Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Nieznajomy

Kazda firma "płacze" ze nie maja ludzi do pracy a jak sie ktos zgłasza do firmy to go nie chca przyjąć bo cos... To sie k... zdecydujcie czy przyjmujecie ludzi do pracy czy ich olewacie. Moje sugestie dla H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.: Opinia żenująca...Skoro zadna firma nie chce czlowieka do pracy to ja sie odwdzięcze tym samym - skoro oni sie do mnie odezwą to ja nie bede chciał pracowac - jak kuba bogu tak bóg kubie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Juz nic...!!!

Łysy

Łysy
@Jo

A co norma ma do Pitu?

Hmek

Wiadomo coś czy dodatek 350brutto będzie także w lutym?

Ygv
@Hmek

Nie bedzie

Nik

Gruzja wnosi na teren zakładu noże uważajcie

Kv
@Nik

Dlaczego nikt tego nie zglosi?

Krysia

To zatrudniają u was nawet Gruzinów ? Hahahahahaha

Iza
@Nik

Twój komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji. Jeśli pracownicy rzeczywiście zauważyli takie sytuacje, należy poinformować o tym pracodawcę. Rozumiem, że w H&M Hennes & Mauritz Logistics zatrudniane są osoby różnych narodowości - wiesz może, czy warunki dla obcokrajowców są takie same, jak dla Polaków? Czy pracodawca wymaga znajomości języka polskiego?

syn 2paca
@Iza

wtedy już sobie radzisz gestykulując.. co do warunków są agencje w którym ukraina zarabia więcej niż polak xD

biedny lider
@syn 2paca

no nawet wiecej niz lider

Ika
@Iza

Nie ma sensu zgłaszać tego typu incydentów, ponieważ wcześniejsze sygnały od pracowników były po prostu ignorowanie. Poważnym problemem jest również bariera językowa, brakuje jakiegokolwiek choć krótkiego wdrożenia nowych pracowników, którzy nie znają j. polskiego, o tłumacząc nie wspominając

Kazimierz
@Ika

Czy zatrudnianie pracowników z zagranicy ma związek z tym, że brakuje chętnych osób z Polski do pracy w firmie H&M Hennes & Mauritz Logistics? Myślisz, że jest to związane z warunkami zatrudnienia, które oferuje pracodawca, czy może wpływają na to zupełnie inne czynniki? W internecie nie można znaleźć zbyt dużo informacji na temat tej firmy, dlatego mam nadzieję, że w tym wątku dowiem się, jak to wygląda.

rah

Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Mki

Czy to prawda ze nadal bedziemy pracowac z agencja a zwlaszcza z ukrainą? Toż to jakas porażka. Zapraszam osoby ktore maja taki swietny pomysl do pracy z tymi ludzmi. bezczelni, chmascy, śmierdzący, brudni. O typach z gruzji nie wspomnę . Krzyczą, chodzą w grupach. stacza sie firma i to co raz bardziej. to co sie dzieje to brak szacunku dla nas.

Popierdółka
@Mki

Brudno, śmierdzący i chamscy są też pracownicy jakże prestiżowej grupy H&M .Niestety to nie jest kwestia pochodzenia ,to jest kwestia higieny osobistej .Nie obrażajmy się nawzajem skoro nie jesteśmy idealni .A firma inwestuje w agencję oraz Ukrainę bo niestety NAM nie chce się pracować, porobiły się grupki kolezenstwa popierdółki w kiblach a robota stoi .Może ci co są przeciwni Ukrainie pojadę do Anglii i na 100% będziesz (usunięte przez administratora) jak oni u nas .

Lolita

Kiedy wypłata poprzez H&M? W poniedziałek czy wtorek?

Hihi jest tyle roboty ze cala nocke nic nie robie

Ktosiek

Którego będzie wypłata?

Lolita

Kiedy wypłata styczniowa 28.01? Czy później?

SHOWMAN

Czy wiadomo coś odnośnie wypłaty z workservice? Ktoś już dostał? Jest 14 A wypłata miała być do 10 ...

Timo
@SHOWMAN

Agencje wypłacają 10-tego...?

Pracu$

Witam. Mam pytanie przez jakie agencjr mozna sie zatrudnic ? Work Service to wiem. Jest jakas jeszcze ? I jak sie nazywa ? Prosze o szybka odpowiedz. Wazne. Dziekuje

Filipexp
@Pracu$

Progres, GiGroup, Biznes Partner , Randstad chyba wszystko

T . M u s i e l a k

Drogie koleżanki, szanowni koledzy. Na wstępie chciałbym podziękować za dwa lata wspólnej pracy, w czasie których zebrałem bezcenne doświadczenia życiowe. Przekonałem się między innymi, że w najtrudniejszej sytuacji pomoc może nadejść z najbardziej nieoczekiwanej strony - od osoby reprezentującej inną firmę, inną narodowość czy inną pozycję społeczno-zawodową. Dowiedziałem się też, że niektórzy ludzie zawsze skrywają przysłowiowy "nóż za plecami" i obojętnie, ile razy by się takiej osobie nie pomogło, zawsze będzie myślała tylko o donoszeniu, pomawianiu, oczernianiu i utrudnianiu pracy innym, żeby sama wypadła lepiej na w ten sposób spreparowanym tle. Generalnie okres spędzony w DC H&M Gądki pozbawił mnie złudzeń, że ludzka szlachetność i solidarność mają jakieś szanse przebicia się w tłumie pozorantów, kabli i hejterów. Dopiero dziś rozumiem tych uczciwych i porządnych pracowników, którzy starali się cicho i niejako na uboczu wypełniać powierzone im obowiązki, tak aby nie wchodzić w drogę rozwydrzonym zgrajom, urządzającym w godzinach pracy teatr za teatrem, a w czasie przerw pogrążonym w na poły spirytystycznych seansach obmowy i nienawiści. Nie wiem czy wiecie, przyjaciele, o istnieniu następującej reguły: każdy duży zakład przemysłowy posiada swoją komórkę i ochronę służb specjalnych. Jeżeli w danej korporacji przeważa kapitał niemiecki - tajne służby też będą niemieckie. Znaną od dziesiątek lat i postaci Hansa Klossa metodą działania tych organizacji jest podstawianie posługujących się skradzioną tożsamością sobowtórów na miejsce prawdziwych ludzi - tak zwanych "matrioszek", "wtórników" albo "nielegałów". W związku z tym mam pytania: - czy na terenie zakładu nadal widywane są osoby mogące uchodzić za sobowtóry bądź bliźniacze rodzeństwo osób pracujących tam od lat ? - czy próbują one przedstawiać się jako osoby, które przypominają ? - czy nie macie czasami wrażenia, że twarz waszego kolegi/koleżanki dziwnie się zmieniła, a niekiedy na stałe - wraz z charakterem ? - czy stosunkowo dużo byłych pracowników i pracownic ulega nieszczęśliwym wypadkom po odejściu z pracy ? - czy członkowie zagranicznych wizytacji przypatrują się waszej pracy, czy też Waszym twarzom i sylwetkom !? - czy wiecie, że zachodnie korporacje rywalizują z chińskimi, a w Chinach otwarcie mówi się o stosowaniu technik kontroli umysłu na terenie tamtejszych fabryk ? - czy na Bookingu czas płynie dwa razy wolniej niż na Picku, a ludziom masowo zmienia się nastrój (czasami wszyscy rozmawiają, to znów cała hala jest cicha) ? Pragnę się jeszcze zwierzyć, że gdybym jeszcze raz musiał pracować na terenie DC H&M Gądki, starałbym się niczego tam nie jeść i nie pić - oprócz artykułów przyniesionych z domu, z którymi nie rozstawałbym się ani na moment. Po zakończeniu kariery taśmowego moje zdrowie bardzo się poprawiło - przestałem cierpieć na łamliwość kości, chroniczne duszności, kłopoty z układem pokarmowym i zaburzenia przytomności. Przestałem też widywać swojego sobowtóra - a jeśli Wy go widujecie, proszę nie mylcie go ze mną; ja nadal nie mam zębów. Pozdrawiam ! - i życzę wielu artykułów w DC News, traktujących o poruszonych przeze mnie problemach; wszak nie można zaprzeczyć, że firma b a r d z o interesuje się pracownikami.

Rodeo
@T . M u s i e l a k

Inne firmy czekaja na Pana z utesknieniem i przyjma Pana z usmiechem na twarzy. Pozdrawiam

Kowboj
@Rodeo

Przecież, że tak ! życzę nowej pracy w której jest o wiele lepiej.

Dziunio
@T . M u s i e l a k

Bilety mają głęboko schowane?

pytanie

hej, słyszałem że dużo pracy jest, bonus itd, a nadgodziny może też są?

Kji
@pytanie

A kiedy maja niby byc ?

,,,,
@Kji

32 stycznia na 1 i 2 zmianie :)

Dds
@,,,,

Haha jacy wszyscy chetni do pracy a jak maja isc to narzekaja brawo

masakra
@,,,,

zapominałem, że pracuje z de@@@@@i

Klki

Wypłata będzie 9 czy 10 stycznia?

zastanawiające

A Krzysztof ma nową laskę? Szybki raz do jednej za moment do innej

Szef CPN
@zastanawiające

Nie, akurat Gronkiewicz oblazło

Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia - skończcie z tą nienawiścią , zazdrością i hejtem. Fałsz i obłuda króluje niestety w Gądkach.

@321

Niestety to prawda ale to się nigdy nie zmieni

Trener

Wprowadzanie nowego systemu i związane z tym szkolenia to dramat. Jestem trenerem i myślę o rezygnacji. Nikt nic nie wie. Liderzy wiedzą jeszcze mniej niż my. Brak wsparcia, presja że ma być dobrze. Uważam że sam system jest super ale szkolenie poniżej krytyki. Nie chcę nawet myśleć jak będą pozostali dostawać wiedzę. Komuś wyobraźni zabrakło

@Trener

Ha ha mysleliscie ze za nic kase bedziecie brac trenery nieroby

rpka
@Trener

i ludzie myślą, że na nowych telewizorach będą grać w fife

Xx

Kasę bierzemy za nauczenie takich matołów jak ty.

do pana "matoła"
@Xx

sam chyba jesteś matołem skoro obrażasz innych. :) nie obrażaj nikogo bo karma zawsze wraca. szkól się dobrze by następnych dobrze wyszkolić za te kilka złotych więcej. Ciekawe czemu tylu trenerów ucieka .......................

@do pana "matoła"

Tak jak napisał Trener rezygnujemy bo nie dostajemy tyle info ile potrzeba. A potrzeb dużo żeby dobrze wyszkolić i jeszcze znosić humorki tych których mamy uczyć. A trenerem mógł zostać każdy... Ciekawe czemu tyłu nie przeszło

Al
@Trener

Przyjdzie trener i dowiesz się, że prezesem nie będziesz :)

do pana
@:)

ładnie ujęte"każdy mógł zostać" no właśnie każdy, szkoda w tej chwili tych najbardziej ogarniętych,bo są osoby które na to stanowisko zasługują mają dar tłumaczenia zdobywają szybko wiedzę i potrafią ją naprawdę przekazać.itd, a większość to poszła do jaj dostała się i właśnie ona ma przekazywać wiedzę......a teraz chodzą z głową u góry bo oni są trenerami obszarowymi. Do tego wymyślanie że na t ę zmianę nie pójdę ani na tamtą. Chyba każdy trener godził się na warunki i miał przedstawioną jasno sytuację. trzymajmy kciuki za wszystkich :) nie denerwujmy się przed świętami. a poprzedni komentarz był dlatego, że forum to forum, ale od matołów się zaraz wyzywać , jeden szybciej łapie inny wolniej, do tego trzeba mieć cierpliwość.

@do pana

Bo liczyło się to jak bardzo jesteś wygadany, a nie to czy umiesz dobrze przekazać zdobytą wiedzę.

Aserehe

Wypłata na grudzień będzie jakoś szybciej?

Hmek
@Aserehe

Wypłata grudniowa wpłynie 19 grudnia.

Jebadlo
@Hmek

A orientujecie się czy pracownicy agencyjni dostana wypłatę przed świętami? Czy dopiero 10 stycznia?

Antiwooooork
@Jebadlo

Work na pewno nie dostanie ????????????

Jebadlo
@Antiwooooork

Chodziło mi o agencję BP a nie work

Graz

Dopóki rządzić będzie Majkel, to będzie źle

pnatubo
@Graz

chyba Majkel już nie rządzi , rządzi chyba pani DG

Trąba
@pnatubo

Może dlatego jest tak źle

Dorka

Hej. Jestem zainteresowana pracą w gądkach i pytanie moje takie czy z Szamotuł dowoża do pracy? Dodam że jestem z okolic Szamotuł i chciałabym wiedzieć czy ktoś tam pracuje

Nika
@Dorka

Jeśli lubisz bajzel organizacyjny, niskie zarobki i normy z kosmosu to aplikuj.

@Nika

Nie chodzi mi o to jak ta praca wygląda tylko o sam dojazd i czy ktoś z tych okolic dojeżdża

menadzer
@Dorka

naprawdę polecam szukac innej pracy.

@menadzer

Aż tak źle??

Dorka

Nadal nie wiem o co chodzi...

Gra
@Dorka

Ten magazyn to (usunięte przez administratora) uciekaj jak najdalej!!!

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.