Opinie o CISCO Systems w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CISCO Systems. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CISCO Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CISCO Systems w Warszawa

Kandydat.

Pani rekruterka zaczepila mnie na LinkedIn, ze ma oferte dla mnie, ktora jak zawsze idealnie pasuje do mojego skillsetu. Po wstepnym screeningu nie bylem przekonany, jednak Pani Rekruterka stwierdziła, że powinienem iść dalej i kontynuowała proces. W kolejnym etapie było zadanie do wykonania na ktore jest 48h. Wykonałem owe zadanie, w dwoch rozwiazaniach, ktore dostarczylem zespolowi. Jedno po czasie co prawda, ale zespol byl podobno zachwycony zaangazowaniem. Zaproszono mnie na rozmowe. Byla profesjonalna, techniczna. Wszystko bylo ok. Do czasu pozniejszego kontaktu. Minelo ponad 3 tygodnie od rozmowy jak dostalem maila od tej samej Pani Rekruterki. Mail to byl zwykly draft odpowiedzi do kandydatow, z wklejonym w losowym miejscu tekstem czego braklo mojej kandydaturze tworzac tym samym zdanie zupelnie bez sensu logicznego. Ogolnie jak sie komus nie spieszy ze zmiana pracy albo jets mega zdeterminowany na Cisco to ok, ale w kazdym innym wypadku inne firmy zaplaca wiecej, szybciej podejma decyzje i zalatwia papierologie.

Zen
@Kandydat.

Miałem niemal identyczne oświadczenie mimo że w moim przypadku nie podano żadnego powodu. Do tego ogłoszenie wisi od stycznia, więc pewnie szukają nie wiadomo kogo za średnią krajową... A niby znana firma standardy niższe niż w wielu innych..

Olga
@Zen

Masakra, 3 tygodnie? Przecież w ten czas to można znaleźć zupełnie inną pracę :D A na czym polegało to zadanie do wykonania?

odpp
@Kandydat.

Jak dla mnie śmieszna firma, widełki 12 - 23 dla java developera, myśle sobie zarekrutuje co mi tam. Mam 5 lat doświadczenia (tak na marginesie, dlatego trochę już widziałem). Pierwszy etap, zadanie domowe. Myślę dobrze, niech będzie, przeważnie przy takim czymś nie interesuje mnie dalsza rekrutacja ale nie niech strace. Uwaga zadanie ma być wysłane na maila o konkretniej porze, a Ty masz w ciągu 3 godzin odesłać rozwiazanie. Robi się ciekawie. :) Dostaje zadanie, kilka klas javowych skopiowanych do docs. Oczywiście formatowanie umarło. Dobra, trzeba springa boota postawić od zera projekt, dociągnąc zależnosci itp. Okej, zwykły CRUD, jeden rest controller + spring data do querowania. Napisać testy. Spoko. Jakieś tam haki z escapowaniem nazw. Dla mnie takie przygotowanie pierwszego etapu to (usunięte przez administratora) ale chce zobaczyć co dalej. Drugi etap. Gościu mówi proszę otworzyć projekt i będę się pytać dlaczego coś tam Pan zrobił. Niestety go usunąłem. (nawiasme mówiac jak i tak ma być pytanie o coś to łatwiej pokazywać niż pytać niz mówić proszę wejść do klasy X i zobaczyć linie y

Dostałem ofertę na analityka finansowego, zatrudnienie poprzez agencję (to chyba standard z tego co tu czytam). Czy ktoś może się wypowiedzieć jak to wyglada w działach finansowych, czy w większości przypadków po odpracowaniu pol roku/roku faktycznie przechodzi się do cisco? Czy przy takim przejściu jest możliwa renegocjacja warunków finansowych i zwiększenie pensji?

Elon
@Kandydat

W działach finansowych jest obecnie największa rotacja. Wolą zatrudnić nowego red badga a starego zwolnić. Tak jak pisało już kilka osób tutaj, najlepsze co można zrobić przy zakończeniu współpracy z Cisco to ich po prostu pozwać - jak dobrze pójdzie, to będziesz mieć w kieszeni kilkanaście (albo i kilkadziesiąt jeśli sobie dobrze wynegocjujesz) tysiaków więcej i na spokojnie będziesz mógł poszukać sobie nowej roboty.

Krzysiek

Skąd mam wiedziec na jakim grade jest dane stanowisko w ofercie? Ciezko potem jest podac stawke jako oczekiwaną bo może się okazac tak, ze rekrutuję się na staowisko o wyższym gradzie niż mi sie wydaje.

Xyz
@Krzysiek

Zapytać rekrutera albo kogoś z wewnątrz firmy jeśli ma się kontakt

Uwaga na ich oferty pracy na wysokie stanowiska IT. Rekrutacja polaga na tym zeby im w 5 minut zaprojektowac systemy IT. Potem te same oferty pojawiaja sie tygodniami. Po czym znikaja i pojawiaja sie w innych krajach lub tak jak docelowo chcieli w USA. Jesli szukaja darmowej konsultacji powinni to od poczatku napisac. Cisco? Nie dzieki!

Data Analyst

Firma Cisco zatrudnia podwykonawcę do przeprowadzenia pierwszej rozmowy telefonicznej z potencjalnym pracownikiem - obcokrajowca z bardzo słabym angielskim, który dzwoni z tostera (jakość połączenia jak spod dna oceanu), który czyta z kartki i zachowuje się, jakby to była jego pierwsza rozmowa telefoniczna w życiu. Brzmiało to w ogóle bardzo nieprofesjonalnie i nieformalnie, m.in. rekruter mówił do mnie zdrobniale. Nigdy nie byłem tak zrażony pierwszym kontaktem rekrutacyjnym jak dziś. A stanowisko wydawało się fajne...

- czy mogę nie mówić po polsku? - czy dzisiaj też jest u mnie mgła? - czy wiem, gdzie jest ulica Krakowska? - czy wolę B2B czy umowę o pracę? - czy wyślę im CV? - ile chcę na rękę?? - ile ta kwota na rękę to brutto? - czy dodam rekrutera na linkedin? OGÓLNIE: ŻENADA + TRAGICZNY ANGIELSKI REKRUTERA

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pytanie

Witam czy warto pracować zdalnie w tej firmie ? Mam ofertę na pracę zdalną obsługa klienta w języku niemieckim ale widzę że zdania są podzielone

byly pracownik
@pytanie

Jak nie masz porządnych znajomości wśród kierownictwa, to raczej nie warto. Bez tego nie ma szans na awans ani nawet na długotrwałe zatrudnienie. No chyba że za rok chcesz już szukać nowej pracy i Ci to nie przeszadza.

Renata
@byly pracownik

Jakby miał znajomości to by raczej nie szukał opinii na forum i nie pytał tylko już dawno by sobie załatwił robotę, co nie?

jos
@pytanie

jeśli to oferta na stanowisko HTOMa zatrudnionego w Estarcie to możesz zapomnieć o ewentualnym przejściu na kontrakt Cisco.

Elon
@jos

W tej Estarcie to jest w ogóle (usunięte przez administratora) straszny i wypada na niekorzyść (chociażby pod względem wynagrodzenja) w porównaniu z innymi agencjami zatrudniającymi dla Cisco. Nic dziwnego że na swoim profilu na Goworku Estarta wykupiła możliwość usuwania i zatwierdzania komentarzy - za dużo krytycznych opinii zaczęli dostawać, jak już ludzie się na nich poznali, więc muszą cenzurować :D

Grade

Czy ktos wie, jaki grade jest przypisany do roli Field Operations Manager? 6 czy 8? Czy moze byc roznie?

Pytający

Jakie warunki proponowane są zwykle ludziom na pozycjach typu graduate? Na jakie wynagrodzenie i benefity można liczyć, jak przebiega rekrutacja?

Zaciekawiony

Witam, zostałem złapany przez rekruterkę na LinkedIn - praca jako Network Engineer, miałbym być zatrudniony przez agencję (Expertis), a praca "dla Cisco". Na razie nie dawałem żadnych detali, bo trafiłem tutaj i troszkę poczytałem sobie na temat pracy w Cisco i ogólnie sposobu zatrudniania przez agencje. Chciałbym się formalnie dopytać jak to wygląda teraz, na listopad 2021? Warto?

Szanowni

Drodzy Ciscersi, Red badżowcy, Blu badżowcy, drogi Managemencie - wielkie pytanie do was. Jaki cel ma zatrudnianie przez agencje pracy na stanowisko "Senior Accountant"? Od 2016 roku, cyklicznie na LinkedIn jestem bombardowany tego typu ofertami pracy. Teraz, we wrześniu w ciągu 1 godziny otrzymałem tę samą ofertę pracy od Collabera, Experis, Flint International. Czy występuje na tej pozycji rotacja? A może po okresie kontraktu po prostu nie przedłuża się zatrudnienia takiemu pracownikowi i szuka się nowego pracownika? Czy management zdaje sobie sprawę, że taka praktyka mogła by przejść niezauważona może przez 2 lata, ale ona trwa od lat i osoby z branży, szczególnie te z ACCA/CIMA spełniające Państwa wymagania i ceniące pewne bezpieczeństwo zatrudnienia są uprzedzone do tego typu ofert. Czy nie uważacie państwo, że owa polityka zatrudniania na stanowisko w dziale finansowym (nie wypowiadam się o IT - nie moja branża), nie wpływa źle na państwa opinię na rynku? Czy histeryczne szukanie pracowników poprzez klika agencji pracy (doliczyłem się jeszcze Adecco, Precision, Manpower) nie jest przejawem problemów z zatrudnianiem? I nawet widełki - 11 500 brutto na umowie o pracę czy 16 000 na B2B jak widać, nie są atrakcyjne skoro trzeba wynajmować tyle agencji. Na miejscu agencji zacząłbym odmawiać rekrutowania na te stanowiska, to jest nieproduktywne. W ciągu całego 2020 roku do dzisiaj - 22 września w mojej skrzynce na LinkedIn naliczyłem 13 e-maili z tą konkretną ofertą pracy do Cisco. Jak widać, nie jestem "perfect match", bo śmiem, śmieć i pewnie wychodzę na roszczeniowego. Kiedyś Cisco miało niesamowicie dobrą opinię, że dobrze płaci i przyjmuje najlepszych, dzisiaj wszyscy kręcą z niego bekę, że ma rotację jak na centralnym w Krakowie (w finansach).

@Szanowni

Oczywiście miało być na Dworcu centralnym w Warszawie :)

Koral
@Szanowni

Polecam zapoznac sie z kodeksem pracy tymczasowej, ktory w PL pozwala pracownika tymczasiwego zatrudnic na okres maksymalnie 18 miesiecy, stad ta "rotacja" jak ja nazywasz, wyjasniam podstawy, nie kazdy musi znac kodeks, ja akurat wiem ze studiow i pracy jako kontraktor, pozdrawiam wszystkich :)

@Koral

Koral, pięknie, byłeś bystrym uczniem, 5,0 na Ueku pewnie miałeś, tylko przeoczyłeś sendo mojej wypowiedzi. Tak po prostu, idiotyczne zasady rekrutacji Cisco specjalistów z CIMA/ACCA są tak znane w środowisku krakowskim, że tylko osoby łase na kasę tam idą, a potem publikują łzawe posty na linkedin "kończy mi się kontrakt w CISCO i szukam pracy". Taaaa

Wyjaśniam
@Szanowni

To brzmi jak pranie kasy raczej. Tudzież robienie przepływów. Dla tego niewielkiego procenta akcjonariuszy na świecie, poważnych graczy giełdowych (insiderów) i klientów hedge funding... Reszta świata to pracownicy lub kontraktorzy... dopóki ich praca nie zostanie stopniowo zautomatyzowana. Korpo - firmy big tech & korpo agencje zatrudnienia. Ramie w ramię, robią przepływy sobie. Może jeszcze jakieś mniejsze agencje zatrudnienia się załapia czasem na te przepływy, kto ma do mgmt dostęp i im zlecą otwierające się i zamykające się nieustannie rekrutacje. Bez jakiejkolwiek konkluzji, bez sensu, otwierane, zamykane. Czasem ktoś zatrudniany czasem nie. Globalny budżet do wydawania. I tak w kółko. A kasa płynie. Drugie wyjaśnienie - agencje rekrutacyjne pracują też na success fee, zależy. 15 agencji mieli te same stanowiska, dla jednego klienta, w kółko. Firma im płaci, dopiero jak zatrudnią pracownika. Więc równolegle kilka agencji siedzi na tych samych rekrutacjach, i w kólko spamują. Dla Cisco koszt żaden. Wizerunkowo, hmm. Too big to fail? A dla agencji - jeden z wielu też klientów, czasem coś wpadnie z tego masowego mailingu bez ładu i składu. Raczej to agencje chodzą za klientem, nie odwrotnie. PS. nie mam i nie mialam stycznosci z żadną z tych konkretnych firm od wewnątrz, z branża juz tak. Tak działa świat ogólnie. Są jeszcze inne srodowiska i nisze zawodowe. Generalnie tak to wygląda . Nie jest to w sumie personalny wpis za czy przeciw firmie , tego typu praktykom etc. Lepiej mieć świadomośc że "jest jak jest", i nie brać " świata pracy" , szczegolnie w korp, zbyt sierioznie.

konwersja

Po kilku latach w Cisco jako wykonawca z czerwoną odznaką, w końcu będę miał konwersję na niebieską odznakę :) Czego mogę się spodziewać po roli Grade 8 w zakresie wynagrodzeń i wynagrodzeń? Wszelkie odpowiedzi będą pomocne. Z góry dziękuję

Grade 8
@konwersja

10000 - 12000

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CISCO Systems?

Brajanek

Wszystko zależy, gdzie i na jakich ludzi trafisz. Generalnie w działach technicznych w Krakowie jest OK, ludzie sa mili i sobie pomagają. Jest sporo obcokrajowcow, praktycznie z całego świata, choc reprezentacje Indii i Ukrainy zajmują pierwsze miejsca na pudle. Można się pobawić, pożartować czy popić. ;) Choć zdarzają się tacy, co ciagle maja kij w d*pie i wyżej sr*ja jak (usunięte przez administratora) maja. Jednym słowem da się żyć.

Czy ktos moze napisac jak w tej chwili wyglądają widelki dla G8/G10 blue bagde? Dzięki z góry.

opcjanumerjeden

Sluchajcie, jakie sa widelki brutto na stanowisku Field Operations Analyst (UoP)? Co oprocz pensji podstawowej? Karty przedplacone (ile to miesiecznie - 500 zl??), telefon, multisport, nadgodziny??

Sara
@opcjanumerjeden

Karty przedplacone-290zl, telefon- zalezy od pozycji,multisport -tak, nadgodziny- tak.

Justyna
@Sara

Ja także byłam ciekawa, jakie benefity zapewnia pracownikom CISCO Systems, dlatego wielkie Ci dzięki za wpis. Mnie interesowałaby jeszcze kwestia umowy. Obowiązuje tam umowa na okres próbny, czy niemal od razu otrzymuje się tam stałą umowę?

Były red badge
@Justyna

Wielu pracowników dostaje na początek krótkoterminową umowę B2B z agencją pośredniczącą, która jest przedłużana co parę miesięcy. Szansa uzyskania umowy o pracę na czas nieokreślony z Cisco zwykle przysługuje dopiero po odpracowaniu minimum półtorej roku na B2B. I nawet wtedy wcale nie jest to pewne, bo oprócz jakości pracy zależy to od wielu innych czynników, jak chociażby aktualnej polityki firmy która często się zmienia.

ABCD

Cześć, Widzę że u Was też niezłe cuda się dzieją, tak jak i w jednej korporacji z Lichtenstein :) Ale do rzeczy, rozmawiałem z rekruterką z Cisco, wysłałem aplikację. Praca zagranicą. Pytanie czy ewentualna zaproponowana współpraca w tym przypadku będzie bezpośrednio z Cisco czy z jakimś patafianem pośrednikiem z Joranii czy innego Pakistanu ? Z góry dziękuję za informacje.

Mialem "przygode" z Cisco i vendorem od zatrudnienia Experis Manpower, Przeszedlem rekrutacje do SOC, zalozyłem jednoosobowa działanośc, podpisałem umowe z Experis na rzecz świadczenia usług dla projektu Cisco. W poprzedniej rpacy wypowiedzienie - 3 miesiące, szybko zleciało. 2 tygodnie przed rozpoczęciem pracy w Cisco dostaje telefon - "Wie Pan cp, ejdnakl to będzie praca zmianowa i Pan będzie miał przez peirwszy rok same nocki (??!!)". Oczywiście się nei zgodziłem, ale stnaeło na tym, że będzie zmianowa rotacyjna (w żadjen umowie o tym ani słowa). Ale najlepsze teraz, Pracę miałem rozpocząć 1 grudnia. Dostłęm już kartę dowejśca ze zdjęciem itp, Ale dzień prze dostaję telefon z Experis "Przykro nam, ale prjekt Cisco odwołany z winy klienta, niestety nie zacznie Pan jutro pracy, dziękujęmy za współprace, do widzenia." Batalia telefoncizno/mailowa z Experis - na nic "Wina Cisco". Kontakt ze strony Cisco - "to wina Experis" - sam manager działu nie wiedział co powiedzieć oprócz "zapraszamy za pół roku, znowu będziemy rekrutować". TRAGEDIA! Także NIE POLECAM PRACY W CISCO, czy z pośrednikami czy bez.. sytuacja, która mnie nauczyła bardzo dużo a szukanie pracy w grudni przed świętami to świetny prezent pod choinke od Cisco. Jeśli jesteś szanującym się Inżynierem, nawet nie odpisuj rekruterom z Jordani/Polski czy samego Cisco, na koniec dnia zotsjesz sam z ręką w nocniku, bez pracy z dnia na dzień, a rodzinę trzeba utrzymać, kredyt płacić... Nie Pozdrawiam Cisco

Tasamahistoria

Polecam zjarzeć na forum CCIE.pl gdzie jest opisana sytuacja i jak bardzo zostali olani Ci ludzie: https://ccie.pl/viewtopic.php?f=12&t=24172 Do dziś ze storny cisco "nikt nic nie wie, nie dostałęm informacji na oficjalny mail" śmiech na sali cisco kraków

ZA

Może zechciałbyś opisać swoją przygodę z Cisco i wysłać mailem do organizacji związków zawodowych "Związkowa Alternatywa" (biuro@za.org.pl)? Chętnie nagłośnimy tę sprawę, bo to ewidentnie nie jest odosobniona historia, tylko szerszy problem.

nigdy Cisco !!!

Kpina i jeszcze raz KPINA ! 20 spotkań online, 100 rozmów, czekanie przez 3 mce i poprostu 0 kontaktu, a ty czekaj jak (usunięte przez administratora), po co te spotkania ja sie pytam, po co tyle bicia piany... Cisco zatrudnia na nie znanej mi zasadzie... rekrutują ludzi miesiącami chyba żeby statystyki sobie HR robił, a zatrudniają kolesi ?? Poziom wiedzy, poziom językowy to też kpina, niby firma globalna niby angielski obowiązkowy ale(usunięte przez administratora) nawet dobrze mówić nie potrafią OMIJAĆ szerokim łukiem...

Oczekiwania płacowe

Zaproponowano mi pracę jako menadżer zespołu w celu uzyskania wsparcia jako bezpośredni pracownik w Cisco. Obecnie mam około 10 lat doświadczenia. jakiej pensji mogę się spodziewać? w internecie znajduję średnio 15 tys., z którymi już się skończyłem, czy 20 tys. jest do negocjacji?

Justyna
@Oczekiwania płacowe

Dużo osób wypowiada się na tym wątku, więc jestem zaskoczona, że jeszcze do tej pory nie otrzymałeś odpowiedzi. Masz już duże doświadczenie, dlatego niewykluczone, iż wynegocjujesz z CISCO Systems satysfakcjonujące Cię wynagrodzenie. A może już Ci się to udało?

ZnowuToSamo.

Biedne to Cisco znowu szuka do GLa pod różnymi nazwami i przez 6 różnych agencji - accoutnant, senior accountant, senior financial analyst itd. Już nawet w rozmowach z ludźmi rekruterzy wyszukujący do was łosiów na to stanowisko się z was śmieją i przyznają rację kandydatom :) 16 000 zł brutto na UoP ale na umowie 6 miesięcy to słaba oferta :)

Śmieszsk
@ZnowuToSamo.

Ale chociaż dają normalnie UoP - już jest postęp :P. Czyżby uznali, że ryzykowanie pozwów od red badgy im się nie kalkuluje, czy to przypadek zupełny :D?

ZnowuToSamo.
@Śmieszsk

B2B też oferują, zależy od agencji pracy - to stanowisko wacha się między 11 a 16 tys. brutto, w zależności od tego która agencja pisze. Rekruterzy też już z tego leją. Cały Kraków się z Cisco śmieje, że zatrudnia kontraktorów. Z kontraktorów też się Kraków śmieje, bo kończą im się kontrakty z Cisco i potem piszą łzawe posty na LinkedIn "szukam pracy, bo mój kontrakt z Cisco dobiega końca".

Śmieszek
@ZnowuToSamo.

No to pod każdym takim postem na LinkedIn trzeba dawać porady, żeby kontraktorzy pozywali Cisco do Sądu Pracy o ustalenie stosunku pracy. Ciekawe jak długo to wytrzyma, jeśli pozwy się posypią.

Meva

Może czyta te wpisy ktoś z Cisco? Jeśli tak, to: podobno jesteście najlepszym pracodawcą w Krakowie. Dlaczego zatem miałabym chcieć się zwalniać z fajnej pracy i zatrudniać u Was przez pośrednika (Experis)? Nie rozumiem takiej strategii.

@Meva

Zobacz posty niżej odnośnie tych wszystkich pośredników. A opowiadania o "najlepszym pracodawcy w Krakowie" to sobie można włożyć między bajki.

@Janusz

No jednak mają średnią ocen 4/5, inne firmy często mają słabszą, więc wygląda to z zewnątrz nieźle. No ale na pośrednika się nie piszę, czemu miałabym:)

@Meva

To średnia z 86 ocen - w firmie pracuje obecnie 1,5-2k osób (a przewinęło się dużo więcej), więc to też nie jest miarodajne.

Xyg
@Meva

Tak naprawdę problemem są tutaj związki zawodowe które chcą dostać od Cisco hajs za to że zamkną usta i nie będą siać fermentu w sieci. Sama firma naprawę jest świetna i trudno znaleźć w Krakowie nawet zbliżone warunki takiego zatrudnienia.

@Xyg

Ty chyba serio chcesz mieć sprawę w sądzie za te pomówienia, co?

Master of B2B
@Janusz

ale kto miałby mu zrobić "sprawę"? jak ty nawet pod swoim imieniem wstydzisz się pisać

@Xyg

Dlatego właśnie chciałabym się dowiedzieć - skoro firma jest taka świetna, to po co te kombinacje z pośrednikami? Aktywnie nie szukam pracy, rekruterzy z Expreris sami zagadują na LinkedIn... może i poszłabym na rekrutację, ale do Cisco, bo jak zmieniać, to na lepsze, a nie na agencje. Dla pracownika przecież nie ma z tego żadnych korzyści. Albo czekam na wyjaśnienie, że się mylę i dlaczego (bez wątków związków zawodowych i jakichś przepychanek, które mnie w sumie średnio interesują na tym etapie).

@Meva

Kontrakty terminowe z pośrednikami są po to, żeby osłabić pozycję negocjacyjną pracownika i żeby w razie ewentualnego konfliktu z pracownikiem, Cisco mogło "umyć ręce" od tego i przerzucić całą odpowiedzialność na agencję pośredniczącą. Na przykład jeśli wierchuszka Cisco obetnie krakowskiej placówce budżet na zatrudnianie ludzi, to pozbędą się w pierwszej kolejności osób zakontraktowanych przez pośredników (tzw. Red badge), bo oni w praktyce nie mają żadnej ochrony prawnej i można się ich pozbyć dosłownie z dnia na dzień (nawet jeśli kontrakt z nimi zostanie złamany, to dochodzenie tego przed sądem cywilnym jest "dosyć" czasochłonnym i uciążliwym procesem).

@Janusz

@Janusz, Ale nie rozumiesz że w IT nikt nie potrzebuje żadnej formalnej ochrony? W tej branży praca leży na ulicy, sami ludzie w IT są też wystarczająco ogarnięci aby rozumieć ryzka pracy jako kontraktor. To dokładnie tak samo jakoby ktoś tłumaczył CI jak ma wyglądać Twoje pożycie małżeńskie w sypialni :D

@FDF

Jak to nikt nie potrzebuje - ewidentnie wierchuszka Cisco potrzebuje takiej formalnej ochrony, bo całe kierownictwo siedzi na wygodnych etacikach :P. Za to całą resztę najpewniej wypchnęliby na B2B.

@Janusz

Managment nie może pracować na b2b, bo US nie pozwala na taki rodzaj umów jeśli się zarządza ludźmi. Uwierz mi żę gdyby tylko mogli dawno przeszliby na taki rodzaj umów (b2b).

@FDF

Ojej, biedactwa - to niech się przeniosą do innej firmy która zatrudnia menadżerów na B2B. Przecież w tej branży praca leży na ulicy.

Zadna firma nie moze zatrudniac managemntu na b2b

Nie rozumiesz.
@FDF

Ty chyba nie rozumiesz, że Cisco w Krakowie to nie tylko stanowiska IT, a swoje podejście do zatrudniania Twój chlebodawca ekstrapolował również na stanowiska w dziale finansowym.

UwagaNaCisco

Nie wiem czy juz slyszeliscie, ale w Cisco leca teraz dosc duze zwolnienia. Pierwsi do odstrzalu leca managerowie w USA, potem Indie i inne kraje. Takze jak chcesz sie zatrudnic w tej firmie i liczysz na stabilne zatrudnienie to zapomnij.

hahaha
@UwagaNaCisco

skąd takie bzdury wyciągasz? a no tak z (usunięte przez administratora)

@hahaha

Stad wiem, ze mam tam wielu znajomych, wiec mam info z wewnatrz.

wewqewq
@UwagaNaCisco

@UwagaNaCisco fajnie że masz tam znajomych a ja tam pracuje i jedyne co poleciało to TAC w SF i Sydney bo przenoszą do Indii. Nie ma mowy o tym by zwolneinia szły w innych krajach a tym bardziej w polsce

@wewqewq

To zapytaj w Payrollu czy przypadkiem w poniedzialek, 12.10.2020. nie polecialo pare osob. Kolejne tez poleca ale w pozniejszym czasie.

Zz
@UwagaNaCisco

Jeśli faktycznie zwolniono osoby ze względu na kryzys wywołany pandemią, oznacza to, że najpewniej powinien zostać zastosowany tryb zwolnienia zbiorowego (i wypłacona odprawa, między innymi), nawet gdyby zwolniono tylko jedną osobę (chociaż trudno stwierdzić bez dokładniejszej znajomości sytuacji). W każdym razie zachęcamy te osoby do kontaktu z centralą związków zawodowych Związkowa Alternatywa pod adresem mailowym biuro@za.org.pl - być może będziemy w stanie pomóc.

Zostaw merytoryczną opinię o CISCO Systems - Warszawa

• Jak się pracuje w CISCO Systems?

Zobacz opinie na temat firmy CISCO Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CISCO Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CISCO Systems?

Kandydaci do pracy w CISCO Systems napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CISCO Systems
3.1/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Domaniewska 39B
    02-672 Warszawa