Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Bobi

Wiecie moze kiedy zabiora caly automotiv z Czaplinka?

Ktpautomotiv
@Bobi

Słyszałem o zwolnieniach z automotivu w czaplinku to prawda ze maja zwolnic 400osob?

nowy

Najlepiej udawac idiote , nie wychylac sie , doceniac liderow i kierownikow , zadawac duzo pytan , byc otwartym na nauke i tak mozna sie na troche ukryc i koniecznie szukac czegos innego , bo w tej firmie max to 2 tys oczywiscie z nadgodzinami [ sa tacy ktorzy mowia ze tyle zarabiaja] Gdyby mozna tam bylo zarobic trojke to moglbym zawalczyc o te prace ale za 1500 nawet nie mowy . Zwolnienie, fuszka i na swoje sie wyjdzie.

rzondamkasy

Pracowalem tam i od razu w miedzy czasie szukalem innej roboty , normalnej a nie użerania się z frajernią . Jeśli chodzi o te narzędzia do pracy to fakt z początku nie dali ale po 2 miesiącach jak poszedlem do narzedziowni to mieli mase na stanie w szafach :O . Znalazlem prace w normalnym ,fajnym zakladzie za wyższą pensje , różnice są koloslne , normalna atmosfera pracy , wygodne ciuchy robocze , potrzebne narzędzia pracy . Do tego syfu już nie wrócę , musialby mnie ktos zmusic , wolalbym głodowac , po prostu przyzwyczaiłem się już do nowego miejsca pracy .

Nierob

Wicie moze dokladnie kiedy wyjezdza ciecie do Białogardu? Bo nie wiem kiedy mnie zwolnia he he

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
NOWY

Pracuje od 21 11 na razie obserwuje i sie ucze. Pierwsze minusy : koedukacyjny kibel , szatnia- konkretnie szafki . Podobno za palenie mozna dostac nagane - sprawdze. Czlowiek ktory mnie uczy po 11 latach pracy twierdzi , ze zarabia nie wiele wiecej niz ja , chociaz na moje oko ma bardzo duza wiedze i umiejetnosci. Podobno jest zwiazek zawodowy - sprawdze napisze co i jak

podatnik
@NOWY

Kolego za samowolne wyjscie palenie podczas pracy to mozesz nawet wyleciec z tej roboty. Uwazaj na donosicieli, ktorzy udaja dobrych kolegow i kolezanki. Za dlugo tam pracowalem i za duzo sie napatrzylem.

Pegerus

Wszystko juz wyjezdza z czaplinka cały automotiv ciekawe jak tam sobie poradza w Białogardzie zycze powodzenia :-)

Całaprawda

MASAKRA Zamawiają juz kolejne koszulki ( dla niektórych 8 szt!! po co??) a nie ma czym pracować. Narzędzia dostałam po 6 miesiącach pracy, ( oczywiście musiałam sie kilkanaście razy upominać ), bo niby nie ma, wciąż na "pożyczkach" od koleżanek. Zamawiają bzdury, niepotrzebne rzeczy, a tego co trzeba nie ma. O kwestii butów roboczych żal gadać. Kupili tanie G****, niewygodne, ciężkie, nogi puchną, w nocy drętwieją, ale oni mają to gdzieś, bo sami też je noszą.... Ja się pytam co to za noszenie jak 90% dnia przesiedzą przy biurku?? Niech się jedna kierowniczyna z dyrektorką cwaniaczki zamienią, niech postoją 8 godz w tych "super" butach, ciekawe jakie by było wtedy ich zdanie. Tak samo biura,bhp i tym podobne osoby, wchodzą w butach jedynie na hale na parę minut i wywody wielkie., bo oni mają, a wracają do biur i już swoje wkładają. Co to za dyskusja w ogóle? A spróbuj usiąść na chwilę ( zeby nogi odpoczęły ), już wielki krzyk, bo przerwa jest 15 min dla WSZYSTKICH, a z biur ( jakość, logistyka, ta co opisy drukuje) co godzinę na fajeczkę po 10 minut i jest ok...

bezimienny

W tym zakładzie kierownictwo ma poprzestawiane priorytety. Dla dyrektorki ważniejsze jest ustawianie regałów, albo czy ludzie chodzą w fartuchach, koszulkach,butach, niż czy jest czym pracować. Wiadomo lepiej nawrzeszczeć na pracownika, postraszyć i zmieszać z błotem by pokazać kto tu rządzi, niż zająć się organizacją pracy. Ważniejsze jest by paski na podłodze były prosto przyklejone, niż by przypilnować wprowadzania korekt i zmian-przycinek do liderów i kierowników. Ogólny " (usunięte przez administratora) quot;, chaos. Brak perspektyw, licha płaca i ciągły wzrost wymagań.

Brutalna prawda

Znalazłem pracę w tym kraju (Polsce), lecz zastanawiam się nad wyjazdem, z bardzo prostego powodu. Obserwując poczynania osób zaczynających się od zwykłego lidera po samych dyrektorów kończąc ma się wrażenie, że to nic innego jak zwyrodniali "KAPO", a sam zakład to "obóz pracy przymusowej"!!! Dostajesz łachy, buty (niby robocze), lecz tak niewygodne, że nogi masz poobcierane, a sama praca, to tempo, tempo i jeszcze raz tempo w zamian za talerz ochłapów!!! Mają rację Ci którzy wyjechali i Ci którzy stąd wkrótce wyjadą. Mam nadzieję, że niedługo również będę jedną z tych osób.

podatnik

dejw podam w watpliwosc twoje niedowierzanie, bo chyba w kablu nie pracujesz. Podam jeden przyklad( bez nazwisk)kiedy to jedna osoba zaczela pracowac na brecie przez dwa tygodnie, po czym zostala przerzucona na inny dzial jako lider. Zabawne to, bo nie dosc ze byly bardziej kompetentne na to stanowisko osoby pracujace na dziale, to lider nosil dwie plakietki "lider" i "ucze sie". Przy czym ta plakietka "ucze sie" byla dawana dla poczatkujacych ludzi produkcyjnych i zwyklych zoltodziobow nie majacych z reguly pojecia o robocie. Tak, wiec mozna?Mozna.

Pracownik byly

To fakt zakład jest specyficzny i to prawda że liderzy awansują przez znajomości oczywiście nie wszyscy ale większość. Nigdy nie szanowali pracowników mówiło że na twoje miejsce jest 100 osób. Teraz niestety maja problem bo ludzie nie chca przychodzić do tego zakładu. Trzeba mieć znajomości i dobrze żyć z kierownictwem żeby nie robili problemów. Mam złe wspomnienia z tego chorego zakładu i więcej tam nie wrócę wolę chodzić głodna niż tam pracować

zygfryt

A ja wspomnie ten zaklad inaczej . Liderzy - Jaka jest wasza najwieszka wada ? Nie współpracujecie i krzywdzicie . Jak przychodzi nowa osoba na dział to nie dajcie mozliwosci wspolpracowania z tą osobą jeśli ja ją znam . Bo co ?! Boicie się że będą glupie gadki zamiast pracy ? NIe ! Lepiej by szla wspolpraca a wy to uniemożliwiacie bo nie ufacie . Do pracy nie przychodzi się palic glupa lecz pracowac wtedy czas szybko zleci . Rzucacie też ludźmi jak śmieci po różnych stanowiskach na dziale i to tych nowych i po co ? 3 tygodnie na szafach , 2 tygodnie na panele lub bret i z powrotem na szafe i po co to ?! To żałosne , nowy nie nauczy się pracy jak bedzie rzucany na różne stanowiska na dziale . Luki w ten sposob uzupelniacie ? wątpie bo akurat dzialo się tak jak nie bylo rekrutacji

vanillahajs

Hory zakuad karny . Wole jesc suchy chleb niz pracowac w nedznej atmosferze z podpjerdalaczami na czele liderami za dyche . Wywalili mnie miesiac temu kij wie za co . NIe bylo jakos uwag ze cos robie zle a mam wrazenie ze solidnie sobie radzilem . liderzy chyba miedzy soba szeptali co robie zle a mi w oczy nie powiedzieli ze jest cos nie tak .

maruda

Największą podwaliną zła tego zakładu jest kierownictwo danego działu . Kierownik to zazwyczaj sztuka .Z reguły takie osoby które dostały się tylko i wyłącznie po znajomościach. Takie marionetki podatne na manipulacje -czyli góra przyciśnie a oni później posłusznie wykonują. Do tego dochodzi lider zazwyczaj liderzy z reguły to liczba mnoga. To osoby pracownicy danego działu dla których awans na stanowisko lidera spowodowany był przez tzw."uprzejmie donoszę" czyli podpierdalacze głupot szukający jedynie zaczepki i sensacji aby tylko donieść kolejną głupotę kierownikowi a kierownik się cieszy i leci na rozmowę do takiego pracownika chcąc go opierdolić-niesłusznie.A lider wtedy rośnie w jego oczach.Jak to mówią dobrali się w korcu maku.I to własnie oni doprowadzają do bardzo złej atmosfery na każdym dziale przez którą ludzie mają już dość tej pracy i uciekają z tego zakładu.Co z tego że praca jest lekka .Jak atmosfera jest fatalna.Ludzie potrafią się tam zeszmacić i sprzedać drugą osobę za premię 100 zł.Czy tak zakład powinien funkcjonować? Ludzie zamiast przyjsć do pracy i wykonać spokojnie swoją pracę to muszą dodatkowo wysłuchiwać głupot i użerać się na kazdym kroku z ludźmi którzy kierują daną jednostką . A potem się dziwią że ludzie uciekają z tego zakładu i nikt nie chce przychodzić bo jest zła opinia...Róbcie tak dalej to na pewno przyjdą. Na koniec chciałbym jeszcze powiedzieć że dalej śmieszy mnie fakt żeby tak duży zakład pobierał opłaty za dojazdy do pracy od pracowników?! Przecież to w gestii zakładu powinno być zagwarantowanie i bezpłatny dojazd do miejsca pracy a nie pobieranie jeszcze dodatkowych opłat z tego tytułu. Faktycznie jakby ten zakład był biedny ale prosperuje dość dobrze .-jeszcze. Fakt faktem na to wszystko zapracowali sobie ludzie ponieważ w większości to s (usunięte przez administratora) które boją się coś powiedzieć w danej sytuacji ponieważ zawsze jest lepiej obgadywać takie sprawy poza oczy.

monster

Jeśli PKC Group nie zwolni panią prezes,dyrektorów i resztę pajaców to już mogą zwijać manele.Nie trzyma się ludzi przez których ludzie nie idą do pracy bo jest zjeb... atmosfera.Dla mnie było by to tylko pstryknięcie by pozbyć się słabych ogniw by machina ruszyła.Każda z osób siedzących na PKSie mogła by ich zastąpić.Wystarczyło by ich ubrać stosownie i tak nic nie wytwarzają.Siłą zakładu są ludzie bo coś potrafią.Nie ma ludzi nie ma zakładu.

stivmajster

Jako były pracownik lubie tu wejsc i poczytac troche co inni myslą . liderki to największa porażka tego zakładu . Czasami nie potrafią zrozumiec pewnej sytuacji , zeszmacą cie i tyle . Pracowalem w wielu miejscach ale takiego dziwnego zakladu to ja nie widzialem . Praca jest fajna , lekka , szperająca ale liderzy wymagaja coraz wiecej , wiecej i wiecej , nie powiedza ci ze dobrze ci dzis poszlo , beda wymagac coraz wiecej i widza tylko blędy - sa pamiętliwi .

Salma

"Ryba zawsze psuje się od głowy". Osoby na kierowniczych stanowiskach, zwłaszcza tych najwyższych, ustalające pewne zasady obowiązujące w tym zakładzie sami perfidnie i z premedytacją je łamią. Bo czymże różni się jakiś pajacowaty dyrektorek w tej swojej koszulince, wycierach i pantofelkach??? Przebywając na produkcji jest narażony na ryzyko wypadku, jak każdy inny. Powinien wchodząc na halę zakładać przede wszystkim obuwie ochronne, oraz fartuch. Mało tego, kierowniczki na działach także paradują jak im wygodnie. Lecz, żeby i tego było mało to "liderki" przechodzą już same siebie. Nie dość, że same nie noszą odzieży ochronnej to potrafią pracownicę zmieszać z błotem za jej brak.

stivmajster

kolego "maruda" Ukraińców wezmą . Ich jak psów w okolicy w zakładach w których nie ma komu robic :P . Jeżdżę z towarem po 3 powiatach i stare ekspedientki mają o czym plotkowac a ja sie naslucham ciekawych wypowiedzi hehe . Do kabla tez pójdą . To bedzie ostateczne rozwiązanie tego zakladu bo inaczej padna . Placa minimalna od stycznia 2017 2000 brutto , dla Ukrainca to raj jak dla Polaka w Niemczech

maruda

Ostatnie podrygi tego zakładu. Kiedy otworzą nowe zakłady w Łobzie ,Złocieńcu w Drawsku Pom . kabel straci masę pracowników. I oni o tym już dobrze wiedzą dlatego się boją .Ludzi już nie ma skąd brać .. Wydaje mi się że trzeba wyruszyć statkiem do Afryki i złapać kilka murzynów w siate. Płaca tak naprawdę nie jest adekwatna do pracy jaką się tam wykonuje . W Niemczech podobne zakłady do kabla płacą swoim pracownikom produkcyjnym od 1700 Euro na rękę kolo.Berlina. W kablu wszystko opiewa na teorii "szybko,szybko..bo mamy tyły" a prawda jest taka że te szybko -to jest wysoka premia dla kierownika danego działu a ludzi wykorzystują na zasadzie wydajności. Są działy w Czaplinku czy w Drawsku Pom. na którym "liderzy " -zaczynają powoli przewyższać ilość pracowników na danym dziale. Dyrekcja powinna w końcu przejść się po działach i zobaczyć jak te darmozjady nic nie robią i zdegradować ich do pracownika produkcji. Ale widocznie jest na to przyzwolenie. Dajcie ludziom normalną stawkę wynagrodzenia ,zlikwidujcie w końcu koszty przejazdu dla osób dojeżdżających z poza miejscowości danego zakładu ,szanujcie wszystkich pracowników i wtedy może ludzie będą chętni tam pracować.

stivmajster

Mozez probowac moze ci sie spodoba "pasta" . Na pewno cie przyjmą wystarczy poczekac az zaprosza na rozmowe i po kilku dniach bedzie zatrudnienie . Przyjmują , zwalniają , ludzie tez sami odchodzą . Karuzela się kręci jak w wesołym miasteczku , nic się nie zmienia . Zejdą na psy bo w okolicy np Drawska i Czaplinka robią zakłady pracy m.in w Złocieńcu i Łobzie . Ja pracowalem tam 6 miesięcy chłopie ale ten ostatni szósty miesiąc był dziwny . Patrzeli mi mocno na ręce jakby wymagali nie wiadomo czego i pewnego dnia przynieśli kilku osobom wypowiedzenia na dział . Robota jako taka . Fizycznie się nie narobisz .

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska