Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Ciekawska

To prawda że ten ładny chłopak z H&M ma romans z liderkom? Wiara widziała ich razem na korytarzu podobno jak iskrzylo między nimi

nonono
@Ciekawska

a jaka zmiana? jaka liderka?

Ciekawska
@Ciekawska

Ta na rano tera co je

Czy ktoś dojeżdża z okolic Słupcy?

nie zadowolona

Nie rozumiem ,kobieta chorowała około 6 miesięcy ok przyszła z powrotem i znowu jest na zwolnieniu lekarskim ,przeszła z agencji work do HM i nic ,powinna się cieszyć bo ma prace na normalnej umowie ,mieszka na prowincji ,tutaj nie ma pracy ,jeżeli nie ma siły to po co jeżdzić ,nie ustąpi komu innemu i odejdzie..Dlaczego taka firma nic nie mówi przecież HM jest znaną marka.

haruj i walcz!

Oni nam skonstruowali prawo, zareklamowani w ich mediach za ich pieniądze posłowie toto uchwalili, przyklepani przez profesorów - tu akurat nie wiem jeszcze, czyich - że ty Polaku możesz każdego polaczka, co by w 2019 kichnął obok Ciebie - na 4 lata skazać, z pozbawieniem praw pracowniczych na 4 do 9 lat , a gdyby piernął - to na 5 i pół roku bezwzględnego pozbawienia prawa do wyprzedaży, a może jeszcze w roku 2022 powiedział np. "Jesteś głupia!" - no wtedy to już do końca życia bez żadnych świątecznych bonusów, aż tak już będzie Monitor Ustaw zhakowany pod dyktando zakapturzonych dziwolągów co rządzą w gmachach Brukseli, gdzie ulicami już przybysze z Bliskiego Wschodu. No i my się tym nawzajem dojeżdżamy, i niby jako te małe zawistne szczurki, jeden większy drugi mniejszy ..a wszyscy gryzą. Oni wiedzieli że tak będzie a nawet ja nie wiedziałem też w to wejdę, ale tu to już podobnie jak z petardami, nie jak z zapałkami; najpierw lepiej uważnie zapoznać się z instrukcją obsługi. P.S. Do grzebaczy w szafkach - pobyt wasz w knuj długi.

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
- " Mieszko, Mieszko ... ! "

Myślałem że wobec mnie byliście wujowi, ale to co jak tera - choć was znam to i tak oczom nie wierzę, w to co poniżej widzę - to co rzucając we duchowe kolosy, jakie śród nielicznych z tysiącapińcet na zmianie, które to osoby nigdy o nic mnie nie pomówiły, nie nakłamały, nie nakablowały - a wręcz przeciwnie, nieraz pomogły gdy reszta robiła to co umiecie tu najlepiej, tj. rzucać we wszystkich naokoło $#%& na zasadzie "nalot dywanowy zawsze w końcu okazuje się skuteczny" - ..to tylko dowodzi, jak wielką i odciętą od reszty cywilizowanego kraju, byliście przez 10 lat (rządzoną przez puste babska) eksterytorialną enklawą zacofanych niekompetentnych aktorzyn, gdzie jak się wydawało (a bodajże li iż inaczej zdało się to ustawodawcy) bezkarnie ujść mogło dowolne czy wręcz frywolne, publiczne i quasianonimowe zszarganie komuś opinii, a z reguły nie byle komu no bo niby po co? - bezprawne a intencjonalne naruszenie czyjegoś dobrego imienia, każde naruszenie tajemnicy sumienia, tajemnicy spraw prywatnych, tajemnicy rodzinnej, tajemnicy lekarskiej, handlowej czy wreszcie pocztowej. Może to tak to jest, może tak to trybi - może to tak będzie, bo wszyscy ludzie to tacy jak wy flety, tchórze i ...szkoda mi dla was, choć prawdę mówiąc niebywale rzadko mi się to zdarza, ale nie chce mi się już dla was nawet wymyślać nowych słów - ani pisać dalej- taki dosięgł mię niesmak, wstręt i bezwład żalu, aczkolwiek obdarzonego dużą energią potencjalną. " A może, może.. "

aaa

Jakoś daje radę na zmianie B. Na zm. A nadal bawi się z Agatką o czym ona mówi otwarcie

Taka ona

W czym wam to przeszkadza? Poprawi taka tematyka warunki pracy? Skupmy się na problemach które pracodawca może zmienić by było nam lepiej. Krótsza przerwa, lepsze żarcie na kantynie, poprawa jakości przewozów pracowniczych, częsztsze wyprzedaże, poprawa wynagrodzeń, lepsze grafiki, 6 ranków, 5 nocek zaczynając od niedzieli,paczki świąteczne, premia za dobrą pracę

Oktawian
@Taka ona

A kto Ci pozwala w moim imieniu chcieć nocek od niedzieli? Ja wolę niedzielny wieczór z rodziną niż piątkowy.

bro

Co Ty gadasz?? Lepiej dla żony przecież ten koleś strzela bajere do wszystkiego co się rusza!!

Ela

Witam chcialam sie dowiedziec czy wiecie cos o wyplacie grudniowej bedzie przed swietami,

@Ela

Witam to samo pytanie kiedyczy bedzie wyplata w grudniu?:)

adam
@Ela

Będą wysyłane 20.12

Mistrz

1 z najgorszych pracodawców jakich mi było poznać !!! (usunięte przez administratora)!! Strata czasu zdrowia i życia zdecydowanie odradzam!!!

Czarna Pantera
@Mistrz

Zgadzam sie. Zwiazki biora w lape chyba ze pozwalaja na to co tam sie dzieje. W Bangladeszu ludzi lepiej traktuja. No ale tamtanie nie maja wyprzedazy jedyny PLUS tej pracy. Reszta to dno ODRADZAM

zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z wyprzedaży. Takie małe marzenie, za pół roku znowu poproszę. Mam jednak nadzieję, że za rok firma też pozwoli nam zrobić zakupy.

Również zadowolona
@zadowolona

Bo to była najlepsza wyprzedaż ze wszystkich jakie do tej pory były. Też poproszę częściej ;-)

tak wszyscy gadacie narzekacie związki związki maja coś zrobić jak mają coś zrobić jeżeli w związkach jest zaledwie 200 osób na ponad 2000 zatrudnionych pomyślcie jaką grupę reprezentują związki czy myślicie że pracodawca przejmie się taką grupką osób jak się zbuntują to jest wstanie wstanie ich zastąpić ale jeżeli w związkach było by co najmniej 80% to pracodawca ma już większy problem bo w grupie siła .VW ma związki i tam tam co najmniej 70% pracowników do nich należy to wtedy pracownicy mogą dyktować warunki a u nas te 200 osób/??? A tak po za tym jak przyjechała by telewizja to kto by wyszedł tak wszyscy narzekają a zadali by jedno pytanie i wszyscy stwierdzili by że jest super i nic nie trzeba zmieniać

pnatubo
@anonymous

związki będą silne gdy przestaną się zwalczać

@anonymous

tylko solidarność idzie nie za pracownikiem tylko żeby było dobrze do pracodawcy cos o ty wiem

,,,,,,,
@anonymous

Dokładnie, to wielki sprzymierzeniec pracodawcy .

katarina
@anonymous

Pracownicy co wy wypisujecie,że związki nic nie robią - podwyżki, dodatki, regulaminy, bhp i wiele innych spraw ....... Jest to ciężka praca, ja za żadne pieniądze nie podjeła bym się bronić takiej bandy. Bez ZZ h&m stanie się obozem pracy.

jestemnanie

Trudne Sprawy !

Konsument

Nie narzekajcie bo w krosnie zarabiaja marne 1460zl na rękę a gonią jak psy po sklepie az żal patrzeć na te dziewczyny totalna masakra tam nikt nie stoi nigdy z obsługi zawsze cos maja do roboty tylko.współczuć

@Konsument

BZDURY OPOWIADASZ STRASZNE WIDAC NIGDY NIE PRACOWALES/LAS TAM BO JA PRACUJE I KASA JEST SUPER ZA TE 1460ZL NAWET BYM SIE NIE PODJELA PRACY

Zniesmaczone

Jedyny wielki problem braku poprawy warunków pracy w naszym magazynie to brak reakcji ze strony jakże szanownych Związków Zawodowych . Stołek jest to po co dbać o ludzi jak można dbać o siebie ....pytanie - po co nam związki ? Może lepiej weźmy sprawy w swoje ręce !

dziewczyna z .........
@Zniesmaczone

Same to możemy zrobić tylko klocka w kibelku :), same sobie robimy krzywdę takim głupim zachowaniem . Każda taka mądra a jak to ogon podkuli .

zm c

Podobnie jak w przypadku godzin nadliczbowych, pracodawca może zlecić podwładnemu pracę w dniu dla niego wolnym tylko wtedy, gdy: zachodzi konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowisk, zachodzi konieczność usunięcia awarii, jest to podyktowane szczególnymi potrzebami pracodawcy. Firma nie może więc zmusić pracownika do pracy w dniu wolnym we wcześniej zaplanowanym terminie, wynikającym z uprzednio zaplanowanego harmonogramu pracy, ponieważ nie zostaje wtedy spełniony warunek nagłej potrzeby. Kiedy praca w sobotę to nadgodziny Niezależnie od liczby przepracowanych godzin, jeżeli zatrudniony wykonuje zadanie w swoim dniu wolnym od pracy, wynikającym z rozkładu w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, to na przykład za przepracowaną sobotę pracodawca powinien udzielić mu dzień wolny do końca okresu rozliczeniowego (w terminie uzgodnionym z pracownikiem). zobacz także: Nadgodziny: O rozliczeniu soboty powinien decydować podwładny » Firmy: Chętnie zapłacimy za pracę w wolną sobotę » Rekompensowanie pracy w wolną sobotę bez zmian » Jednak jeżeli w pracującą sobotę zatrudniony świadczył pracę na przykład przez 11 godzin - przy ośmiogodzinnym dniu pracy - to 9, 10 i 11 godzina będą stanowić godziny nadliczbowe, za które przysługuje oprócz normalnego wynagrodzenia dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia za każdą ponadwymiarową godzinę pracy. Natomiast w przypadku, gdy pracownik świadczący pracę w dniu dla niego wolnym przekroczył średniotygodniową normę czasu pracy - przy czterdziestogodzinnym tygodniu pracy - ma prawo do normalnego wynagrodzenia, a dodatek za każdą godzinę pracy nadliczbowej rośnie do 100 proc. Tego typu sytuacje mają miejsce na przykład wtedy, gdy pracodawca nie ma możliwości oddania dnia wolnego przed zakończeniem okresu rozliczeniowego i udziela go już w kolejnym okresie. Zaradzić temu mogą obowiązujące od 2013 roku dłuższe okresy rozliczeniowe>> Kiedy pracownik może odmówić To pracodawca ustala, kiedy pracownik powinien świadczyć ponadwymiarową pracę, a podwładny z zasady nie może odmówić. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy, pracownik powinien stosować się do poleceń przełożonego, o ile są one zgodne z zakresem obowiązków zawartych w umowie o pracę oraz nie stoją w opozycji do przepisów prawa i powszechnie przyjętych norm społecznych. Osoba, która ma trudną sytuację rodzinną (na przykład samotna matka lub ojciec) może więc nie zgodzić się na wykonywanie dodatkowej pracy. Także w przypadku, gdy pracodawca zmusza pracownika do wykonywania zadań niezgodnych z posiadanymi przez niego kwalifikacjami - na przykład technik chemik ma sprzątać - może usłyszeć odpowiedź odmowną. Podwładny może tłumaczyć się także złym stanem zdrowia, który nie pozwala mu na wykonywanie dodatkowej pracy. Nie każdy powód jest dobry. Zobacz, kiedy można dyscyplinarnie zwolnić pracownika>> Odmowa wykonywania ponadwymiarowej pracy powinna być zawsze zasadna, bowiem nie stosowanie się do poleceń pracodawcy, dotyczących organizacji i sposobu wykonywania pracy, może stanowić uzasadnioną przyczynę wypowiedzenia umowy o pracę. Ostatnio pojawiły się jednak propozycje zmian w Kodeksie pracy autorstwa PO, zgodnie z którymi za pracujący dzień wolny (chodzi przede wszystkim o sobotę) pracownikowi przysługiwałby na jego wniosek, lub w razie braku możliwości udzielenia dnia wolnego, dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy.

(usunięte przez administratora) NAZWIE HARUJ I MILCZ !!!!

zmęczona
@Piotr

Ludziska trzeba się w końcu przebudzić z tego letargu i zacząć myśleć i działać. W vw we Wrześni dostaną po 1 tys podwyżki a my godzimy się na grosze. Mamy w końcu związki zawodowe , należy z nimi rozmawiać i wspólnie ustalić plan poprawy warunków płacowych.

Tomasz Musielak

Głównym problemem naszego zakładu (obiekt w Gądkach) moim zdaniem i z tego co przez 2 lata byłem na niemal wszystkich działach, poznałem ludzkie losy..dzieje Ich twarzy - a zaś Replay w zbliżeniu, i na własnym przykładzie: jest to, że ludzie tu przyzwyczajeni są do zachodzenia daleko za pomocą pomówień.

Izaura

Przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda niedawno deklarował, że w grę wchodzą wyłącznie cztery wolne niedziele i nie ma mowy o żadnych kompromisach. Teraz głos zabrał Alfred Bujara, przewodniczący handlowej "Solidarności". - Można powiedzieć, że przyjęta ustawa satysfakcjonuje związek, ale nie do końca - mówi Bujara cytowany przez PAP. Związkowcy są niezadowoleni, że z ustawy wypadł handel przez internet i że zakaz nie obejmuje pracy w centrach logistycznych. My będziemy pracować w niedziele :( po co te nasze podpisy ?

Gradek
@Izaura

Bo chcą wprowadzić płatny masaż

exp

Kiedy będzie wyprzedaż??? Czas zakupów, sprzątania, transport trzeba zorganizować także chyba już czas na info.

Justyna
@exp

8 i 9 grudnia :)

'stan jaskółka'

1. fajno że forum się zrobiło znowu takie normalne, i aż mi się miło czytało - ale rozmyślałem o tym jak mi noga wpadła w szczelinę zepsutej palety, co by oznaczało dla mnie to co chcą hejtery . aha, nima hejterów, to ja byłem hejter. To tera chcę, i muszę być kabel - większą niż ta urojona wymówka którą ostatnio tu wyolbrzymiałem i opisywałem, wadą i przeoczoną cechą ujemną Naszego zakładu jest.. pełne szacunku traktowanie niesprawnych i stanowiących zagrożenie dla ładunku oraz czynnika ludzkiego - palet drewnianych typu EURO, i co dnia widzę w szoku że przychodzi nam tu używać 'niedojrzałych trocin'. 2 sprawa to jest ..a nie, przecież na Ukrainie mają wszystko taniej, to dlatego nie muszą juchtować, więc to nie można porównywać .. To może napiszę o kilku rzeczach które sobie przywłaszczyłem i wywiozłem do domu, tak raczej bo zostało w kieszeni niż by się tutaj potem tym pochwalić, przez pierwsze półrocze tutaj: cukry, herbatki, i raz czy dwa faktycznie onegdaj byłem bardzo chory, to było raz we Wielkanoc ale nie pamiętam którą- taki byłem chory i biedny, że z konieczności ukradłem sobie tj. wziąłem do domu (nie będę się bronił że chodziło też o całokształt komfortu w autobusie, bo nie pamiętam czy to było powodem, jakimś tam alibi..) rolkę papieru toaletowego. Nie nowiutką bo wiadomix że stawiają je panie sprzątaczki po wymianie na nowy, dla chętnych koło umywalki .. ale duża pamiętam się trafiła zdobycz, prawie cała rolka białego papieru toaletowego. Oczywiście do wycierania nosa; 1 dzień świąt i dość dobry ranek następnego wystarczyło. Pamiętam jak dziś, bo potem jeszcze myślałem że wypadałoby oddać, ale zaś zrezygnowałem - bo jakbym w rewanżu szary mój domowy podrzucił, to może nie zrobiłoby to należytego efektu i splendoru? Tak że z 6,50 za wszystko uważam < 1 godzina pracy. Ale parokrotnie też idąc na przerwę czułem się tak jakoś zajeßiście, że akurat spotykając spoko lux kumpla, z którym warto byłoby pogadać, bo dawno nie.. - stwierdzałem nagle w ekstazie, że nie jestem głodny, po czym zawracałem i szalenie głośno gadając, ohoczo szedłem razem z nim - i tak zostawałem nieraz z kimś pół przerwy a w porywach całą, przecież nie patrząc wtedy jak dany ktoś haruje tylko robiąc to z nim. To może odpracowałem ? .. czemu o tym nie nakablowali, też ktoś widział spontaniczny kapuś Jagoda1

'stan Rage funk'
@'stan jaskółka'

dziadzia przypomniał lepiej, Sumienie dręczyło mnie niebagatelnie -no bo jednak być kradziejem, a nie być Kradziejem..; to jest różnica, i to podstawowa. Aby być czystym chociaż we własnym rozrachunku wewnętrznym, móc pewnego dnia stąd Odejść z czołem ni pochylonym takoż ani nosem zadartym: po niejakim poniewczasie oddałem, jeno chyba ..dwa szare. " Dwa szare - za jeden biały ?"No gdzie jak gdzie, ale tu to mnie Tego! nie przepuszczą. nie ma takiej opcji;...'

Ktosiek

Kiedy będzie wypłata ??

@Ktosiek

No wlas kiedy ?

Nie wiem, tej.. Zaś kolega był

ważniejszy niż Zorro w internecie, ale przy dziewczynie ino pająk w galarecie. Nie wiem jakoś w końcu to może skołuję tę kaskę, na te wszystkie odszkodowania dla Waszych psychik - taka sportowo-osobowościowa konfrontacja ..może na corocznym przyjęciu zamiast występu gwiazdy: walka, czyli to co mamy na co dzień WWE (usunięte przez administratora) Grande Finale: Gracjan, ja, Bonus BGC & Anita Lipnicka -kontra= Dr. Dre, Popek, Agnieszka Chylińska i Conchita Wurst? Ja się udziału w takiej walce boję nawet mniej, niż zwykłego dnia tutaj wśród tylu skupionych kobiecych twarzy. Jakże te soczewki oczu Ich wydają na czymś ogniskować.. "Niby umysły inne, a myśli te same "- tak bym nawet to, odważył się oceniać i opiniować, za dużo o tym nie opowiadać - bo tak, Kochani, za słowa też ..tak samo jako i czyny - przychodzi nam odpowiadać.

bunia/ /////

Wolne niedziele ale nie dla pracowników centrów logistycznych. Od stycznia 2018 wolne dla pracowników dużych marketów, dlaczego nie są wolne dla wszystkich. Pani Ewa nas zapewniała i ...........

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.