Opinie o Geoban w Wrocław łużycka 6B

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geoban. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geoban o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geoban w Wrocław łużycka 6B

dosc

zachowanie działu HR w ostatnim czasie gdy pracujemy z domu to szczyt nie napiszę czego, ....

podwyżki

słabo! to jakiś absurd to co zostało zrobione i tłumaczenia dyrektorów i managerów

Dada
@podwyżki

A jakie było tłumaczenie?

Czy pracodawca Geoban motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

motywuje

haha tym że podobno są podwyżki, że oni zrezygnowali. a okazuje sie że nie manager też nie dostał. no chyba że jest managerem ale nie wie o tym nikt

Np. Degradacja stanowiskowa ;)

Oddział w Gdynii

Czołem Wrocławiu !!! Może Wy wiecie coś na temat tegorocznych podwyżek? Jest cień nadziei na cokolwiek?

Ewelina
@Oddział w Gdynii

Ja również chętnie dowiem się czegoś na temat ewentualnych podwyżek w Geoban. Co prawda jestem dopiero na początkowym etapie zbierania informacji o tej firmie, ale taka wiedza na start też mi się przyda. No a jak w ogóle kształtują się tam zarobki? Uważasz, że są w miarę ok?

Koronawirus
@Ewelina

hej, my tu gadu, gadu a Geobanu już nie ma.

dali
@Oddział w Gdynii

tym co lubią. hehe czyli...... nie napiszę komu

pseudo

to co zrobili z podwyżkami to szczyt, od razu wiadomo, dali swoim ulubieńcom, niestety mogli zrobić lepiej nikomu, a nie że swoim , są równi i równiejsi, a komentarz przełożonych bezcenny, SZok , tylko nie podziękować!

adv.
@pseudo

Dyrekcjo! gdzie są nasze pieniądze?

korona

dyrekcja i managery pochowali się w swoich domach i mają wszystko i wszystkich gdzieś, aż dobrze że nie muszę ich oglądać.

sun

niestety ostatnio nie najlepiej, dobrze że Management sie zmienia i odchodzi, a nowy z zewnątrz widać że chce, tylko że ten stary patrzy na to i się boi. niestety osoby odpowiedzialne za identyfikację z korpo, też nic nie robią, a szkoda. dajcie większe pieniądze, awanse osobom które na prawdę na to zasługują (nowe stanowiska pracy) porządne szkolenia i benefity, a będzie spoko, a sory, niestety nie, bo jak się nie podoba to nie musisz pracować.

gość
@sun

Management pięknie ostatnio pokazał, że ma pracowników głęboko gdzieś. Kiedy w Polsce pojawił się pierwszy przypadek koronawirusa, pierwsi zawinęli się do domów. W tych dniach brakowało nawet mydła w toaletach! Morale firmy spadły do zera, o ile w ogóle to jeszcze możliwe.

Tomasz

Nie przesadzajcie z takimi teoriami spiskowymi. Firma jak najbardziej w porządku, dobrze się pracuje i nie każdy nadaje się na stanowisko kierownicze!

Aby dostać awans we Wrocławiu to na pewno nie dzięki wiedzy i umiejętności. Ostatnie wydarzenia tam są tego pięknym przykładem.

<<<
@:(

No niestety, jeśli ktoś kto ma zostać specjalistą, a dopiero co dostał awans na starszego. Wiadomo, że bez żadnego sprzeciwu będzie się zgadzał na wszystko bo będzie musiał podziękować. Bez wiedzy i doświadczenia ale to nie ważne. Po co ktoś kto sie zna. Taka osoba ma klepać a nie awansować.

@<<<

Jestem ciekawy, czy na wyższe stanowiska są tylko awansowane osoby, które już pracują w firmie, czy także jest prowadzona rekrutacja zewnętrzna? Napisz proszę więcej na ten temat.

Brak możliwości rozwoju. Pracodawca stosuje raczej system demotywacji niż motywacji. Jeżeli zachorujesz na początku kwartału i pójdziesz na L4, możesz mieć już wywalone do końca kwartału, bo z premią możesz się pożegnać. Zależnie od stanowiska, za dzień zwolnienia masz potrącane 1/10 wartości brutto premii. Już nie wspominając o utracie innych benefitów. Ponadto biuro we Wrocławiu jest w kiepskim technicznie stanie. W podłodze na open space wgłębienia, na których można się wywalić. Cud, że jeszcze nikomu się to nie zdarzyło. Klimatyzacja jest, ale zagrzybiona i śmierdzi. Toalety regularnie wybijają. Pracodawca się nie przejmuje, bo siedzi w nowym biurze w Gdyni. A kiedy pracownicy zwracają uwagę na stan budynku we Wrocławiu i Gdyni, zarzuca tekstem, że porównujemy jabłko do gruszki. Podsumowując - jeżeli masz możliwość pracować gdzie indziej, skorzystaj z niej.

Anony
@były pracownik

Niestety potwierdzam. Zarobki niewielkie, oczy mydla premiami i innymi benefitami kwartalnymi, ktore i tak tracisz jezeli zdarzy Ci sie l4. Biuro we Wroclawiu w stanie fatalnym, sam bylem swiadkiem jak posypaly sie kasetony z sufitu. Dziwne,ze nie spadly jeszcze nikomu na glowe. Klimatyzacje dzialaja jak chca, latem duchota a zima zamarzasz. Na korytarzu nie raz lala sie woda bo wybijaly toalety. lokalny HR okay bo do szefostwa w Gdynii albo nie mozna sie dodzwonić albo odpowiedzą Ci jakimś bucowatym tekstem. Ogolnie atmosfera ok no chyba ze pracujesz w biurze przetwarzania dokumentów tam znajdziesz jedynie (usunięte przez administratora) i nadete szefostwo.

@Anony

A czy taka informacja o utracie premii w przypadku na przykład L4 jest gdzieś zapisana w dokumentach podpisywanych z pracodawcą? Interesuje mnie to, czy wszyscy pracownicy są tego świadomi. Może warto też drążyć z pracodawcą kwestię warunków panujących w biurze Geoban we Wrocławiu.

Anony
@Marta

Jest zapisana i kazdy ma tego świadomość, przychodza i zarazaja reszte, sami wegetujac byle tylko nie stracić benefitow. Co do warunków jakie panuja w biurze, temat bardzo dobrze znany szefostwu w Gdynii. Jednak nico ich to obchodzi w koncu nie oni tu siedza. Pracodowaca wolal zainwestować w nowe biuro w Sopocie niz poprawić komfort ludzi we Wroclawiu. Przepasc miedzy biurami we Wrocławiu i Gdynii ogromna.

@Anony

Od Waszych ostatnich wpisów minęło już trochę czasu, dlatego mam pytanie związane z pracą w firmie Geoban. Czy pracodawca daje możliwości rozwoju zawodowego? Mam tu na myśli ewentualne szkolenia bądź kursy, które rozwijałyby wiedzę i umiejętności zatrudnionych osób. Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

GOŚĆ

Czy coś się zmieniło na lepsze w tej firmie ? JAKIE ZAROBKI?

Rekrutacja w tej firmie to komedia. Taka sytuacja: zapraszają na rozmowę osobę poleconą poprzez działający w firmie program poleceń. Po dwóch tygodniach dają znać, że rekrutacja się wydłużyła i proszą o cierpliwość. Po kolejnych dwóch tygodniach, czyli w sumie po miesiącu, po prośbie osoby polecającej, HR kontaktuje się łaskawie z osobą rekrutowaną, że nie zostaje zatrudniona, bo, uwaga... NIE MA DOŚWIADCZENIA. Ale chwila, przecież w ofercie pracy jest napisane, że doświadczenie nie jest wymagane. Osoba polecająca nie potrafi wskazać w tej firmie ani jednej osoby, która przyszła tam do pracy i miała doświadczenie. Śmiech na sali, parodia i kabaret. Ciekawy jest fakt, że niedawno została zatrudniona siostra dziewczyny rekrutującej. Ciekawe, ile czasu trwała jej rekrutacja? Może nowym wymaganiem jest pokrewieństwo z osobą rekrutującą?

:P
@Gość

Skoro jest tak żałośnie, to po co toczysz pianę?! Ciesz się ze swojego szczęścia :P

@:P

Gratuluję poziomu intelektualnego. Jak to nazwałeś/łaś toczeniem piany - dobrze by było, żeby ludzie mieli świadomość z jakim lekceważeniem i totalnym brakiem profesjonalizmu mogą się spotkać. A na postawione pytania już trochę niewygodnie odpowiedzieć, prawda? :)

@Ja, możesz powiedzieć jak długo pracujesz, bądź pracowałeś w firmie Geoban? Rozumiem, że z atmosfery panującej w tej firmie jesteś mniej zadowolony. Czy pomimo, to są jakieś plusy, poprzez które mógłbyś polecić pracę u tego pracodawcy?

Nie polecam. Non stop ogłoszenia. Ludzie tacy jak liderzy i kierownicy bardzo chamscy. Dział hr nie nie lepszy. Zresztą sami zobaczycie jak do was zadzwonią.

Przestaliście aktywizować się na forum. Czy od ostatniej opinii warunki zatrudnienia w firmie Geoban uległy zmianie? Wiecie jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Nie znalazłam konkretnych ofert pracy, czy można aplikować mimo to?

Słyszałem, że Geoban ma opinię dobrego pracodawcy. Może podpowiecie jak się pracuje?

aLEX

Czemu takie częste rekrutacje ?

Bolo

Tak rzadko zaglądacie na forum! Jest tak dobrze?

Anonimowa_kandydatka

Byłam na rozmowie w Geobanie jakieś 2 tygodnie temu. Niestety, firma nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. (komputery sprzed dekady, brak darmowej kawy dla pracowników itp.) Co do samej rozmowy - odbywała się przez video, dwie Panie rozmawiały ze mną z biura w Gdyni. Pytania standardowe m.in. o zadania z obecnej pracy, dlaczego chcę zmienić pracę, jak wyobrażam sobie idealnego szefa, przykład trudnej sytuacji zawodowej itp. ponadto pytano mnie jak radzę sobie pod presją czasu - prawdopodobnie u nich to jest normą... oczywiście zadano mi kilka pytań w języku hiszpańskim i angielskim, zapytano o wysokość oczekiwanego wynagrodzenia. Na koniec był test z j. angielskiego (30 pytań zamkniętych) i tzw. test uważności ( trzeba było jak najszybciej i bezbłędnie przepisać litery i cyfry). Oddzwonili mi już następnego dnia z propozycją współpracy. Jednak zaproponowali tak śmieszne warunki, że stanowczo odmówiłam. Tyle to mogą płacić studentom bez doświadczenia, a nie osobie po studiach z księgowości, znającej biegle 2 języki obce i mającej doświadczenie. Chcą tanim kosztem pozyskać wartościowych pracowników, taka jest moja opinia. Ogólnie to nie polecam.

@Prawda, dlaczego masz takie zdanie? Mógłbyś poprzeć czymś swoją wypowiedź? @Pedro, mógłbyś napisać, co masz dokładnie na myśli? Pracujesz lub pracowałeś w Geoban? Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś na temat pracy w tym miejscu? Czy w firmie stwarzane są możliwości rozwoju? Wcześniej mieliście różne zdania na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Geoban - Wrocław

• Jak się pracuje w Geoban?

Zobacz opinie na temat firmy Geoban tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geoban?

Kandydaci do pracy w Geoban napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geoban