Syndatis Sp z o.o.

Opinie o Syndatis Sp z o.o.

SpecBPM 2014-11-29 22:05:42
Śmieszna mała firemka próbująca swoich sił w komercyjnym świecie IT wdrażając jakieś swoje oprogramowanie BPM w firmach. Wszystko jest tam w powijakach, ludzie nie potrafią nad tym zapanować, więc szukają młodych studentów i absolwentów którzy za niską płacę odwalą najcięższą robotę. Odradzam.
pwilkin 2015-06-30 01:23:30
A ja polecam - dobra atmosfera pracy, bez żadnych dziwnych wymagań, nikt nie każe siedzieć po godzinach, a płacę można spokojnie wynegocjować adekwatną do kompetencji. Tak poza tym anonimowe opinie są raczej słabe, szczególnie biorąc pod uwagę, że Syndatis jest mała firmą i uzasadnienie pt. "załatwią mi wilczy bilet w branży" średnio ma tutaj zastosowanie.
były pracownik Syndatis 2015-07-28 17:29:59
Bardzo małe możliwości rozwoju, monotonne zadania, mierne wynagrodzenie, fatalna atmosfera - odradzam.
Jakub Purski 2016-03-30 13:46:56
sprostowanie - odpowiadałem na ten post:

<<pwilkin - 2015-06-30 01:23:30>>
marian 2016-05-19 21:07:10
nikt nie karze, a do tego naprawdę oferują wyjątkowo atrakcyjne stanowiska pracy takie jak np. Programista Java / J2EE - naprawdę świetnie wynagrodzenie tutaj wygląda i ciekawe projekty ale jednak ludziom jak widac się nie dogodzi, o tempora o mores...
Zostaw swoją opinię o Syndatis Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syndatis Sp z o.o.