zatrudnić ? :D Powyżej 3000 zł netto, jest podstawa i prowizja, ale ile konkretnie podstawy i jak liczona jest prowizja, znów się nie dowiedziałam. Cała ta rozmowa była bardzo w moim odczuciu jednostronna i manipulacyjna, żeby jak najwięcej wyciągnąć informacji ode mnie, ale nie udzielić mi nawet tych podstawowych. Ewidentnie osoba rekrutująca chciała pominąć niewygodne tematy i zostałabym postawiona przed faktem dokonanym, gdybym założyła ( bo tak było w innych firmach w jakich pracowałam), że wyjazd oni opłacą. Bardzo kiepskie wrażenie na początek, więc nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona