Opinie o Omega Ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Warszawa

Stanowisko Doradcy Handlowego opiera się na pracy w terenie, na własną rękę, poza biurem trzeba szukać potencjalnych kontrahentów. Jest to sytuacja gorsza od pracy na Call Center, zajęcie nie opłacalne i mało intratne. System prowizji też nie zachęca do podjęcia takiej pracy, można powiedzieć że rozmowa kwalifikacyjna to wydarte 25 minut z życia kandydata. Zero perspektyw na normalną pracę. Pozdrawiam z Łodzi.

Michu

Jak wyglądają testy sprawnościowe?

Grupa Kontrolna Ognisty Strzał
@Michu

Testy sprawnościowe? Normalnie, na sali gimnastycznej zaprzyjaźnionej szkoły. Uginanie ramion przodem w pozycji leżącej czyli potocznie pompki, brzuszki no i bieg na 1000 m do Ronda Wiatraczna i z powrotem, pchnięcie kulą na czas, rzut oszczepem, skok wzwyż i nurkowanie głębinowe - Bułka z masłem" dla prawdziwych mocnych szlabanowych.

@Grupa Kontrolna Ognisty Strzał

I wystarczy :)

jamar
@Michu

Michu jeśli chodzi o testy sprawnościowe to będziesz się musiał zdrowo nagimnastykować żeby przeżyć za to co Ci zapłacą :))

Czy można liczyć w Omega Ochrona na prywatną opiekę medyczną?

J...

Tu można liczyć tylko na umowę zlecenie nic więcej. A no i jeszcze niekompetencje Pani Dyrektor.

Jan

Tu nawet nie ma umowy o pracę...

J...

Firma beznadziejna. Nie polecam pracy w Omedze. Proponują psie pieniądze na umowie zlecenie obiecując przejście na umowę o pracę po okresie próbnym i podwyżkę. Kiedy kończy się umowa to nie ma jakichkolwiek możliwości negocjacji, proponują dalej pracę na zleceniu bez żadnej podwyżki. O prowizjach za kontrakty można zapomnieć. Omijać firmę szeroki łukiem. Mam nadzieję, że niedługo upadnie.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jakiś czas temu niestety poświęciłem swój prywatny czas i udałem się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Omega Security na stanowisko handlowe. Już na samym wstępie przywitało mnie głębokie westchnienie niezadowolenia Pani (chyba sekretarki). Czekając na swoją kolej rozmowy rekrutacyjnej natchnąłem się na dwie Panie tam pracujące, które otwarcie przy nieznanym sobie osobniku rozmawiały o fekaliach, które zaraz wydalą z siebie w toalecie. Niesamowite :) Po wyjściu kandydata, który miał rozmowę przede mną zostałem zaproszony ciepłym "NASTĘPNY" !! do sali, w której siedziała równie smutna Pani rekrutująca osoby do działu wspomnianego wyżej. Rozmowa trwała niecałe 10 minut i przez ten czas nie dane mi było wypowiedzieć się więcej niż raz kiedy zapytałem o warunki, narzędzia pracy i wielkość zespołu. Na moje pytanie oczywiście otrzymałem negatywną odpowiedź,że są to informacje,o których nie dowiem się na dzisiejszym spotkaniu,a dopiero na II etapie, który będzie kilka dni później. Po zakończonej rozmowie dostałem zapewnienie o odzewie pozytywnym bądź negatywnym maksymalnie do początku przyszłego tygodnia. Minęły już 2 tygodnie i niestety żadnego odzewu z firmy nie było,a numer z którego do mnie dzwoniono jest wyłączony od kilku dni. Mało profesjonalne podejście,a wszystkie negatywne opinie, które są na tej stronie są niestety prawdą. Atmosfera panująca w biurze na Zagójskiej też nie należy do najlepszych.

Lucki

Umówiony byłem w sprawie pracy w biurze przy Zagojskiej. Udałem się pod wskazany adres dzwonię domofonem otwarzono mi drzwi wchodzę na górę i tym momencie jakiś (usunięte przez administratora) do mnie.... Pan do kogo? Wystraszyłem się bo (usunięte przez administratora) nie widzę a z góry słyszę głos. To go zjebałem mówiąc że nie zna (usunięte przez administratora) elementarnych zasad dobrego wychowania itd itd. Powinien zapytać już przez domofon a nie na schodach w połowie drogi. Powstał dym i miałem już po robocie czyli to wszyscy w tym biurze to czerstwe chamy i burasy uwaga na tych chamow. To jak powitanie chamskie to co mówić dalej? Odradzam. Aha i jeszcze wyległy na te schody takie tłuste lochy oczywiście powstał zespół banda łysego 4 na jednego. Nie nie nie

Dedek

A tam dalej dowodzi tych dwóch pajacy, prezesów wielkich ? Dalej taki bajzel z umowami, z unikaniem podpisania umów, z wypłatą, czyli takie (usunięte przez administratora) tych dwóch..? Pewnie tak, bo obaj są wielcy tylko z wyglądu, bo reszta to już cechy ludzi malutkich...

Pmb

Witam, mam pytanie do osób, które pracowały lub pracują dla firmy Omega jako pracownik ochrony na umowę zlecenie, pierwsze pytanie czy są wypłacalni? A drugie kiedy dostali umowę spowrotem podpisaną.

Daniel

@sam się wal Wszystko zależy od zapisu w umowie, najpierw rozlicza się godziny i dopiero można płacić więc po co ta krytyka.

@Daniel

W firmie gdzie traktuje się szeregowego pracownika ochrony na obiekcie jako osobę uczestniczącą we wspólnym sukcesie, zarabianiu pieniędzy i budowaniu renomy w branży może i rzeczywiście wypłacanie pieniędzy zależne jest od terminów zapisanych w umowie. Niestety, Omega do takich firm nie należy i tutaj wypłaca się pieniądze w zależności od decyzji "pana prezesa", zwykłego pajaca z wybujałym ego. Więc nie pisz mi o zapisach w umowie, bo pieniądze dostaniesz wtedy kiedy dostaniesz a nie kiedy jest zapisane w umowie mądralo.

Firma do dnia dzisiejszego nie przelała pieniędzy za grudzien - pozaetatowe godziny na obiekcie.

Już nieaktualne - pieniądze otrzymałem.

@były pracownik

Super! Otrzymałeś zaległe pieniądze za grudzień w drugiej połowie lutego :) Niezłe prędkości rozliczania, nastepna firma krzak.

Yiui

2 tys na zleceniu i jako handlowiec możesz zapomnieć o obiecanych prowizjach. Na rynku ochrony ta firma nie wyróżnia się niczym spośród konkurencji i trzeba ostro się natyrać żeby podpisać umowę. Mi się to udało za co zgodnie z obietnicą powinienem dostać prowizję. Nie zobaczyłem z tego nawet złotówki. Do tego od kierowników budów jako handlowiec słyszałem o sytuacjach w których po kradzieży omega umywała ręce a pieniądze które płacili za ochronę okazały się być pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Dlatego nie polecam żadnego rodzaju współpracy z tą firmą.

@Yiui

prawda, nie oferują nic konkretnego i ciekawego dla osób bez wiekszego doświadczenia w dziale handlowym, niczego się nie nauczysz, nie dostaniesz tego co było obiecane a jedynie(usunięte przez administratora). Zarząd to kino komediowe - dwóch lanserów prężących muskuły. A dla handlowca z doswiadczeniem i nastawieniem na wyniki nie polecam bo tutaj (usunięte przez administratora) i obiecanki bez pokrycia, nawet wrażenia dobrego nie ma. natyrać się mozn ale ostatecznie jest z tego tzw. damski (usunięte przez administratora) Ochrona podobno też kuleje. Lepiej nie próbować bo te opinie wszystkie to prawda.

Madd
@Yiui

@Yiui, Ty chyba nie pracowałeś w tej Omedze, bo wszystko co piszesz to jakiś stek bzdur. Idealnie nie jest, ale stawka podstawowa jest o kilkaset zł większa niż piszesz, wydział ochrony nie kuleje, a wręcz przeciwnie, rozrasta się. Nie siej fermentu i nie wprowadzaj innych w błąd.

Tito

Co sądzicie o pracy w omega jaka atmosfera czy można przyjść do pracy i się o nic nie martwić jak się wykonuje swoje obowiązki, i jak z wypłatą i są co msc czy co drugi czy da przelewem czy odbiór w biurze

Artur

Dno i wodorosty, pracowałem dwa rygodnie na tzw. umowę o dzieło, (swoją drogą nikt mi egzemplarza dla mni nie dał przez te dwa tygodnie}, do dzisiaj nie widzę pieniędzy a koordynator ani nikt inny nie odpowiada na moje smsy i maile. ODRADZAM OMEGĘ!!!

Koordynator
@Artur

Szanowny Panie Arturze G, Pan też idealny nie jest, o godzinie 21 informować że następnego dnia do pracy się już nie przyjdzie było bardzo dojrzałe. Wychodząc wymazał pan kontakt telefoniczny do siebie a później ma Pan pretensje że nikt nie odbiera, nie odpowiada. Czy dorosły człowiek swoje sprawy załatwia przez sms??? Omega również nie poleca Pana jako pracownika, może jako pracę dorywczą proponuje pchanie karuzeli na dniach prosiaka w Karczewie

MIROSŁAW Wożniak
@Koordynator

Szanowny panie koordynatorze jeśli firma nie wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenie niech pan się nie dziwi że po godz 21 otrzymuje pan sms że pracownik nie przyjdzie do pracy następnego dnia jest to proste człowiek przychodzi po to do pracy by otrzymywać wynagrodzenie nie ważne czy pracownik jest taki czy sraki temu pracownikowi się należy zapłata . Do pana informacja zna pan przepisy ochrony mienia mimo iż pracuję pan po 8 godz dziennie to nie znaczy że gdy skończy pan pracę powiedzmy o godz 16.00 to że nie interesuje pana to co się dzieje na obiektach pana obowiązkiem jest 24godziny być pod telefonem nie rozumiem aby ktoś powiedzmy zeszedł panu z obiektu a pan nie odbiera telefonu z powodu że ma pan wolne . Pana obowiązkiem jest być pod telefonem mimo wszystko bierze pan odpowiedzialność za pracowników .... Druga sprawa to że pan napisał że proponuje pan pchanie karuzeli lub na dniach prosiaka w Karczewie powiem krótko to było chamskie z pana strony bo jako Koordynator nie powinien pan tak pisać albo jest pan koordynatorem na poważnym stanowisku albo zwykłym prostakiem który pomylił się z funkcja bycia koordynatorem .....

Artur
@Koordynator

Dobre,!!! O dniu prosiaka w Karczewie nie słyszałem... Między innymi dlatego nie jestem koordynatorem np. w Omedze.

Kazik
@MIROSŁAW Wożniak

Trzeba by się wybrać na dni prosiaka. Prawdopodobnie "szanownego" koordynatora się tam spotka. Widać, że facet wie co pisze o tych dniach.

Handel Obwoźny

(usunięte przez administratora) Zgadzam się z tymi opiniami. Lepiej omijać z daleka. Wypłata nie na czas, nie ma mundurów, wszystkiego brsk ale kontrole dniami i nocami. Firma z poprzedniej epoki ale tam chyba właściciel ma to gdzies. Som lepsze firmy i odradzam Omege

Były pracownik tego bagna

Wszystkie negatywne to niestety prawda... Tak wygląda praca w tej firmie - dwóch pajacy na jej czele z panią o rubensowskiej urodzie na recepcji. Szkoda gadać - pensja z opóżnieniem albo wcale, umowy lipne, 8 albo 10 róznych spółek, umowa spisana na 2 albo 3 spółki. Tacy kanciarze - mentalność z początku lat 90-tych . Podsumowując: nie zarobisz, nie nauczysz się niczego, a stresów i nerwów stracisz dużo.. Śmieszna firma w poważnych czasach !

Antypolaco.????????????????

To jest firma Ochrony śmiechu warte płaczą kiedy im pasuje maja ludzi w (usunięte przez administratora) bo tak tylko można robic w tym (usunięte przez administratora) polskim kraju. Powiem tak wypłata jest na umowie zleczenie do 31.kazdego miesiąca a płacą 1 lub 4 taka jest prawda i tyle to jest rzetelna firma w (usunięte przez administratora) takie połączenie jak ludzie maja rachunki do zapłaty!!!! Dla tego to jest najgorsza firma co do wypłacanie ludziom pieniędzy w terminie!!! Ostrzegam wszystkich potencjalnych pracownika.

Darkness

Moi Drodzy, nareszcie widzę pojawiają się jakieś sensowne i prawdziwe opinie o firmie Omega (cokolwiek to znaczy, bo jest ich chyba z 6 albo 7, prawie wszędzie tych noooo, dwóch "dżentelmenów" figuruje w zarządzie), a nie opinie pisane przez samych 2 panów z zarządu albo jakieś panny z tej firemki (firemek) - może ta rozmiarowa pani z recepcji coś tam wpisuje czasami.. 1. Ci dwaj w ogóle nie mają koncepcji na tą firmę, najlepiej to żeby przyszedł jakiś David Coperfield z teczką pieniędzy i z setką klientów albo umów do podpisania... Żebym był Coperfieldem, to w (usunięte przez administratora) miałbym pracę w takich pos..ranych firmach jak te Omegi.. 2. Ci panowie spędzają w firmie średnio 3, no może 4 godz dziennie, a potem ich nie ma...tak po prostu. Nie chodzi o to, ale czasu dla pracowników nie znajdują; oni wołają kolejno pracowników na audiencje albo poprzez tą wymiarową panią z recepcji, która prosi na audiencje do panów prezesów.. 3. Wprowadzenie do pracy - przekazują w postaci katalogu informacje i ofertę, jakieś materiały na kartkach do poczytania, zero wsparcia , sam sobie radź. Ukierunkowania również nie ma, szkolenia, przygotowania do pracy z klientami (zero informacji o tym co to za kontrakty, kiedy się kończą, no nic - zero -- taki PRL w wydaniu klasycznym 4. Biuro - bardzo reprezentacyjne (!!!) obok jakiegoś warsztatu samochodowego czy serwisu; tragedia, jakieś stare biurka z odzysku i fotele stare "wypierdziane" przez szybko rotujących poprzedników, woda z kranu gratis; kawa i herbata oraz inne napoje (woda!)- przynosicie z domu albo ze sklepu; kubek do kawy i do herbaty - z domu ! 5. Obietnice - tak są, gorzej z realizacją . Umowa - przeciągają i nie podpisują pierwszego czy drugiego dnia tak jak należy, tylko przeciągają a potem na 2 firmy, prowizja tak "na gębę",a potem - figa z makiem ! 6. Ludzie jacyś dziwni, nieufni, nie zagadasz , nie zagaisz - jakaś chora atmosfera, (usunięte przez administratora) to wszystko. 7. Aktualnie sytuacja jest taka, że ta firma traci klientów, traci kontrakty, bo nie ma czym się wyróznić w ofercie, słabo to wszystko wygląda - jak mawiają - jaki pan, taki kram ! 8. Najlpiej żeby siedzieć w miejscu i mailem i telefonem zdobywać klientów, nie znając jakichkowliek korzyści, które można by było zaproponować nowym klientom w ofercie lub tym na przedłużenie umów/kontraktów... Z zerowym wsparciem szanownych 2 prezesów. 9. Generalnie - kilka firm Omega - działają tak, aby optymalizować koszty i lawirować między spółkami, stąd umowy na 2 firmy z pracownikami. Prawda jest taka, że nie mogą przekroczyć pewnych limitów w poszczególnych tzw. specjalnych spółkach. 10. NIE POLECAM tej firmy - chyba, że ktoś lubi niepewność, brak kasy, pracę przez dłuższy czas bez umowy, a potem umowa na 2 firmy na przykład, prowizja miała być, ale nie będzie i już. Aha, płatność wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca po przepracowanym miesiącu (i to dobrze jak jest tego 10. dnia !!!) Taka dziwna firma - liga III albo okręgowa w agencjach ochrony i w ogóle w jakimkolwiek aspekcie etyki w biznesie, uczciwości i rzetelności względem klientów i pracowników Jak mawiał klasyk - "nie idźcie tą drogą" - nie iddźcie Zagójską ! 6.

Czesław
@Darkness

Dość dobrze znasz zasady działania firmy, choć Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Napisz, czy są przyjmowane do pracy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i czy tacy pracownicy mają udogodnienia wynikające z posiadanej grupy?

Czy są na forum pracownicy Omega Ochrona? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

On

Warunki fatalne, atmosfera jeszcze gorsza. Odradzam!

Zdruzgotany33

(usunięte przez administratora)tak nigdzie niema w żadnych innych firmach ochrony dlatego cos jest na rzeczy i tyle.

@bylyPracownik

umowa zlecenie na dwoch osobnych umowa, kwota 2000zl netto. zero wpsarcia. biuro... ciezko nazwac to biurem. 2stare obdarte biurka, stary komputer, sterta kartonow, 12m. niewyplacalni

Danuta
@@bylyPracownik

W takim razie to szkoda, że w Omega raczej nie oferują umowy o pracę - taka stabilność przydałaby się. A powiedz mi jeszcze, jeśli możesz, czy nowo przyjętym pracownikom zapewniają tam odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem pracy?

dyr.

Na jakie zarobki może liczyć Dyrektor handlowy? Zaproponowano mi takie stanowisko i zastanawiam się czy warto. Jaki zakres obowiązków i czy można liczyć na jakieś profity poza płacowe? Jak wygląda atmosfera w pracy?

@dyr.

Na kokosy bym nie liczył. Chcą chyba cudotwórcy, ale najlepiej z 5.000 - 6.000 na rękę. Ale wsparcie na początku żadne, naucz się sam oferty i zdobywaj klientów.... Bo jak na razie to tracą kontrakty i w tym roku pewnie nie przedłużą im jednego sporego kontraktu... Dziwna firma to jest. Na jakiś rozwój tam nie licz i tyle oraz na to że coś zarobisz dodatkowo (prowizje), bo ta firma jest dość średnia biorąc rynek warszawski, a klienci też nie szczeglnie zadowoleni z ich usług....

Rafał
@Darkness

Jest w ogóle szansa, żeby po określonym czasie zarobki osoby zatrudnionej w firmie Omega Ochrona wzrosły? Ciekawi mnie, czy firma, notując dobre miesiące, potrafi przyznać pracownikom wyższe wynagrodzenia.

@bylypracownik
@Rafał

Przy zatrudnieniu obiecane.p byly podwyzki po 2-3msc.Zadnej podwyzki nie bylo. Prowizji zaden handlowiec tez nie widzial na oczy. Zero rozwoju, brak narzedzi. Spoznione wyplaty, trzeba sie bylo upominac.

Darkness

Jacku, tak to dotyczy działu handlowego,a araczej jego zalążka biorąc pod uwagę to co prezentują handlowcy, ale to nie jest kwestia tych konkretnych ludzi, tylko 2 panów z zarządu, którzy nie potrafią przeszkolić nawet dobrze z oferty swojej firmy... Ludzie pewnie by chcieli, ale to firma kreuje pracowników i powinna ich odpoweidnio wyszkolić ze swoich produktów, usług, oferty... A tu nic .... Ciężki kontakt z tymi dżentelmenami z zarządu...

Kamila
@Darkness

Rozumiem, mamy więc już na GoWork.pl, również dzięki Tobie, garść opinii o pracy na stanowisku handlowca w Omega Ochrona. Tymczasem widzę, że firma poszukuje także ochroniarzy i koordynatora ochrony: http://www.omegaochrona.com.pl/praca.php Byłoby dobrze dowiedzieć się, jakie są opinie o pracy na tych stanowiskach, tym bardziej, że piszą tu o atrakcyjnych warunkach pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Jak to może wyglądać w praktyce?

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Ochrona?

Kandydaci do pracy w Omega Ochrona napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Ochrona