Opinie o Geoban w Wrocław łużycka 6B

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geoban. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geoban o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geoban w Wrocław łużycka 6B

Co wchodzi w socjal Geoban?

Herox Nowy wpis

- 400 zł na platformie mybenefit raz na kwartał - premia kwartalna, raz na kwartał ok. 1300 zł brutto - 125 zł na karcie Pluxee Lunch Pass co miesiąc - PPK ale najniższa dopłata 1,5 procent nic dodatkowo nie dają - ryczałt za praca zdalna pomiędzy 30-45 zł na miesiąc, za każdy dzień nieobecności zmniejszany - 1 dzień urlopu dodatkowo na kwartał jak nie chodzisz na L4 I najtańszy pakiet Luxmed dla pracownika Dodatkowo można za swoje zł dokupić: - kartę na siłownię (100 procent płatna przez pracownika) - ubezpieczenie (płacisz też całość) - wyższy pakiet Luxmeda albo Luxmed dla członka rodziny, wszystko sam płacisz Nie ma żadnego dofinansowania na sport. Ani w ogóle pracodawca nie urządza żadnych spotkań integracyjnych. Czasem na święta Bożego Narodzenia cos dadzą jakoś 300 zł brutto, na Wielkanoc nic.

Grzybek

Jak wyglada sprawa z podwyżkami? Czy sa jakies widełki czy na starcie kazdy zarabia tyle samo? Ogolnie warto czekac na prace w tej firmie?

Prawda Nowy wpis
@Grzybek

jeśli masz coś innego to łap się tego! z tej firmy wszyscy uciekają, jest przeogromna rotacja, płaca marna, nadaje się tylko na przeczekanie jeśli naprawdę nie ma się innej oferty

Czy firma Geoban kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik Nowy wpis

Tak, zarówno kobiety jak i mężczyźni mają wynagrodzenia na poziomie nie do przeżycia od wypłaty do wypłaty

Czy pracownicy w Geoban dogadują się między sobą?

O jaką konkretnie kwestie Ci chodzi?

wiesio

Ludzie są różni, z jednymi się dogadasz, z innymi nie. Ale ogólnie atmosfera w pracy nie sprzyja zawiązywaniu więzi między współpracownikami.

@wiesio

Nie zgodzę się z tobą . Wszystko oczywiście zależy od tego na jaki zespół trafiasz, ale zawsze możesz trafić na ludzi z którymi będziesz się super dogadywać. Ja trafiłem na super zespół

pytanie

Mógłby ktoś napisać, jak obecnie wygląda wynagrodzenie podstawowe? Miałam w tym tygodniu rozmowę, ale poinformowano mnie, że o zarobkach udzielą mi informacji dopiero po tym, jak zdecydują się mnie zatrudnić. A ja nie wiem czy w ogóle jest sens czekać na odpowiedź.

heisix
@pytanie

Rada na przyszłość - jeżeli pracodawca nie chce rozmawiać o pieniądzach na rozmowie o prace, to znaczy że na pewno stawka będzie głodowa ;) Nie polecam firmy, nie ma co czekać na odpowiedź

Hej jakie są widelki na młodszego analityka? Po podwyżce płacy minimalnej pewnie sporo podskoczyły?

Ola
@Marta

Było powiedziane, że podwyżki będą i na tym się skończyło. Na razie jeszcze ich nie ma.

Ap12

W jaki sposób można aplikować do firmy na stanowisko analityka?

Janka

wiecie aż żal pisać, ostatnie zmiany to jakaś pomyłka, advaisorka zostaje TL, managerem roczniki 90+, osoby bez wykształcenia, doświadczenia, serdecznie dziękuję

ciekawy
@Janka

A skąd czerpiesz wiedzę o wykształceniu i doświadczeniu tych osób? Na pewno masz pełną wiedzę czy zmyślasz?

Kik
@Janka

Zgadzam się bo tak jest. Młode dzieciaki są specialist, albo tl... Porazka

Paulina
@Kik

To na jakiej zasadzie były te awanse? W sumie młodzi ludzie też mogą pełnić poważne funkcje jeśli się do tego nadają... Jest tutaj jakaś ustalona ścieżka awansu?

młodszy analityk

Czy można liczyć po 3 miesiącach na umowie próbnej na przedłużenie umowy?

Si
@młodszy analityk

Tak bez problemu, nie jestem pewny ale chyba następna umowa jest na 0,5 roku

o
@Si

po okresie próbnym umowa jest na 2 lata

B
@o

To słabo. Na rynku standard to umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym.

Łucja
@o

A wiesz może czy wynagrodzenie rózni się? Po okresie próbnym firma płaci trochę wiecej, czy stawki na obu umowach sa takie same?

Hsisjaka
@Łucja

Ja po okresie próbnym dostałam 100zl podwyżki... Komedia

Elżbieta
@Hsisjaka

Oceniali przy tym jakoś Twoje wyniki z tej okresu? Była jakaś analiza prowadzona? I wiadomo kiedy można przewidywać kolejną podwyżkę?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Geoban?

Oo

no jasne, to jest moja 1 ”normalna” praca na umowę o prace, jeśli ogarniasz angielski to cie wezmą raczej

Xx
@Oo

Czy praca na stanowisku młodszego analityka pozwala na rozwój zawodowy?

Elżbieta

A na jakim poziomie?

A

Tak, ale za głodową pensje, koło minimalnej krajowej.

Wikiiii
@Oo

Hej, ile czasu czekałeś na kontakt w sprawie rozmowy rekrutacyjnej ?

Wikiiii
@A

Hej, ile czasu czekałeś na kontakt w sprawie rozmowy rekrutacyjnej ?

pat
@Wikiiii

ja czekalam około tygodnia na odpowiedz, ale to było pare miesięcy temu

Wiki

Witam, ile czasu mniej więcej czeka się na kontakt w sprawie rozmowy rekrutacyjnej?

Paulina

Jaką stawkę można obecnie dostać na stanowisku analityka?

Haha

Największy żart w Geobanie to podwyżki. Ja kiedyś dostałem 50 brutto, niektórzy dostawali dużo mniej. Jaka najniższa podwyżkę roczna dostaliście?

Iza
@Haha

A co ile czasu są podwyżki?

Renata
@Haha

A ja zapytałabym jaką najwyższą podwyżkę dostaliście? Czy trzeba wniosek o podwyżkę mocno uargumentować?

Basia

Raz w roku.

x
@Haha

od czego zależy dostanie podwyżki? i czy ciężko jest awansować na specjalistę ze starszego analityka?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Geoban? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Przeważnie są płatne Jeśli są nadgodziny to znaczy, że jest dużo pracy, więc przeważnie nie ma kiedy tego odebrać.

Iza
@123456

A często się zdarza praca w nadgodzinach?

Klik
@Iza

Mi się nie zdarzyło, ale to dużo zależy od teamu do którego trafisz :)

x
@Iza

mi też się nie zdarzyło, jak ktoś chce może zostać godzinę dłużej np dokończyć prace, jak nie to kończy rano. to pewnie zależy od team leadera i ogólnie od zespołu

Czy nowo zatrudnione osoby w Geoban otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Agata
@123456

Wow. Ale jest jakiś okres próbny na tej umowie o pracę?

bas
@Agata

tak, 3 miesiące

Nickkkkk

Jak długo czekaliście na informacje czy zostaliście przyjęci?

lllll
@Nickkkkk

8 dni łącznie z weekendem

Gość18

Jakie są godziny pracy na stanowisku Młodszego Analityka?

Czy w Geoban wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie, chętnie zabieraja to co mamy.

Krzysztof

Podpowie mi ktoś czy są jakieś szanse na prace w firmie, jest prowadzona rekrutacja? Jakie warunki w ogóle proponuje firma nowych osobom?

Czy można liczyć w Geoban na prywatną opiekę medyczną?

QWERTY

Tak, mamy pakiet LUXMEDu

Zostaw merytoryczną opinię o Geoban - Wrocław

• Jak się pracuje w Geoban?

Zobacz opinie na temat firmy Geoban tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geoban?

Kandydaci do pracy w Geoban napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geoban