Opinie o Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf w Warszawa

Jus Nowy wpis

Po wstępnej rozmowie i wykonaniu zadania rekrutacyjnego, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ani informacji zwrotnej. Brak komunikacji ze strony firmy świadczy o braku profesjonalizmu i poszanowania dla czasu i wysiłku kandydatów. Taka sytuacja jedynie wskazuje na brak odpowiedniego szacunku dla procesu rekrutacji.

Czy pensja w Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Doradca Ubezpieczeniowy, ich ogłoszenie jest 29 października na Pracuj.pl.

Ktoś aplikuje do firmy Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

uczestnik Nowy wpis

Dokładnie jak ktoś pisał w poście z maja... Ogólnie proces rekrutacyjny słaby. Mało informacji o firmie, o stanowisku pracy i o projekcie/tach przy których miałoby się pracować. Nie było podanej informacji o widełkach płacowych. W rozmowie telefonicznej rozmówczyni również sprawiała wrażenie jakby był to temat tabu - a na pewno, że szukają najtańszego. Przesłane zadanie testowe nie było trudne. Po odesłaniu zadania jeszcze dodatkowa rozmowa z programistą, która nie do końca wiadomo co miała sprawdzić w 3 minuty rozmowy. Miał nastąpić jakiś feedbeck - nie nastąpił. Zasadniczo odradzam. Jeśli takie jest podejście na tym etapie, to ciężko się spodziewać czegoś lepszego później. Pokazuje to albo bałagan w firmie i brak szacunku do kandydatów i/lub pracowników, albo jest to research rynku, co też jest przejawem braku szacunku do kandydatów, którzy szukają pracodawcy a nie koniecznie chcą tracić czas na kogoś, kto ostatecznie nie zatrudnia.

Paulina Nowy wpis
@uczestnik

Szanowny Kandydacie, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat procesu rekrutacyjnego w naszej firmie. Doceniamy Twoje uczciwe spostrzeżenia i jesteśmy wdzięczni za możliwość poprawy naszych działań. Rozumiemy, że dostarczenie informacji o naszej firmie jest kluczowe dla kandydatów. Wspieramy transparentność i postaramy się bardziej szczegółowo przedstawiać naszą firmę w przyszłości. Co do braku feedbacku, jesteśmy jeszcze na etapie wyboru kandydatów. Gdy podejmiemy ostateczną decyzję, na pewno poinformujemy o niej, również w przypadku odmowy. Pozdrawiam

uczestnik rekrutacji

W procesie rekrutacji dostajesz zadanie testowe, a po jego wykonaniu, nie otrzymasz nawet odpowiedzi, że zostajesz odrzucony. Nawet po napisaniu maila, czy zapoznano się z wykonanym przeze mnie zadaniem - cisza. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w procesie rekrutacji. Skoro kandydaci poświęcają swój czas na wykonanie zadania testowego (które wcale nie było krótkie) to może chociaż kultura osobista nakazywałaby napisać krótkiego maila o odrzuceniu z rekrutacji? Brak szacunku do kandydatów.

Paulina
@uczestnik rekrutacji

Hej, niektóre rekrutacje trwają u nas kilka miesięcy, po ich zakończeniu odpisujemy każdemu kandydatowi. W tym roku mieliśmy już otwartych kilka rekrutacji (niektóre nadal trwają), a zgłoszeń dostajemy bardzo dużo, więc przepraszamy, jeśli pominęliśmy odpowiedź na Twojego maila.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Junior PHP Developer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Tak się zapytam to czemu jesteście z nimi 4 lata jak ta jest źle?

Hurtownia Modex
@Paweł

Od 1 roku wszystko dosłownie się wali.Mamy 4 sklepy + 1 panel integracyjny.Ile to pracy nam zajęło ręcznej.Wierzyliśmy że coś się zmieni.Pomyliliśmy się.Dlatego tyle czasu.Ale cierpliwość nam się skończyła.

Grupa eSprzedaż
@Hurtownia Modex

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na szukanie wspólnych rozwiązań, dlatego szczegółowo przyjrzeliśmy się obsłudze Pańskich zgłoszeń, wyciągnęliśmy z nich wnioski oraz podjęliśmy odpowiednie kroki, aby polepszyć aktualnie panujące mechanizmy. Mamy nadzieję, że w przyszłości nie dojdzie do podobnych sytuacji. Pragniemy zauważyć, że od początku współpracy z Pana firmą, tj. od roku 2017 odpowiedzieliśmy na prawie 100 zapytań od Państwa firmy - większość z nich nie dot. błędów. Na wszystkie zgłoszenia została udzielona merytoryczna odpowiedź. Przypominamy również, że nie jest Pan związany z nami żadną umową, ani okresem wypowiedzenia. Żywimy jednak nadzieję, że zdecyduje się Pan na dalszą współpracę z naszą firmą i będzie nam niezmiernie miło, jeżeli w przyszłości obdarzy nas Pan większym zaufaniem, a być może nawet zmieni zdanie na temat naszej obsługi klienta. Pozdrawiamy, Grupa eSprzedaż

Julia

Hej, jak ocenilibyście rozwój Netgraf na przełomie ostatnich lat? Czy trudna sytuacja w kraju odbiła się na warunkach pracy w firmie? Proszę o informacje w komentarzach- najlepiej od osób obecnie tam zatrudnionych.

Paulina
@Julia

Hej Julia, firma rozwija się bardzo dobrze, ilość nowych projektów jest ostatnio bardzo duża i nieustannie rośnie. W ciągu miesięcy pandemicznych zatrudniliśmy kilka nowych osób. Od czerwca pracownicy wracają do pracy stacjonarnej w nowej siedzibie biura. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem :)

zxccxz

Byłem tam kiedyś na rozmowie. Generalnie wyszedłem z bardzo słabymi wrażeniami dotyczącymi przestrzeni pracowniczej, samego procesu rekrutacji i zachowania właściciela. Dało się zauważyć ścisk i zaryzykuje stwierdzenie: brak możliwości komfortowej pracy. Rekrutacja mało profesjonalna. Rozumiem że właściciel to ekstrawertyk dążący do szybkiego zmniejszenia dystansu ale jednak na początek zazwyczaj wskazane jest bardziej formalne podejście. W kwestii finansów: z tym mi się nie zdradzono, aczkolwiek sposób poruszenia wątku od razu zdradzał kurs kolizyjny na myślenie "szukamy najtańszego".

Julia
@zxccxz

Napisałeś, że proces rekrutacyjny w Netgraf był mało profesjonalny? Byłoby super, gdybyś mógł napisać dlaczego. Rozumiem, że szef ekstrawertyk nie przypadł Ci do gustu, ale wracając do tematu samej rozmowy: co było nie tak?

Włścieciel firmy Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo chamski i arogancki w stosunku do klientów. Firma wogóle nie odpowiada na złożone reklamacje. Ignoranckie odzywki na uwagi odnośnie działania systemu. Samowolne pobieranie pieniędzy z potfela klienta bez żadnych wyjaśniej. Korzystających z usług jego firmy traktuje jak zło konieczne.

Dawid

@anita a czy kazdy przechodzi okres próbny? Bardzo jest wymagająca praca?

Anita
@Dawid

Wszystko zależy od wspólnych ustaleń, ale większość pracowników odbywa okres próbny.

Wiktoria
@Anita

Okej, dziękuję za informację. Napisałaś, że większość pracowników Netgraf przechodzi okres wdrożeniowy, a możesz powiedzieć coś więcej? Na jaką umowę są wtedy zatrudnieni?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Netgraf - webdesign?

Anita

Standardowo po 3 miesiącach po okresie próbnym :)

Dawidek

Firma dobrą opinię w internecie. Jak się tu pracuje i czy warto aplikować?

Iza

Jakim pracodawcą jest firma dla swoich pracowników? Mam zamiar aplikować dlatego pytam.

Pytajnik.
@Iza

jakie stanowisko ?

Katarzyna Baranowsk

Niestety firma choć współpracuje z wieloma "znanymi" markami, nie potrafi się dostosować do potrzeb klientów. Ich szablony stron www i sklepów są niezrozumiałe i nie mają udogodnień, które mogłyby uprościć pracę. I co jeszcze, trudność w kontakcie z osobami, które w firmie pracują jak i (usunięte przez administratora) niestety mnie jako klienta, klienta, który chciał z tą firmą współpracować totalnie zraża i dlatego zrezygnowałam ze współpracy.

Denk

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi pomóc i wypowiedzieć się odnośnie zarobków u tych Państwa? Na jakim poziomie one są chodzi mi o dział Handlu docelowo handlowiec :) będę czekał jeśli coś podam nr komórki

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grupa Esprzedaż Łukasz Sadłowski Netgraf
1.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Wilanowska 39A
    05-075 Warszawa