Sigmar Recruitment Poland Sp. z o. o.

Opinie o Sigmar Recruitment Poland Sp. z o. o.

ciekawy 2014-06-28 14:41
Czy aplikowałaś do firmy na stanowisko konsultanta czy do ich klienta?
edek 2015-08-31 13:30
skoro @kinga prowadzi negatywny PR to ciekawe dlaczego jest taka rotacja w firmie? Co prawda wynagrodzenie nie jest złe i prowizje też przyzwoite (usunięte przez administratora)
zuza 2016-04-07 10:03
Wielki temu tam pracowałam - widać nic się nie zmieniło...
alex 2016-06-08 12:33
Zgadzam się w zupełności. Ostatnio wiele zmian ale jak najbardziej na plus.
romek 2016-06-09 15:33
Nie wiem jak wygląda praca u nich. Ale z tego co piszą to chyba dobrze. W moim przypadku pośredniczyli w otrzymaniu pracy. I tak jak napisałem jestem bardzo zadowolony.
top mop 2016-06-11 11:44
z tego co widzę to nawet jakieć praktyki w Warszawie oferują - nom to może być nie ukrywam nawet ciekawe i rozwojowe zdobyć doświadczenie w branży rekrutacyjnej - teraz to jest żyla złota i branża na topie
XXX 2016-12-29 18:34
Super firma. Bardzo angażowali się w szukaniu dla mnie pracy.Perfekcyjnie dobrali pracę spełniając przy tym wszystkie moja warunki a miałam pewne ograniczenia. Dzięki nim dostałam świetna pracę. Ludzie przestańcie marudzić, wszędzie można popełnić błąd.
Zielnik 2017-02-12 21:23
Jak mi się fajnie pracuje u nich. Super firma zatrudniająca fajnych ludzi to pół sukcesu. Mam całkiem dobre zarobki i do pracy człowiek idzie z przyjemnością! Maruderzy natomiast muszą swoje żale wylewać na forum. Czasami myślę czy ktoś takich ludzi nie inspiruje?
Julita 2017-03-14 11:07
Co nowego dzieje się w firmie Sigmar Recruitment Poland Sp.z o. o. Tak mało opinii jest na forum?
Zostaw swoją opinię o Sigmar Recruitment Poland Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigmar Recruitment Poland Sp. z o. o.