Opinie o Soraya S.A. w Radzymin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Soraya S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Soraya S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soraya S.A. w Radzymin

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Witam czy jest warto aplikować do utrzymania ruchu?

Czy Soraya S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź Nowy wpis

Jaka Soraya? Soraya nie istnieje od wielu lat. Teraz to Bielenda.

Ola Nowy wpis
@Odpowiedź

A fabryka Bielendy w Krakowie jeszcze działa?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Soraya S.A.?

Tonik

Taka cisza zapanowała na forum? Jest tak dobrze?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Soraya S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ppp

Witam, jak na chwilę obecną wygląda praca w dziale handlowym, jaka jest atmosfera, czy góra nadmiernie ciśnie, czy szefostwo się często zmienia jak w innych firmach, czy można przy realizacji planu spokojnie pracować? (stanowisko PH terenowe) Dzięki za info.

Jacek

Czy dowiem się od was w kwestii pracy w firmie? Mam zamiar aplikować i dobrze jest wiedzieć cos od pracowników. Jak aktualnie sie pracuje? Czy są jakieś benefity?

Joanna

Rzeczywiście forum nie powinno być miejscem @xyz, gdzie oczernia się kogoś z pracowników. Ludzie czekają raczej na informacje dotyczące warunków pracy, czy aktualnej rekrutacji. Dobrze byłoby gdyby ktoś mógł zmienić obecny ton wątku i napisać więcej na temat Soraya.

xyz

Nieładnie jeżeli w opisie wymienia się imiona i pierwszą literę nazwiska swoich koleżanek z którymi się pracowało, ale to może zrobić tylko osoba która nie ma za grosz ogłady i wychowania .Najlepiej jak się zajmie swoimi sprawami i uda się do psychiatry .

Joanna

@Prawda wspominasz o tym, że w firmie panował mobbing. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce? Piszesz, że pracowałeś w firmie kilka lat temu. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie?

Hahaha

A Pani zamiast obrabiać komu (usunięte przez administratora) niech się wypowie o swoich ekscesach, bo do tej pory krążą bardzo ciekawe historie. Pozdrawiam????

Joanna

@Farmaczy dalej pracujesz w Soraya S.A.? Co więcej możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca na Twoim stanowisku?

Farma

Wiesz co, ja znam soraya od lat i powiem Ci, że generalnie jest to dośc prosta sprawa i powiem tak - dobrze sie tam dzieje, kasa jest zawsze na czas, powyżej średniej krajowej, generalnie to bardzo fajna sprawa

izzy

Jak dla mnie to wszystko zależy od tego jakie konkretnie warunki oferuje Soraya w Radzyminie aby móc na 100% zadeklarować chęć pracy u nich. Bez konkretnej informacji raczej nikt w ciemno nie podejmie pracy, także jeżeli ktoś za słabe pieniądze wskoczy na dane stanowisko to chyba tylko desperat, no chyba, że oferują konkretne pieniądze.

tomek

no pewnie, przecież macie jednak tak, że zastanawiacie się nad ofertą i zastanawiacie się a jednak ostatecznie nic z tego nie wychodzi.. moim zdaniem jeszcze trzeba spróbować, bo potem może nie być tej oferty jednak, albo już ktoś inny wskoczy na to miejsce i nie wiadomo już jak to wygląda wszystko.

Andrew

a ktoś wie, czy są obecnie przyjęcia w firmie? Ewentualnie jakiś kontakt email do działu rekrutacji?

Jadwiga

Ja również uważam, że nie jest tak tragicznie a osoby, którym brak motywacji do pracy pewnie ten sam problem miałyby i w innej firmie. Zawsze narzekają Ci, którym praca nie bardzo wychodzi ( i to bez względu na zajmowane stanowisko)

Maniek

Masakra jest. Ludzie nie maja motywacji do pracy. Chyba firma zmierza ku upadkowi. Strzezcie sie!!!!

Skala

Zgadzam sie z ostatnią opinią w zupełności. Mój znajomy pracuje w Soraya i jest bardzo zadowolony. Nie narzeka na zarobki oraz warunki pracy. Wręcz odwrotnie bardzo je chwali. Wcześniej pracował w podobnej firmie i twierdzi, że było zdecydowanie gorzej.

Mono

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Myślę, że wiele osób nie docenia tego co ma. Taka natura człowieka. Każdemu się wydaje, że inni mają same kokosy. Jeśli ktoś jest pracowity, ambitny, nie zadziera nosa, posiada odpowiednie umiejętności i zależy mu na pracy to czy będzie to Soraya czy inna firma to z pewnością się odnajdzie i będzie zadowolony. Wszędzie liczy się inteligencja i kompetencja. W Soraya również.

zniesmaczony

grafik PH to 8 godz pracy w terenie nie licząc czasu dojazdu, czyli przy tych terenach wychodzi 10-12 godzin. zgadzam się też z poprzednimi opiniami, kolesiostwo i wazeliniarze, promocje od czapy, kompletne oderwanie od rzeczywistości i malowanie trawy na zielono gdy przyjeżdza inspekcja ze Szwecji. Mam wrażenie ze jednak w Biedronce spokojniej bo DM zza śmietnika nie wyskakuje a i zarobki podobne.

opin

Zgadzam się z lizboną, właśnie widac kto pracuje w tej firmie, ha ha ha, dobre ludzie po stażu w Biedronce, no tak wtedy to się wszytko ceni! Eksperci!

Zostaw merytoryczną opinię o Soraya S.A. - Radzymin

Soraya S.A.
2.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Polna 21
    05-250 Radzymin