Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Praca

@Praca

Proszę przesłać swoje CV na adres rekrutacjakabel@gmail.com . Skontaktujemy się. Zapewniamy anonimowość.

Praca
@Anonim

Anonim 2017-03-29 12:27 A jakie zarobki mam doswiadczenie na automatach 10letnie certyfikaty Mi tylko chodzi o zarobki

nowy
@Praca

dostaniesz 2200

nowy

podajcie nr tel pogadamy

Czaplinek

Ten zakład to dno I pracuja sami kapusie na bombardierze jeden na drugiego kabluje co za ludzie

@Czaplinek

czyli że w Kablu pracują kable. czego się spodziewaliście :P ja tam na swój dział nie narzekam, ale zdarzyło mi się pracować na kilku innych i to była tragedia.

NIE maruda

Wiecie co, zawsze najwięcej mają do powiedzenia osoby, które coś przeskrobały albo, którym się nie chce... Ludzie boją się zmian, nowości to normalne, ale tylko w ten sposób można się rozwijać i iść do przodu. Nie rozumieją tego tylko Ci, którzy nie chcą się rozwijać i iść dalej, ale zarabiać więcej to każdy by chciał. Narzekać to każdy potrafi, ale ruszyć się i coś zmienić to już za ciężko. Ruszcie głową! Czy zakład, który się rozwija i ma tyle otwartych rekrutacji zwalniałby dobrych pracowników?? Sam byłem kilka razy przenoszony między działami, nie zawsze mi to pasowało, ale dzięki temu mam większą wiedzę i dzisiaj poziom eksperta i większą kasę. Coś za coś. Jak dostałem oferte z Kabla to przez te komentarze o mały włos bym z niej nie zrezygnował. Na szczęście nie miałem wtedy nic do stracenia i postanowiłem spróbować. Nie ma firmy idealnej, zawsze będzie coś co nie pasuje. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Czaplinek

Ciekawe ile w tym tygodniu zwolnia ludzi pewnie znow 28 zeby nie placic odpraw pracuje tu 8lat I chce juz odejsc do normalnej pracy a nie z dnia na dzien isc I myslec czy przyniosa wypowiedzenie ten zakład doprowadza do upadłosci a białogard nie poradzi sobie z ta produkcja maja za mało ludzi z duzym doswiadczeniem

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Zwolniłem się sam z KTP ,bo i tak by mnie zwolnili.Tak się niby firma rozwijała , a tu proszę,zwolnienia.Starachowice miały pomóc.I tak pomagają,ze cały automotiv wywożą do Białogardu.Ludzie są zwalniani ,albo przenoszeni na bombardiera , gdzie traktują ich jak zło konieczne.Nie wiem co się tam dzieje , ale dobrze nie jest.Był dobry dyrektor i już go nie ma .Szkoda ludzi,dobre ,zgrane zespoły pójdą za bramę.

Przeniesiona
@były pracownik

Sama zostałam przeniesiona na Bombardiera. I nie widzę abym była traktowana jak zło konieczne. To nie prawda, oczywiście muszę się nauczyć nowych rzeczy będzie trudno ale jak dałam rade być prawie na wszystkich działach na automotiv to i tutaj dam radę tylko trzeba chcieć. pozdrawiam wszystkich chcących i pozytywnie nastawionych.

Lokalna firma, z ugruntowaną pozycją na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych operatorów maszyn do obróbki kabli (cięcie, zakuwanie, obsługa automatu tnąco-zakuwającego). Używamy urządzeń firm Comax, Hanke, Schafer. Osoby zainteresowane podjęciem stałego zatrudnienia proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacjakabel@gmail.com .

Podatnik
@Anonim

Jak mniemam chodzi o firme Rimaster, ktora ma oddzial w Bornym Sulinowie. Mozna sie dowiedziec ile konkretnie ludzi szukaja na te ciecia?

@Podatnik

Witam, Siedziba firmy mieści się w Szczecinku. Mamy wolne 3 etaty.

czaplinek

przełożeni nie liczą się z pracownikami, zwolnienia doświadczonych pracowników mających wiedzę i umiejętności

Podatnik
@czaplinek

W tym zakladzie to nie nowosc. Niewazne czy wzorowo ktos pracowal przez 10 lat, czy jest zwyklym cwaniaczkiem. Wszyscy leca hurtowo.

Zastanawialam sie czy sie zatrudnic w kablu, ale tyle tu negatywnych komentarzy, ze chyba dam sobie spokoj. Ostatnio zszokowala mnie dawna kolezanka(na szczescie prawie wcale jej nie widuje, bo nawet nie chce), ktora jak twierdzi byla liderka i zachwalala sobie posade. Nie to, ze bylo cos w tym zlego, ale z jej opowiesci wnioskuje, ze trzeba byc zwykla k...a zeby byc liderem, czyli szmacic i sprzedawac ludzi za pare stow wiecej (choc sadze, ze nie wszyscy tacy sa). Z jej opowiesci wywnioskowalam oprocz bluzgow na ludzi, oczerniana(gdyz dla niej zwykli pracownicy to byly zwykle szczury i debile ktorych trzeba bylo trzymac w ryzach i drzec jape, zeby wiedzieli gdzie jest ich miejcse w szyku), czula sie jak bogini podsluchujac prywatne sprawy ludzi i kablowac na nich w razie czego. Nie wiem czy mowila prawde czy nie, ale takiego szmaciarstwa to ja nie toleruje i pewnie zostalabym wylana w pierwszy dzien za postawienie sie do osoby, ktora zaczelaby mnie gnoic, albo kogos innego w mojej obecnosci tylko dlatego, ze ma przed nazwiskiem pare literek o nazwie lider i siano w glowie:D

Standardowo
@Ewa

Nie zastanawiaj sie, nie warto, to syf i dno! Z resztą jeszcze troszkę i się wszystko rozpadnie.

czaplinek

znów sie zaczeły zwolnienia haha a Ludziska pisza o przyjęciach

Człowiek

Co sądzicie o stanowisku inżynier procesu?

inż.
@Człowiek

Fajne stanowisko. można się rozwijać jak ktoś lubi wyzwania. Napewno trzeba myśleć. Pracowałem tam rok na tym stanowisku. wymagają dużo ale jeśli przejdziesz ocenę to można ładnie zarobić . Niestety ja musiałem się zwolnić ze względów rodzinnych. pozdrawiam

NOWY

Napisalem do wujka googla aby cos mi powiedzial o zwiazku zaw. w kablu. Moj wujek nic nie wie. Chcialbym napisac jakis anonim do zwiazku bo w firmie nie moge znalesc kontaktu , a nie chce poswiecac przerwy na szukanie Pani czy Pana od zwiazku . Jest to jedyny moment na zapalenie. Jak sie kogos pytam o zwiazek to moi rozmowcy jakos dziwnie milkna. Nawet ludzie , ktorzy tam pracuja kilka lat. To ilu jest zwiazkowcow w zakladzie? 15? Czy ktos mi odpowie jak sie zapisac do zwiazku w czaplinku? A MOZE NOWY ZWIAZEK? CO WY NA TO?

Boga

Tak zmieniło się zwalniają ludzi i zmuszają innych do pracy akordowej czyste bezprawie ale nie długo się to skończy jak się cały zakład posypie przez pomysły jednego pajaca...

aaa
@Boga

dokładnie masz racje i tak będzie prędzej czy później

Damian

Staram sie tam o prace, ale nie wiem jak jest, daja umowe odrazu po przyjeciu czy dopiero po kilku miesiacach? Na czym ta robota głównie polega? Słyszałem , że robi sie jakies szafy do pociagów, praca głównie samotna czy w grupach? Jak tera z placą? Rok temu byłem w Drawsku na rozmowie bylo 1350zl zmienilo sie cos ?

NOWY

Zwiazek zawodowy dbajac o dobro swoje i swojego pracodawcy podpisal zgode na system czteromiesieczny. Panie i Panowie tzw. zwiazkowcy zawodowi! Gratulacje. Jestem pelen podziwu dla Waszej wytrwalosci i poswiecenia w walce o wlasne stolki. ILE TRZEBA POSWIECIC WLASNEJ GODNOSCI DLA ETATU? ILE MUSIELISCIE I BEDZIECIE MUSIELI ZNIESC PATRZAC LUDZIOM W OCZY ? SZACUN

Luzik

Zamknęli by ten syf to ludzie by odżyli,bo na razie są warzywami na lekach.Nie było by ciągnięcia drutów to zamiast tego powstałby inny zakład.Wymieniono by kadrę błaznów nic nieznaczących poza murami zakładu.Przecież PKC kupiło zakład,minął już rok.Ile zostało?Rok?I poleci kadra.Po co płacić polaczkom jak można wsadzić swoich.Zegar tyka dlatego w zakładzie palą się styki niektórym :D Rimaster przejmie automotiv pewnie i się rozwinie,a kabelki zrobią pare wagonów i tyle będzie pendolino na rynku :D

Władek

Moim zdaniem to w tej firmie jest źle ponieważ prezes trzyma tych wszystkich dyrektorów, jak by kierowali tom firmą normalni ludzie było by napewno o wiele lepiej ludzie powinni zrobić protest o zmianę dyrektorów!!!

NOWY

Pogadanki na temat jakosci pracy, porzadkow , terminow. Panienki liderki lataja po zakladzie udajac ze pracuja. Nie bede pisal po czym widac te scieme bo sie wyda gdzie pracuje. Jak dyrektor pojawia sie na hali to dostaja przyspieszenia. ILE RAZY MOZNA SPISYWAC TEN SAM NUMER? Slownictwo pana dyrektora - poziom BUDA Z PIWEM. Nie placenie za nadgodziny - standard .Jak sie upomisz to mowia ze wyrownaja w nastepnym miesiacu. Na ktoryms zebraniu padl temat zarobkow i padl doslownie.;Pracujemy nad tym tematem; dyplomatycznie odpowiedzial pan kierownik.Z tego kierownika to mam dobry ubaw .Facet robi nie wiadomo co ale z jaka zawzietoscia . Nie wierze ze on nie wie ze sciemnia , bo jesli nie wie to kto mna kieruje? ZWIAZKU ZAWODOWY !!! GDZIE JESTES??? Szukam i nie moge znalesc . Podobno przewodniczaca przyrosla gdzies do stolka . Firma ladnie opakowana tylko tyle.

Andziula

Wiecie może czy są dojazdy z wiosek tam do kabli bo chciałam podjąć tam pracę?

Pracownikktp

Zwolnienia w ktp Czaplinek podobno maja zwolnic 400osob z automotivu cos slyszeliscie?

cicho-ciemny

a ja ide sprobowac,,,,zobacze jak tam jest. a jesli ktokolwiek,nie wazne czy dyrektor czy kierownik...podniesie na mnie glos, probojac mnie zgnoic,,,,to trafi swoj na swego...

Ktp Czaplinek
@cicho-ciemny

To uwierz mi dlugo tam nie pracujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska