Opinie o FlexLink Systems Polska w Sady

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FlexLink Systems Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Sady

vikariusz

Drogi byly magazynierze!!! Nie chciałem o tym się rozpisywać, ale to FAKT!!! (usunięte przez administratora)

by ly magazynier

Drogi vikariuszu!jest jedna zasadnicza roznica miedzy liderami. jak bedziesz gral z uchem to ci zalatwi angaz lambaluna ci nic nie zalatwi bo jest za cienki w uszach.nie ma zadnego powazania u kierownika, on ma tylko byc i kapowac. jak byly rok temu przyjecia do flexa to lambe wogole nie zaprszono na rozmowe. jak go kierownik opieprzy to chodzi po magazynie zali sie i szuka kolegow.szuka wsparcia i obgaduje kierownika. z dwojga wybieram ucha!!!

vikariusz

Firma może na światowym poziomie ale gdyby była prowadzona przez dyrektorów (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)Gdybym to ja był dyrektorem tej firmy to zarówno jeden i drugi byli by na bruku. (usunięte przez administratora)Jeśli chodzi o socjal to na dobrym poziomie. Nie polecam pracy ze względu na dwóch panów wymienionych powyżej. Reszta ekipy ok.

do anonima

ta wypowiedz to niezla wypucha sprostowanie ekipa sprzeda cie nie za pieniadze ale za poklepanie po ramienu przez kierownika dobrze liczysz licz tylko na siebie mariusz jest spoko jezeli ma w tym interes pracownik jest wydajniejszy jezeli w pracy jedt dobra atmosfera PODZIAL robol ma robic a biurowi gadac bez kontroli SPRAWIEDLIWEJ OCENY NIE WIDZIALEM a za byle co zabrana premia robolowi oczywiscie inzynier ja sie pomyli na kilkanascie tysiecy to sie nic sie nie stalo kasa jest na czas bo to swiatowa firma ale bez swiatowych ludzi z wyjatkiem kilku osob wyksztalcenie nie ma znaczenia po podstawowce mozesz zarabiac wiecej niz po studiach jak tylko sie ustawisz z kierownikiem od delegacji a super monter jak wie co to jest mlotek moze zarabiac wiecej niz monter z wyksztalceniem i uprawnieniami oraz kilkuletnim doswiadczeniem jak sie nie podoba to do bieronki inzynier jest spoko bo tylko ty jestes winny jak cos nie dziala a chrapek wzor lidera ...d(paluszki)

do darka

awans odbywa sie przez znajomosci i rodzine bo to rodzinna firma od (usunięte przez administratora)nie awansujesz bo nawet nie sa w stanie cie poinformowac o rekrutacji wewnetrznej

anonim oczywiście

Pracowałem tam i miło wspominam czas spędzony w tej firmie. Pamiętam Ucho. Blady rudzielec z Gniezna, więc nie powinno dziwić, że walki robi. I był wkurzający, ale potrafiłem z nim żyć. Nie mniej reszta ekipy w porządku. Nikt nie odmawiał pomocy początkującemu monterowi. Z Mariuszem współpracowało mi się dobrze. Konkretny człowiek. Do pracy przychodzi się pracować a nie na pogaduchy czy opier*alanie. Jeżeli kierownik ma do ciebie pretensje to znaczy, że coś robisz źle. We Flexlinku jest sprawiedliwe ocenianie. Zero problemów z wypłatą. Wykształcenie nie ma większego znaczenia, ale chęć przyuczenia i chęć pracy. Nie potrzeba robić inżyniera by być monterem. Trzeba mieć po prostu głowę na karku. A inżynierowie to takie spokojne ziomki :) Fajna firma, chciałbym jeszcze kiedyś tam pracować :) Pozdro dla Chrabka :)

były

Kierownik magazynu był swego czasu Kierownikiem Produkcji a wcześniej Kierownikiem działu zakupów. Ładny dom zbudował. A że z uporem lansował jako dostawców firmy, które dostarczały rozpadające się maszyny... szczegół. Więc swój swojego popiera.

boss

na jakie stanowisko-bo jest super

donosiciel

ciekawe czy dyrektor wie jakie walki sa krecone na magazynie.setki kilogramow zlomu wyjezdzaja bez wazenia z magazynu i sa dopiero wazone na skupie zlomu.ale jak na magazynie rzadzi wykreowany przez kierowniczka prostak ucho to czego sie spodziewac

flex

Największe wałki kręci uszaty z magazynu.Ta firma to dla niego żyła złota.Ciekawe czy by był taki cwaniak gdyby nie miał poparcia kierownika magazynu(bo u innych go nie ma).

ginger

Firma w której liczą się tylko układy.Jesteś ambitny i pracowity szukaj innej.Kierownictwo ustawia kilku kolesi z dolnego szczebla.Kręcą niesamowite wałki za plecami przełożonych i nikt tego nie widzi(czyt.nie chce widzieć)Kreują się na firmę o europejskich standardach niestety,zatrudniając ludzi po podstawówce i manierach niegodnych normalnych ludzi nigdy taką nie będą.

zainteresowany

witam, szukam pracy w okolicach i myślałem też o zatrudnieniu w firmie flexlink. Może mi podpowiecie czy warto, mozę ktoś z was tam pracuje, pracował. Dobrze płacą? kierownictwo w porządku? Generalnie interesuje mnie kazda opinia na temat tej firmy. Dzieki za odpowiedzi

Krulikie
@zainteresowany

Pracowałem tam ponad rok więc nie będę owijał w bawełnę. Na początek 2 plusy, jak na polskie warunki przyzwoite siano (ale tylko jak na polskie warunki). 2 miałem całkiem blisko do pracy ale to już jest plus indywidualny w zależności gdzie mieszkasz. Minusy. W życiu nie widziałem firmy z taką siatką układów. Tu na prawdę odczujesz jak to jest gdy są równi i równiejsi. Brygadzista Bartosz P. jest typowym aroganckim wiejskim prostaczkiem który jako główny przydupas kierownika magazynu może pozwolić sobie na wszystko i zawszę dostanie ochronę swojego alfonsa. Ale tak to jest jak się kiedyś narobiło wspólnie wałków i trzeba teraz osłaniać swoje fałszywe (usunięte przez administratora) Tak długo jak szefostwo ze Szwecji nie wytępi paru chwastów tak długo nic tam się nie zmieni, a Flexowa propaganda starannie mydli im oczy. Nawiązując do tego przypomniał mi się komiczny motyw. Zawszę gdy magazyn odwiedzała delegacja ze Szwecji wszyscy troszkę bardziej kumaci pracownicy władający jako tako językiem angielskim dostawali odgórny zakaz rozmowy ze szwedami. Do prawdy z takim metodami nigdy się nie spotkałem w żadnej firmie. Cud że na czas wizytacji nie kneblowali nas i nie zamykali w schowku na miotły. Podsumowując nie daj się zwieść pozytywnemu wrażeniu jakie zrobi na tobie pan kierownik bo jak to kiedyś powiedział jeden z pracowników : "Pan M. to k****a w białych rękawiczkach". Więc jeśli jesteś ambitny, kreatywny i masz coś do zaoferowania to omijaj ten bajzel szerokim łukiem, ale jeśli wskakujesz w odbyt równie sprawnie jak czopik i lubisz być czyjąś kukiełką to wal jak w dym karierę zrobisz na bank, jeśli nadworny przydupas Ci oczywiście pozwoli.... a oczywiście że Ci nie pozwoli bo ta firma to dla niego zbawienie tak długo jak ma tu plecy. W każdej innej firmie, za to co sobą prezentuje został by ukamienowany. Pozdrawiam i nie polecam normalnym ludziom.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FlexLink Systems Polska?

Kandydaci do pracy w FlexLink Systems Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FlexLink Systems Polska