logo CISCO Systems

Kraków

Opinie o CISCO Systems

Kazar 2013-07-27 00:04:07
Finance Business Analyst

Niestety pomimo pozytywnych wrazen po rozmowie z managerami z UK, oferta nie zostala przedstawiona. Wytlumaczono to brakiem doswiadczenia w stricte analizie finansowej. Podobno duzo osob z zagranicy i innych miast przyciagnietych zarobkami.
Pi 2015-03-09 22:06:14
Pracyje w Cisco i jest jak w kazdej korporacji, trafisz na dobrego managera i drzwi sie przed Toba otwieraja, masz slabego- szukasz pracy w innym dziale albo poza firma. Pieniadze sa bardzo przyzwoite, pakiety i bonusy rowniez. Polecam dla osob szybko adoptujacych sie do zmian, inaczej- bedziecie sie meczyc. Cisco szuka osob z doswiadczeniem miedzynarodowym - jednak znajomosc wielu jezykow obcych w niewielkim stopni jest atutem (angielski jest standardem).
Zbyszek 2015-04-09 09:13:33
Szukają głównie sierotek do klepania raportów po nocach. 12 godzin w pracy jest mile widziane. Masa ruskich z miernym doświadczeniem zatrudniona na operations managerów. Dla managerów proponują umowę na swoją działalność gospodarczą.Nie wiem skąd macie takie dobre wrażenia z rekrutacji skoro rekruterki to odpryski z GE i Alexander, które to firmy nie grzeszą mądrością hrową w Krakowie.Widzę czasem ludzi z cisco w tramwaju z tandetnymi plecakami jak hindusi z ibu. Masa jakiś przybyszów z krajów z końcówki rankingu forbsa.
Z 2015-08-26 14:43:39
Firma ciekawa, ale HRy mogłyby być bardziej profesjonalne.
Dżony 2015-09-10 10:36:15
Moje wrażenia po rozmowie z cisco....Z cienkiego narzędzia na oraclu robią wielkie halo. Technologie oraclowe by cisco w Krakowie były modne 10 lat temu. Po pracy przy pzy takich toolkach można potem grabać liście w parku.
Dżony 2015-09-11 16:01:49
Tylko że marzenia się zmieniają i te sprzed 10 lat są troche już wypłowiałe nie?
Na rozmowie z panami w Cisco zapytałem o najnowsze technologie jakie są na rynku i o szanse na zobaczenie ich w Krakowie...przekaz był jasny że Cisco Kraków to shared service a nie hi-tech.
zz 2015-10-13 11:34:10
Jakiś mazak z HR (gareo) pisał ten post
Kiko 2016-01-15 15:16:45
W cisco jest jak w kazdej innej krako korpo. Zalezy gdzie trafisz. Masz dobrego menago. jest dobrze. Masz zlego, nie bedzie podwyzki, szkolenia beda tylko takei ajkei chce twoj menadzer albo wcale. Podwyzek raczej nie ma, nawet inflacyjnej. chyba ze dostajesz awans. Dlatego warto negocjowac od poczatku. Place kiedys jak na Krakow byly bardz dobre, ale juz tak nie jest. rownaja w dol bo sie inne korpo w Krakowie wsciekly, ze podbieraja pracownikow.To jednak male miasto jest i site liderzy spotykaja sie raz w miesiacu.

Plusy to mozliwosc pracy z domu, ale tez nie w kazdym dziale.

@ spiderman - nie ma sensu aplikowac na zadne stanowisko jesli nie masz doswiadczenia w danym kierunku. Co z tego ze sa oferty? Jak masz doswiadczenie w logistyce to myslisz, ze dostaniesz prace w tax?

Poza tym chyba nikt nie mysli, ze w jakimkolwiek korpo dostanie prace bez angielskiego. Conajmniej poziom CAE.
Darek 2016-01-26 15:51:49
HRy to dno totalne w cisko- I polskie ( to wiadomo- zaściankowe panie z wsiowym angielskim i manierami ) i londyńśkie damy podobnie zero profesjonalizmu. Dzwonią spóźnione z fochem.
kasia95 2016-02-17 19:18:45
Hej wszystkim :)
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja w Cisco? Dużo jest etapów - na czym polegają? Chcę spróbować na jakąś junior manager projektów. Całuski za każdą wskazówkę :)
Artek 2016-04-25 20:00:46
Uważasz, że drugie co do wielkości miasto w Polsce jest 'małe'?
elon 2016-05-02 14:37:00
Czy ktoś z Was pracuje na działalność dla Cisco? Czy podzielicie się wrażeniami? Czy jest to dobry wybór i czy po roku oferują przejście na inną umowę?
elon 2016-05-08 15:54:31
@rumak: akurat ja znajduje w tym plusy ekonomiczne, ale o tym innym razem. Chodzi mi bardziej jak to wychodzi w praktyce. Osobiście wolałbym nawet tydzień w miesiącu spędzać w firmie by poznać współpracowników niż znać ich wyłącznie z chata.
Gosc 2016-05-12 09:19:22
Firma dla doświadczonych, przedsiębiorczych i samodzielnych.
wiesmak 2016-07-20 14:04:19
Witajcie. Orientuje sie ktos moze jakie srednie zarobki sa w CISCO na stanowisku INCIDENT MANAGER, praca w systemie 12 godzinnym na wlasna dzialalnosc gospodarcza. Oferta wyglada interesujaco, oraz z tego co widac po kontakcie z przedstawicielem firmy, ktory bardzo ciekawie przedstawil to stanowisko.
DZieki za odpowiedz.
OADM 2016-08-09 14:39:36
Witajcie wiecie może ile w Krakowie w Cisco zarobi Customer Operations Manager ??
Zostałem Zaproszony na rozmowę.
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Bogdan 2016-08-18 17:56:35
Hej.. i jak proces rekrutacji? Ja tez w nim uczestnicze, ale na razie jestem na trzecim etapie..
Bogdan 2016-08-22 19:25:44
Rozmowa przez telefon a potem dwa etapy w firmie z Hr i Managerem.. podobno nastepny etap juz z kims z Usa chyba w formie.video rozmowy.. i dopiero wtedy decyduja sie na wybranie kandydata..
aaa 2016-08-23 01:46:21
Rozmowy rekrytacyjne 2 lub 3 , ja miałam tylko 2 , bo zależało im na czasie. Jedna z kims z HR , a potem z Hiring managerem (+ ewentualnie inne osoby wybrane przez tego managera na to spotkanie) , 2 rozmowa to spotkanie w formie telekonferencji - widzą cie bardzo dobrze. Zalezy to oczywiscie od managera ktory zatrudnia i działu do którego aplikujesz ile tych rozmów bedzie .Cisco Kraków robi sie dużą firmą - ale jest to shared service jesli chodzi o finanse , payroll , administracje . Dużo umów dla kontraktorów, bez bezposredniej umowy z firmą.
Widze co tu robicie 2016-08-23 03:37:22
Co za festiwal słodzenia HRowcóœ firmie w tych komentarzach. xD
aaa 2016-08-23 09:59:17
rotacja jest - owszem. Co do HR to nikt chyba im nie posłodzi, dziewczyna po socjologii czy psychologii bez wiedzy podstawowej z zakresu do którego szuka ludzi. Ja zawsze opowiadam im po angielsku o swoim doswiadczeniu , otwieraja szeroko oczy i sie denerwuja bo nie wiedzą o czym mowa :) .Odrzucają kogos jesli widza ze nie spełnia listy wymagan w 100% - bo jak maja ocenic tak naprawde kandydata, jego doswiadczenie i to co wniesie do firmy. Pomyłki musza byc .
Majkel 2016-08-24 14:10:05
Przeszedlem dwa etapy do CISCO - firma zewnterzna, nastepnie rozmowa telefoniczna z jednym z pracownikow departamentu . Ostatnie spotkanie w biurze : gosc co ze mna rozmawial telefocznie i przelozona tj. jakas Team Leader czy cos takiego. Kobieta do mnie na samym poczatku rozmowy pewna siebie (doswiadczenie w call center przed CISCO ma) rzuca tekst: JA W ZASADZIE NIE WIEM CO PAN TU ROBI PATRZAC NA PANA CV. Po 10 minutach rozmoy wyszla tlumaczac, ze ma swoje sprawy do zalatwienia.... Pelen profesjonalizm!!!. Pozdrawiam Pania, ktora te rozmowe przeprowadzala. Cale szczescie, ze zamrozili rozwoj tego projektu i nie zatrudnili nikogo, bo nie chcialbym miec takiej przelozonej. Tyle od siebie. PELEN NEGATYW ode mnie, czujesz sie jak w skeczach laskowika "Z tylu sklepu", gdzie kierownik jest Panem i Wladca.
piotrek 2016-09-19 14:03:11
Z tego co mi wiadomo to nikt w Cisco nie zarabia mniej niz 5k brutto (niezaleznie czy hr czy it czy inny dzial) na jakimkolwiek stanowisku . Tymczasem dzwoni do mnie kolezanka ktora pracuje w jednym z korpo ale szuka czegos innego. Mowi ze zadzwonila do niej kobieta z firmy zewnetrznej ze szukaja do hrow z jezykami obcymi . Pani byla dosc zdesperowana i szuka na asap na rozmowy kwal. Okazuje sie ze stanowisko bez doswiadczenia i uwaga UMOWA ZLECENIE. Znajoma pracuje od roku w korpo i w zwiazku z tym ze nie jest studentka czyli pracodawca musi zaplacic wiecej brutto to pani proponuje jej 19zl neto za godzine. Czyli miesiecznie to byloby min 3100 na reke dla osoby ktora ma juz dosw a nie jest zoltodziobem po studiach!!! Troche dziwne standardy ze Cisco w ogole zatrudnia kogokolwiek przez firme zewn i to na umowe zlecenie skoro to ponoc taka super firma i tyle placa a oszczedzaja jednak jak mozna, Troche siara. Kolezanka probowala negocjowac i podziekowala
wiola 2016-09-19 15:19:39
zabawne ze wszyscy polacy tak zachwalaja it w cisco ze renoma a obcokrajowcy ktorzy przyjezdzaja tutaj na szkolenia z innych cisco affiliatow smieja sie i mowia ze praca jako ten network inzynier tu to jest taki help desk w odrobine lepszym wydaniu. znajomy tu zostal oddelegowany na 6mies szkolenie a potem mial podjac NORMALNA prace w it w DE. praca jego wygladala tak ze odbieral telefon z problemem klienta i musial go roziwazac z tym ze no nie byl to niedzialajacy word jak w 99% help deskow i rada "uruchom ponownie" nie zawsze dziala.
Czemu wiec tak ekscytujecie sie ta praca? to it jak kazde inne
OADM 2016-09-19 18:48:20
Witam,
moja rekrutacja się przyciągnęła, ponieważ byłem chory. Ide na rozmowę z HR Coordynatorem i bezposrednim przełożonym - będę z nimi rozmawiał.
Powiedzcie ile proponują na Customer Operations Managera ??
Pozdrawiam
OADM 2016-09-19 19:13:55
Pytanie czy rekrutacja poprzez firmę SELLBYTES to późniejsza praca jako outsourcing czy bezpośrednio przez CISCO ??
Dzięki
Pozdrawiam
darko 2016-09-19 21:44:04
potwierdzam, dzis byly telefony od firmy zewnetrznej na jakas lapanke rekrutacyjna. bardzo to slabe bylo. zanim bedzie rozmowa kwal to maja byc jakies testy ktore raczej bede castingiem. wyglada to dosc slabo. taka dobra firma a oferuje umowy zlecenia przez firme zewn ktora jedzie na reputacji cisco zbudowanej wylacznie na dziale IT a nie hr czy selsy
Zalpl 2016-09-19 23:17:26
@mag czemu nie zapytasz o to rekrutera? Ludzie myslcie. Czy internauta zna szczegoly rekrutacji? Prawdopodobnie chodzi o prace na rynek afrykanski. Przeczytaj oferte ptacy. Aplikujecie na stanowiska seniorskie a zadajecie pytania jak junior accountant. Z czym wy aplikujecie na takie stanowiska???
-rozczarowany 2016-10-01 08:46:52
Mam spory żal do tej firmy. Zaaplikowałem przez Linkedin na pewne stanowisko. Ogłoszenie mówiło o pracy w cisco. Zostałem zaproszony na długie rozmowy rekrutacyjne z managerami z USA i Francji, posemne testy, prezentacje i poczęstunek. Dopiero na ostatnim etapie rekrutacji powiedziano nam, że tylko 4 osoby dostaną kontrakt z Cisco. Teszta będzie kontraktorami z Experis. Zadzwoniono do mnie po 2 tygodniach z ofertą pracy na UMOWĘ ZLECENIE...za śmieszne pieniądze. To jakiś żal. Nie spodziewałem się po takiej renomowanej firmie proponowania ludziom śmieciówek, zwłaszcza po włożeniu tylu wysiłków w przygotowanie rozmów i testów. Nie polecam.
kao 2016-10-01 12:38:05
@publ to dobrze w sumie ze oni dają taka możliwość prawda? Nie wszedzie Tak jest niestety nie oferuja tego
Zwolniona 2016-10-26 16:44:16
Pracowałam w firmie 4 lata. Na początku - czyli w momencie szybkiego rozwoju firmy - warunki i atmosfera były bardzo dobre. Później stopniowo zaczęły się psuć ze względu na coraz więcej transakcyjnych stanowisk (tzw. klepacze). W przypadku Cisco raportowanie do menedżera z zagranicy nie jest raczej dobrą stroną. Jeżeli połowa zespołu, w którym jesteś jest spoza Krakowa, to możesz rozglądać się za innym zajęciem. Mój zespół w Krakowie został rozwiązany z dnia na dzień bo większość osób była w rozlokowana w innych krajach świata, a menedżer-obcokrajowiec miał "awersję" do KRK i faworyzował innych.

Dopóki w firmie był sponsor Cisco Kraków wszystko było OK. Kiedy stracił stanowisko w wyniku wewnętrznych roszad w USA nie zwiastowało to nic dobrego dla firmy.... Zwolnienia w Krakowie dotknęły około 20 osób (z dnia na dzień)...

Praca jest dość elastyczna (możliwość pracy z domu), ALE wszystko zależy od menedżera. Jeżeli Ci są z zagranicy (w szczególności Portugalia, Francja) to o elastyczności i pracy w dobrej atmosferze można zapomnieć.

Podwyżki nie zdarzają się często, a tzw. "bonusy" zależą od "widzimisię" menedżerów...
Zostaw swoją opinię o CISCO Systems - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CISCO Systems